DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
1601.
POMORSKIE
słupski
Kępice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2022-08-01
2022-07-01
Link
1602.
MAZOWIECKIE
nowodworski
Nowy Dwór Mazowiecki
miejska
Program uchwalony
2022-09-27
2032-09-27
Link
1603.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Tomaszów Mazowiecki
wiejska
Program realizowany
2022-09-28
2032-12-31
Link
1604.
WIELKOPOLSKIE
ostrzeszowski
Kobyla Góra
wiejska
Program uchwalony
2022-10-24
2032-10-24
Link
1605.
MAZOWIECKIE
przasnyski
Chorzele
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2022-11-29
2032-12-31
Link
1606.
MAZOWIECKIE
kozienicki
Magnuszew
wiejska
Program uchwalony
2022-11-30
2032-12-31
Link
1607.
WIELKOPOLSKIE
pilski
Kaczory
wiejska
Program uchwalony
2022-12-01
2032-12-31
Link
1608.
MAŁOPOLSKIE
wadowicki
Andrychów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2022-12-17
2032-12-31
Link
1609.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Małdyty
wiejska
Program uchwalony
2022-12-21
2032-12-31
Link
1610.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Łabowa
wiejska
Program uchwalony
2022-12-29
2032-12-31
Link
1611.
MAŁOPOLSKIE
myślenicki
Tokarnia
wiejska
Program realizowany
2023-01-01
2032-01-01
Link
1612.
MAZOWIECKIE
ciechanowski
Sońsk
wiejska
Program uchwalony
2023-01-01
2032-12-31
Link
1613.
WIELKOPOLSKIE
pilski
Białośliwie
wiejska
Program uchwalony
2023-01-18
2032-12-31
Link
1614.
LUBELSKIE
włodawski
Włodawa
miejska
Program realizowany
2023-01-31
2032-12-31
Link
1615.
DOLNOŚLĄSKIE
oleśnicki
Dziadowa Kłoda
wiejska
Program uchwalony
2023-02-20
2032-12-31
Link
1616.
KUJAWSKO-POMORSKIE
sępoleński
Więcbork
miejsko-wiejska
Program realizowany
2023-03-01
2024-12-31
Link
1617.
ŁÓDZKIE
zduńskowolski
Szadek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2023-03-08
2032-12-31
Link
1618.
PODKARPACKIE
jasielski
Jasło
miejska
Program uchwalony
2023-04-17
2031-12-31
Link
1619.
LUBUSKIE
gorzowski
Santok
wiejska
Program realizowany
2023-06-14
2032-12-31
Link
1620.
ŚLĄSKIE
myszkowski
Myszków
miejska
Program uchwalony
2023-09-28
2024-09-28
Link
1621.
DOLNOŚLĄSKIE
oławski
Jelcz-Laskowice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2023-09-29
2032-12-31
Link
1622.
WIELKOPOLSKIE
śremski
Śrem
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2023-10-26
2032-12-31
Link
1623.
ŚLĄSKIE
wodzisławski
Godów
wiejska
Program uchwalony
2023-10-30
2032-12-31
Link
1624.
MAZOWIECKIE
piaseczyński
Piaseczno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2023-11-15
2032-12-31
Link
1625.
ŁÓDZKIE
zgierski
Ozorków
miejska
Program uchwalony
2023-11-30
2032-12-31
Link
1626.
ŚLĄSKIE
gliwicki
Gierałtowice
wiejska
Program uchwalony
2023-12-13
2032-12-31
Link
1627.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Łazy
miejsko-wiejska
Projekt programu
2023-12-18
2032-12-31
Link
1628.
ŁÓDZKIE
kutnowski
Bedlno
wiejska
Program realizowany
2024-01-01
2032-12-31
Link
1629.
LUBUSKIE
gorzowski
Witnica
miejsko-wiejska
Program realizowany
2024-02-26
2032-12-31
Link
1630.
DOLNOŚLĄSKIE
Wałbrzych
Wałbrzych
miejska
Program uchwalony
2032-02-28
2032-02-28
Link
1631.
DOLNOŚLĄSKIE
wałbrzyski
Szczawno-Zdrój
miejska
Projekt programu
Link
1632.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Kłodzko
miejska
Program uchwalony
2032-12-31
Link
1633.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Gorlice
miejska
Projekt programu
Link
1634.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Rokiciny
wiejska
Projekt programu
Link
1635.
ŚLĄSKIE
Bytom
Bytom
miejska
Program uchwalony
1636.
ZACHODNIOPOMORSKIE
wałecki
Tuczno
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1637.
ŚLĄSKIE
Mysłowice
Mysłowice
miejska
Projekt programu
Link
1638.
WIELKOPOLSKIE
kaliski
Żelazków
wiejska
Projekt programu
Link
1639.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Sieradz
miejska
Projekt programu
Link
1640.
WIELKOPOLSKIE
ostrzeszowski
Mikstat
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1641.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Koło
wiejska
Program uchwalony
Link
1642.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Żabno
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1643.
DOLNOŚLĄSKIE
legnicki
Chojnów
wiejska
Projekt programu
Link
1644.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Krościenko nad Dunajcem
wiejska
Program uchwalony
Link
1645.
DOLNOŚLĄSKIE
zgorzelecki
Pieńsk
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1646.
PODKARPACKIE
przemyski
Żurawica
wiejska
Projekt programu
Link
1647.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Zakrzewo
wiejska
Projekt programu
Link
1648.
MAZOWIECKIE
białobrzeski
Wyśmierzyce
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1649.
ŚLĄSKIE
bieruńsko-lędziński
Chełm Śląski
wiejska
Projekt programu
Link
1650.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Stary Sącz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
1651.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Łososina Dolna
wiejska
Projekt programu
Link
1652.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Korzenna
wiejska
Projekt programu
Link
1653.
ŚLĄSKIE
bieruńsko-lędziński
Bojszowy
wiejska
Program uchwalony
Link
1654.
MAZOWIECKIE
płoński
Baboszewo
wiejska
Program uchwalony
Link
1655.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Kamionka Wielka
wiejska
Projekt programu
Link
1656.
MAZOWIECKIE
piaseczyński
Tarczyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
1657.
MAŁOPOLSKIE
wielicki
Wieliczka
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
1658.
PODKARPACKIE
mielecki
Wadowice Górne
wiejska
Program uchwalony
Link
1659.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Markusy
wiejska
Projekt programu
Link
1660.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Komorniki
wiejska
Projekt programu
Link
1661.
MAŁOPOLSKIE
proszowicki
Nowe Brzesko
miejsko-wiejska
Program realizowany
2032-12-31
Link
1662.
PODLASKIE
sejneński
Puńsk
wiejska
Projekt programu
Link
1663.
MAZOWIECKIE
przysuski
Rusinów
wiejska
Projekt programu
Link
1664.
MAZOWIECKIE
kozienicki
Garbatka-Letnisko
wiejska
Projekt programu
Link
1665.
MAZOWIECKIE
żyrardowski
Puszcza Mariańska
wiejska
Program uchwalony
Link
1666.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Podegrodzie
wiejska
Projekt programu
Link
1667.
ŚLĄSKIE
kłobucki
Opatów
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1668.
WIELKOPOLSKIE
ostrowski
Raszków
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1669.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Nawojowa
wiejska
Projekt programu
Link
1670.
DOLNOŚLĄSKIE
głogowski
Pęcław
wiejska
Program uchwalony
2032-12-31
Link
1671.
POMORSKIE
nowodworski
Stegna
wiejska
Program uchwalony
Link
1672.
PODKARPACKIE
strzyżowski
Strzyżów
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1673.
DOLNOŚLĄSKIE
ząbkowicki
Bardo
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1674.
MAZOWIECKIE
szydłowiecki
Orońsko
wiejska
Projekt programu
Link
1675.
MAŁOPOLSKIE
miechowski
Miechów
miejsko-wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1676.
MAZOWIECKIE
szydłowiecki
Szydłowiec
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1677.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Łużna
wiejska
Projekt programu
Link
1678.
DOLNOŚLĄSKIE
jeleniogórski
Piechowice
miejska
Projekt programu
Link
1679.
ŁÓDZKIE
łódzki wschodni
Koluszki
miejsko-wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1680.
LUBELSKIE
lubelski
Jastków
wiejska
Projekt programu
Link
1681.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Szamotuły
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
1682.
WIELKOPOLSKIE
koniński
Kramsk
wiejska
Projekt programu
Link
1683.
MAŁOPOLSKIE
bocheński
Bochnia
wiejska
Program uchwalony
Link
1684.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
skarżyski
Łączna
wiejska
Program realizowany
Link
1685.
DOLNOŚLĄSKIE
lubiński
Rudna
wiejska
Program uchwalony
Link
1686.
PODLASKIE
suwalski
Bakałarzewo
wiejska
Program realizowany
1687.
MAZOWIECKIE
makowski
Czerwonka
wiejska
Program uchwalony
Link
1688.
PODLASKIE
sejneński
Sejny
wiejska
Projekt programu
Link
1689.
ZACHODNIOPOMORSKIE
drawski
Wierzchowo
wiejska
Projekt programu
Link
1690.
MAZOWIECKIE
wyszkowski
Długosiodło
wiejska
Projekt programu
Link
1691.
MAZOWIECKIE
sochaczewski
Iłów
wiejska
Projekt programu
Link
1692.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Lubień Kujawski
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1693.
MAZOWIECKIE
grójecki
Warka
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1694.
ŚLĄSKIE
Żory
Żory
miejska
Program uchwalony
Link
1695.
PODLASKIE
zambrowski
Kołaki Kościelne
wiejska
Program realizowany
Link
1696.
ZACHODNIOPOMORSKIE
koszaliński
Sianów
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
1697.
PODKARPACKIE
strzyżowski
Niebylec
wiejska
Projekt programu
Link
1698.
KUJAWSKO-POMORSKIE
aleksandrowski
Waganiec
wiejska
Program realizowany
Link
1699.
PODKARPACKIE
dębicki
Dębica
miejska
Program uchwalony
1700.
ZACHODNIOPOMORSKIE
koszaliński
Biesiekierz
wiejska
Program realizowany
Link
1701.
POMORSKIE
starogardzki
Lubichowo
wiejska
Program realizowany
Link
1702.
ŁÓDZKIE
łęczycki
Łęczyca
wiejska
Projekt programu
Link
1703.
PODKARPACKIE
jarosławski
Rokietnica
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1704.
OPOLSKIE
kędzierzyńsko-kozielski
Polska Cerekiew
wiejska
Program uchwalony
1705.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Rokietnica
wiejska
Program uchwalony
Link
1706.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Babiak
wiejska
Program uchwalony
Link
1707.
ŁÓDZKIE
skierniewicki
Maków
wiejska
Program realizowany
Link
1708.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Łopuszno
wiejska
Program uchwalony
Link
1709.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
iławski
Iława
miejska
Program realizowany
Link
1710.
DOLNOŚLĄSKIE
wałbrzyski
Walim
wiejska
Projekt programu
Link
1711.
PODLASKIE
bielski
Bielsk Podlaski
wiejska
Program uchwalony
Link
1712.
MAZOWIECKIE
wyszkowski
Wyszków
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
1713.
MAŁOPOLSKIE
bocheński
Żegocina
wiejska
Projekt programu
Link
1714.
KUJAWSKO-POMORSKIE
sępoleński
Sośno
wiejska
Program uchwalony
Link
1715.
DOLNOŚLĄSKIE
lwówecki
Gryfów Śląski
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1716.
WIELKOPOLSKIE
czarnkowsko-trzcianecki
Czarnków
wiejska
Program uchwalony
Link
1717.
DOLNOŚLĄSKIE
legnicki
Krotoszyce
wiejska
Program realizowany
2032-03-31
Link
1718.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Szerzyny
wiejska
Program uchwalony
Link
1719.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Sieradz
wiejska
Projekt programu
Link
1720.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Jabłonka
wiejska
Program realizowany
Link
1721.
WIELKOPOLSKIE
ostrzeszowski
Czajków
wiejska
Projekt programu
Link
1722.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Koniecpol
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1723.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Świnna
wiejska
Projekt programu
Link
1724.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Zawiercie
miejska
Program uchwalony
Link
1725.
WIELKOPOLSKIE
nowotomyski
Miedzichowo
wiejska
Program uchwalony
Link
1726.
PODLASKIE
Łomża
Łomża
miejska
Program uchwalony
Link
1727.
ZACHODNIOPOMORSKIE
łobeski
Resko
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
1728.
ŚLĄSKIE
pszczyński
Goczałkowice-Zdrój
wiejska
Program uchwalony
2032-12-31
Link
1729.
ZACHODNIOPOMORSKIE
kołobrzeski
Ustronie Morskie
wiejska
Projekt programu
Link
1730.
WIELKOPOLSKIE
słupecki
Powidz
wiejska
Projekt programu
Link
1731.
DOLNOŚLĄSKIE
złotoryjski
Zagrodno
wiejska
Program uchwalony
Link
1732.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Świątniki Górne
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1733.
MAZOWIECKIE
łosicki
Sarnaki
wiejska
Projekt programu
1734.
ZACHODNIOPOMORSKIE
stargardzki
Suchań
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
1735.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
braniewski
Braniewo
miejska
Program realizowany
Link
1736.
MAZOWIECKIE
grójecki
Mogielnica
miejsko-wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1737.
ŚLĄSKIE
myszkowski
Poraj
wiejska
Program uchwalony
1738.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Łaskarzew
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1739.
DOLNOŚLĄSKIE
ząbkowicki
Stoszowice
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1740.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryficki
Płoty
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1741.
WIELKOPOLSKIE
leszczyński
Wijewo
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1742.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Lubenia
wiejska
Program realizowany
2032-12-31
Link
1743.
DOLNOŚLĄSKIE
średzki
Malczyce
wiejska
Projekt programu
Link
1744.
PODKARPACKIE
przemyski
Krasiczyn
wiejska
Projekt programu
Link
1745.
MAŁOPOLSKIE
dąbrowski
Bolesław
wiejska
Projekt programu
Link
1746.
LUBELSKIE
łęczyński
Spiczyn
wiejska
Projekt programu
Link
1747.
OPOLSKIE
namysłowski
Pokój
wiejska
Program realizowany
Link
1748.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Raba Wyżna
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1749.
WIELKOPOLSKIE
międzychodzki
Sieraków
miejsko-wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1750.
PODKARPACKIE
stalowowolski
Bojanów
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1751.
WIELKOPOLSKIE
nowotomyski
Lwówek
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1752.
PODKARPACKIE
ropczycko-sędziszowski
Wielopole Skrzyńskie
wiejska
Projekt programu
Link
1753.
MAZOWIECKIE
płocki
Bulkowo
wiejska
Projekt programu
Link
1754.
PODKARPACKIE
stalowowolski
Radomyśl nad Sanem
wiejska
Projekt programu
Link
1755.
LUBUSKIE
żagański
Żagań
wiejska
Projekt programu
Link
1756.
KUJAWSKO-POMORSKIE
aleksandrowski
Nieszawa
miejska
Projekt programu
Link
1757.
DOLNOŚLĄSKIE
lwówecki
Mirsk
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
1758.
WIELKOPOLSKIE
leszczyński
Lipno
wiejska
Program realizowany
Link
1759.
PODKARPACKIE
sanocki
Zagórz
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1760.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Moszczenica
wiejska
Projekt programu
Link
1761.
DOLNOŚLĄSKIE
jeleniogórski
Karpacz
miejska
Program realizowany
Link
1762.
MAZOWIECKIE
siedlecki
Siedlce
wiejska
Program realizowany
Link
1763.
MAZOWIECKIE
ostrowski
Zaręby Kościelne
wiejska
Projekt programu
Link
1764.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Warta
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
1765.
MAZOWIECKIE
piaseczyński
Prażmów
wiejska
Program realizowany
1766.
MAŁOPOLSKIE
suski
Jordanów
miejska
Projekt programu
Link
1767.
DOLNOŚLĄSKIE
jeleniogórski
Janowice Wielkie
wiejska
Program realizowany
Link
1768.
ŚLĄSKIE
kłobucki
Krzepice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
1769.
MAŁOPOLSKIE
bocheński
Bochnia
miejska
Projekt programu
Link
1770.
ŁÓDZKIE
wieluński
Osjaków
wiejska
Projekt programu
Link
1771.
PODKARPACKIE
przemyski
Fredropol
wiejska
Projekt programu
Link
1772.
MAZOWIECKIE
kozienicki
Głowaczów
wiejska
Program uchwalony
Link
1773.
MAZOWIECKIE
przysuski
Odrzywół
wiejska
Projekt programu
Link
1774.
KUJAWSKO-POMORSKIE
wąbrzeski
Dębowa Łąka
wiejska
Program realizowany
Link
1775.
POMORSKIE
gdański
Suchy Dąb
wiejska
Program uchwalony
Link
1776.
DOLNOŚLĄSKIE
świdnicki
Świebodzice
miejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1777.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
opatowski
Iwaniska
wiejska
Program uchwalony
Link
1778.
MAŁOPOLSKIE
miechowski
Charsznica
wiejska
Projekt programu
Link
1779.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Chełmek
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1780.
OPOLSKIE
opolski
Tułowice
wiejska
Projekt programu
Link
1781.
ŁÓDZKIE
poddębicki
Wartkowice
wiejska
Program uchwalony
Link
1782.
PODLASKIE
łomżyński
Zbójna
wiejska
Projekt programu
Link
1783.
ZACHODNIOPOMORSKIE
myśliborski
Boleszkowice
wiejska
Program uchwalony
Link
1784.
ŁÓDZKIE
rawski
Rawa Mazowiecka
miejska
Projekt programu
Link
1785.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Uście Gorlickie
wiejska
Projekt programu
Link
1786.
PODLASKIE
hajnowski
Czeremcha
wiejska
Program uchwalony
Link
1787.
LUBELSKIE
radzyński
Radzyń Podlaski
wiejska
Program uchwalony
Link
1788.
PODKARPACKIE
brzozowski
Domaradz
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1789.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Masłów
wiejska
Program uchwalony
Link
1790.
MAZOWIECKIE
węgrowski
Sadowne
wiejska
Projekt programu
Link
1791.
PODKARPACKIE
bieszczadzki
Lutowiska
wiejska
Program realizowany
Link
1792.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Osiek
wiejska
Projekt programu
Link
1793.
KUJAWSKO-POMORSKIE
sępoleński
Kamień Krajeński
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
1794.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Miłakowo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
1795.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Węgierska Górka
wiejska
Projekt programu
Link
1796.
MAZOWIECKIE
miński
Kałuszyn
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1797.
PODKARPACKIE
krośnieński
Wojaszówka
wiejska
Program realizowany
Link
1798.
ŚLĄSKIE
wodzisławski
Mszana
wiejska
Program uchwalony
Link
1799.
MAZOWIECKIE
miński
Mińsk Mazowiecki
wiejska
Program realizowany
Link
1800.
MAZOWIECKIE
ostrowski
Małkinia Górna
wiejska
Program uchwalony
Link