DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
201.
MAZOWIECKIE
przysuski
Odrzywół
wiejska
Projekt programu
Link
202.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Pleśna
wiejska
Projekt programu
Link
203.
ŁÓDZKIE
pajęczański
Siemkowice
wiejska
Projekt programu
Link
204.
MAZOWIECKIE
żyrardowski
Puszcza Mariańska
wiejska
Program uchwalony
Link
205.
MAZOWIECKIE
miński
Kałuszyn
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
206.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Węgierska Górka
wiejska
Projekt programu
Link
207.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Uście Gorlickie
wiejska
Projekt programu
Link
208.
ŁÓDZKIE
rawski
Rawa Mazowiecka
miejska
Projekt programu
Link
209.
DOLNOŚLĄSKIE
legnicki
Chojnów
wiejska
Projekt programu
Link
210.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Chełmek
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
211.
PODLASKIE
hajnowski
Czeremcha
wiejska
Program uchwalony
Link
212.
ŁÓDZKIE
łowicki
Kiernozia
wiejska
Program uchwalony
Link
213.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
skarżyski
Łączna
wiejska
Program realizowany
Link
214.
WIELKOPOLSKIE
międzychodzki
Sieraków
miejsko-wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
215.
ŁÓDZKIE
łęczycki
Łęczyca
wiejska
Projekt programu
Link
216.
PODKARPACKIE
przemyski
Fredropol
wiejska
Projekt programu
Link
217.
ŁÓDZKIE
wieluński
Osjaków
wiejska
Projekt programu
Link
218.
MAŁOPOLSKIE
suski
Jordanów
miejska
Projekt programu
Link
219.
LUBELSKIE
opolski
Józefów nad Wisłą
wiejska
Program uchwalony
2032-12-31
Link
220.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Łużna
wiejska
Projekt programu
Link
221.
DOLNOŚLĄSKIE
wałbrzyski
Walim
wiejska
Projekt programu
Link
222.
LUBELSKIE
chełmski
Ruda-Huta
wiejska
Program realizowany
Link
223.
ŚLĄSKIE
Żory
Żory
miejska
Program uchwalony
Link
224.
DOLNOŚLĄSKIE
jaworski
Paszowice
wiejska
Program realizowany
Link
225.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Zawiercie
miejska
Program uchwalony
Link
226.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Jabłonka
wiejska
Program realizowany
Link
227.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Łopuszno
wiejska
Program uchwalony
Link
228.
OPOLSKIE
opolski
Komprachcice
wiejska
Program uchwalony
Link
229.
PODLASKIE
sejneński
Sejny
wiejska
Projekt programu
Link
230.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Kamionka Wielka
wiejska
Projekt programu
Link
231.
KUJAWSKO-POMORSKIE
aleksandrowski
Waganiec
wiejska
Program realizowany
Link
232.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
starachowicki
Starachowice
miejska
Program realizowany
Link
233.
PODKARPACKIE
jarosławski
Rokietnica
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
234.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Szczytna
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
235.
DOLNOŚLĄSKIE
Wałbrzych
Wałbrzych
miejska
Program uchwalony
2032-02-28
2032-02-28
Link
236.
LUBUSKIE
gorzowski
Witnica
miejsko-wiejska
Program realizowany
2024-02-26
2032-12-31
Link
237.
ŁÓDZKIE
kutnowski
Bedlno
wiejska
Program realizowany
2024-01-01
2032-12-31
Link
238.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Łazy
miejsko-wiejska
Projekt programu
2023-12-18
2032-12-31
Link
239.
ŚLĄSKIE
gliwicki
Gierałtowice
wiejska
Program uchwalony
2023-12-13
2032-12-31
Link
240.
ŁÓDZKIE
zgierski
Ozorków
miejska
Program uchwalony
2023-11-30
2032-12-31
Link
241.
MAZOWIECKIE
piaseczyński
Piaseczno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2023-11-15
2032-12-31
Link
242.
ŚLĄSKIE
wodzisławski
Godów
wiejska
Program uchwalony
2023-10-30
2032-12-31
Link
243.
WIELKOPOLSKIE
śremski
Śrem
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2023-10-26
2032-12-31
Link
244.
DOLNOŚLĄSKIE
oławski
Jelcz-Laskowice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2023-09-29
2032-12-31
Link
245.
ŚLĄSKIE
myszkowski
Myszków
miejska
Program uchwalony
2023-09-28
2024-09-28
Link
246.
LUBUSKIE
gorzowski
Santok
wiejska
Program realizowany
2023-06-14
2032-12-31
Link
247.
PODKARPACKIE
jasielski
Jasło
miejska
Program uchwalony
2023-04-17
2031-12-31
Link
248.
ŁÓDZKIE
zduńskowolski
Szadek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2023-03-08
2032-12-31
Link
249.
LUBELSKIE
włodawski
Włodawa
miejska
Program realizowany
2023-01-31
2032-12-31
Link
250.
WIELKOPOLSKIE
pilski
Białośliwie
wiejska
Program uchwalony
2023-01-18
2032-12-31
Link
251.
MAŁOPOLSKIE
myślenicki
Tokarnia
wiejska
Program realizowany
2023-01-01
2032-01-01
Link
252.
MAZOWIECKIE
ciechanowski
Sońsk
wiejska
Program uchwalony
2023-01-01
2032-12-31
Link
253.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Łabowa
wiejska
Program uchwalony
2022-12-29
2032-12-31
Link
254.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Małdyty
wiejska
Program uchwalony
2022-12-21
2032-12-31
Link
255.
MAŁOPOLSKIE
wadowicki
Andrychów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2022-12-17
2032-12-31
Link
256.
WIELKOPOLSKIE
pilski
Kaczory
wiejska
Program uchwalony
2022-12-01
2032-12-31
Link
257.
MAZOWIECKIE
kozienicki
Magnuszew
wiejska
Program uchwalony
2022-11-30
2032-12-31
Link
258.
MAZOWIECKIE
przasnyski
Chorzele
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2022-11-29
2032-12-31
Link
259.
WIELKOPOLSKIE
ostrzeszowski
Kobyla Góra
wiejska
Program uchwalony
2022-10-24
2032-10-24
Link
260.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Tomaszów Mazowiecki
wiejska
Program realizowany
2022-09-28
2032-12-31
Link
261.
MAZOWIECKIE
nowodworski
Nowy Dwór Mazowiecki
miejska
Program uchwalony
2022-09-27
2032-09-27
Link
262.
POMORSKIE
słupski
Kępice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2022-08-01
2022-07-01
Link
263.
MAZOWIECKIE
mławski
Stupsk
wiejska
Program uchwalony
2022-06-23
2032-12-31
Link
264.
ŚLĄSKIE
Gliwice
Gliwice
miejska
Program uchwalony
2022-06-09
2032-12-31
Link
265.
WIELKOPOLSKIE
ostrowski
Przygodzice
wiejska
Program realizowany
2022-04-01
2032-12-31
Link
266.
OPOLSKIE
strzelecki
Strzelce Opolskie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2022-03-30
2032-12-31
Link
267.
OPOLSKIE
brzeski
Skarbimierz
wiejska
Program uchwalony
2022-03-21
2023-12-31
Link
268.
MAZOWIECKIE
pułtuski
Pokrzywnica
wiejska
Program realizowany
2022-02-04
2032-12-31
Link
269.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Ładzice
wiejska
Program realizowany
2022-01-01
2032-12-31
Link
270.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Dwikozy
wiejska
Program realizowany
2021-12-29
2032-12-31
Link
271.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Kodrąb
wiejska
Program realizowany
2021-12-28
2032-12-31
Link
272.
ŚLĄSKIE
bielski
Kozy
wiejska
Program uchwalony
2021-12-21
2032-12-31
Link
273.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Szczawnica
miejsko-wiejska
Program realizowany
2021-12-01
2032-12-31
Link
274.
LUBELSKIE
biłgorajski
Biłgoraj
miejska
Program uchwalony
2021-12-01
2032-12-31
Link
275.
ZACHODNIOPOMORSKIE
kołobrzeski
Kołobrzeg
miejska
Program realizowany
2021-11-22
2032-12-31
Link
276.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Łaskarzew
miejska
Program uchwalony
2021-11-10
2032-12-31
Link
277.
KUJAWSKO-POMORSKIE
inowrocławski
Gniewkowo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2021-09-29
2032-12-31
Link
278.
ŁÓDZKIE
ŁÓDZKIE
ŁÓDZKIE
województwo
Program uchwalony
2021-09-28
2031-12-31
Link
279.
POMORSKIE
wejherowski
Linia
wiejska
Program uchwalony
2021-09-16
2032-12-31
Link
280.
WIELKOPOLSKIE
gostyński
Gostyń
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2021-06-24
2032-12-31
Link
281.
WIELKOPOLSKIE
gostyński
Pępowo
wiejska
Program realizowany
2021-06-22
2032-12-31
Link
282.
POMORSKIE
gdański
Trąbki Wielkie
wiejska
Program realizowany
2021-05-19
2032-12-31
Link
283.
LUBELSKIE
włodawski
Wola Uhruska
wiejska
Program realizowany
2021-04-30
2032-12-31
Link
284.
ŚLĄSKIE
raciborski
Krzyżanowice
wiejska
Projekt programu
2021-04-24
2032-12-31
Link
285.
PODLASKIE
suwalski
Filipów
wiejska
Program uchwalony
2021-03-31
2032-12-31
Link
286.
WIELKOPOLSKIE
Poznań
Poznań
powiat
Program uchwalony
2021-03-30
2032-12-31
Link
287.
KUJAWSKO-POMORSKIE
żniński
Barcin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2021-03-26
2032-12-31
Link
288.
MAZOWIECKIE
mławski
Strzegowo
wiejska
Program uchwalony
2021-02-26
2032-12-31
Link
289.
ŁÓDZKIE
wieluński
Wieluń
miejsko-wiejska
Program realizowany
2021-02-24
2032-12-31
Link
290.
DOLNOŚLĄSKIE
bolesławiecki
Bolesławiec
miejska
Program uchwalony
2021-02-24
2032-12-31
Link
291.
ŁÓDZKIE
zgierski
Aleksandrów Łódzki
miejsko-wiejska
Program realizowany
2021-01-28
2032-12-31
Link
292.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryfiński
Stare Czarnowo
wiejska
Program realizowany
2021-01-26
2032-12-31
Link
293.
WIELKOPOLSKIE
kaliski
Mycielin
wiejska
Program uchwalony
2021-01-26
2032-12-21
Link
294.
WIELKOPOLSKIE
grodziski
Wielichowo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2021-01-20
2032-12-31
Link
295.
KUJAWSKO-POMORSKIE
żniński
Łabiszyn
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2021-01-01
2032-12-31
Link
296.
ŚLĄSKIE
Katowice
Katowice
miejska
Program realizowany
2020-12-31
2032-12-31
Link
297.
ZACHODNIOPOMORSKIE
drawski
Złocieniec
miejsko-wiejska
Program realizowany
2020-12-30
2032-12-31
Link
298.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
konecki
Gowarczów
wiejska
Program realizowany
2020-12-30
2032-12-31
Link
299.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Łodygowice
wiejska
Program realizowany
2020-12-29
2031-12-31
Link
300.
PODLASKIE
sejneński
Giby
wiejska
Program realizowany
2020-12-29
2032-12-31
Link
301.
MAZOWIECKIE
legionowski
Nieporęt
wiejska
Program uchwalony
2020-12-21
2032-12-31
Link
302.
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoski
Osielsko
wiejska
Program uchwalony
2020-12-17
2032-12-31
Link
303.
WIELKOPOLSKIE
koniński
Krzymów
wiejska
Program uchwalony
2020-12-16
2032-12-31
Link
304.
MAZOWIECKIE
makowski
Rzewnie
wiejska
Program uchwalony
2020-12-10
2032-12-31
Link
305.
MAZOWIECKIE
żuromiński
Kuczbork-Osada
wiejska
Program realizowany
2020-11-26
2032-12-31
Link
306.
LUBUSKIE
żarski
Żary
wiejska
Program uchwalony
2020-11-26
2032-12-31
Link
307.
POMORSKIE
sztumski
Sztum
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2020-11-19
2032-12-31
Link
308.
KUJAWSKO-POMORSKIE
inowrocławski
Inowrocław
miejska
Program uchwalony
2020-10-26
2032-12-31
Link
309.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Brodnica
wiejska
Program realizowany
2020-10-01
2032-12-31
Link
310.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Strumień
miejsko-wiejska
Program realizowany
2020-09-29
2032-12-31
Link
311.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Wietrzychowice
wiejska
Program uchwalony
2020-08-31
2032-12-31
Link
312.
ŚLĄSKIE
raciborski
Rudnik
wiejska
Program realizowany
2020-06-18
2032-12-31
Link
313.
ŚLĄSKIE
wodzisławski
Wodzisław Śląski
miejska
Program uchwalony
2020-06-17
2032-12-31
Link
314.
KUJAWSKO-POMORSKIE
nakielski
Mrocza
miejsko-wiejska
Program realizowany
2020-05-29
2032-12-31
Link
315.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Żarnowiec
wiejska
Program realizowany
2020-05-06
2032-12-31
Link
316.
ŚLĄSKIE
gliwicki
Sośnicowice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2020-04-30
2032-12-30
Link
317.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Daleszyce
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2020-04-29
2025-04-28
Link
318.
ŚLĄSKIE
bielski
Jasienica
wiejska
Program uchwalony
2020-04-28
2032-12-31
Link
319.
ŚLĄSKIE
mikołowski
Orzesze
miejska
Program uchwalony
2020-04-21
2032-12-31
Link
320.
MAZOWIECKIE
mławski
Szreńsk
wiejska
Program uchwalony
2020-03-27
2032-12-31
Link
321.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Chmielnik
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2020-03-26
2032-12-31
Link
322.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Kłodzko
wiejska
Program uchwalony
2020-02-28
2032-12-31
Link
323.
MAZOWIECKIE
białobrzeski
Promna
wiejska
Program uchwalony
2020-02-27
2032-12-31
Link
324.
PODLASKIE
hajnowski
Hajnówka
miejska
Program realizowany
2020-02-26
2032-12-31
Link
325.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Kaźmierz
wiejska
Program uchwalony
2020-02-17
2032-12-31
Link
326.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
ostrowiecki
Waśniów
wiejska
Program realizowany
2020-02-11
2032-12-31
Link
327.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Czernichów
wiejska
Program realizowany
2020-02-07
2032-12-31
Link
328.
MAZOWIECKIE
siedlecki
Przesmyki
wiejska
Program realizowany
2020-01-30
2032-12-31
Link
329.
PODLASKIE
siemiatycki
Milejczyce
wiejska
Program uchwalony
2020-01-28
2032-12-31
Link
330.
ŚLĄSKIE
raciborski
Krzanowice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2020-01-28
2032-03-01
Link
331.
DOLNOŚLĄSKIE
jaworski
Jawor
miejska
Program realizowany
2020-01-27
2032-12-31
Link
332.
DOLNOŚLĄSKIE
wołowski
Brzeg Dolny
miejsko-wiejska
Program realizowany
2020-01-23
2032-12-31
Link
333.
ZACHODNIOPOMORSKIE
szczecinecki
Borne Sulinowo
miejsko-wiejska
Program realizowany
2020-01-22
2032-01-22
Link
334.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
działdowski
Lidzbark
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2020-01-15
2032-06-30
Link
335.
PODKARPACKIE
leżajski
Nowa Sarzyna
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2020-01-01
2032-12-31
Link
336.
WIELKOPOLSKIE
leszczyński
Krzemieniewo
wiejska
Program realizowany
2020-01-01
2032-12-31
Link
337.
OPOLSKIE
strzelecki
Zawadzkie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-12-30
2032-12-31
Link
338.
ŁÓDZKIE
łódzki wschodni
Tuszyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-12-30
2032-12-31
Link
339.
MAZOWIECKIE
otwocki
Sobienie-Jeziory
wiejska
Program uchwalony
2019-12-30
2032-12-31
Link
340.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
bartoszycki
Bisztynek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-12-20
2032-12-31
Link
341.
PODLASKIE
grajewski
Szczuczyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-12-20
2032-12-31
Link
342.
OPOLSKIE
prudnicki
Lubrza
wiejska
Program realizowany
2019-12-19
2031-12-19
Link
343.
WIELKOPOLSKIE
kępiński
Łęka Opatowska
wiejska
Program realizowany
2019-12-18
2032-12-31
Link
344.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Ujsoły
wiejska
Program uchwalony
2019-12-01
2032-12-31
Link
345.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Łącko
wiejska
Program realizowany
2019-11-29
2032-12-31
Link
346.
PODLASKIE
białostocki
Gródek
wiejska
Program realizowany
2019-11-29
2032-12-31
Link
347.
MAZOWIECKIE
makowski
Karniewo
wiejska
Program uchwalony
2019-11-29
2032-12-31
Link
348.
ŚLĄSKIE
tarnogórski
Radzionków
miejska
Program uchwalony
2019-11-28
2032-12-31
Link
349.
POMORSKIE
nowodworski
Sztutowo
wiejska
Program realizowany
2019-11-28
2032-12-31
Link
350.
WIELKOPOLSKIE
słupecki
Ostrowite
wiejska
Program uchwalony
2019-11-28
2032-12-31
Link
351.
WIELKOPOLSKIE
gnieźnieński
Witkowo
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-11-28
2032-12-31
Link
352.
LUBELSKIE
parczewski
Podedwórze
wiejska
Program uchwalony
2019-11-21
2032-12-31
Link
353.
LUBELSKIE
lubartowski
Kamionka
wiejska
Program uchwalony
2019-11-19
2032-12-31
Link
354.
ZACHODNIOPOMORSKIE
wałecki
Człopa
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-11-19
2032-12-31
Link
355.
POMORSKIE
starogardzki
Smętowo Graniczne
wiejska
Program uchwalony
2019-11-13
2032-12-31
Link
356.
LUBELSKIE
lubartowski
Uścimów
wiejska
Program uchwalony
2019-11-06
2032-01-28
Link
357.
KUJAWSKO-POMORSKIE
chełmiński
Stolno
wiejska
Program uchwalony
2019-11-04
2032-11-04
Link
358.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Skoczów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-11-01
2032-12-31
Link
359.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Zabierzów
wiejska
Program realizowany
2019-10-30
2032-12-31
Link
360.
WIELKOPOLSKIE
gnieźnieński
Trzemeszno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-10-30
2032-12-31
Link
361.
ŚLĄSKIE
lubliniecki
Boronów
wiejska
Program realizowany
2019-10-28
2032-12-31
Link
362.
DOLNOŚLĄSKIE
trzebnicki
Oborniki Śląskie
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-09-26
2032-12-31
Link
363.
MAZOWIECKIE
ostrowski
Boguty-Pianki
wiejska
Program uchwalony
2019-09-04
2032-12-31
Link
364.
ZACHODNIOPOMORSKIE
drawski
Czaplinek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-08-29
2032-12-31
Link
365.
WIELKOPOLSKIE
turecki
Turek
miejska
Program realizowany
2019-08-29
2032-12-31
Link
366.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
pińczowski
Działoszyce
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-08-28
2032-12-31
Link
367.
WIELKOPOLSKIE
ostrowski
Odolanów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-08-08
2032-12-31
Link
368.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Igołomia-Wawrzeńczyce
wiejska
Program realizowany
2019-07-16
2032-12-31
Link
369.
KUJAWSKO-POMORSKIE
radziejowski
Radziejów
miejska
Program realizowany
2019-06-27
2032-12-31
Link
370.
MAŁOPOLSKIE
Nowy Sącz
Nowy Sącz
miejska
Program realizowany
2019-06-27
2032-12-31
Link
371.
ŁÓDZKIE
wieluński
Konopnica
wiejska
Program uchwalony
2019-06-27
2032-12-31
Link
372.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Radłów
miejsko-wiejska
Projekt programu
2019-06-27
2032-12-31
Link
373.
MAŁOPOLSKIE
dąbrowski
Dąbrowa Tarnowska
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-06-26
2032-12-31
Link
374.
MAŁOPOLSKIE
brzeski
Borzęcin
wiejska
Program realizowany
2019-06-25
2032-06-25
Link
375.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Włodowice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-06-18
2032-12-31
Link
376.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Lisia Góra
wiejska
Program realizowany
2019-05-31
2032-12-31
Link
377.
MAŁOPOLSKIE
dąbrowski
Radgoszcz
wiejska
Program realizowany
2019-05-09
2032-12-31
Link
378.
KUJAWSKO-POMORSKIE
toruński
Chełmża
miejska
Program realizowany
2019-04-25
2032-12-31
Link
379.
ŁÓDZKIE
zgierski
Stryków
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-03-26
2032-12-31
Link
380.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
Kielce
Kielce
miejska
Program realizowany
2019-03-14
2022-12-31
Link
381.
WIELKOPOLSKIE
słupecki
Zagórów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-02-20
2032-12-31
Link
382.
LUBELSKIE
kraśnicki
Kraśnik
miejska
Program realizowany
2019-01-31
2023-12-31
Link
383.
ŚLĄSKIE
raciborski
Nędza
wiejska
Program uchwalony
2019-01-28
2032-12-31
Link
384.
WIELKOPOLSKIE
leszczyński
Święciechowa
wiejska
Program uchwalony
2019-01-22
2032-12-31
Link
385.
MAZOWIECKIE
MAZOWIECKIE
MAZOWIECKIE
województwo
Program realizowany
2019-01-22
2024-12-31
Link
386.
ŚLĄSKIE
raciborski
Kuźnia Raciborska
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-01-17
2032-12-31
Link
387.
KUJAWSKO-POMORSKIE
chełmiński
Chełmno
miejska
Program realizowany
2019-01-16
2032-12-31
Link
388.
ŁÓDZKIE
łaski
Łask
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-01-01
2032-12-31
Link
389.
MAZOWIECKIE
płocki
Stara Biała
wiejska
Program uchwalony
2019-01-01
2032-12-31
Link
390.
OPOLSKIE
krapkowicki
Strzeleczki
wiejska
Program realizowany
2019-01-01
2032-12-31
Link
391.
KUJAWSKO-POMORSKIE
inowrocławski
Kruszwica
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-01-01
2032-12-31
Link
392.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Liszki
wiejska
Program realizowany
2019-01-01
2032-12-31
Link
393.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Obrzycko
wiejska
Program realizowany
2018-12-27
2031-12-31
Link
394.
OPOLSKIE
oleski
Praszka
miejsko-wiejska
Program realizowany
2018-12-20
2032-12-31
Link
395.
MAZOWIECKIE
otwocki
Celestynów
wiejska
Program realizowany
2018-12-19
2032-12-31
Link
396.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
mrągowski
Mrągowo
miejska
Program uchwalony
2018-12-13
2032-12-31
Link
397.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Starcza
wiejska
Program realizowany
2018-12-12
2032-12-31
Link
398.
ZACHODNIOPOMORSKIE
koszaliński
Świeszyno
wiejska
Program uchwalony
2018-10-25
2032-12-31
Link
399.
MAZOWIECKIE
szydłowiecki
Chlewiska
wiejska
Program uchwalony
2018-10-09
2022-10-08
Link
400.
ŁÓDZKIE
piotrkowski
Łęki Szlacheckie
wiejska
Program uchwalony
2018-09-27
2032-09-27
Link