Programy usuwania azbestu

Pokaż:
Lp. Województwo Sortuj Powiat Sortowanie od największego Gmina Sortuj Rodzaj gminy Sortuj Status Sortuj Okres obowiązywania Link
Od Sortuj Do Sortuj
 
1. OPOLSKIE województwo Program uchwalony 2016-01-01 2032-12-31 Link
2. WARMIŃSKO-MAZURSKIE województwo Program realizowany 2011-01-01 2015-12-31 Link
3. ŚLĄSKIE żywiecki Czernichów wiejska Program realizowany 2020-02-07 2032-12-31 Link
4. ŚLĄSKIE żywiecki Węgierska Górka wiejska Projekt programu Link
5. ŚLĄSKIE żywiecki Ujsoły wiejska Program uchwalony 2019-12-01 2032-12-31 Link
6. ŚLĄSKIE żywiecki Świnna wiejska Projekt programu Link
7. ŚLĄSKIE żywiecki Gilowice wiejska Program uchwalony 2014-10-30 2032-12-30 Link
8. ŚLĄSKIE żywiecki Radziechowy-Wieprz wiejska Program realizowany 2010-05-15 2032-12-31 Link
9. ŚLĄSKIE żywiecki Koszarawa wiejska Projekt programu Link
10. ŚLĄSKIE żywiecki Lipowa wiejska Program uchwalony 2014-03-28 2032-12-31 Link
11. ŚLĄSKIE żywiecki Ślemień wiejska Program realizowany 2011-12-07 2032-12-31 Link
12. MAZOWIECKIE żyrardowski Puszcza Mariańska wiejska Program uchwalony Link
13. MAZOWIECKIE żyrardowski Mszczonów miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-01-01 2016-12-31 Link
14. MAZOWIECKIE żyrardowski Wiskitki wiejska Program realizowany 2009-12-11 2032-12-31 Link
15. MAZOWIECKIE żuromiński Kuczbork-Osada wiejska Program uchwalony 2013-10-11 2032-12-31 Link
16. MAZOWIECKIE żuromiński Bieżuń miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-03-27 2032-03-27 Link
17. MAZOWIECKIE żuromiński Siemiątkowo wiejska Program realizowany 2010-05-31 2032-12-31 Link
18. MAZOWIECKIE żuromiński Lutocin wiejska Program realizowany 2011-08-25 2032-12-31 Link
19. MAZOWIECKIE żuromiński Lubowidz wiejska Program realizowany 2014-02-18 2032-12-31 Link
20. ŚLĄSKIE Żory Żory miejska Program uchwalony Link
21. KUJAWSKO-POMORSKIE żniński Barcin miejsko-wiejska Program realizowany 2012-02-24 2032-12-31 Link
22. KUJAWSKO-POMORSKIE żniński Rogowo wiejska Program uchwalony 2016-01-25 2020-01-25 Link
23. KUJAWSKO-POMORSKIE żniński Łabiszyn miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-12-30 2032-12-31 Link
24. KUJAWSKO-POMORSKIE żniński Janowiec Wielkopolski miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-12-30 2032-12-31 Link
25. KUJAWSKO-POMORSKIE żniński Żnin miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-10-26 2032-12-31 Link
26. LUBUSKIE żarski Trzebiel wiejska Program uchwalony 2011-11-29
27. LUBUSKIE żarski Żary miejska Program uchwalony 2015-11-27 2032-12-31 Link
28. LUBUSKIE żarski Jasień miejsko-wiejska Program uchwalony Link
29. LUBUSKIE żarski Lipinki Łużyckie wiejska Program realizowany 2013-12-20 2032-12-31 Link
30. LUBUSKIE żarski Żary wiejska Program uchwalony Link
31. LUBUSKIE żarski Brody wiejska Program realizowany 2011-02-14 2032-12-31 Link
32. LUBUSKIE żarski Lubsko miejsko-wiejska Program realizowany 2016-11-23 Link
33. LUBUSKIE żagański Szprotawa miejsko-wiejska Program realizowany 2011-09-30 2032-12-31 Link
34. LUBUSKIE żagański Żagań wiejska Projekt programu Link
35. LUBUSKIE żagański Gozdnica miejska Program uchwalony 2017-01-01 2032-12-31 Link
36. LUBUSKIE żagański Brzeźnica wiejska Program uchwalony 2011-11-25 2032-12-31 Link
37. LUBUSKIE żagański Małomice miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-03-31 2032-12-31 Link
38. LUBUSKIE żagański Iłowa miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-01-01 Link
39. MAZOWIECKIE zwoleński Tczów wiejska Program uchwalony 2015-06-22 2032-12-31 Link
40. MAZOWIECKIE zwoleński Zwoleń miejsko-wiejska Program realizowany 2010-03-22 2032-12-31 Link
41. MAZOWIECKIE zwoleński Policzna wiejska Program realizowany 2010-10-26 Link
42. WIELKOPOLSKIE złotowski Złotów wiejska Program uchwalony 2013-12-30 2032-12-31 Link
43. WIELKOPOLSKIE złotowski Okonek miejsko-wiejska Projekt programu 2013-10-29 2032-12-31 Link
44. WIELKOPOLSKIE złotowski Jastrowie miejsko-wiejska Projekt programu Link
45. WIELKOPOLSKIE złotowski Lipka wiejska Program realizowany 2012-03-12 2032-12-31 Link
46. WIELKOPOLSKIE złotowski Krajenka miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-02-29 2032-12-31 Link
47. WIELKOPOLSKIE złotowski Złotów miejska Program uchwalony 2015-12-28 2032-12-31 Link
48. WIELKOPOLSKIE złotowski Zakrzewo wiejska Projekt programu Link
49. DOLNOŚLĄSKIE złotoryjski Złotoryja wiejska Program realizowany 2012-12-21 2032-12-31 Link
50. DOLNOŚLĄSKIE złotoryjski Zagrodno wiejska Program uchwalony Link
51. DOLNOŚLĄSKIE złotoryjski Świerzawa miejsko-wiejska Program realizowany 2010-10-27 2032-12-31 Link
52. DOLNOŚLĄSKIE złotoryjski Wojcieszów miejska Program uchwalony 2017-01-25 2032-12-31 Link
53. DOLNOŚLĄSKIE złotoryjski Pielgrzymka wiejska Program uchwalony 2009-09-20 2032-12-31 Link
54. DOLNOŚLĄSKIE złotoryjski Złotoryja miejska Projekt programu Link
55. LUBUSKIE zielonogórski Świdnica wiejska Program realizowany 2013-08-28 2032-12-31 Link
56. LUBUSKIE zielonogórski Zielona Góra wiejska Program realizowany 2012-12-28 2013-12-31 Link
57. LUBUSKIE zielonogórski Trzebiechów wiejska Program uchwalony 2016-04-13 2032-12-31
58. LUBUSKIE zielonogórski Sulechów miejsko-wiejska Program realizowany 2013-02-08 2032-12-31 Link
59. LUBUSKIE zielonogórski Bojadła wiejska Program realizowany 2015-11-16 2032-12-31 Link
60. LUBUSKIE zielonogórski Czerwieńsk miejsko-wiejska Program realizowany 2011-01-01 2032-12-31 Link
61. LUBUSKIE zielonogórski Babimost miejsko-wiejska Program realizowany 2011-09-30 2032-12-31 Link
62. LUBUSKIE zielonogórski Zabór wiejska Program realizowany 2010-12-17 2032-12-31 Link
63. LUBUSKIE zielonogórski Nowogród Bobrzański miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-09-30 2032-12-31
64. LUBUSKIE Zielona Góra Zielona Góra miejska Program realizowany 2015-08-25 2032-12-31 Link
65. DOLNOŚLĄSKIE zgorzelecki Zawidów miejska Program uchwalony 2012-01-31 2032-12-31 Link
66. DOLNOŚLĄSKIE zgorzelecki Sulików wiejska Program realizowany 2009-11-26 2032-12-31 Link
67. DOLNOŚLĄSKIE zgorzelecki Węgliniec miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-10-31 2032-12-31 Link
68. DOLNOŚLĄSKIE zgorzelecki Pieńsk miejsko-wiejska Projekt programu Link
69. DOLNOŚLĄSKIE zgorzelecki Zgorzelec wiejska Program realizowany 2008-06-30 2032-12-31
70. ŁÓDZKIE zgierski Głowno wiejska Program realizowany 2016-04-26 2032-04-26 Link
71. ŁÓDZKIE zgierski Zgierz wiejska Projekt programu Link
72. ŁÓDZKIE zgierski Ozorków miejska Program uchwalony 2014-12-30 2017-12-31 Link
73. ŁÓDZKIE zgierski Stryków miejsko-wiejska Program uchwalony Link
74. ŁÓDZKIE zgierski Parzęczew wiejska Program uchwalony 2016-09-29 2032-09-28 Link
75. ŁÓDZKIE zgierski Ozorków wiejska Program uchwalony 2018-04-07 2022-12-31 Link
76. ŁÓDZKIE zgierski Aleksandrów Łódzki miejsko-wiejska Program realizowany 2010-06-30 2032-12-31 Link
77. ŁÓDZKIE zduńskowolski Zduńska Wola miejska Program uchwalony 2015-08-03 2032-12-31 Link
78. ŁÓDZKIE zduńskowolski Zapolice wiejska Program uchwalony 2012-11-30 2032-11-30 Link
79. ŁÓDZKIE zduńskowolski Szadek miejsko-wiejska Program realizowany 2014-02-18 2032-12-31 Link
80. DOLNOŚLĄSKIE ząbkowicki Ziębice miejsko-wiejska Projekt programu Link
81. DOLNOŚLĄSKIE ząbkowicki Kamieniec Ząbkowicki wiejska Program realizowany 2008-10-03 2032-12-31 Link
82. DOLNOŚLĄSKIE ząbkowicki Stoszowice wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
83. DOLNOŚLĄSKIE ząbkowicki Bardo miejsko-wiejska Projekt programu Link
84. DOLNOŚLĄSKIE ząbkowicki Ząbkowice Śląskie miejsko-wiejska Projekt programu 2009-10-01 2032-12-31 Link
85. ŚLĄSKIE zawierciański Irządze wiejska Projekt programu 2011-10-31 2032-12-31 Link
86. ŚLĄSKIE zawierciański Kroczyce wiejska Program uchwalony 2014-12-29 2032-12-31 Link
87. ŚLĄSKIE zawierciański Zawiercie miejska Program uchwalony Link
88. ŚLĄSKIE zawierciański Łazy miejsko-wiejska Projekt programu Link
89. ŚLĄSKIE zawierciański Ogrodzieniec miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-07-15 2032-12-31 Link
90. ŚLĄSKIE zawierciański Żarnowiec wiejska Program uchwalony 2013-05-17 2032-12-31 Link
91. ŚLĄSKIE zawierciański Szczekociny miejsko-wiejska Projekt programu Link
92. LUBELSKIE Zamość Zamość miejska Program realizowany 2011-09-26 2032-12-31 Link
93. LUBELSKIE zamojski Szczebrzeszyn miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-31 2032-12-31 Link
94. LUBELSKIE zamojski Sułów wiejska Program realizowany 2011-03-11 2032-12-31 Link
95. LUBELSKIE zamojski Stary Zamość wiejska Program realizowany 2008-11-18 2032-12-31 Link
96. LUBELSKIE zamojski Sitno wiejska Program realizowany Link
97. LUBELSKIE zamojski Łabunie wiejska Program realizowany 2011-12-28 2032-12-31 Link
98. LUBELSKIE zamojski Skierbieszów wiejska Program realizowany 2012-01-01 Link
99. LUBELSKIE zamojski Zamość wiejska Program uchwalony 2012-12-27 2032-12-31 Link
100. LUBELSKIE zamojski Komarów-Osada wiejska Program realizowany 2012-12-17 2032-12-31 Link
101. LUBELSKIE zamojski Grabowiec wiejska Projekt programu 2017-12-14 2032-12-31 Link
102. LUBELSKIE zamojski Krasnobród miejska Program realizowany 2011-03-30 2032-12-31 Link
103. LUBELSKIE zamojski Radecznica wiejska Program realizowany 2010-06-16 2032-12-31 Link
104. PODLASKIE zambrowski Kołaki Kościelne wiejska Program realizowany Link
105. PODLASKIE zambrowski Zambrów miejska Program realizowany 2009-04-28 2032-12-31 Link
106. PODLASKIE zambrowski Rutki wiejska Program realizowany 2013-07-16 2032-12-31 Link
107. MAZOWIECKIE wyszkowski Somianka wiejska Program uchwalony 2007-11-15 2032-12-31 Link
108. MAZOWIECKIE wyszkowski Zabrodzie wiejska Program realizowany 2011-08-17 2032-12-31 Link
109. MAZOWIECKIE wyszkowski Wyszków miejsko-wiejska Program realizowany Link
110. MAZOWIECKIE wyszkowski Długosiodło wiejska Projekt programu Link
111. PODLASKIE wysokomazowiecki Sokoły wiejska Program realizowany 2007-06-26 2032-12-31 Link
112. PODLASKIE wysokomazowiecki Ciechanowiec miejsko-wiejska Program realizowany 2007-12-10 2032-12-31 Link
113. PODLASKIE wysokomazowiecki Czyżew wiejska Program realizowany 2012-03-22 2032-12-31 Link
114. PODLASKIE wysokomazowiecki Klukowo wiejska Program realizowany 2007-08-14 2032-12-31 Link
115. PODLASKIE wysokomazowiecki Kobylin-Borzymy wiejska Program realizowany 2007-08-14 2032-12-31 Link
116. PODLASKIE wysokomazowiecki Wysokie Mazowieckie wiejska Program realizowany 2010-01-29 2032-12-31 Link
117. LUBUSKIE wschowski Wschowa miejsko-wiejska Program realizowany 2011-06-29 2032-12-31 Link
118. LUBUSKIE wschowski Sława miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-10-27 2032-12-31 Link
119. WIELKOPOLSKIE wrzesiński Września miejsko-wiejska Program realizowany 2013-11-28 2032-12-31 Link
120. WIELKOPOLSKIE wrzesiński Nekla miejsko-wiejska Program uchwalony 2007-02-09 2032-12-31 Link
121. WIELKOPOLSKIE wrzesiński Kołaczkowo wiejska Projekt programu Link
122. DOLNOŚLĄSKIE wrocławski Mietków wiejska Program realizowany 2013-03-29 2032-12-31 Link
123. DOLNOŚLĄSKIE wrocławski Kąty Wrocławskie miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-04-10 2031-12-31 Link
124. DOLNOŚLĄSKIE wrocławski Żórawina wiejska Program realizowany 2009-06-23 2032-12-31 Link
125. DOLNOŚLĄSKIE wrocławski Kobierzyce wiejska Program uchwalony 2010-10-22 2032-12-31 Link
126. DOLNOŚLĄSKIE wrocławski Sobótka miejsko-wiejska Program realizowany 2011-09-01 2032-09-01 Link
127. DOLNOŚLĄSKIE wrocławski Czernica wiejska Program realizowany 2012-04-12 2032-12-31 Link
128. DOLNOŚLĄSKIE wrocławski Jordanów Śląski wiejska Projekt programu 2011-11-01 2032-12-31 Link
129. DOLNOŚLĄSKIE wrocławski Długołęka wiejska Program uchwalony 2009-12-30 2032-12-31 Link
130. DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Wrocław miejska Program uchwalony 2012-03-15 2032-12-31 Link
131. DOLNOŚLĄSKIE wołowski Brzeg Dolny miejsko-wiejska Program realizowany 2020-01-23 2032-12-31 Link
132. MAZOWIECKIE wołomiński Klembów wiejska Program uchwalony 2010-04-29 2032-04-28 Link
133. MAZOWIECKIE wołomiński Radzymin miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-12-18 2032-12-31
134. MAZOWIECKIE wołomiński Tłuszcz miejsko-wiejska Program realizowany 2014-05-27 2032-12-31 Link
135. MAZOWIECKIE wołomiński Poświętne wiejska Program realizowany 2013-12-01 2032-12-31 Link
136. MAZOWIECKIE wołomiński Marki miejska Program realizowany 2016-02-24 2032-12-31 Link
137. MAZOWIECKIE wołomiński Ząbki miejska Program realizowany 2014-05-14 2032-12-31 Link
138. MAZOWIECKIE wołomiński Zielonka miejska Program realizowany 2006-11-01 2032-12-31 Link
139. MAZOWIECKIE wołomiński Wołomin miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-01-26 2032-12-31 Link
140. WIELKOPOLSKIE wolsztyński Wolsztyn miejsko-wiejska Program realizowany 2009-01-15 2032-12-31 Link
141. WIELKOPOLSKIE wolsztyński Siedlec wiejska Program realizowany 2009-01-15 2032-12-31 Link
142. WIELKOPOLSKIE wolsztyński Przemęt wiejska Program realizowany 2009-01-15 2032-12-31 Link
143. ŚLĄSKIE wodzisławski Mszana wiejska Program uchwalony Link
144. ŚLĄSKIE wodzisławski Godów wiejska Program uchwalony 2012-09-17 2032-12-31 Link
145. ŚLĄSKIE wodzisławski Wodzisław Śląski miejska Projekt programu Link
146. ŚLĄSKIE wodzisławski Rydułtowy miejska Projekt programu 2011-10-27 2032-12-31 Link
147. ŚLĄSKIE wodzisławski Lubomia wiejska Program realizowany 2012-02-08 2032-12-31 Link
148. ŚLĄSKIE wodzisławski Gorzyce wiejska Program realizowany 2015-01-01 2032-12-31 Link
149. ŚWIĘTOKRZYSKIE włoszczowski Kluczewsko wiejska Program realizowany 2013-03-01 2032-12-31 Link
150. ŚWIĘTOKRZYSKIE włoszczowski Secemin wiejska Program realizowany 2013-02-22 2032-12-31 Link
151. ŚWIĘTOKRZYSKIE włoszczowski Włoszczowa miejsko-wiejska Program realizowany 2012-12-27 2032-12-31 Link
152. ŚWIĘTOKRZYSKIE włoszczowski Krasocin wiejska Program uchwalony 2013-02-28 2032-12-31 Link
153. ŚWIĘTOKRZYSKIE włoszczowski Radków wiejska Program realizowany 2015-12-15 2032-12-31 Link
154. LUBELSKIE włodawski Wola Uhruska wiejska Program realizowany 2011-03-31 2032-12-31 Link
155. LUBELSKIE włodawski Włodawa miejska Program realizowany 2011-05-27 2032-12-31 Link
156. LUBELSKIE włodawski Hańsk wiejska Program uchwalony 2009-12-29 2032-12-29
157. LUBELSKIE włodawski Włodawa wiejska Program realizowany 2011-03-16 2032-12-31 Link
158. LUBELSKIE włodawski Wyryki wiejska Program uchwalony 2010-01-01 2032-12-31 Link
159. LUBELSKIE włodawski Stary Brus wiejska Program uchwalony 2014-10-29 2032-12-30 Link
160. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Lubień Kujawski miejsko-wiejska Projekt programu Link
161. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Fabianki wiejska Program realizowany 2017-12-19 2032-12-31 Link
162. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Lubraniec miejsko-wiejska Program uchwalony Link
163. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Włocławek wiejska Program realizowany 2012-10-12 2032-12-31 Link
164. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Baruchowo wiejska Program realizowany 2012-12-28 2032-12-31 Link
165. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Chodecz miejsko-wiejska Program realizowany 2012-09-25 2032-12-31 Link
166. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Lubanie wiejska Program realizowany 2011-12-01 2032-12-31 Link
167. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Kowal miejska Program realizowany 2008-08-18 2032-12-31 Link
168. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Izbica Kujawska miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-11-12 2013-11-12 Link
169. ŁÓDZKIE wieruszowski Czastary wiejska Program uchwalony 2013-08-31 2032-12-31 Link
170. ŁÓDZKIE wieruszowski Łubnice wiejska Program uchwalony 2012-09-10 2032-12-31 Link
171. ŁÓDZKIE wieruszowski Bolesławiec wiejska Projekt programu 2014-10-14 2032-12-31 Link
172. ŁÓDZKIE wieruszowski Lututów wiejska Program realizowany 2016-11-17 2032-12-31 Link
173. ŁÓDZKIE wieruszowski Galewice wiejska Program uchwalony 2013-10-01 2032-12-31 Link
174. ŁÓDZKIE wieruszowski Wieruszów miejsko-wiejska Program uchwalony 2014-10-30 2032-12-31 Link
175. ŁÓDZKIE wieluński Ostrówek wiejska Program uchwalony 2010-12-30 2032-12-31 Link
176. ŁÓDZKIE wieluński Wieluń miejsko-wiejska Program realizowany 2012-08-06 2032-12-31 Link
177. ŁÓDZKIE wieluński Wierzchlas wiejska Program uchwalony 2014-10-14 2032-12-31 Link
178. ŁÓDZKIE wieluński Konopnica wiejska Program uchwalony 2019-06-27 2032-12-31 Link
179. ŁÓDZKIE wieluński Biała wiejska Program uchwalony 2010-12-30 Link
180. ŁÓDZKIE wieluński Mokrsko wiejska Program realizowany 2011-09-04 2032-12-31 Link
181. ŁÓDZKIE wieluński Pątnów wiejska Program uchwalony 2016-02-10 2032-12-31 Link
182. ŁÓDZKIE wieluński Czarnożyły wiejska Program uchwalony 2011-04-02 2032-12-31 Link
183. ŁÓDZKIE wieluński Osjaków wiejska Projekt programu Link
184. MAŁOPOLSKIE wielicki Niepołomice miejsko-wiejska Program realizowany 2011-02-23 2032-12-31 Link
185. MAŁOPOLSKIE wielicki Wieliczka miejsko-wiejska Program uchwalony Link
186. MAŁOPOLSKIE wielicki Biskupice wiejska Program uchwalony 2012-12-21 2032-12-31 Link
187. MAŁOPOLSKIE wielicki Kłaj wiejska Program realizowany 2012-01-01 2032-12-31 Link
188. MAZOWIECKIE węgrowski Korytnica wiejska Program uchwalony 2009-04-24 2032-12-31 Link
189. MAZOWIECKIE węgrowski Liw wiejska Program realizowany 2008-10-07 2032-12-31 Link
190. MAZOWIECKIE węgrowski Łochów miejsko-wiejska Program uchwalony 2014-01-01 2032-12-31 Link
191. MAZOWIECKIE węgrowski Węgrów miejska Program realizowany 2008-09-26 2032-12-31 Link
192. MAZOWIECKIE węgrowski Sadowne wiejska Projekt programu Link
193. WARMIŃSKO-MAZURSKIE węgorzewski Budry wiejska Program uchwalony 2014-04-29 2032-12-31 Link
194. WARMIŃSKO-MAZURSKIE węgorzewski Węgorzewo miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-10-26 2032-12-31 Link
195. WARMIŃSKO-MAZURSKIE węgorzewski Pozezdrze wiejska Program uchwalony 2013-10-24 2032-10-24 Link
196. POMORSKIE wejherowski Szemud wiejska Program uchwalony 2009-09-15 2020-12-31 Link
197. POMORSKIE wejherowski Choczewo wiejska Program uchwalony 2014-12-22 2032-12-31 Link
198. POMORSKIE wejherowski Łęczyce wiejska Program realizowany 2014-03-17 2032-12-31 Link
199. POMORSKIE wejherowski Rumia miejska Program uchwalony 2011-08-25 2032-12-31 Link
200. POMORSKIE wejherowski Wejherowo wiejska Program uchwalony 2011-10-11 2032-12-31 Link
Do góry
Serwis Baza Azbestowa (BA) używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom serwisu korzystanie z systemu BA oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności