DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
51.
LUBUSKIE
gorzowski
Kłodawa
wiejska
Program realizowany
Link
52.
ŁÓDZKIE
piotrkowski
Wola Krzysztoporska
wiejska
Program uchwalony
Link
53.
ŁÓDZKIE
łęczycki
Łęczyca
wiejska
Projekt programu
Link
54.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
buski
Gnojno
wiejska
Projekt programu
Link
55.
ŚLĄSKIE
Żory
Żory
miejska
Program uchwalony
Link
56.
OPOLSKIE
opolski
Komprachcice
wiejska
Program uchwalony
Link
57.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Osiek
wiejska
Projekt programu
Link
58.
DOLNOŚLĄSKIE
lubiński
Rudna
wiejska
Program uchwalony
Link
59.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Masłów
wiejska
Program uchwalony
Link
60.
PODLASKIE
łomżyński
Zbójna
wiejska
Projekt programu
Link
61.
MAŁOPOLSKIE
miechowski
Charsznica
wiejska
Projekt programu
Link
62.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
opatowski
Iwaniska
wiejska
Program uchwalony
Link
63.
MAZOWIECKIE
nowodworski
Leoncin
wiejska
Program uchwalony
2012-10-31
Link
64.
WIELKOPOLSKIE
nowotomyski
Miedzichowo
wiejska
Program uchwalony
Link
65.
MAZOWIECKIE
miński
Mrozy
wiejska
Program realizowany
2010-06-24
Link
66.
MAZOWIECKIE
siedlecki
Siedlce
wiejska
Program realizowany
Link
67.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Świątki
wiejska
Projekt programu
Link
68.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Krościenko nad Dunajcem
wiejska
Program uchwalony
Link
69.
PODLASKIE
łomżyński
Przytuły
wiejska
Program uchwalony
Link
70.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Zator
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
71.
MAZOWIECKIE
sochaczewski
Iłów
wiejska
Projekt programu
Link
72.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Ropa
wiejska
Program uchwalony
Link
73.
KUJAWSKO-POMORSKIE
aleksandrowski
Raciążek
wiejska
Projekt programu
Link
74.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Pleśna
wiejska
Projekt programu
Link
75.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Węgierska Górka
wiejska
Projekt programu
Link
76.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Uście Gorlickie
wiejska
Projekt programu
Link
77.
OPOLSKIE
opolski
Tarnów Opolski
wiejska
Program uchwalony
Link
78.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Chełmek
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
79.
PODKARPACKIE
sanocki
Sanok
wiejska
Program uchwalony
2011-10-24
Link
80.
LUBUSKIE
słubicki
Cybinka
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
81.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Łopuszno
wiejska
Program uchwalony
Link
82.
OPOLSKIE
nyski
Pakosławice
wiejska
Projekt programu
Link
83.
MAZOWIECKIE
makowski
Czerwonka
wiejska
Program uchwalony
Link
84.
WIELKOPOLSKIE
ostrowski
Raszków
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
85.
PODKARPACKIE
przemyski
Dubiecko
wiejska
Program uchwalony
2012-09-25
Link
86.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Suchy Las
wiejska
Projekt programu
Link
87.
PODLASKIE
białostocki
Czarna Białostocka
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-02-08
Link
88.
ZACHODNIOPOMORSKIE
wałecki
Tuczno
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
89.
ŚLĄSKIE
myszkowski
Poraj
wiejska
Program uchwalony
90.
LUBUSKIE
słubicki
Rzepin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-11-25
Link
91.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Koniecpol
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
92.
MAZOWIECKIE
wyszkowski
Wyszków
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
93.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Sieradz
wiejska
Projekt programu
Link
94.
ZACHODNIOPOMORSKIE
łobeski
Resko
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
95.
PODKARPACKIE
mielecki
Wadowice Górne
wiejska
Program uchwalony
Link
96.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Szerzyny
wiejska
Program uchwalony
Link
97.
MAZOWIECKIE
Płock
Płock
miejska
Program uchwalony
Link
98.
MAZOWIECKIE
szydłowiecki
Orońsko
wiejska
Projekt programu
Link
99.
WIELKOPOLSKIE
gnieźnieński
Gniezno
miejska
Program realizowany
2008-12-08
Link
100.
WIELKOPOLSKIE
leszczyński
Lipno
wiejska
Program realizowany
Link