1 września 2019 r. zostało uruchomione szkolenie e-learningowe dla pracowników inspekcji sanitarnej, inspekcji pracy, nadzoru budowlanego oraz urzędów gmin, w zakresie prawidłowego postępowania z wyrobami zawierającymi azbest.

 

Celem szkoleń jest przekazanie przedstawicielom grupy docelowej aktualnych informacji i podstaw prawnych dotyczących wykonywania obowiązków służbowych w zakresie kontroli oraz nadzoru wszelkich działań wykonywanych w kontakcie z wyrobami zawierającymi azbest.
Szkolenie zostało przygotowane przez Główny Instytut Górnictwa na zlecenie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

Ciekawą formę szkolenia zapewnia interaktywność, atrakcyjna oprawa wizualna oraz zastosowanie aktywizujących narzędzi dydaktycznych.

Szkolenie obejmuje:
- Regulacje prawne,
- Zastosowanie azbestu,
- Identyfikacja i ocena stanu technicznego wyrobów azbestowych,
- Zagrożenia dla zdrowia,
- Zasady BHP podczas prac w kontakcie z azbestem.

Ponadto dla każdej z grup zawodowych objętej szkoleniami, zostały przygotowane dedykowane moduły specjalistyczne obejmujące podstawy prawne, opis kompetencji oraz inne zagadnienia związane z azbestem, istotne dla instytucji, które reprezentują.

Adres strony ze szkoleniem:
WWW.AZBESTINSPEKTOR.GIG.EU
Dostęp do szkolenia jest możliwy zarówno z urządzeń stacjonarnych jak i mobilnych, z wykorzystaniem najpopularniejszych ogólnodostępnych przeglądarek internetowych.
Wszelkie informacje techniczne i organizacyjne są dostępne na stronie internetowej.
Szkolenie będzie aktywne przez 36 miesięcy.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu!
Przekaż informację o szkoleniu innym osobom z Twojej instytucji!

Do góry
Serwis Baza Azbestowa (BA) używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom serwisu korzystanie z systemu BA oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności