Programy usuwania azbestu

Pokaż:
Lp. Województwo Sortuj Powiat Sortowanie od największego Gmina Sortuj Rodzaj gminy Sortuj Status Sortuj Okres obowiązywania Link
Od Sortuj Do Sortuj
 
1. OPOLSKIE województwo Program uchwalony 2016-01-01 2032-12-31 Link
2. WARMIŃSKO-MAZURSKIE województwo Program realizowany 2011-01-01 2015-12-31 Link
3. ŚLĄSKIE żywiecki Gilowice wiejska Program uchwalony 2014-10-30 2032-12-30 Link
4. ŚLĄSKIE żywiecki Radziechowy-Wieprz wiejska Program realizowany 2010-05-15 2032-12-31 Link
5. ŚLĄSKIE żywiecki Ujsoły wiejska Program uchwalony 2019-12-01 2032-12-31 Link
6. ŚLĄSKIE żywiecki Świnna wiejska Projekt programu Link
7. ŚLĄSKIE żywiecki Czernichów wiejska Program realizowany 2020-02-07 2032-12-31 Link
8. ŚLĄSKIE żywiecki Lipowa wiejska Program uchwalony 2014-03-28 2032-12-31 Link
9. ŚLĄSKIE żywiecki Koszarawa wiejska Projekt programu Link
10. ŚLĄSKIE żywiecki Węgierska Górka wiejska Projekt programu Link
11. ŚLĄSKIE żywiecki Ślemień wiejska Program realizowany 2011-12-07 2032-12-31 Link
12. MAZOWIECKIE żyrardowski Puszcza Mariańska wiejska Program uchwalony Link
13. MAZOWIECKIE żyrardowski Mszczonów miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-01-01 2016-12-31 Link
14. MAZOWIECKIE żyrardowski Wiskitki wiejska Program realizowany 2009-12-11 2032-12-31 Link
15. MAZOWIECKIE żuromiński Kuczbork-Osada wiejska Program uchwalony 2013-10-11 2032-12-31 Link
16. MAZOWIECKIE żuromiński Siemiątkowo wiejska Program realizowany 2010-05-31 2032-12-31 Link
17. MAZOWIECKIE żuromiński Lubowidz wiejska Program realizowany 2014-02-18 2032-12-31 Link
18. MAZOWIECKIE żuromiński Bieżuń miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-03-27 2032-03-27 Link
19. MAZOWIECKIE żuromiński Lutocin wiejska Program realizowany 2011-08-25 2032-12-31 Link
20. ŚLĄSKIE Żory Żory miejska Program uchwalony Link
21. KUJAWSKO-POMORSKIE żniński Barcin miejsko-wiejska Program realizowany 2012-02-24 2032-12-31 Link
22. KUJAWSKO-POMORSKIE żniński Janowiec Wielkopolski miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-12-30 2032-12-31 Link
23. KUJAWSKO-POMORSKIE żniński Rogowo wiejska Program uchwalony 2016-01-25 2020-01-25 Link
24. KUJAWSKO-POMORSKIE żniński Łabiszyn miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-12-30 2032-12-31 Link
25. KUJAWSKO-POMORSKIE żniński Żnin miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-10-26 2032-12-31 Link
26. LUBUSKIE żarski Żary miejska Program uchwalony 2015-11-27 2032-12-31 Link
27. LUBUSKIE żarski Lubsko miejsko-wiejska Program realizowany 2016-11-23 Link
28. LUBUSKIE żarski Brody wiejska Program realizowany 2011-02-14 2032-12-31 Link
29. LUBUSKIE żarski Trzebiel wiejska Program uchwalony 2011-11-29
30. LUBUSKIE żarski Żary wiejska Program uchwalony Link
31. LUBUSKIE żarski Jasień miejsko-wiejska Program uchwalony Link
32. LUBUSKIE żarski Lipinki Łużyckie wiejska Program realizowany 2013-12-20 2032-12-31 Link
33. LUBUSKIE żagański Szprotawa miejsko-wiejska Program realizowany 2011-09-30 2032-12-31 Link
34. LUBUSKIE żagański Iłowa miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-01-01 Link
35. LUBUSKIE żagański Żagań wiejska Projekt programu Link
36. LUBUSKIE żagański Brzeźnica wiejska Program uchwalony 2011-11-25 2032-12-31 Link
37. LUBUSKIE żagański Gozdnica miejska Program uchwalony 2017-01-01 2032-12-31 Link
38. LUBUSKIE żagański Małomice miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-03-31 2032-12-31 Link
39. MAZOWIECKIE zwoleński Tczów wiejska Program uchwalony 2015-06-22 2032-12-31 Link
40. MAZOWIECKIE zwoleński Zwoleń miejsko-wiejska Program realizowany 2010-03-22 2032-12-31 Link
41. MAZOWIECKIE zwoleński Policzna wiejska Program realizowany 2010-10-26 Link
42. WIELKOPOLSKIE złotowski Lipka wiejska Program realizowany 2012-03-12 2032-12-31 Link
43. WIELKOPOLSKIE złotowski Złotów miejska Program uchwalony 2015-12-28 2032-12-31 Link
44. WIELKOPOLSKIE złotowski Krajenka miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-02-29 2032-12-31 Link
45. WIELKOPOLSKIE złotowski Jastrowie miejsko-wiejska Projekt programu Link
46. WIELKOPOLSKIE złotowski Zakrzewo wiejska Projekt programu Link
47. WIELKOPOLSKIE złotowski Złotów wiejska Program uchwalony 2013-12-30 2032-12-31 Link
48. WIELKOPOLSKIE złotowski Okonek miejsko-wiejska Projekt programu 2013-10-29 2032-12-31 Link
49. DOLNOŚLĄSKIE złotoryjski Złotoryja miejska Projekt programu Link
50. DOLNOŚLĄSKIE złotoryjski Złotoryja wiejska Program realizowany 2012-12-21 2032-12-31 Link
51. DOLNOŚLĄSKIE złotoryjski Pielgrzymka wiejska Program uchwalony 2009-09-20 2032-12-31 Link
52. DOLNOŚLĄSKIE złotoryjski Wojcieszów miejska Program uchwalony 2017-01-25 2032-12-31 Link
53. DOLNOŚLĄSKIE złotoryjski Zagrodno wiejska Program uchwalony Link
54. DOLNOŚLĄSKIE złotoryjski Świerzawa miejsko-wiejska Program realizowany 2010-10-27 2032-12-31 Link
55. LUBUSKIE zielonogórski Sulechów miejsko-wiejska Program realizowany 2013-02-08 2032-12-31 Link
56. LUBUSKIE zielonogórski Babimost miejsko-wiejska Program realizowany 2011-09-30 2032-12-31 Link
57. LUBUSKIE zielonogórski Trzebiechów wiejska Program uchwalony 2016-04-13 2032-12-31
58. LUBUSKIE zielonogórski Zabór wiejska Program realizowany 2010-12-17 2032-12-31 Link
59. LUBUSKIE zielonogórski Nowogród Bobrzański miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-09-30 2032-12-31
60. LUBUSKIE zielonogórski Czerwieńsk miejsko-wiejska Program realizowany 2011-01-01 2032-12-31 Link
61. LUBUSKIE zielonogórski Zielona Góra wiejska Program realizowany 2012-12-28 2013-12-31 Link
62. LUBUSKIE zielonogórski Bojadła wiejska Program realizowany 2015-11-16 2032-12-31 Link
63. LUBUSKIE zielonogórski Świdnica wiejska Program realizowany 2013-08-28 2032-12-31 Link
64. LUBUSKIE Zielona Góra Zielona Góra miejska Program realizowany 2015-08-25 2032-12-31 Link
65. DOLNOŚLĄSKIE zgorzelecki Pieńsk miejsko-wiejska Projekt programu Link
66. DOLNOŚLĄSKIE zgorzelecki Węgliniec miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-10-31 2032-12-31 Link
67. DOLNOŚLĄSKIE zgorzelecki Sulików wiejska Program realizowany 2009-11-26 2032-12-31 Link
68. DOLNOŚLĄSKIE zgorzelecki Zgorzelec wiejska Program realizowany 2008-06-30 2032-12-31
69. DOLNOŚLĄSKIE zgorzelecki Zawidów miejska Program uchwalony 2012-01-31 2032-12-31 Link
70. ŁÓDZKIE zgierski Zgierz wiejska Projekt programu Link
71. ŁÓDZKIE zgierski Ozorków wiejska Program uchwalony 2018-04-07 2022-12-31 Link
72. ŁÓDZKIE zgierski Aleksandrów Łódzki miejsko-wiejska Program realizowany 2010-06-30 2032-12-31 Link
73. ŁÓDZKIE zgierski Głowno wiejska Program realizowany 2016-04-26 2032-04-26 Link
74. ŁÓDZKIE zgierski Ozorków miejska Program uchwalony 2014-12-30 2017-12-31 Link
75. ŁÓDZKIE zgierski Parzęczew wiejska Program uchwalony 2016-09-29 2032-09-28 Link
76. ŁÓDZKIE zgierski Stryków miejsko-wiejska Program uchwalony Link
77. ŁÓDZKIE zduńskowolski Zduńska Wola miejska Program uchwalony 2015-08-03 2032-12-31 Link
78. ŁÓDZKIE zduńskowolski Zapolice wiejska Program uchwalony 2012-11-30 2032-11-30 Link
79. ŁÓDZKIE zduńskowolski Szadek miejsko-wiejska Program realizowany 2014-02-18 2032-12-31 Link
80. DOLNOŚLĄSKIE ząbkowicki Bardo miejsko-wiejska Projekt programu Link
81. DOLNOŚLĄSKIE ząbkowicki Stoszowice wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
82. DOLNOŚLĄSKIE ząbkowicki Ząbkowice Śląskie miejsko-wiejska Projekt programu 2009-10-01 2032-12-31 Link
83. DOLNOŚLĄSKIE ząbkowicki Kamieniec Ząbkowicki wiejska Program realizowany 2008-10-03 2032-12-31 Link
84. DOLNOŚLĄSKIE ząbkowicki Ziębice miejsko-wiejska Projekt programu Link
85. ŚLĄSKIE zawierciański Irządze wiejska Projekt programu 2011-10-31 2032-12-31 Link
86. ŚLĄSKIE zawierciański Kroczyce wiejska Program uchwalony 2014-12-29 2032-12-31 Link
87. ŚLĄSKIE zawierciański Ogrodzieniec miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-07-15 2032-12-31 Link
88. ŚLĄSKIE zawierciański Zawiercie miejska Program uchwalony Link
89. ŚLĄSKIE zawierciański Łazy miejsko-wiejska Projekt programu Link
90. ŚLĄSKIE zawierciański Szczekociny miejsko-wiejska Projekt programu Link
91. ŚLĄSKIE zawierciański Żarnowiec wiejska Program uchwalony 2013-05-17 2032-12-31 Link
92. LUBELSKIE Zamość Zamość miejska Program realizowany 2011-09-26 2032-12-31 Link
93. LUBELSKIE zamojski Stary Zamość wiejska Program realizowany 2008-11-18 2032-12-31 Link
94. LUBELSKIE zamojski Sułów wiejska Program realizowany 2011-03-11 2032-12-31 Link
95. LUBELSKIE zamojski Skierbieszów wiejska Program realizowany 2012-01-01 Link
96. LUBELSKIE zamojski Komarów-Osada wiejska Program realizowany 2012-12-17 2032-12-31 Link
97. LUBELSKIE zamojski Krasnobród miejska Program realizowany 2011-03-30 2032-12-31 Link
98. LUBELSKIE zamojski Szczebrzeszyn miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-31 2032-12-31 Link
99. LUBELSKIE zamojski Sitno wiejska Program realizowany Link
100. LUBELSKIE zamojski Zamość wiejska Program uchwalony 2012-12-27 2032-12-31 Link
101. LUBELSKIE zamojski Łabunie wiejska Program realizowany 2011-12-28 2032-12-31 Link
102. LUBELSKIE zamojski Grabowiec wiejska Projekt programu 2017-12-14 2032-12-31 Link
103. LUBELSKIE zamojski Radecznica wiejska Program realizowany 2010-06-16 2032-12-31 Link
104. PODLASKIE zambrowski Rutki wiejska Program realizowany 2013-07-16 2032-12-31 Link
105. PODLASKIE zambrowski Kołaki Kościelne wiejska Program realizowany Link
106. PODLASKIE zambrowski Zambrów miejska Program realizowany 2009-04-28 2032-12-31 Link
107. MAZOWIECKIE wyszkowski Wyszków miejsko-wiejska Program realizowany Link
108. MAZOWIECKIE wyszkowski Długosiodło wiejska Projekt programu Link
109. MAZOWIECKIE wyszkowski Somianka wiejska Program uchwalony 2007-11-15 2032-12-31 Link
110. MAZOWIECKIE wyszkowski Zabrodzie wiejska Program realizowany 2011-08-17 2032-12-31 Link
111. PODLASKIE wysokomazowiecki Kobylin-Borzymy wiejska Program realizowany 2007-08-14 2032-12-31 Link
112. PODLASKIE wysokomazowiecki Sokoły wiejska Program realizowany 2007-06-26 2032-12-31 Link
113. PODLASKIE wysokomazowiecki Ciechanowiec miejsko-wiejska Program realizowany 2007-12-10 2032-12-31 Link
114. PODLASKIE wysokomazowiecki Wysokie Mazowieckie wiejska Program realizowany 2010-01-29 2032-12-31 Link
115. PODLASKIE wysokomazowiecki Klukowo wiejska Program realizowany 2007-08-14 2032-12-31 Link
116. PODLASKIE wysokomazowiecki Czyżew wiejska Program realizowany 2012-03-22 2032-12-31 Link
117. LUBUSKIE wschowski Sława miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-10-27 2032-12-31 Link
118. LUBUSKIE wschowski Wschowa miejsko-wiejska Program realizowany 2011-06-29 2032-12-31 Link
119. WIELKOPOLSKIE wrzesiński Września miejsko-wiejska Program realizowany 2013-11-28 2032-12-31 Link
120. WIELKOPOLSKIE wrzesiński Nekla miejsko-wiejska Program uchwalony 2007-02-09 2032-12-31 Link
121. WIELKOPOLSKIE wrzesiński Kołaczkowo wiejska Projekt programu Link
122. DOLNOŚLĄSKIE wrocławski Kąty Wrocławskie miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-04-10 2031-12-31 Link
123. DOLNOŚLĄSKIE wrocławski Kobierzyce wiejska Program uchwalony 2010-10-22 2032-12-31 Link
124. DOLNOŚLĄSKIE wrocławski Żórawina wiejska Program realizowany 2009-06-23 2032-12-31 Link
125. DOLNOŚLĄSKIE wrocławski Długołęka wiejska Program uchwalony 2009-12-30 2032-12-31 Link
126. DOLNOŚLĄSKIE wrocławski Mietków wiejska Program realizowany 2013-03-29 2032-12-31 Link
127. DOLNOŚLĄSKIE wrocławski Sobótka miejsko-wiejska Program realizowany 2011-09-01 2032-09-01 Link
128. DOLNOŚLĄSKIE wrocławski Jordanów Śląski wiejska Projekt programu 2011-11-01 2032-12-31 Link
129. DOLNOŚLĄSKIE wrocławski Czernica wiejska Program realizowany 2012-04-12 2032-12-31 Link
130. DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Wrocław miejska Program uchwalony 2012-03-15 2032-12-31 Link
131. DOLNOŚLĄSKIE wołowski Brzeg Dolny miejsko-wiejska Program realizowany 2020-01-23 2032-12-31 Link
132. MAZOWIECKIE wołomiński Klembów wiejska Program uchwalony 2010-04-29 2032-04-28 Link
133. MAZOWIECKIE wołomiński Zielonka miejska Program realizowany 2006-11-01 2032-12-31 Link
134. MAZOWIECKIE wołomiński Tłuszcz miejsko-wiejska Program realizowany 2014-05-27 2032-12-31 Link
135. MAZOWIECKIE wołomiński Wołomin miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-01-26 2032-12-31 Link
136. MAZOWIECKIE wołomiński Radzymin miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-12-18 2032-12-31
137. MAZOWIECKIE wołomiński Ząbki miejska Program realizowany 2014-05-14 2032-12-31 Link
138. MAZOWIECKIE wołomiński Poświętne wiejska Program realizowany 2013-12-01 2032-12-31 Link
139. MAZOWIECKIE wołomiński Marki miejska Program realizowany 2016-02-24 2032-12-31 Link
140. WIELKOPOLSKIE wolsztyński Siedlec wiejska Program realizowany 2009-01-15 2032-12-31 Link
141. WIELKOPOLSKIE wolsztyński Wolsztyn miejsko-wiejska Program realizowany 2009-01-15 2032-12-31 Link
142. WIELKOPOLSKIE wolsztyński Przemęt wiejska Program realizowany 2009-01-15 2032-12-31 Link
143. ŚLĄSKIE wodzisławski Godów wiejska Program uchwalony 2012-09-17 2032-12-31 Link
144. ŚLĄSKIE wodzisławski Gorzyce wiejska Program realizowany 2015-01-01 2032-12-31 Link
145. ŚLĄSKIE wodzisławski Lubomia wiejska Program realizowany 2012-02-08 2032-12-31 Link
146. ŚLĄSKIE wodzisławski Rydułtowy miejska Projekt programu 2011-10-27 2032-12-31 Link
147. ŚLĄSKIE wodzisławski Wodzisław Śląski miejska Projekt programu Link
148. ŚLĄSKIE wodzisławski Mszana wiejska Program uchwalony Link
149. ŚWIĘTOKRZYSKIE włoszczowski Włoszczowa miejsko-wiejska Program realizowany 2012-12-27 2032-12-31 Link
150. ŚWIĘTOKRZYSKIE włoszczowski Kluczewsko wiejska Program realizowany 2013-03-01 2032-12-31 Link
151. ŚWIĘTOKRZYSKIE włoszczowski Radków wiejska Program realizowany 2015-12-15 2032-12-31 Link
152. ŚWIĘTOKRZYSKIE włoszczowski Krasocin wiejska Program uchwalony 2013-02-28 2032-12-31 Link
153. ŚWIĘTOKRZYSKIE włoszczowski Secemin wiejska Program realizowany 2013-02-22 2032-12-31 Link
154. LUBELSKIE włodawski Włodawa miejska Program realizowany 2011-05-27 2032-12-31 Link
155. LUBELSKIE włodawski Wyryki wiejska Program uchwalony 2010-01-01 2032-12-31 Link
156. LUBELSKIE włodawski Włodawa wiejska Program realizowany 2011-03-16 2032-12-31 Link
157. LUBELSKIE włodawski Stary Brus wiejska Program uchwalony 2014-10-29 2032-12-30 Link
158. LUBELSKIE włodawski Hańsk wiejska Program uchwalony 2009-12-29 2032-12-29
159. LUBELSKIE włodawski Wola Uhruska wiejska Program realizowany 2011-03-31 2032-12-31 Link
160. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Lubraniec miejsko-wiejska Program uchwalony Link
161. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Włocławek wiejska Program realizowany 2012-10-12 2032-12-31 Link
162. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Fabianki wiejska Program realizowany 2017-12-19 2032-12-31 Link
163. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Kowal miejska Program realizowany 2008-08-18 2032-12-31 Link
164. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Baruchowo wiejska Program realizowany 2012-12-28 2032-12-31 Link
165. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Chodecz miejsko-wiejska Program realizowany 2012-09-25 2032-12-31 Link
166. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Lubień Kujawski miejsko-wiejska Projekt programu Link
167. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Lubanie wiejska Program realizowany 2011-12-01 2032-12-31 Link
168. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Izbica Kujawska miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-11-12 2013-11-12 Link
169. ŁÓDZKIE wieruszowski Łubnice wiejska Program uchwalony 2012-09-10 2032-12-31 Link
170. ŁÓDZKIE wieruszowski Bolesławiec wiejska Projekt programu 2014-10-14 2032-12-31 Link
171. ŁÓDZKIE wieruszowski Lututów wiejska Program realizowany 2016-11-17 2032-12-31 Link
172. ŁÓDZKIE wieruszowski Wieruszów miejsko-wiejska Program uchwalony 2014-10-30 2032-12-31 Link
173. ŁÓDZKIE wieruszowski Czastary wiejska Program uchwalony 2013-08-31 2032-12-31 Link
174. ŁÓDZKIE wieruszowski Galewice wiejska Program uchwalony 2013-10-01 2032-12-31 Link
175. ŁÓDZKIE wieluński Konopnica wiejska Program uchwalony 2019-06-27 2032-12-31 Link
176. ŁÓDZKIE wieluński Pątnów wiejska Program uchwalony 2016-02-10 2032-12-31 Link
177. ŁÓDZKIE wieluński Wieluń miejsko-wiejska Program realizowany 2012-08-06 2032-12-31 Link
178. ŁÓDZKIE wieluński Ostrówek wiejska Program uchwalony 2010-12-30 2032-12-31 Link
179. ŁÓDZKIE wieluński Mokrsko wiejska Program realizowany 2011-09-04 2032-12-31 Link
180. ŁÓDZKIE wieluński Czarnożyły wiejska Program uchwalony 2011-04-02 2032-12-31 Link
181. ŁÓDZKIE wieluński Wierzchlas wiejska Program uchwalony 2014-10-14 2032-12-31 Link
182. ŁÓDZKIE wieluński Biała wiejska Program uchwalony 2010-12-30 Link
183. ŁÓDZKIE wieluński Osjaków wiejska Projekt programu Link
184. MAŁOPOLSKIE wielicki Wieliczka miejsko-wiejska Program uchwalony Link
185. MAŁOPOLSKIE wielicki Kłaj wiejska Program realizowany 2012-01-01 2032-12-31 Link
186. MAŁOPOLSKIE wielicki Niepołomice miejsko-wiejska Program realizowany 2011-02-23 2032-12-31 Link
187. MAŁOPOLSKIE wielicki Biskupice wiejska Program uchwalony 2012-12-21 2032-12-31 Link
188. MAZOWIECKIE węgrowski Korytnica wiejska Program uchwalony 2009-04-24 2032-12-31 Link
189. MAZOWIECKIE węgrowski Liw wiejska Program realizowany 2008-10-07 2032-12-31 Link
190. MAZOWIECKIE węgrowski Sadowne wiejska Projekt programu Link
191. MAZOWIECKIE węgrowski Łochów miejsko-wiejska Program uchwalony 2014-01-01 2032-12-31 Link
192. MAZOWIECKIE węgrowski Węgrów miejska Program realizowany 2008-09-26 2032-12-31 Link
193. WARMIŃSKO-MAZURSKIE węgorzewski Budry wiejska Program uchwalony 2014-04-29 2032-12-31 Link
194. WARMIŃSKO-MAZURSKIE węgorzewski Pozezdrze wiejska Program uchwalony 2013-10-24 2032-10-24 Link
195. WARMIŃSKO-MAZURSKIE węgorzewski Węgorzewo miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-10-26 2032-12-31 Link
196. POMORSKIE wejherowski Choczewo wiejska Program uchwalony 2014-12-22 2032-12-31 Link
197. POMORSKIE wejherowski Luzino wiejska Program realizowany 2009-04-21 2032-04-21 Link
198. POMORSKIE wejherowski Łęczyce wiejska Program realizowany 2014-03-17 2032-12-31 Link
199. POMORSKIE wejherowski Rumia miejska Program uchwalony 2011-08-25 2032-12-31 Link
200. POMORSKIE wejherowski Wejherowo wiejska Program uchwalony 2011-10-11 2032-12-31 Link
201. POMORSKIE wejherowski Szemud wiejska Program uchwalony 2009-09-15 2020-12-31 Link
202. WIELKOPOLSKIE wągrowiecki Skoki miejsko-wiejska Program realizowany 2009-07-01 2032-12-31 Link
203. WIELKOPOLSKIE wągrowiecki Mieścisko wiejska Program realizowany 2009-02-19 2032-12-31 Link
204. WIELKOPOLSKIE wągrowiecki Gołańcz miejsko-wiejska Program realizowany 2011-12-28 2032-12-31 Link
205. WIELKOPOLSKIE wągrowiecki Wągrowiec wiejska Program realizowany 2010-05-18 2032-12-31 Link
206. KUJAWSKO-POMORSKIE wąbrzeski Płużnica wiejska Program uchwalony 2014-10-29 2032-12-31 Link
207. KUJAWSKO-POMORSKIE wąbrzeski Wąbrzeźno miejska Program realizowany 2012-05-30 2032-12-31 Link
208. KUJAWSKO-POMORSKIE wąbrzeski Dębowa Łąka wiejska Program realizowany Link
209. KUJAWSKO-POMORSKIE wąbrzeski Wąbrzeźno wiejska Program uchwalony 2011-06-21 2032-12-31 Link
210. MAZOWIECKIE warszawski zachodni Kampinos wiejska Program realizowany 2012-11-28 2032-12-31 Link
211. MAZOWIECKIE warszawski zachodni Błonie miejsko-wiejska Projekt programu Link
212. MAZOWIECKIE warszawski zachodni Leszno wiejska Program realizowany 2008-06-26 2032-12-31 Link
213. MAZOWIECKIE warszawski zachodni Stare Babice wiejska Program uchwalony 2016-06-02 2032-06-02 Link
214. MAZOWIECKIE warszawski zachodni Izabelin wiejska Program uchwalony 2016-01-27 2020-12-31 Link
215. MAZOWIECKIE Warszawa powiat Program realizowany 2011-11-01 2032-12-31 Link
216. ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki Człopa miejsko-wiejska Program realizowany 2019-11-19 2032-12-31 Link
217. ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki Wałcz wiejska Program realizowany 2009-03-31 2031-12-31 Link
218. ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki Mirosławiec miejsko-wiejska Program uchwalony 2009-01-01 2032-12-31
219. ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki Tuczno miejsko-wiejska Projekt programu Link
220. DOLNOŚLĄSKIE wałbrzyski Mieroszów miejsko-wiejska Program realizowany 2018-01-31 2032-12-31 Link
221. DOLNOŚLĄSKIE wałbrzyski Szczawno-Zdrój miejska Projekt programu Link
222. DOLNOŚLĄSKIE wałbrzyski Głuszyca miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-11-28 2032-12-31 Link
223. DOLNOŚLĄSKIE wałbrzyski Walim wiejska Projekt programu Link
224. DOLNOŚLĄSKIE Wałbrzych Wałbrzych miejska Program uchwalony 2032-02-28 2032-02-28 Link
225. MAŁOPOLSKIE wadowicki Tomice wiejska Program realizowany 2012-12-08 2032-12-31 Link
226. MAŁOPOLSKIE wadowicki Mucharz wiejska Program uchwalony 2015-04-01 2032-12-31 Link
227. MAŁOPOLSKIE wadowicki Lanckorona wiejska Program uchwalony 2012-03-30 2032-12-31 Link
228. MAŁOPOLSKIE wadowicki Kalwaria Zebrzydowska miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-02-18 2032-12-31 Link
229. MAŁOPOLSKIE wadowicki Andrychów miejsko-wiejska Program realizowany 2008-03-27 2032-12-31 Link
230. MAŁOPOLSKIE wadowicki Wadowice miejsko-wiejska Program realizowany 2015-05-27 2032-12-31 Link
231. WIELKOPOLSKIE turecki Turek miejska Program realizowany 2019-08-29 2032-12-31 Link
232. WIELKOPOLSKIE turecki Brudzew wiejska Program uchwalony 2009-12-14 2032-12-31 Link
233. WIELKOPOLSKIE turecki Kawęczyn wiejska Program realizowany 2014-02-07 2032-12-31 Link
234. KUJAWSKO-POMORSKIE tucholski Lubiewo wiejska Program realizowany 2011-08-11 2032-12-31 Link
235. KUJAWSKO-POMORSKIE tucholski Śliwice wiejska Program realizowany 2011-06-09 2032-12-31 Link
236. KUJAWSKO-POMORSKIE tucholski Kęsowo wiejska Program uchwalony 2011-06-20 2032-12-31 Link
237. KUJAWSKO-POMORSKIE tucholski Cekcyn wiejska Program realizowany 2011-12-28 2032-12-31 Link
238. KUJAWSKO-POMORSKIE tucholski Tuchola miejsko-wiejska Program realizowany 2008-11-21 2032-12-31 Link
239. KUJAWSKO-POMORSKIE tucholski Gostycyn wiejska Program realizowany 2016-11-24 2032-12-31 Link
240. DOLNOŚLĄSKIE trzebnicki Prusice miejsko-wiejska Program realizowany 2013-01-23 2032-12-31 Link
241. DOLNOŚLĄSKIE trzebnicki Żmigród miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-02-27 2032-12-31 Link
242. DOLNOŚLĄSKIE trzebnicki Trzebnica miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-12-28 2032-12-31 Link
243. DOLNOŚLĄSKIE trzebnicki Wisznia Mała wiejska Program uchwalony 2016-01-27 2032-12-31 Link
244. DOLNOŚLĄSKIE trzebnicki Oborniki Śląskie miejsko-wiejska Program realizowany 2019-09-26 2032-12-31 Link
245. KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Zławieś Wielka wiejska Program uchwalony 2013-02-08 2032-12-31 Link
246. KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Obrowo wiejska Projekt programu Link
247. KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Chełmża miejska Program realizowany 2012-09-27 2032-12-31 Link
248. KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Chełmża wiejska Program realizowany 2007-10-31 2032-12-31 Link
249. KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Lubicz wiejska Program uchwalony 2013-12-30 2032-12-31 Link
250. KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Łubianka wiejska Projekt programu 2016-08-31 2032-12-31 Link
251. KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Czernikowo wiejska Program realizowany 2032-12-31 Link
252. KUJAWSKO-POMORSKIE Toruń Toruń miejska Program uchwalony 2014-09-04 2032-12-31 Link
253. ŁÓDZKIE tomaszowski Ujazd wiejska Program uchwalony 2017-03-27 2032-01-01 Link
254. LUBELSKIE tomaszowski Tarnawatka wiejska Program realizowany 2011-06-20 2032-12-31 Link
255. ŁÓDZKIE tomaszowski Czerniewice wiejska Program realizowany 2016-03-22 2032-12-31 Link
256. LUBELSKIE tomaszowski Tyszowce miejsko-wiejska Program realizowany 2007-12-29 2032-12-31 Link
257. ŁÓDZKIE tomaszowski Rokiciny wiejska Projekt programu Link
258. LUBELSKIE tomaszowski Susiec wiejska Program realizowany 2011-04-21 2032-12-31 Link
259. ŁÓDZKIE tomaszowski Inowłódz wiejska Program realizowany 2015-02-26 2032-12-31 Link
260. ŁÓDZKIE tomaszowski Lubochnia wiejska Program uchwalony 2010-07-23 2031-12-31 Link
261. LUBELSKIE tomaszowski Bełżec wiejska Program uchwalony 2011-03-29 2032-12-31 Link
262. LUBELSKIE tomaszowski Tomaszów Lubelski wiejska Program uchwalony 2015-01-29 2032-12-12 Link
263. ŁÓDZKIE tomaszowski Tomaszów Mazowiecki wiejska Program realizowany 2015-12-29 2032-12-31 Link
264. ŁÓDZKIE tomaszowski Tomaszów Mazowiecki miejska Program realizowany 2016-01-21 2032-12-31 Link
265. ŁÓDZKIE tomaszowski Żelechlinek wiejska Projekt programu 2014-10-14 2032-12-31 Link
266. ŁÓDZKIE tomaszowski Będków wiejska Program uchwalony 2016-03-21 2032-12-31 Link
267. POMORSKIE tczewski Tczew miejska Program uchwalony 2016-12-22 2032-12-31 Link
268. POMORSKIE tczewski Subkowy wiejska Program uchwalony Link
269. POMORSKIE tczewski Pelplin miejsko-wiejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
270. POMORSKIE tczewski Morzeszczyn wiejska Program uchwalony 2016-01-01 2032-12-31 Link
271. POMORSKIE tczewski Tczew wiejska Program uchwalony 2012-11-21 2032-12-31 Link
272. POMORSKIE tczewski Gniew miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-02-29 2032-12-31 Link
273. MAŁOPOLSKIE tatrzański Poronin wiejska Program realizowany 2015-02-11 2032-12-31 Link
274. MAŁOPOLSKIE tatrzański Zakopane miejska Program realizowany Link
275. MAŁOPOLSKIE tatrzański Kościelisko wiejska Program uchwalony 2015-05-28 Link
276. MAŁOPOLSKIE tarnowski Wojnicz miejsko-wiejska Program realizowany 2009-10-06 2032-12-31 Link
277. MAŁOPOLSKIE tarnowski Ciężkowice miejsko-wiejska Program uchwalony Link
278. MAŁOPOLSKIE tarnowski Tuchów miejsko-wiejska Projekt programu Link
279. MAŁOPOLSKIE tarnowski Pleśna wiejska Projekt programu Link
280. MAŁOPOLSKIE tarnowski Szerzyny wiejska Program uchwalony Link
281. MAŁOPOLSKIE tarnowski Żabno miejsko-wiejska Projekt programu Link
282. MAŁOPOLSKIE tarnowski Skrzyszów wiejska Program uchwalony 2011-12-29 2032-12-31 Link
283. MAŁOPOLSKIE tarnowski Gromnik wiejska Projekt programu Link
284. MAŁOPOLSKIE tarnowski Radłów miejsko-wiejska Projekt programu Link
285. MAŁOPOLSKIE tarnowski Wietrzychowice wiejska Program uchwalony 2013-09-25 2032-12-31 Link
286. MAŁOPOLSKIE tarnowski Ryglice miejsko-wiejska Projekt programu Link
287. MAŁOPOLSKIE tarnowski Wierzchosławice wiejska Program realizowany 2012-11-26 2032-12-31 Link
288. MAŁOPOLSKIE tarnowski Lisia Góra wiejska Projekt programu Link
289. MAŁOPOLSKIE tarnowski Rzepiennik Strzyżewski wiejska Program uchwalony 2011-11-24 2032-12-31 Link
290. ŚLĄSKIE tarnogórski Miasteczko Śląskie miejska Program uchwalony 2009-08-28 2032-12-31 Link
291. ŚLĄSKIE tarnogórski Radzionków miejska Program uchwalony Link
292. ŚLĄSKIE tarnogórski Tarnowskie Góry miejska Program realizowany 2012-05-30 2032-12-31 Link
293. ŚLĄSKIE tarnogórski Zbrosławice wiejska Program realizowany 2012-07-04 2032-12-31 Link
294. PODKARPACKIE tarnobrzeski Gorzyce wiejska Program uchwalony 2011-05-31 2032-12-31 Link
295. ZACHODNIOPOMORSKIE Świnoujście Świnoujście miejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
296. ŚWIĘTOKRZYSKIE ŚWIĘTOKRZYSKIE ŚWIĘTOKRZYSKIE województwo Program realizowany 2016-07-27 2020-07-27 Link
297. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Jeżewo wiejska Program uchwalony 2013-12-18 2032-12-31 Link
298. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Drzycim wiejska Projekt programu Link
299. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Bukowiec wiejska Program realizowany 2011-08-24 2032-12-31 Link
300. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Pruszcz wiejska Program realizowany 2013-10-25 2032-12-31 Link
301. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Lniano wiejska Program uchwalony 2012-01-30 2032-12-31 Link
302. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Nowe miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-12-28 2032-12-31 Link
303. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Osie wiejska Program uchwalony 2016-03-09 2032-12-31 Link
304. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Świecie miejsko-wiejska Program realizowany 2014-01-30 2032-12-31 Link
305. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Świekatowo wiejska Program uchwalony 2013-11-12 2032-12-31 Link
306. LUBUSKIE świebodziński Skąpe wiejska Program uchwalony 2015-05-29 2032-05-29 Link
307. LUBUSKIE świebodziński Lubrza wiejska Program uchwalony 2013-12-19 2032-12-31 Link
308. LUBUSKIE świebodziński Świebodzin miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-12-27 2032-12-31
309. LUBUSKIE świebodziński Zbąszynek miejsko-wiejska Program uchwalony 2009-11-26 2032-12-31 Link
310. ZACHODNIOPOMORSKIE świdwiński Rąbino wiejska Program uchwalony 2012-12-04 2032-12-31 Link
311. LUBELSKIE świdnicki Mełgiew wiejska Program uchwalony 2011-11-29 2032-12-31 Link
312. DOLNOŚLĄSKIE świdnicki Żarów miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-08-31 2032-12-31 Link
313. DOLNOŚLĄSKIE świdnicki Świebodzice miejska Projekt programu 2032-12-31 Link
314. LUBELSKIE świdnicki Rybczewice wiejska Program uchwalony 2011-05-24 2032-12-31 Link
315. LUBELSKIE świdnicki Świdnik miejska Program uchwalony 2015-12-28 2023-12-31 Link
316. DOLNOŚLĄSKIE świdnicki Dobromierz wiejska Program realizowany 2012-01-01 2032-12-31 Link
317. WIELKOPOLSKIE śremski Śrem miejsko-wiejska Program realizowany Link
318. DOLNOŚLĄSKIE średzki Środa Śląska miejsko-wiejska Program realizowany 2012-11-28 2032-12-31 Link
319. DOLNOŚLĄSKIE średzki Miękinia wiejska Program uchwalony 2013-10-25 2032-12-31 Link
320. WIELKOPOLSKIE średzki Zaniemyśl wiejska Program realizowany 2007-11-26 2032-12-31 Link
321. DOLNOŚLĄSKIE średzki Malczyce wiejska Projekt programu Link
322. WIELKOPOLSKIE średzki Środa Wielkopolska miejsko-wiejska Program uchwalony 2032-12-31 Link
323. DOLNOŚLĄSKIE średzki Kostomłoty wiejska Program uchwalony 2012-04-24 2032-12-31
324. ŚLĄSKIE ŚLĄSKIE ŚLĄSKIE województwo Program realizowany 2011-05-19 2032-12-31 Link
325. MAZOWIECKIE szydłowiecki Orońsko wiejska Projekt programu Link
326. MAZOWIECKIE szydłowiecki Jastrząb wiejska Program realizowany 2011-04-26 2032-12-31 Link
327. MAZOWIECKIE szydłowiecki Szydłowiec miejsko-wiejska Projekt programu Link
328. MAZOWIECKIE szydłowiecki Mirów wiejska Program uchwalony 2011-10-17 2032-12-31 Link
329. POMORSKIE sztumski Sztum miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-08-28 2020-12-31 Link
330. WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński Szczytno miejska Program uchwalony 2012-12-21 2032-12-31 Link
331. WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński Świętajno wiejska Program uchwalony 2012-11-12 2032-12-31 Link
332. WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński Rozogi wiejska Program uchwalony 2013-09-25 2032-12-31 Link
333. WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński Dźwierzuty wiejska Program uchwalony 2016-10-25 2032-12-31 Link
334. WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński Wielbark miejsko-wiejska Program realizowany 2013-10-28 2032-12-31 Link
335. WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński Wielbark wiejska Projekt programu Link
336. WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński Jedwabno wiejska Program uchwalony 2011-01-01 2032-12-31 Link
337. ZACHODNIOPOMORSKIE szczecinecki Barwice miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-06-15 2032-12-31
338. ZACHODNIOPOMORSKIE szczecinecki Borne Sulinowo miejsko-wiejska Program realizowany 2020-01-22 2032-01-22 Link
339. ZACHODNIOPOMORSKIE szczecinecki Biały Bór miejsko-wiejska Program realizowany 2009-07-28 2032-12-31 Link
340. ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Szczecin miejska Program realizowany 2005-01-01 2032-12-31 Link
341. WIELKOPOLSKIE szamotulski Szamotuły miejsko-wiejska Program uchwalony Link
342. WIELKOPOLSKIE szamotulski Wronki miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-06-24 2020-06-24 Link
343. WIELKOPOLSKIE szamotulski Kaźmierz wiejska Program uchwalony 2020-02-17 2032-12-31 Link
344. WIELKOPOLSKIE szamotulski Ostroróg miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-04-28 2032-04-28 Link
345. WIELKOPOLSKIE szamotulski Pniewy miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-03-05 2032-12-31 Link
346. WIELKOPOLSKIE szamotulski Duszniki wiejska Program realizowany 2008-05-27 2032-12-31 Link
347. PODLASKIE Suwałki Suwałki miejska Program realizowany 2011-01-26 2032-12-31 Link
348. PODLASKIE suwalski Szypliszki wiejska Program realizowany 2012-06-26 2032-12-31 Link
349. PODLASKIE suwalski Jeleniewo wiejska Program realizowany 2010-11-09 2032-12-31 Link
350. PODLASKIE suwalski Wiżajny wiejska Program uchwalony 2015-11-30 2032-12-31 Link
351. PODLASKIE suwalski Rutka-Tartak wiejska Program realizowany 2011-03-24 2032-12-31 Link
352. PODLASKIE suwalski Suwałki wiejska Program uchwalony 2008-12-22 2032-12-31 Link
353. PODLASKIE suwalski Przerośl wiejska Program uchwalony 2014-11-13 2032-12-31 Link
354. PODLASKIE suwalski Bakałarzewo wiejska Program realizowany
355. MAŁOPOLSKIE suski Jordanów miejska Projekt programu Link
356. MAŁOPOLSKIE suski Jordanów wiejska Program realizowany 2009-10-31 2032-12-31 Link
357. MAŁOPOLSKIE suski Budzów wiejska Program realizowany 2011-12-14 2032-12-31 Link
358. MAŁOPOLSKIE suski Maków Podhalański miejsko-wiejska Program uchwalony 2018-03-28 2032-12-31 Link
359. MAŁOPOLSKIE suski powiat Program realizowany 2007-09-03 Link
360. MAŁOPOLSKIE suski Zembrzyce wiejska Program realizowany 2015-03-04 2032-12-31 Link
361. LUBUSKIE sulęciński Sulęcin miejsko-wiejska Program uchwalony 2009-01-01 2032-12-31 Link
362. LUBUSKIE sulęciński Lubniewice miejsko-wiejska Program realizowany 2013-06-27 2032-12-31 Link
363. PODKARPACKIE strzyżowski Strzyżów miejsko-wiejska Projekt programu Link
364. PODKARPACKIE strzyżowski Niebylec wiejska Projekt programu Link
365. PODKARPACKIE strzyżowski Frysztak wiejska Program realizowany 2014-05-30 2032-12-31 Link
366. PODKARPACKIE strzyżowski Czudec wiejska Program realizowany 2010-11-12 2032-12-31 Link
367. DOLNOŚLĄSKIE strzeliński Przeworno wiejska Program realizowany 2016-11-30 2032-12-31 Link
368. DOLNOŚLĄSKIE strzeliński Borów wiejska Program realizowany 2013-04-30 2032-12-31 Link
369. DOLNOŚLĄSKIE strzeliński Strzelin miejsko-wiejska Program realizowany 2012-06-26 2032-12-31 Link
370. LUBUSKIE strzelecko-drezdenecki Stare Kurowo wiejska Program uchwalony 2009-03-25 2032-03-25
371. LUBUSKIE strzelecko-drezdenecki Strzelce Krajeńskie miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-10-28 2032-12-31 Link
372. LUBUSKIE strzelecko-drezdenecki Drezdenko miejsko-wiejska Program realizowany 2017-01-25 2032-12-31 Link
373. LUBUSKIE strzelecko-drezdenecki Dobiegniew miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-11-27 2032-12-31 Link
374. OPOLSKIE strzelecki Kolonowskie miejsko-wiejska Program realizowany 2009-01-01 2031-12-31 Link
375. OPOLSKIE strzelecki Leśnica miejsko-wiejska Program realizowany 2014-08-25 2032-12-31 Link
376. OPOLSKIE strzelecki Ujazd miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-05-30 2032-12-31 Link
377. OPOLSKIE strzelecki Jemielnica wiejska Projekt programu 2015-09-23 2032-12-31 Link
378. OPOLSKIE strzelecki Zawadzkie miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-12-30 2032-12-31 Link
379. ŚWIĘTOKRZYSKIE staszowski Rytwiany wiejska Program realizowany 2014-01-01 2032-12-31 Link
380. ŚWIĘTOKRZYSKIE staszowski Połaniec miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-04-04 2032-12-31 Link
381. ŚWIĘTOKRZYSKIE staszowski Oleśnica wiejska Projekt programu Link
382. ŚWIĘTOKRZYSKIE staszowski Staszów miejsko-wiejska Program realizowany 2009-08-14 2032-12-31 Link
383. POMORSKIE starogardzki Starogard Gdański miejska Program uchwalony 2009-02-25 2032-12-31 Link
384. POMORSKIE starogardzki Bobowo wiejska Program uchwalony 2010-04-28 2011-08-31 Link
385. POMORSKIE starogardzki Kaliska wiejska Program uchwalony 2012-12-27 2032-12-31 Link
386. POMORSKIE starogardzki Skórcz wiejska Program uchwalony 2014-12-18 2032-12-31 Link
387. POMORSKIE starogardzki Smętowo Graniczne wiejska Program uchwalony 2019-11-13 2032-12-31 Link
388. POMORSKIE starogardzki Osiek wiejska Program realizowany 2013-12-20 2032-12-31 Link
389. POMORSKIE starogardzki Lubichowo wiejska Program realizowany Link
390. POMORSKIE starogardzki Zblewo wiejska Program realizowany Link
391. POMORSKIE starogardzki Czarna Woda miejsko-wiejska Program realizowany 2016-02-29 2032-12-31 Link
392. ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Marianowo wiejska Program realizowany 2010-06-10 2032-12-31 Link
393. ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Suchań miejsko-wiejska Program realizowany Link
394. ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Chociwel miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-06-29 2032-12-31 Link
395. ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Dobrzany miejsko-wiejska Program realizowany 2010-09-28 2032-12-31 Link
396. ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Stargard Szczeciński wiejska Program realizowany 2010-09-17 2032-12-31
397. ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Kobylanka wiejska Program realizowany 2012-09-27 2032-12-31 Link
398. ŚWIĘTOKRZYSKIE starachowicki Pawłów wiejska Program uchwalony 2013-12-30 2032-12-31 Link
399. ŚWIĘTOKRZYSKIE starachowicki Brody wiejska Program realizowany 2007-06-21 2032-12-31 Link
400. ŚWIĘTOKRZYSKIE starachowicki Wąchock miejsko-wiejska Program realizowany 2010-08-31 2032-12-31 Link
401. ŚWIĘTOKRZYSKIE starachowicki Starachowice miejska Program realizowany Link
402. ŚWIĘTOKRZYSKIE starachowicki Mirzec wiejska Program uchwalony 2013-12-18 2032-12-31 Link
403. PODKARPACKIE stalowowolski Zaleszany wiejska Program realizowany 2011-10-28 2032-12-31 Link
404. PODKARPACKIE stalowowolski Zaklików miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-11-25 2032-12-31 Link
405. PODKARPACKIE stalowowolski Bojanów wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
406. PODKARPACKIE stalowowolski Radomyśl nad Sanem wiejska Projekt programu Link
407. PODLASKIE sokólski Kuźnica wiejska Program realizowany 2015-12-29 2032-12-31 Link
408. PODLASKIE sokólski Janów wiejska Program uchwalony 2011-12-29 2032-12-31 Link
409. PODLASKIE sokólski Suchowola miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-12-30 2032-12-31 Link
410. PODLASKIE sokólski Sidra wiejska Program uchwalony 2012-03-30 2032-12-31 Link
411. PODLASKIE sokólski Szudziałowo wiejska Program uchwalony 2011-09-20 2032-12-31 Link
412. PODLASKIE sokólski Dąbrowa Białostocka miejsko-wiejska Program realizowany 2010-06-29 2032-12-31 Link
413. PODLASKIE sokólski Nowy Dwór wiejska Program uchwalony 2012-01-01 2032-12-31 Link
414. MAZOWIECKIE sokołowski Sokołów Podlaski miejska Program realizowany 2016-06-22 2032-12-31 Link
415. MAZOWIECKIE sokołowski Jabłonna Lacka wiejska Program uchwalony 2008-12-05 2032-12-31 Link
416. MAZOWIECKIE sokołowski Kosów Lacki miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-12-21 2032-12-31 Link
417. MAZOWIECKIE sokołowski Sabnie wiejska Program realizowany 2009-03-27 2032-12-31 Link
418. MAZOWIECKIE sokołowski Sokołów Podlaski wiejska Program realizowany 2008-06-30 2032-06-30 Link
419. MAZOWIECKIE sochaczewski Sochaczew wiejska Program realizowany 2032-12-31 Link
420. MAZOWIECKIE sochaczewski Iłów wiejska Projekt programu Link
421. MAZOWIECKIE sochaczewski Teresin wiejska Program uchwalony 2017-12-14 2032-12-31 Link
422. MAZOWIECKIE sochaczewski Brochów wiejska Projekt programu Link
423. MAZOWIECKIE sochaczewski Nowa Sucha wiejska Program uchwalony 2012-12-18 2032-12-31 Link
424. POMORSKIE słupski Ustka miejska Program uchwalony 2011-12-29 2032-12-31 Link
425. POMORSKIE słupski Ustka wiejska Program uchwalony 2009-12-30 2032-12-31 Link
426. POMORSKIE słupski Kobylnica wiejska Program realizowany 2010-05-27 2032-12-31 Link
427. POMORSKIE słupski Dębnica Kaszubska wiejska Program uchwalony 2016-01-01 2032-12-31 Link
428. POMORSKIE słupski Kępice miejsko-wiejska Program realizowany Link
429. POMORSKIE słupski Smołdzino wiejska Program realizowany 2011-12-20 2032-12-31 Link
430. POMORSKIE słupski Główczyce wiejska Program uchwalony 2015-07-16 2032-12-31 Link
431. POMORSKIE słupski Potęgowo wiejska Program uchwalony 2015-03-30 2032-12-31 Link
432. POMORSKIE Słupsk Słupsk miejska Program realizowany 2014-03-27 2032-12-31 Link
433. WIELKOPOLSKIE słupecki Zagórów miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-02-20 2032-12-31 Link
434. WIELKOPOLSKIE słupecki Ostrowite wiejska Program uchwalony 2019-11-28 2032-12-31 Link
435. WIELKOPOLSKIE słupecki Powidz wiejska Projekt programu Link
436. WIELKOPOLSKIE słupecki Lądek wiejska Program uchwalony 2016-02-25 2032-12-31 Link
437. LUBUSKIE słubicki Górzyca wiejska Program realizowany 2017-12-22 2032-12-31 Link
438. LUBUSKIE słubicki Cybinka miejsko-wiejska Projekt programu Link
439. LUBUSKIE słubicki Rzepin miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-11-25 Link
440. ZACHODNIOPOMORSKIE sławieński Sławno miejska Program realizowany 2013-06-27 2032-12-31 Link
441. ZACHODNIOPOMORSKIE sławieński Sławno wiejska Program realizowany 2009-10-01 2032-12-31 Link
442. ZACHODNIOPOMORSKIE sławieński Postomino wiejska Program uchwalony 2007-11-07 2032-12-31 Link
443. ZACHODNIOPOMORSKIE sławieński Darłowo miejska Program uchwalony 2009-10-27 2032-12-31 Link
444. ŁÓDZKIE skierniewicki Głuchów wiejska Program realizowany 2016-01-01 2032-12-31 Link
445. ŁÓDZKIE skierniewicki Lipce Reymontowskie wiejska Program realizowany 2014-05-29 2032-12-31 Link
446. ŁÓDZKIE skierniewicki Słupia wiejska Program realizowany 2015-01-28 2032-12-31 Link
447. ŁÓDZKIE skierniewicki Maków wiejska Program realizowany Link
448. ŁÓDZKIE skierniewicki Godzianów wiejska Program realizowany 2016-08-31 2019-12-31 Link
449. ŁÓDZKIE skierniewicki Bolimów wiejska Program realizowany 2016-12-30 2032-12-31 Link
450. ŁÓDZKIE skierniewicki Kowiesy wiejska Program realizowany 2011-01-01 2014-12-31 Link
451. ŁÓDZKIE skierniewicki Nowy Kawęczyn wiejska Program uchwalony 2016-10-31 2032-12-31 Link
452. ŁÓDZKIE Skierniewice Skierniewice miejska Program realizowany 2014-06-13 2032-12-31 Link
453. ŚWIĘTOKRZYSKIE skarżyski Łączna wiejska Program realizowany Link
454. ŚWIĘTOKRZYSKIE skarżyski Suchedniów miejsko-wiejska Program realizowany Link
455. ŚWIĘTOKRZYSKIE skarżyski Skarżysko-Kamienna miejska Program realizowany 2016-01-01 2032-12-31 Link
456. ŚWIĘTOKRZYSKIE skarżyski Bliżyn wiejska Program realizowany 2010-01-01 Link
457. MAZOWIECKIE sierpecki Rościszewo wiejska Projekt programu 2017-06-16 2032-12-31 Link
458. MAZOWIECKIE sierpecki Szczutowo wiejska Program uchwalony 2011-12-29 2032-12-31 Link
459. MAZOWIECKIE sierpecki Zawidz wiejska Projekt programu 2012-10-12 2032-12-31 Link
460. MAZOWIECKIE sierpecki Mochowo wiejska Program uchwalony 2008-12-30 2032-12-31 Link
461. MAZOWIECKIE sierpecki Sierpc miejska Program realizowany 2009-04-22 2032-12-31 Link
462. ŁÓDZKIE sieradzki Klonowa wiejska Program uchwalony 2013-09-26 2032-12-31 Link
463. ŁÓDZKIE sieradzki Sieradz wiejska Projekt programu Link
464. ŁÓDZKIE sieradzki Brzeźnio wiejska Program uchwalony 2014-12-22 2032-12-31 Link
465. ŁÓDZKIE sieradzki Sieradz miejska Projekt programu Link
466. ŁÓDZKIE sieradzki Warta miejsko-wiejska Program uchwalony Link
467. ŁÓDZKIE sieradzki Błaszki miejsko-wiejska Program realizowany 2017-10-01 2032-12-31 Link
468. ŁÓDZKIE sieradzki Burzenin wiejska Program uchwalony 2015-02-02 2032-12-31 Link
469. PODLASKIE siemiatycki Siemiatycze wiejska Projekt programu 2012-11-01 2032-12-31 Link
470. PODLASKIE siemiatycki Dziadkowice wiejska Program realizowany 2009-05-11 2032-12-31 Link
471. PODLASKIE siemiatycki Mielnik wiejska Program realizowany 2016-11-18 2032-12-31 Link
472. PODLASKIE siemiatycki Nurzec-Stacja wiejska Program realizowany 2008-12-09 2032-12-31 Link
473. PODLASKIE siemiatycki Perlejewo wiejska Program uchwalony 2011-02-27 2032-12-31
474. PODLASKIE siemiatycki Siemiatycze miejska Program realizowany 2016-03-31 2032-12-31 Link
475. PODLASKIE siemiatycki Milejczyce wiejska Program uchwalony 2020-01-28 2032-12-31 Link
476. MAZOWIECKIE siedlecki Przesmyki wiejska Program realizowany 2020-01-30 2032-12-31 Link
477. MAZOWIECKIE siedlecki Mokobody wiejska Program realizowany 2008-07-07 2032-12-31 Link
478. MAZOWIECKIE siedlecki Wodynie wiejska Program uchwalony 2010-01-01 2032-12-31 Link
479. MAZOWIECKIE siedlecki Skórzec wiejska Program realizowany 2008-04-18 Link
480. MAZOWIECKIE siedlecki Siedlce wiejska Program realizowany Link
481. MAZOWIECKIE siedlecki Korczew wiejska Program uchwalony 2008-08-22 2032-12-31 Link
482. MAZOWIECKIE siedlecki Suchożebry wiejska Program uchwalony 2008-08-01 2032-12-31 Link
483. MAZOWIECKIE siedlecki Paprotnia wiejska Program realizowany 2017-12-29 2032-12-31 Link
484. MAZOWIECKIE Siedlce Siedlce miejska Program realizowany 2009-05-29 2032-12-31 Link
485. KUJAWSKO-POMORSKIE sępoleński Kamień Krajeński miejsko-wiejska Program uchwalony Link
486. KUJAWSKO-POMORSKIE sępoleński Sośno wiejska Program uchwalony Link
487. PODLASKIE sejneński Sejny miejska Program uchwalony 2015-12-30 2032-12-31 Link
488. PODLASKIE sejneński Sejny wiejska Projekt programu Link
489. PODLASKIE sejneński Puńsk wiejska Projekt programu Link
490. PODLASKIE sejneński Krasnopol wiejska Program uchwalony 2011-03-29 2032-12-31 Link
491. PODLASKIE sejneński Giby wiejska Program realizowany 2007-07-17 2032-12-31 Link
492. PODKARPACKIE sanocki Komańcza wiejska Program realizowany 2010-11-18 2031-12-31 Link
493. PODKARPACKIE sanocki Zagórz miejsko-wiejska Projekt programu Link
494. PODKARPACKIE sanocki Zarszyn wiejska Program uchwalony 2013-11-13 2032-12-31 Link
495. PODKARPACKIE sanocki Sanok wiejska Program uchwalony 2011-10-24 Link
496. PODKARPACKIE sanocki Tyrawa Wołoska wiejska Program realizowany 2011-12-01 2030-12-30 Link
497. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Obrazów wiejska Program uchwalony 2011-09-30 2032-12-31 Link
498. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Sandomierz miejska Program uchwalony 2017-11-09 2032-03-27 Link
499. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Koprzywnica miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-04-12 2032-12-31 Link
500. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Wilczyce wiejska Program realizowany 2013-11-29 2032-12-31 Link
Do góry
Serwis Baza Azbestowa (BA) używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom serwisu korzystanie z systemu BA oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności