Programy usuwania azbestu

Pokaż:
Lp. Województwo Sortuj Powiat Sortuj Gmina Sortowanie od największego Rodzaj gminy Sortuj Status Sortuj Okres obowiązywania Link
Od Sortuj Do Sortuj
 
1. MAŁOPOLSKIE Kraków powiat Projekt programu Link
2. MAZOWIECKIE Warszawa powiat Program realizowany 2011-11-01 2032-12-31 Link
3. LUBELSKIE lubelski powiat Program uchwalony 2011-06-28 2032-12-31 Link
4. OPOLSKIE województwo Program uchwalony 2016-01-01 2032-12-31 Link
5. MAŁOPOLSKIE suski powiat Program realizowany 2007-09-03 Link
6. WARMIŃSKO-MAZURSKIE województwo Program realizowany 2011-01-01 2015-12-31 Link
7. WARMIŃSKO-MAZURSKIE nidzicki powiat Program uchwalony 2011-10-28 2032-12-31 Link
8. LUBELSKIE puławski Żyrzyn wiejska Program uchwalony 2014-11-24 2032-12-31 Link
9. ŁÓDZKIE kutnowski Żychlin miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-01-25 2032-12-31 Link
10. PODKARPACKIE przemyski Żurawica wiejska Projekt programu Link
11. POMORSKIE kartuski Żukowo miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-01-30 2032-12-31 Link
12. DOLNOŚLĄSKIE głogowski Żukowice wiejska Program realizowany 2032-12-31 Link
13. DOLNOŚLĄSKIE wrocławski Żórawina wiejska Program realizowany 2009-06-23 2032-12-31 Link
14. LUBELSKIE krasnostawski Żółkiewka wiejska Program uchwalony 2012-11-21 2032-12-31 Link
15. ŚLĄSKIE Żory Żory miejska Program uchwalony Link
16. PODKARPACKIE łańcucki Żołynia wiejska Program realizowany 2011-10-31 2032-12-31 Link
17. KUJAWSKO-POMORSKIE żniński Żnin miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-10-26 2032-12-31 Link
18. DOLNOŚLĄSKIE trzebnicki Żmigród miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-02-27 2032-12-31 Link
19. MAZOWIECKIE garwoliński Żelechów miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-01-21 2032-12-31 Link
20. ŁÓDZKIE tomaszowski Żelechlinek wiejska Projekt programu 2014-10-14 2032-12-31 Link
21. WIELKOPOLSKIE kaliski Żelazków wiejska Projekt programu Link
22. MAŁOPOLSKIE bocheński Żegocina wiejska Projekt programu Link
23. LUBUSKIE żarski Żary wiejska Program uchwalony Link
24. LUBUSKIE żarski Żary miejska Program uchwalony 2015-11-27 2032-12-31 Link
25. DOLNOŚLĄSKIE świdnicki Żarów miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-08-31 2032-12-31 Link
26. ŁÓDZKIE opoczyński Żarnów wiejska Program uchwalony 2011-04-27 2032-12-31 Link
27. ŚLĄSKIE zawierciański Żarnowiec wiejska Program uchwalony 2013-05-17 2032-12-31 Link
28. ŚLĄSKIE myszkowski Żarki miejsko-wiejska Program uchwalony 2014-12-01 2032-12-31 Link
29. LUBUSKIE żagański Żagań wiejska Projekt programu Link
30. MAŁOPOLSKIE tarnowski Żabno miejsko-wiejska Projekt programu Link
31. MAZOWIECKIE grodziski Żabia Wola wiejska Program realizowany 2009-12-29 2032-12-31 Link
32. MAZOWIECKIE zwoleński Zwoleń miejsko-wiejska Program realizowany 2010-03-22 2032-12-31 Link
33. WIELKOPOLSKIE złotowski Złotów miejska Program uchwalony 2015-12-28 2032-12-31 Link
34. WIELKOPOLSKIE złotowski Złotów wiejska Program uchwalony 2013-12-30 2032-12-31 Link
35. DOLNOŚLĄSKIE złotoryjski Złotoryja miejska Projekt programu Link
36. DOLNOŚLĄSKIE złotoryjski Złotoryja wiejska Program realizowany 2012-12-21 2032-12-31 Link
37. ŚWIĘTOKRZYSKIE pińczowski Złota wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
38. ZACHODNIOPOMORSKIE drawski Złocieniec miejsko-wiejska Program realizowany 2015-01-29 2032-12-31 Link
39. KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Zławieś Wielka wiejska Program uchwalony 2013-02-08 2032-12-31 Link
40. DOLNOŚLĄSKIE ząbkowicki Ziębice miejsko-wiejska Projekt programu Link
41. MAŁOPOLSKIE krakowski Zielonki wiejska Program realizowany 2017-12-28 2032-12-31 Link
42. MAZOWIECKIE wołomiński Zielonka miejska Program realizowany 2006-11-01 2032-12-31 Link
43. LUBUSKIE zielonogórski Zielona Góra wiejska Program realizowany 2012-12-28 2013-12-31 Link
44. LUBUSKIE Zielona Góra Zielona Góra miejska Program realizowany 2015-08-25 2032-12-31 Link
45. DOLNOŚLĄSKIE zgorzelecki Zgorzelec wiejska Program realizowany 2008-06-30 2032-12-31
46. ŁÓDZKIE zgierski Zgierz wiejska Projekt programu Link
47. OPOLSKIE oleski Zębowice wiejska Program realizowany 2014-02-14 2032-12-31
48. MAŁOPOLSKIE suski Zembrzyce wiejska Program realizowany 2015-03-04 2032-12-31 Link
49. ŁÓDZKIE bełchatowski Zelów miejsko-wiejska Program realizowany 2014-02-20 2032-02-20 Link
50. OPOLSKIE krapkowicki Zdzieszowice miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-31 2032-12-31 Link
51. ŁÓDZKIE zduńskowolski Zduńska Wola miejska Program uchwalony 2015-08-03 2032-12-31 Link
52. ŁÓDZKIE łowicki Zduny wiejska Program realizowany 2010-12-01 Link
53. ŚLĄSKIE tarnogórski Zbrosławice wiejska Program realizowany 2012-07-04 2032-12-31 Link
54. KUJAWSKO-POMORSKIE golubsko-dobrzyński Zbójno wiejska Program realizowany 2011-07-26 2032-12-31 Link
55. PODLASKIE łomżyński Zbójna wiejska Projekt programu Link
56. POMORSKIE starogardzki Zblewo wiejska Program realizowany Link
57. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Zbiczno wiejska Program realizowany 2011-12-28 2032-12-31 Link
58. WIELKOPOLSKIE nowotomyski Zbąszyń miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-06-12 2013-12-31 Link
59. LUBUSKIE świebodziński Zbąszynek miejsko-wiejska Program uchwalony 2009-11-26 2032-12-31 Link
60. DOLNOŚLĄSKIE ząbkowicki Ząbkowice Śląskie miejsko-wiejska Projekt programu 2009-10-01 2032-12-31 Link
61. MAZOWIECKIE wołomiński Ząbki miejska Program realizowany 2014-05-14 2032-12-31 Link
62. ŚLĄSKIE zawierciański Zawiercie miejska Program uchwalony Link
63. MAZOWIECKIE sierpecki Zawidz wiejska Projekt programu 2012-10-12 2032-12-31 Link
64. DOLNOŚLĄSKIE zgorzelecki Zawidów miejska Program uchwalony 2012-01-31 2032-12-31 Link
65. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Zawichost miejsko-wiejska Projekt programu Link
66. OPOLSKIE strzelecki Zawadzkie miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-12-30 2032-12-31 Link
67. PODLASKIE białostocki Zawady wiejska Program realizowany 2007-04-23 2032-12-31 Link
68. MAŁOPOLSKIE oświęcimski Zator miejsko-wiejska Projekt programu Link
69. PODKARPACKIE przeworski Zarzecze wiejska Program uchwalony 2013-01-01 2032-12-31 Link
70. PODKARPACKIE sanocki Zarszyn wiejska Program uchwalony 2013-11-13 2032-12-31 Link
71. MAZOWIECKIE ostrowski Zaręby Kościelne wiejska Projekt programu Link
72. ŁÓDZKIE zduńskowolski Zapolice wiejska Program uchwalony 2012-11-30 2032-11-30 Link
73. WIELKOPOLSKIE średzki Zaniemyśl wiejska Program realizowany 2007-11-26 2032-12-31 Link
74. LUBELSKIE zamojski Zamość wiejska Program uchwalony 2012-12-27 2032-12-31 Link
75. LUBELSKIE Zamość Zamość miejska Program realizowany 2011-09-26 2032-12-31 Link
76. PODLASKIE zambrowski Zambrów miejska Program realizowany 2009-04-28 2032-12-31 Link
77. WARMIŃSKO-MAZURSKIE iławski Zalewo miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-10-31 2032-12-31 Link
78. PODKARPACKIE stalowowolski Zaleszany wiejska Program realizowany 2011-10-28 2032-12-31 Link
79. LUBELSKIE kraśnicki Zakrzówek wiejska Program realizowany 2011-08-11 2032-12-31
80. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Zakrzewo wiejska Projekt programu 2016-09-30 2032-12-31 Link
81. WIELKOPOLSKIE złotowski Zakrzewo wiejska Projekt programu Link
82. MAZOWIECKIE radomski Zakrzew wiejska Program realizowany 2011-10-05 2032-10-02 Link
83. MAŁOPOLSKIE tatrzański Zakopane miejska Program realizowany Link
84. PODKARPACKIE stalowowolski Zaklików miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-11-25 2032-12-31 Link
85. DOLNOŚLĄSKIE złotoryjski Zagrodno wiejska Program uchwalony Link
86. PODKARPACKIE sanocki Zagórz miejsko-wiejska Projekt programu Link
87. WIELKOPOLSKIE słupecki Zagórów miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-02-20 2032-12-31 Link
88. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Zagnańsk wiejska Program uchwalony Link
89. MAZOWIECKIE wyszkowski Zabrodzie wiejska Program realizowany 2011-08-17 2032-12-31 Link
90. LUBUSKIE zielonogórski Zabór wiejska Program realizowany 2010-12-17 2032-12-31 Link
91. MAZOWIECKIE białobrzeski Wyśmierzyce miejsko-wiejska Projekt programu Link
92. MAZOWIECKIE wyszkowski Wyszków miejsko-wiejska Program realizowany Link
93. PODLASKIE bielski Wyszki wiejska Program uchwalony 2013-12-30 2032-12-31 Link
94. PODLASKIE wysokomazowiecki Wysokie Mazowieckie wiejska Program realizowany 2010-01-29 2032-12-31 Link
95. LUBELSKIE lubelski Wysokie wiejska Program uchwalony 2010-01-01 2032-12-31
96. WIELKOPOLSKIE pilski Wysoka miejsko-wiejska Program realizowany 2016-01-25 2032-12-31 Link
97. LUBELSKIE włodawski Wyryki wiejska Program uchwalony 2010-01-01 2032-12-31 Link
98. WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki Wydminy wiejska Program realizowany 2012-04-19 2032-12-31 Link
99. LUBUSKIE wschowski Wschowa miejsko-wiejska Program realizowany 2011-06-29 2032-12-31 Link
100. WIELKOPOLSKIE wrzesiński Września miejsko-wiejska Program realizowany 2013-11-28 2032-12-31 Link
101. WIELKOPOLSKIE szamotulski Wronki miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-06-24 2020-06-24 Link
102. DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Wrocław miejska Program uchwalony 2012-03-15 2032-12-31 Link
103. LUBELSKIE lubelski Wólka wiejska Program realizowany 2011-03-28 2032-12-31 Link
104. ŚLĄSKIE lubliniecki Woźniki miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-08-17 2032-08-16
105. MAZOWIECKIE wołomiński Wołomin miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-01-26 2032-12-31 Link
106. WIELKOPOLSKIE wolsztyński Wolsztyn miejsko-wiejska Program realizowany 2009-01-15 2032-12-31 Link
107. ZACHODNIOPOMORSKIE kamieński Wolin miejska Program realizowany 2011-02-23 2032-12-31 Link
108. MAŁOPOLSKIE olkuski Wolbrom miejsko-wiejska Program realizowany 2006-10-25 2032-12-31 Link
109. LUBELSKIE włodawski Wola Uhruska wiejska Program realizowany 2011-03-31 2032-12-31 Link
110. LUBELSKIE łukowski Wola Mysłowska wiejska Program realizowany 2011-01-01 2032-12-31 Link
111. ŁÓDZKIE piotrkowski Wola Krzysztoporska wiejska Program uchwalony Link
112. LUBELSKIE chełmski Wojsławice wiejska Program uchwalony 2010-02-23 2032-02-22 Link
113. MAŁOPOLSKIE tarnowski Wojnicz miejsko-wiejska Program realizowany 2009-10-06 2032-12-31 Link
114. ŚLĄSKIE będziński Wojkowice miejska Program realizowany Link
115. DOLNOŚLĄSKIE złotoryjski Wojcieszów miejska Program uchwalony 2017-01-25 2032-12-31 Link
116. LUBELSKIE łukowski Wojcieszków wiejska Program uchwalony 2011-04-04 2032-04-04
117. LUBELSKIE lubelski Wojciechów wiejska Program realizowany 2015-08-18 2032-12-31 Link
118. ŚWIĘTOKRZYSKIE opatowski Wojciechowice wiejska Program realizowany 2009-03-20 2032-12-31 Link
119. PODKARPACKIE krośnieński Wojaszówka wiejska Program realizowany Link
120. ŚLĄSKIE wodzisławski Wodzisław Śląski miejska Projekt programu Link
121. ŁÓDZKIE łaski Wodzierady wiejska Program realizowany 2012-06-04 2032-12-31 Link
122. MAZOWIECKIE siedlecki Wodynie wiejska Program uchwalony 2010-01-01 2032-12-31 Link
123. ŚWIĘTOKRZYSKIE włoszczowski Włoszczowa miejsko-wiejska Program realizowany 2012-12-27 2032-12-31 Link
124. LUBELSKIE włodawski Włodawa miejska Program realizowany 2011-05-27 2032-12-31 Link
125. LUBELSKIE włodawski Włodawa wiejska Program realizowany 2011-03-16 2032-12-31 Link
126. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Włocławek wiejska Program realizowany 2012-10-12 2032-12-31 Link
127. PODLASKIE suwalski Wiżajny wiejska Program uchwalony 2015-11-30 2032-12-31 Link
128. PODLASKIE łomżyński Wizna wiejska Program realizowany 2011-06-21 2032-12-31 Link
129. ŁÓDZKIE łęczycki Witonia wiejska Program realizowany 2016-05-06 2020-05-06 Link
130. LUBUSKIE gorzowski Witnica miejsko-wiejska Program realizowany 2018-02-22 2032-12-31 Link
131. WIELKOPOLSKIE gnieźnieński Witkowo miejsko-wiejska Program realizowany 2019-11-28 2032-12-31 Link
132. ŚWIĘTOKRZYSKIE buski Wiślica wiejska Program uchwalony 2010-09-15 2032-12-31 Link
133. DOLNOŚLĄSKIE trzebnicki Wisznia Mała wiejska Program uchwalony 2016-01-27 2032-12-31 Link
134. ŚLĄSKIE cieszyński Wisła miejska Projekt programu Link
135. MAZOWIECKIE żyrardowski Wiskitki wiejska Program realizowany 2009-12-11 2032-12-31 Link
136. MAZOWIECKIE pułtuski Winnica wiejska Program uchwalony 2012-03-28 Link
137. OPOLSKIE namysłowski Wilków wiejska Program uchwalony 2013-11-15 2032-12-31 Link
138. ŚLĄSKIE bielski Wilkowice wiejska Program uchwalony 2011-10-05 2032-12-31 Link
139. LUBELSKIE kraśnicki Wilkołaz wiejska Program realizowany 2011-07-07 2032-12-31 Link
140. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Wilczyce wiejska Program realizowany 2013-11-29 2032-12-31 Link
141. WARMIŃSKO-MAZURSKIE braniewski Wilczęta wiejska Program uchwalony 2013-12-20 Link
142. ŚLĄSKIE bielski Wilamowice miejsko-wiejska Program uchwalony Link
143. WIELKOPOLSKIE leszczyński Wijewo wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
144. MAŁOPOLSKIE tarnowski Wietrzychowice wiejska Program uchwalony 2013-09-25 2032-12-31 Link
145. ZACHODNIOPOMORSKIE drawski Wierzchowo wiejska Projekt programu Link
146. MAŁOPOLSKIE tarnowski Wierzchosławice wiejska Program realizowany 2012-11-26 2032-12-31 Link
147. ŁÓDZKIE wieluński Wierzchlas wiejska Program uchwalony 2014-10-14 2032-12-31 Link
148. LUBELSKIE chełmski Wierzbica wiejska Program uchwalony 2014-10-01 2032-01-01 Link
149. MAZOWIECKIE radomski Wierzbica wiejska Program uchwalony 2013-09-27 2032-12-31 Link
150. ŁÓDZKIE wieruszowski Wieruszów miejsko-wiejska Program uchwalony 2014-10-30 2032-12-31 Link
151. MAZOWIECKIE przysuski Wieniawa wiejska Program uchwalony 2015-12-15 2032-12-31 Link
152. ŁÓDZKIE wieluński Wieluń miejsko-wiejska Program realizowany 2012-08-06 2032-12-31 Link
153. ŚLĄSKIE gliwicki Wielowieś wiejska Program uchwalony 2011-02-17 Link
154. PODKARPACKIE ropczycko-sędziszowski Wielopole Skrzyńskie wiejska Projekt programu Link
155. PODKARPACKIE lubaczowski Wielkie Oczy wiejska Program uchwalony 2013-12-05 2032-12-31 Link
156. MAŁOPOLSKIE krakowski Wielka Wieś wiejska Projekt programu 2014-05-06 2032-12-31 Link
157. MAZOWIECKIE legionowski Wieliszew wiejska Program realizowany 2014-07-11 2032-12-31 Link
158. MAŁOPOLSKIE wielicki Wieliczka miejsko-wiejska Program uchwalony Link
159. WIELKOPOLSKIE grodziski Wielichowo miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-06-24 2032-12-31 Link
160. ŁÓDZKIE radomszczański Wielgomłyny wiejska Program uchwalony 2012-11-01 2032-12-31 Link
161. KUJAWSKO-POMORSKIE lipnowski Wielgie wiejska Program realizowany 2016-12-28 2032-12-31 Link
162. WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki Wieleń miejsko-wiejska Program realizowany 2012-12-11 2032-12-31 Link
163. WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński Wielbark wiejska Projekt programu Link
164. WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński Wielbark miejsko-wiejska Program realizowany 2013-10-28 2032-12-31 Link
165. MAZOWIECKIE mławski Wieczfnia Kościelna wiejska Program realizowany 2012-12-28 Link
166. ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński Widuchowa wiejska Program uchwalony 2008-06-19 2032-06-19 Link
167. ŁÓDZKIE łaski Widawa wiejska Program uchwalony Link
168. POMORSKIE lęborski Wicko wiejska Program realizowany 2009-05-29 2032-12-31 Link
169. PODKARPACKIE jarosławski Wiązownica wiejska Program uchwalony 2013-12-03 2032-12-31 Link
170. MAZOWIECKIE otwocki Wiązowna wiejska Program uchwalony 2008-06-24 2032-12-31 Link
171. MAZOWIECKIE węgrowski Węgrów miejska Program realizowany 2008-09-26 2032-12-31 Link
172. ZACHODNIOPOMORSKIE łobeski Węgorzyno miejsko-wiejska Program realizowany 2010-06-30 2032-12-31
173. WARMIŃSKO-MAZURSKIE węgorzewski Węgorzewo miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-10-26 2032-12-31 Link
174. DOLNOŚLĄSKIE zgorzelecki Węgliniec miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-10-31 2032-12-31 Link
175. ŚLĄSKIE żywiecki Węgierska Górka wiejska Projekt programu Link
176. LUBELSKIE hrubieszowski Werbkowice wiejska Program realizowany 2011-03-10 2032-03-10 Link
177. POMORSKIE wejherowski Wejherowo wiejska Program uchwalony 2011-10-11 2032-12-31 Link
178. PODLASKIE grajewski Wąsosz wiejska Program uchwalony 2011-03-30 2032-12-31 Link
179. MAZOWIECKIE ostrowski Wąsewo wiejska Program uchwalony 2011-12-29 2019-12-31 Link
180. KUJAWSKO-POMORSKIE rypiński Wąpielsk wiejska Program realizowany 2011-07-26 2032-12-31 Link
181. WIELKOPOLSKIE wągrowiecki Wągrowiec wiejska Program realizowany 2010-05-18 2032-12-31 Link
182. DOLNOŚLĄSKIE jaworski Wądroże Wielkie wiejska Program realizowany 2012-09-26 2032-12-31 Link
183. ŚWIĘTOKRZYSKIE starachowicki Wąchock miejsko-wiejska Program realizowany 2010-08-31 2032-12-31 Link
184. KUJAWSKO-POMORSKIE wąbrzeski Wąbrzeźno miejska Program realizowany 2012-05-30 2032-12-31 Link
185. KUJAWSKO-POMORSKIE wąbrzeski Wąbrzeźno wiejska Program uchwalony 2011-06-21 2032-12-31 Link
186. ŚWIĘTOKRZYSKIE ostrowiecki Waśniów wiejska Program realizowany 2020-02-11 2032-12-31 Link
187. PODLASKIE białostocki Wasilków miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-06-24 2032-12-31 Link
188. ŁÓDZKIE poddębicki Wartkowice wiejska Program uchwalony Link
189. DOLNOŚLĄSKIE bolesławiecki Warta Bolesławiecka wiejska Program realizowany 2011-01-01 2032-12-31 Link
190. ŁÓDZKIE sieradzki Warta miejsko-wiejska Program uchwalony Link
191. MAZOWIECKIE grójecki Warka miejsko-wiejska Projekt programu Link
192. ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki Wałcz wiejska Program realizowany 2009-03-31 2031-12-31 Link
193. DOLNOŚLĄSKIE Wałbrzych Wałbrzych miejska Program uchwalony 2032-02-28 2032-02-28 Link
194. DOLNOŚLĄSKIE wałbrzyski Walim wiejska Projekt programu Link
195. OPOLSKIE krapkowicki Walce wiejska Program realizowany 2013-03-27 2032-12-31 Link
196. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Waganiec wiejska Program realizowany Link
197. PODKARPACKIE mielecki Wadowice Górne wiejska Program uchwalony Link
198. MAŁOPOLSKIE wadowicki Wadowice miejsko-wiejska Program realizowany 2015-05-27 2032-12-31 Link
199. LUBELSKIE lubartowski Uścimów wiejska Program uchwalony 2015-01-28 2032-01-28 Link
200. MAŁOPOLSKIE gorlicki Uście Gorlickie wiejska Projekt programu Link
Do góry
Serwis Baza Azbestowa (BA) używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom serwisu korzystanie z systemu BA oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności