Mając na uwadze zbliżający się termin zaprzestania wykorzystywania wyrobów zawierających azbest Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie podjął się przeprowadzenia w 2019 r. działań edukacyjno-informacyjnych, których celem jest rozpowszechnienie wśród gmin pracy z ortofotomapą przy inwentaryzacji wyrobów zawierających azbest.

 

W ramach tych działań w dniach 19, 25 i 26 września 2019 r. w siedzibie Urzędu przy ul. Jagiellońskiej 26 w Warszawie, w godzinach 10-14, organizowane są spotkania z przedstawicielami jednostek samorządu terytorialnego z terenu Mazowsza.

Serdecznie zapraszamy!

Informacja o spotkaniach i program

Do góry
Serwis Baza Azbestowa (BA) używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom serwisu korzystanie z systemu BA oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności