DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
401.
DOLNOŚLĄSKIE
głogowski
Jerzmanowa
wiejska
Program uchwalony
2018-09-19
2032-12-31
Link
402.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Dąbie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2018-08-28
2032-12-31
Link
403.
MAŁOPOLSKIE
proszowicki
Koniusza
wiejska
Program realizowany
2018-07-31
2031-12-31
Link
404.
WIELKOPOLSKIE
obornicki
Ryczywół
wiejska
Program uchwalony
2018-06-18
2024-12-31
Link
405.
WIELKOPOLSKIE
nowotomyski
Nowy Tomyśl
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2018-05-28
2032-12-31
Link
406.
ŁÓDZKIE
zgierski
Ozorków
wiejska
Program uchwalony
2018-04-07
2022-12-31
Link
407.
MAZOWIECKIE
lipski
Sienno
wiejska
Program realizowany
2018-04-01
2032-12-31
Link
408.
KUJAWSKO-POMORSKIE
grudziądzki
Grudziądz
wiejska
Program realizowany
2018-03-30
2032-12-31
Link
409.
MAŁOPOLSKIE
suski
Maków Podhalański
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2018-03-28
2032-12-31
Link
410.
MAZOWIECKIE
miński
Mrozy
miejsko-wiejska
Program realizowany
2018-03-23
2032-12-31
Link
411.
WIELKOPOLSKIE
pleszewski
Dobrzyca
miejsko-wiejska
Program realizowany
2018-02-28
2032-12-31
Link
412.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Pasłęk
miejsko-wiejska
Program realizowany
2018-02-23
2032-12-31
Link
413.
DOLNOŚLĄSKIE
ząbkowicki
Ząbkowice Śląskie
miejsko-wiejska
Program realizowany
2018-02-09
2032-12-31
Link
414.
WIELKOPOLSKIE
kaliski
Koźminek
wiejska
Program uchwalony
2018-02-02
2032-12-31
Link
415.
DOLNOŚLĄSKIE
wałbrzyski
Mieroszów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2018-01-31
2032-12-31
Link
416.
MAZOWIECKIE
kozienicki
Gniewoszów
wiejska
Program uchwalony
2018-01-31
2032-12-31
Link
417.
ŁÓDZKIE
łowicki
Łowicz
wiejska
Program uchwalony
2018-01-01
2021-12-31
Link
418.
KUJAWSKO-POMORSKIE
mogileński
Mogilno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2018-01-01
2032-12-31
Link
419.
WIELKOPOLSKIE
kaliski
Ceków-Kolonia
wiejska
Program uchwalony
2018-01-01
2032-12-31
Link
420.
ŁÓDZKIE
bełchatowski
Kleszczów
wiejska
Program uchwalony
2018-01-01
2032-12-31
Link
421.
WIELKOPOLSKIE
ostrowski
Nowe Skalmierzyce
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-12-29
2032-12-31
Link
422.
MAZOWIECKIE
siedlecki
Paprotnia
wiejska
Program realizowany
2017-12-29
2032-12-31
Link
423.
LUBELSKIE
biłgorajski
Biszcza
wiejska
Program realizowany
2017-12-29
2032-12-31
Link
424.
PODLASKIE
łomżyński
Miastkowo
wiejska
Program uchwalony
2017-12-28
2032-12-31
Link
425.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Zielonki
wiejska
Program realizowany
2017-12-28
2032-12-31
Link
426.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Grybów
wiejska
Program realizowany
2017-12-28
2032-12-31
Link
427.
MAZOWIECKIE
legionowski
Jabłonna
wiejska
Program realizowany
2017-12-27
2032-12-31
Link
428.
WIELKOPOLSKIE
rawicki
Bojanowo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-12-22
2032-12-31
Link
429.
LUBUSKIE
słubicki
Górzyca
wiejska
Program realizowany
2017-12-22
2032-12-31
Link
430.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Fabianki
wiejska
Program realizowany
2017-12-19
2032-12-31
Link
431.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Olszówka
wiejska
Program uchwalony
2017-12-19
2032-12-31
Link
432.
WIELKOPOLSKIE
chodzieski
Chodzież
miejska
Program uchwalony
2017-12-18
2032-12-31
Link
433.
LUBELSKIE
zamojski
Grabowiec
wiejska
Projekt programu
2017-12-14
2032-12-31
Link
434.
MAZOWIECKIE
sochaczewski
Teresin
wiejska
Program uchwalony
2017-12-14
2032-12-31
Link
435.
ŚLĄSKIE
Jastrzębie-Zdrój
Jastrzębie-Zdrój
miejska
Program uchwalony
2017-11-30
2032-12-31
Link
436.
PODKARPACKIE
przeworski
Przeworsk
miejska
Program realizowany
2017-11-30
2032-12-31
Link
437.
MAZOWIECKIE
płocki
Staroźreby
wiejska
Program realizowany
2017-11-29
2032-12-31
Link
438.
MAZOWIECKIE
ostrołęcki
Olszewo-Borki
wiejska
Program realizowany
2017-11-29
2032-12-31
Link
439.
WIELKOPOLSKIE
rawicki
Pakosław
wiejska
Program uchwalony
2017-11-29
2032-12-31
Link
440.
ŁÓDZKIE
pajęczański
Nowa Brzeźnica
wiejska
Program realizowany
2017-11-28
2032-12-31
Link
441.
LUBELSKIE
puławski
Kurów
wiejska
Program uchwalony
2017-11-28
2032-12-31
Link
442.
MAŁOPOLSKIE
brzeski
Brzesko
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-11-27
2032-12-31
Link
443.
MAŁOPOLSKIE
dąbrowski
Gręboszów
wiejska
Program realizowany
2017-11-24
2032-12-31
Link
444.
MAŁOPOLSKIE
limanowski
Dobra
wiejska
Program realizowany
2017-11-21
2032-12-31
Link
445.
LUBELSKIE
radzyński
Ulan-Majorat
wiejska
Program realizowany
2017-11-20
2032-12-31
Link
446.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Sandomierz
miejska
Program uchwalony
2017-11-09
2032-03-27
Link
447.
WIELKOPOLSKIE
kępiński
Bralin
wiejska
Program uchwalony
2017-11-01
2032-12-31
Link
448.
DOLNOŚLĄSKIE
zgorzelecki
Węgliniec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-10-31
2032-12-31
Link
449.
PODLASKIE
moniecki
Krypno
wiejska
Program uchwalony
2017-10-31
2032-12-31
Link
450.
PODLASKIE
wysokomazowiecki
Klukowo
wiejska
Program realizowany
2017-10-30
2032-12-31
Link
451.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Błaszki
miejsko-wiejska
Program realizowany
2017-10-01
2032-12-31
Link
452.
LUBUSKIE
międzyrzecki
Bledzew
wiejska
Program realizowany
2017-10-01
2032-12-31
Link
453.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Brenna
wiejska
Program realizowany
2017-09-21
2032-12-31
Link
454.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Goleszów
wiejska
Program uchwalony
2017-09-20
2032-12-31
Link
455.
ŁÓDZKIE
łódzki wschodni
Rzgów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-09-20
2032-12-31
Link
456.
DOLNOŚLĄSKIE
świdnicki
Żarów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-08-31
2032-12-31
Link
457.
ŚLĄSKIE
rybnicki
Świerklany
wiejska
Program realizowany
2017-08-24
2032-12-31
Link
458.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
ostrowiecki
Bodzechów
wiejska
Program realizowany
2017-08-04
2021-08-04
Link
459.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
gołdapski
Gołdap
miejsko-wiejska
Program realizowany
2017-08-01
2032-12-31
Link
460.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kazimierski
Skalbmierz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2017-06-29
2032-12-31
Link
461.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Wisła
miejska
Program realizowany
2017-06-29
2032-12-31
Link
462.
MAZOWIECKIE
sierpecki
Rościszewo
wiejska
Projekt programu
2017-06-16
2032-12-31
Link
463.
LUBELSKIE
biłgorajski
Turobin
wiejska
Projekt programu
2017-05-26
2032-05-26
Link
464.
MAŁOPOLSKIE
limanowski
Mszana Dolna
wiejska
Program realizowany
2017-05-26
2032-12-31
Link
465.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Nowy Targ
wiejska
Program uchwalony
2017-05-18
2032-12-31
Link
466.
POMORSKIE
bytowski
Borzytuchom
wiejska
Program realizowany
2017-05-18
2032-12-31
Link
467.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Sitkówka-Nowiny
wiejska
Program uchwalony
2017-05-10
2032-12-31
Link
468.
LUBELSKIE
lubelski
Bełżyce
miejsko-wiejska
Program realizowany
2017-04-26
2032-12-31
Link
469.
WIELKOPOLSKIE
grodziski
Kamieniec
wiejska
Program uchwalony
2017-04-25
2032-12-31
Link
470.
ŁÓDZKIE
piotrkowski
Aleksandrów
wiejska
Program uchwalony
2017-03-31
2032-12-31
Link
471.
ŚLĄSKIE
będziński
Czeladź
miejska
Program realizowany
2017-03-29
2032-12-31
Link
472.
MAZOWIECKIE
płoński
Czerwińsk nad Wisłą
wiejska
Program uchwalony
2017-03-28
2032-03-28
Link
473.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
lidzbarski
Lubomino
wiejska
Program realizowany
2017-03-28
2031-12-31
Link
474.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Ujazd
wiejska
Program uchwalony
2017-03-27
2032-01-01
Link
475.
OPOLSKIE
oleski
Olesno
miejsko-wiejska
Program realizowany
2017-03-21
2032-12-31
Link
476.
LUBELSKIE
puławski
Końskowola
wiejska
Program uchwalony
2017-03-08
2032-12-31
Link
477.
ŁÓDZKIE
zgierski
Zgierz
wiejska
Program realizowany
2017-02-28
2032-12-31
Link
478.
MAZOWIECKIE
płocki
Drobin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2017-02-23
2032-12-31
Link
479.
KUJAWSKO-POMORSKIE
rypiński
Rypin
miejska
Program realizowany
2017-02-14
2032-12-31
Link
480.
MAZOWIECKIE
grodziski
Żabia Wola
wiejska
Program realizowany
2017-01-31
2032-12-31
Link
481.
DOLNOŚLĄSKIE
bolesławiecki
Gromadka
wiejska
Program uchwalony
2017-01-26
2032-01-26
Link
482.
MAZOWIECKIE
wołomiński
Wołomin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-01-26
2032-12-31
Link
483.
ŁÓDZKIE
kutnowski
Żychlin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-01-25
2032-12-31
Link
484.
DOLNOŚLĄSKIE
złotoryjski
Wojcieszów
miejska
Program uchwalony
2017-01-25
2032-12-31
Link
485.
LUBUSKIE
strzelecko-drezdenecki
Drezdenko
miejsko-wiejska
Program realizowany
2017-01-25
2032-12-31
Link
486.
LUBUSKIE
Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
miejska
Program uchwalony
2017-01-24
2032-12-31
Link
487.
MAZOWIECKIE
płocki
Brudzeń Duży
wiejska
Program realizowany
2017-01-20
2032-01-20
Link
488.
LUBELSKIE
krasnostawski
Kraśniczyn
wiejska
Program realizowany
2017-01-17
2032-12-31
489.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Nowa Ruda
wiejska
Program realizowany
2017-01-01
2032-12-31
Link
490.
MAZOWIECKIE
płoński
Dzierzążnia
wiejska
Program realizowany
2017-01-01
2032-12-31
Link
491.
LUBUSKIE
żagański
Gozdnica
miejska
Program uchwalony
2017-01-01
2032-12-31
Link
492.
ŚLĄSKIE
gliwicki
Pyskowice
miejska
Program realizowany
2017-01-01
2032-12-31
Link
493.
OPOLSKIE
brzeski
Olszanka
wiejska
Program uchwalony
2017-01-01
2032-12-31
Link
494.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Osiek Mały
wiejska
Program uchwalony
2017-01-01
2032-12-31
Link
495.
LUBUSKIE
żagański
Iłowa
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-01-01
Link
496.
ZACHODNIOPOMORSKIE
łobeski
Łobez
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-12-31
2032-12-31
Link
497.
PODLASKIE
augustowski
Nowinka
wiejska
Program uchwalony
2016-12-30
2032-12-31
Link
498.
ŁÓDZKIE
skierniewicki
Bolimów
wiejska
Program realizowany
2016-12-30
2032-12-31
Link
499.
PODKARPACKIE
dębicki
Czarna
wiejska
Program realizowany
2016-12-29
2032-12-31
Link
500.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Janów
wiejska
Program uchwalony
2016-12-28
2032-12-31
Link