Kontakt

SmallGIS Sp. z o.o.
ul. Wadowicka 8a
30-415 Kraków
www.smallgis.pl
tel.: +48 12 295 08 25 wew.120
fax: +48 12 295 08 21

 

Pomoc techniczna i merytoryczna:


tel.: +48 12 295 08 25 wew.120
email: admin@bazaazbestowa.gov.pl



Kontakt z osobami prowadzącymi bazę azbestową w urzędach marszałkowskich poszczególnych województw:



Kod Urząd Marszałkowski
Imię i nazwisko
Telefon Email
02 DOLNOŚLĄSKI
Milena Kołacz 71 770 41 38
milena.kolacz@umwd.pl
04 KUJAWSKO-POMORSKI
Renata Kubacka 668 405 216 r.kubacka@kujawsko-pomorskie.pl
Tomasz Wojtczak
668 405 216 t.wojtczak@kujawsko-pomorskie.pl
06 LUBELSKI Piotr Tomasiak
81 441 67 24 piotr.tomasiak@lubelskie.pl
08 LUBUSKI
Agnieszka Ziółkowska 68 456 54 50 a.ziolkowska@lubuskie.pl
10 ŁÓDZKI Anna Wilkońska 42 663 36 05 anna.wilkonska@lodzkie.pl
12 MAŁOPOLSKI Agata Jarzyńska-Cieślak
12 630 34 92 agata.jarzynska-cieslak@umwm.pl
Jolanta Wojakowska
12 630 34 92 jolanta.wojakowska@umwm.pl
14 MAZOWIECKI Elżbieta Mackiewicz 22 597 94 63 elzbieta.mackiewicz@mazovia.pl
16 OPOLSKI Florentyna Markowicz 77 442 93 56 f.markowicz@opolskie.pl
18 PODKARPACKI Jacek Guzik
17 773 60 58 j.guzik@podkarpackie.pl
20 PODLASKI Jerzy Górko 85 665 45 92 jerzy.gorko@wrotapodlasia.pl
22 POMORSKI Diana Frasunkiewicz 58 326 87 69 d.frasunkiewicz@woj-pomorskie.pl
24 ŚLĄSKI Jolanta Studnicka 32 77 40 061 jstudnicka@slaskie.pl
Bartłomiej Rokowski 32 77 40 061
brokowski@slaskie.pl
Artur Sobiesiek
32 77 40 703
asobiesiek@slaskie.pl
26 ŚWIĘTOKRZYSKI Paweł Kiczor 41 342 19 08 pawel.kiczor@sejmik.kielce.pl
28 WARMIŃSKO-MAZURSKI Sylwia Angielczyk 89 512 54 68 s.angielczyk@warmia.mazury.pl
30 WIELKOPOLSKI Jakub Müller 61 626 64 69 jakub.muller@umww.pl
Joanna Halamunda 61 626 64 59 joanna.halamunda@umww.pl
32 ZACHODNIOPOMORSKI Hanna Pastucha 91 441 02 79 hpastucha@wzp.pl