Programy usuwania azbestu

Pokaż:
Lp. Województwo Sortuj Powiat Sortuj Gmina Sortuj Rodzaj gminy Sortuj Status Sortowanie od największego Okres obowiązywania Link
Od Sortuj Do Sortuj
 
801. KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Lubicz wiejska Program uchwalony 2013-12-30 2032-12-31 Link
802. KUJAWSKO-POMORSKIE mogileński Dąbrowa wiejska Program uchwalony 2012-02-27 2032-12-31 Link
803. ZACHODNIOPOMORSKIE myśliborski Nowogródek Pomorski wiejska Program uchwalony 2016-01-22 2032-12-31 Link
804. PODKARPACKIE dębicki Pilzno miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-11-26 2032-11-25 Link
805. PODLASKIE kolneński Grabowo wiejska Program uchwalony 2015-12-28 2032-12-28 Link
806. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Godkowo wiejska Program uchwalony 2012-10-10 2032-12-31 Link
807. LUBUSKIE żarski Trzebiel wiejska Program uchwalony 2011-11-29
808. PODLASKIE kolneński Kolno wiejska Program uchwalony 2015-11-27 2032-12-31 Link
809. PODKARPACKIE krośnieński Rymanów miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-10-05 2032-12-31 Link
810. KUJAWSKO-POMORSKIE lipnowski Lipno wiejska Program uchwalony 2012-09-27 2032-12-31 Link
811. MAZOWIECKIE garwoliński Żelechów miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-01-21 2032-12-31 Link
812. LUBELSKIE świdnicki Świdnik miejska Program uchwalony 2015-12-28 2023-12-31 Link
813. DOLNOŚLĄSKIE dzierżoniowski Bielawa miejska Program uchwalony 2015-10-28 2032-12-31 Link
814. MAŁOPOLSKIE wadowicki Kalwaria Zebrzydowska miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-02-18 2032-12-31 Link
815. DOLNOŚLĄSKIE trzebnicki Wisznia Mała wiejska Program uchwalony 2016-01-27 2032-12-31 Link
816. PODLASKIE białostocki Turośń Kościelna wiejska Program uchwalony 2007-02-01 2032-12-31 Link
817. MAZOWIECKIE ostrołęcki Kadzidło wiejska Program uchwalony 2013-03-27 2032-12-31 Link
818. MAZOWIECKIE sokołowski Jabłonna Lacka wiejska Program uchwalony 2008-12-05 2032-12-31 Link
819. OPOLSKIE opolski Niemodlin miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-12-17 2032-12-31 Link
820. ŁÓDZKIE radomszczański Kobiele Wielkie wiejska Program uchwalony 2012-09-30 2032-12-31
821. WIELKOPOLSKIE poznański Stęszew miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-12-16 2032-12-31 Link
822. ŚLĄSKIE lubliniecki Pawonków wiejska Program uchwalony 2011-09-29 2032-12-31 Link
823. WIELKOPOLSKIE kolski Babiak wiejska Program uchwalony Link
824. MAZOWIECKIE wołomiński Klembów wiejska Program uchwalony 2010-04-29 2032-04-28 Link
825. LUBUSKIE zielonogórski Trzebiechów wiejska Program uchwalony 2016-04-13 2032-12-31
826. MAZOWIECKIE miński Latowicz wiejska Program uchwalony 2010-01-29 2032-12-31 Link
827. ŚLĄSKIE cieszyński Chybie wiejska Program uchwalony 2011-03-08 2030-12-31
828. OPOLSKIE brzeski Skarbimierz wiejska Program uchwalony Link
829. POMORSKIE tczewski Subkowy wiejska Program uchwalony Link
830. LUBUSKIE strzelecko-drezdenecki Dobiegniew miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-11-27 2032-12-31 Link
831. ŁÓDZKIE tomaszowski Będków wiejska Program uchwalony 2016-03-21 2032-12-31 Link
832. PODLASKIE bielski Boćki wiejska Program uchwalony 2011-03-29 2032-03-29 Link
833. ŁÓDZKIE zduńskowolski Zduńska Wola miejska Program uchwalony 2015-08-03 2032-12-31 Link
834. DOLNOŚLĄSKIE Wałbrzych Wałbrzych miejska Program uchwalony 2032-02-28 2032-02-28 Link
835. POMORSKIE starogardzki Kaliska wiejska Program uchwalony 2012-12-27 2032-12-31 Link
836. WIELKOPOLSKIE średzki Środa Wielkopolska miejsko-wiejska Program uchwalony 2032-12-31 Link
837. MAZOWIECKIE radomski Jastrzębia wiejska Program uchwalony 2016-07-14 2032-12-31 Link
838. ŁÓDZKIE wieluński Pątnów wiejska Program uchwalony 2016-02-10 2032-12-31 Link
839. DOLNOŚLĄSKIE oleśnicki Dobroszyce wiejska Program uchwalony 2015-01-01 2032-01-01 Link
840. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ełcki Ełk miejska Program uchwalony 2011-07-05 2031-12-31 Link
841. KUJAWSKO-POMORSKIE inowrocławski Pakość miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-09-14 2032-12-31 Link
842. ŚLĄSKIE Piekary Śląskie Piekary Śląskie miejska Program uchwalony 2016-01-28 2032-12-31 Link
843. DOLNOŚLĄSKIE złotoryjski Zagrodno wiejska Program uchwalony Link
844. POMORSKIE bytowski Studzienice wiejska Program uchwalony 2016-10-20 2032-12-31 Link
845. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Koprzywnica miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-04-12 2032-12-31 Link
846. LUBELSKIE zamojski Zamość wiejska Program uchwalony 2012-12-27 2032-12-31 Link
847. POMORSKIE chojnicki Chojnice miejska Program uchwalony 2012-02-20 2032-12-31 Link
848. ŁÓDZKIE piotrkowski Czarnocin wiejska Program uchwalony 2016-10-26 2032-12-31 Link
849. ŚLĄSKIE Jaworzno Jaworzno miejska Program uchwalony 2016-12-22 2032-12-31 Link
850. ŁÓDZKIE piotrkowski Wola Krzysztoporska wiejska Program uchwalony Link
851. ŚLĄSKIE częstochowski Janów wiejska Program uchwalony 2016-12-28 2032-12-31 Link
852. ŚWIĘTOKRZYSKIE konecki Smyków wiejska Program uchwalony 2012-10-26 2032-12-31
853. WIELKOPOLSKIE kaliski Opatówek wiejska Program uchwalony 2015-08-31 2032-12-31 Link
854. ŚLĄSKIE żywiecki Gilowice wiejska Program uchwalony 2014-10-30 2032-12-30 Link
855. ŚLĄSKIE tarnogórski Miasteczko Śląskie miejska Program uchwalony 2009-08-28 2032-12-31 Link
856. WARMIŃSKO-MAZURSKIE lidzbarski Orneta miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-10-24 2032-12-31 Link
857. OPOLSKIE opolski Turawa wiejska Program uchwalony 2011-12-17 2032-12-31 Link
858. WIELKOPOLSKIE szamotulski Kaźmierz wiejska Program uchwalony 2020-02-17 2032-12-31 Link
859. ZACHODNIOPOMORSKIE sławieński Darłowo miejska Program uchwalony 2009-10-27 2032-12-31 Link
860. MAZOWIECKIE radomski Wierzbica wiejska Program uchwalony 2013-09-27 2032-12-31 Link
861. ŚLĄSKIE żywiecki Ujsoły wiejska Program uchwalony 2019-12-01 2032-12-31 Link
862. DOLNOŚLĄSKIE złotoryjski Wojcieszów miejska Program uchwalony 2017-01-25 2032-12-31 Link
863. KUJAWSKO-POMORSKIE radziejowski Dobre wiejska Program uchwalony 2012-11-15 2032-12-31 Link
864. MAŁOPOLSKIE oświęcimski Brzeszcze miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-09-29 2032-12-31 Link
865. OPOLSKIE oleski Rudniki wiejska Program uchwalony 2011-01-01 2015-01-01 Link
866. POMORSKIE wejherowski Wejherowo wiejska Program uchwalony 2011-10-11 2032-12-31 Link
867. POMORSKIE tczewski Morzeszczyn wiejska Program uchwalony 2016-01-01 2032-12-31 Link
868. PODKARPACKIE jarosławski Pruchnik miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-09-25 2032-09-25 Link
869. LUBELSKIE tomaszowski Tomaszów Lubelski wiejska Program uchwalony 2015-01-29 2032-12-12 Link
870. ŚLĄSKIE częstochowski Kruszyna wiejska Program uchwalony 2014-06-23 2032-12-31 Link
871. POMORSKIE słupski Dębnica Kaszubska wiejska Program uchwalony 2016-01-01 2032-12-31 Link
872. DOLNOŚLĄSKIE głogowski Głogów wiejska Program uchwalony 2012-12-20 2032-12-31 Link
873. LUBELSKIE bialski Janów Podlaski wiejska Program uchwalony 2011-02-25 2032-12-31 Link
874. WIELKOPOLSKIE poznański Czerwonak wiejska Program uchwalony 2013-11-20 2032-02-20 Link
875. MAZOWIECKIE wołomiński Wołomin miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-01-26 2032-12-31 Link
876. POMORSKIE gdański Przywidz wiejska Program uchwalony 2012-01-01 2032-03-31 Link
877. WIELKOPOLSKIE jarociński Kotlin wiejska Program uchwalony 2016-06-30 Link
878. KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Zławieś Wielka wiejska Program uchwalony 2013-02-08 2032-12-31 Link
879. MAZOWIECKIE łosicki Stara Kornica wiejska Program uchwalony 2013-06-04 2032-12-31 Link
880. ŚLĄSKIE myszkowski Myszków miejska Program uchwalony 2021-06-24 2021-07-31 Link
881. ŚLĄSKIE kłobucki Panki wiejska Program uchwalony 2015-07-30 2032-12-31 Link
882. ŚLĄSKIE zawierciański Zawiercie miejska Program uchwalony Link
883. PODKARPACKIE jasielski Kołaczyce miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-09-29 2032-12-31 Link
884. PODKARPACKIE jarosławski Chłopice wiejska Program uchwalony 2012-11-15 2032-10-15 Link
885. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Łopuszno wiejska Program uchwalony Link
886. MAŁOPOLSKIE nowotarski Szaflary wiejska Program uchwalony Link
887. POMORSKIE gdański Suchy Dąb wiejska Program uchwalony Link
888. PODKARPACKIE jarosławski Radymno miejska Program uchwalony 2013-01-29 2032-12-31 Link
889. WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński Rozogi wiejska Program uchwalony 2013-09-25 2032-12-31 Link
890. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Miłakowo miejsko-wiejska Program uchwalony Link
891. PODLASKIE Łomża Łomża miejska Program uchwalony Link
892. ŁÓDZKIE sieradzki Warta miejsko-wiejska Program uchwalony Link
893. PODKARPACKIE dębicki Dębica miejska Program uchwalony
894. ŁÓDZKIE poddębicki Wartkowice wiejska Program uchwalony Link
895. MAŁOPOLSKIE tarnowski Skrzyszów wiejska Program uchwalony 2011-12-29 2032-12-31 Link
896. ŚLĄSKIE gliwicki Wielowieś wiejska Program uchwalony 2011-02-17 Link
897. KUJAWSKO-POMORSKIE sępoleński Kamień Krajeński miejsko-wiejska Program uchwalony Link
898. ŁÓDZKIE zgierski Parzęczew wiejska Program uchwalony 2016-09-29 2032-09-28 Link
899. ŁÓDZKIE sieradzki Klonowa wiejska Program uchwalony 2013-09-26 2032-12-31 Link
900. WARMIŃSKO-MAZURSKIE lidzbarski Kiwity wiejska Program uchwalony 2012-10-30 2032-12-31 Link
901. LUBUSKIE żagański Iłowa miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-01-01 Link
902. LUBELSKIE radzyński Radzyń Podlaski wiejska Program uchwalony Link
903. ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński Moryń miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-01-01 2032-12-31 Link
904. LUBELSKIE parczewski Dębowa Kłoda wiejska Program uchwalony 2014-12-30 2032-12-31 Link
905. PODKARPACKIE rzeszowski Błażowa miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-10-01 2032-12-31 Link
906. DOLNOŚLĄSKIE milicki Milicz miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-10-30 2032-12-31 Link
907. ŚLĄSKIE wodzisławski Mszana wiejska Program uchwalony Link
908. WIELKOPOLSKIE szamotulski Wronki miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-06-24 2020-06-24 Link
909. POMORSKIE słupski Potęgowo wiejska Program uchwalony 2015-03-30 2032-12-31 Link
910. PODKARPACKIE jasielski Krempna wiejska Program uchwalony 2013-08-28 2023-12-31 Link
911. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Masłów wiejska Program uchwalony Link
912. ŚLĄSKIE częstochowski Kamienica Polska wiejska Program uchwalony 2015-09-23 2032-12-31 Link
913. LUBELSKIE biłgorajski Tarnogród miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-03-24 Link
914. MAZOWIECKIE ostrowski Małkinia Górna wiejska Program uchwalony Link
915. LUBELSKIE łukowski Trzebieszów wiejska Program uchwalony 2013-09-10 2032-12-31 Link
916. MAZOWIECKIE makowski Młynarze wiejska Program uchwalony 2012-06-25 2032-12-31 Link
917. PODLASKIE suwalski Przerośl wiejska Program uchwalony 2014-11-13 2032-12-31 Link
918. ŁÓDZKIE wieruszowski Czastary wiejska Program uchwalony 2013-08-31 2032-12-31 Link
919. MAŁOPOLSKIE nowotarski Łapsze Niżne wiejska Program uchwalony Link
920. LUBELSKIE biłgorajski Aleksandrów wiejska Program uchwalony 2011-03-24 2032-12-31 Link
921. ŚWIĘTOKRZYSKIE opatowski Iwaniska wiejska Program uchwalony Link
922. POMORSKIE tczewski Tczew miejska Program uchwalony 2016-12-22 2032-12-31 Link
923. ŁÓDZKIE kutnowski Strzelce wiejska Program uchwalony 2013-10-01 2032-12-31 Link
924. OPOLSKIE opolski Komprachcice wiejska Program uchwalony Link
925. ŚLĄSKIE częstochowski Blachownia miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-05-01 2032-12-31 Link
926. MAŁOPOLSKIE tarnowski Ciężkowice miejsko-wiejska Program uchwalony Link
927. MAZOWIECKIE kozienicki Głowaczów wiejska Program uchwalony Link
928. ŚLĄSKIE gliwicki Gierałtowice wiejska Program uchwalony 2013-11-28 2032-12-31 Link
929. ZACHODNIOPOMORSKIE sławieński Postomino wiejska Program uchwalony 2007-11-07 2032-12-31 Link
930. LUBELSKIE opolski Józefów nad Wisłą wiejska Program uchwalony 2032-12-31 Link
931. ŁÓDZKIE wieluński Biała wiejska Program uchwalony 2010-12-30 Link
932. ŚLĄSKIE kłobucki Krzepice miejsko-wiejska Program uchwalony Link
933. LUBUSKIE żagański Gozdnica miejska Program uchwalony 2017-01-01 2032-12-31 Link
934. LUBELSKIE puławski Kurów wiejska Program uchwalony 2017-11-28 2032-12-31 Link
935. ŚLĄSKIE bielski Bestwina wiejska Program uchwalony 2015-11-30 2032-12-31 Link
936. MAZOWIECKIE białobrzeski Stromiec wiejska Program uchwalony 2011-09-30 2032-12-31 Link
937. WARMIŃSKO-MAZURSKIE piski Orzysz miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-10-23 2032-12-31 Link
938. PODKARPACKIE łańcucki Czarna wiejska Program uchwalony
939. PODKARPACKIE mielecki Wadowice Górne wiejska Program uchwalony Link
940. ŚLĄSKIE pszczyński Suszec wiejska Program uchwalony 2013-10-24 2032-12-31 Link
941. ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki Mirosławiec miejsko-wiejska Program uchwalony 2009-01-01 2032-12-31
942. ŚWIĘTOKRZYSKIE buski Wiślica wiejska Program uchwalony 2010-09-15 2032-12-31 Link
943. LUBUSKIE gorzowski Santok wiejska Program realizowany 2021-06-30 2032-12-31 Link
944. PODKARPACKIE Rzeszów Rzeszów miejska Program realizowany 2011-03-29 2032-12-31 Link
945. KUJAWSKO-POMORSKIE nakielski Szubin miejsko-wiejska Program realizowany 2009-10-29 2032-12-31
946. PODLASKIE moniecki Goniądz miejsko-wiejska Program realizowany 2008-10-10 2032-12-31 Link
947. LUBELSKIE Chełm Chełm miejska Program realizowany 2008-04-25 2032-12-31 Link
948. PODLASKIE białostocki Czarna Białostocka miejsko-wiejska Program realizowany 2011-02-08 Link
949. ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński Mielno wiejska Program realizowany 2006-12-04 2025-05-01 Link
950. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Sicienko wiejska Program realizowany 2011-04-27 2032-12-31 Link
951. ŚWIĘTOKRZYSKIE skarżyski Skarżysko-Kamienna miejska Program realizowany 2016-01-01 2032-12-31 Link
952. MAŁOPOLSKIE olkuski Bolesław wiejska Program realizowany 2011-09-03 2032-12-31 Link
953. MAŁOPOLSKIE olkuski Olkusz miejsko-wiejska Program realizowany 2006-03-29 2032-12-31 Link
954. POMORSKIE Słupsk Słupsk miejska Program realizowany 2014-03-27 2032-12-31 Link
955. LUBELSKIE bialski Terespol wiejska Program realizowany 2011-04-06 2032-12-31 Link
956. ZACHODNIOPOMORSKIE myśliborski Barlinek miejsko-wiejska Program realizowany 2011-04-28 2032-12-31
957. LUBUSKIE słubicki Górzyca wiejska Program realizowany 2017-12-22 2032-12-31 Link
958. PODLASKIE suwalski Jeleniewo wiejska Program realizowany 2010-11-09 2032-12-31 Link
959. ŚLĄSKIE bielski Buczkowice wiejska Program realizowany 2012-01-25 2032-12-31 Link
960. DOLNOŚLĄSKIE trzebnicki Oborniki Śląskie miejsko-wiejska Program realizowany 2019-09-26 2032-12-31 Link
961. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Łącko wiejska Program realizowany 2019-11-29 2032-12-31 Link
962. ŁÓDZKIE zgierski Aleksandrów Łódzki miejsko-wiejska Program realizowany 2010-06-30 2032-12-31 Link
963. MAŁOPOLSKIE tatrzański Zakopane miejska Program realizowany 2013-08-02 2032-12-31 Link
964. MAZOWIECKIE pułtuski Pokrzywnica wiejska Program realizowany 2010-07-20 2032-12-31 Link
965. WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki Krzyż Wielkopolski miejsko-wiejska Program realizowany 2007-03-30 2032-12-31 Link
966. WIELKOPOLSKIE wolsztyński Przemęt wiejska Program realizowany 2009-01-15 2032-12-31 Link
967. WIELKOPOLSKIE wolsztyński Siedlec wiejska Program realizowany 2009-01-15 2032-12-31 Link
968. WIELKOPOLSKIE wolsztyński Wolsztyn miejsko-wiejska Program realizowany 2009-01-15 2032-12-31 Link
969. KUJAWSKO-POMORSKIE nakielski Nakło nad Notecią miejsko-wiejska Program realizowany 2011-12-29 2032-12-31 Link
970. ŁÓDZKIE Łódź Łódź miejska Program realizowany 2011-09-01 2011-09-16
971. DOLNOŚLĄSKIE kamiennogórski Marciszów wiejska Program realizowany 2008-10-24 2032-12-31 Link
972. LUBELSKIE kraśnicki Zakrzówek wiejska Program realizowany 2011-08-11 2032-12-31
973. POMORSKIE pucki Puck wiejska Program realizowany 2007-03-16 2030-12-31 Link
974. DOLNOŚLĄSKIE milicki Krośnice wiejska Program realizowany 2012-10-31 2032-12-31 Link
975. ŚLĄSKIE lubliniecki Kochanowice wiejska Program realizowany 2012-05-31 2032-12-31 Link
976. DOLNOŚLĄSKIE wrocławski Sobótka miejsko-wiejska Program realizowany 2011-09-01 2032-09-01 Link
977. ŚLĄSKIE Bielsko-Biała Bielsko-Biała miejska Program realizowany 2011-04-12 2032-12-31 Link
978. MAZOWIECKIE miński Mrozy wiejska Program realizowany 2010-06-24 Link
979. MAZOWIECKIE sokołowski Sabnie wiejska Program realizowany 2009-03-27 2032-12-31 Link
980. MAŁOPOLSKIE olkuski Trzyciąż wiejska Program realizowany 2011-12-28 2032-10-20 Link
981. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Dąbrowa Chełmińska wiejska Program realizowany 2012-03-08 2032-12-30 Link
982. LUBELSKIE chełmski Chełm wiejska Program realizowany 2011-02-24 2032-12-31 Link
983. KUJAWSKO-POMORSKIE inowrocławski Inowrocław wiejska Program realizowany 2012-01-01 2032-12-31 Link
984. MAZOWIECKIE żuromiński Lutocin wiejska Program realizowany 2011-08-25 2032-12-31 Link
985. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Koronowo miejska Program realizowany 2011-10-26 2032-12-31 Link
986. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Bobrowo wiejska Program realizowany 2011-11-28 2032-12-31 Link
987. MAZOWIECKIE ciechanowski Grudusk wiejska Program realizowany 2011-06-22 2032-12-31 Link
988. ŚLĄSKIE lubliniecki Lubliniec miejska Program realizowany 2012-03-20 2032-12-31 Link
989. MAŁOPOLSKIE nowotarski Nowy Targ miejska Program realizowany 2012-04-20 2032-01-01 Link
990. MAŁOPOLSKIE brzeski Iwkowa wiejska Program realizowany 2011-10-01 2032-12-31 Link
991. ŚWIĘTOKRZYSKIE skarżyski Łączna wiejska Program realizowany Link
992. MAŁOPOLSKIE wadowicki Tomice wiejska Program realizowany 2012-12-08 2032-12-31 Link
993. DOLNOŚLĄSKIE jaworski Mściwojów wiejska Program realizowany 2011-11-28 2032-12-31 Link
994. MAŁOPOLSKIE krakowski Skała miejsko-wiejska Program realizowany 2012-04-24 2032-12-31 Link
995. ŚLĄSKIE Katowice Katowice miejska Program realizowany 2011-10-03 Link
996. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Płośnica wiejska Program realizowany 2012-08-01 2032-12-31 Link
997. MAZOWIECKIE zwoleński Zwoleń miejsko-wiejska Program realizowany 2010-03-22 2032-12-31 Link
998. KUJAWSKO-POMORSKIE Grudziądz Grudziądz miejska Program realizowany 2008-03-26 2032-12-31
999. KUJAWSKO-POMORSKIE nakielski Mrocza miejsko-wiejska Program realizowany 2020-05-29 2032-12-31 Link
1000. ŚLĄSKIE zawierciański Irządze wiejska Program realizowany 2011-10-31 2032-12-31 Link
Do góry
Serwis Baza Azbestowa (BA) używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom serwisu korzystanie z systemu BA oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności