Logotyp w artykule

 

Ministerstwo Rozwoju ogłosiło konkurs na realizację w 2016 r. zadań wynikających z "Programu Oczyszczania Kraju z Azbestu na lata 2009 - 2032". Oferty należy składać do 1 kwietnia 2016 r.

Udział w konkursie mogą wziąć jednostki samorządu terytorialnego (JST) wszystkich szczebli, podejmujące zadania związane z realizacją Programu, których oferty będą zgodne z regulaminem konkursu.

Oferty należy składać do 1 kwietnia 2016 r. (decyduje data wpływu oferty do Kancelarii Ministerstwa Rozwoju). Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej do 29 kwietnia 2016 r.

Więcej informacji TUTAJ.

Do góry
Serwis Baza Azbestowa (BA) używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom serwisu korzystanie z systemu BA oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności