DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
101.
MAZOWIECKIE
gostyniński
Gostynin
miejska
Program realizowany
2008-07-21
2032-12-31
Link
102.
MAŁOPOLSKIE
brzeski
Szczurowa
wiejska
Program realizowany
2008-07-31
2032-12-31
Link
103.
MAZOWIECKIE
miński
Siennica
wiejska
Program realizowany
2008-07-31
2032-12-31
Link
104.
MAZOWIECKIE
siedlecki
Suchożebry
wiejska
Program uchwalony
2008-08-01
2032-12-31
Link
105.
PODLASKIE
białostocki
Juchnowiec Kościelny
wiejska
Program uchwalony
2008-08-04
2032-12-31
Link
106.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Kowal
miejska
Program realizowany
2008-08-18
2032-12-31
Link
107.
MAZOWIECKIE
siedlecki
Korczew
wiejska
Program uchwalony
2008-08-22
2032-12-31
Link
108.
WIELKOPOLSKIE
obornicki
Rogoźno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-08-28
2032-08-28
Link
109.
WIELKOPOLSKIE
krotoszyński
Kobylin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-08-28
2032-12-31
Link
110.
MAZOWIECKIE
węgrowski
Miedzna
wiejska
Program uchwalony
2008-08-28
2032-12-31
Link
111.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryfiński
Cedynia
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-09-16
2032-12-31
Link
112.
ZACHODNIOPOMORSKIE
świdwiński
Świdwin
wiejska
Program realizowany
2008-09-18
2032-12-31
Link
113.
LUBELSKIE
bialski
Terespol
miejska
Program realizowany
2008-09-26
2032-12-31
Link
114.
MAZOWIECKIE
węgrowski
Węgrów
miejska
Program realizowany
2008-09-26
2032-12-31
Link
115.
DOLNOŚLĄSKIE
ząbkowicki
Kamieniec Ząbkowicki
wiejska
Program realizowany
2008-10-03
2032-12-31
Link
116.
MAZOWIECKIE
węgrowski
Liw
wiejska
Program realizowany
2008-10-07
2032-12-31
Link
117.
PODLASKIE
moniecki
Goniądz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-10-10
2032-12-31
Link
118.
PODLASKIE
białostocki
Łapy
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-10-24
2032-12-31
Link
119.
MAZOWIECKIE
radomski
Kowala
wiejska
Program realizowany
2008-10-24
2032-12-31
Link
120.
LUBELSKIE
hrubieszowski
Mircze
wiejska
Program realizowany
2008-10-24
2032-12-31
Link
121.
DOLNOŚLĄSKIE
oleśnicki
Syców
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-10-27
2032-12-31
122.
DOLNOŚLĄSKIE
kamiennogórski
Marciszów
wiejska
Program realizowany
2008-10-27
2032-12-31
Link
123.
DOLNOŚLĄSKIE
karkonoski
Jeżów Sudecki
wiejska
Program realizowany
2008-11-05
2032-12-31
Link
124.
LUBELSKIE
lubartowski
Abramów
wiejska
Program realizowany
2008-11-18
2032-12-31
Link
125.
LUBELSKIE
zamojski
Stary Zamość
wiejska
Program realizowany
2008-11-18
2032-12-31
Link
126.
KUJAWSKO-POMORSKIE
tucholski
Tuchola
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-11-21
2032-12-31
Link
127.
ZACHODNIOPOMORSKIE
myśliborski
Myślibórz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-11-25
2032-12-31
Link
128.
ZACHODNIOPOMORSKIE
kamieński
Międzyzdroje
miejska
Program realizowany
2008-11-27
Link
129.
POMORSKIE
chojnicki
Chojnice
wiejska
Program realizowany
2008-11-27
2032-12-31
Link
130.
DOLNOŚLĄSKIE
trzebnicki
Zawonia
wiejska
Program realizowany
2008-12-01
2031-12-31
Link
131.
MAZOWIECKIE
sokołowski
Jabłonna Lacka
wiejska
Program uchwalony
2008-12-05
2032-12-31
Link
132.
WIELKOPOLSKIE
gnieźnieński
Gniezno
miejska
Program realizowany
2008-12-08
Link
133.
PODLASKIE
siemiatycki
Nurzec-Stacja
wiejska
Program realizowany
2008-12-09
2032-12-31
Link
134.
PODLASKIE
grajewski
Grajewo
wiejska
Program realizowany
2008-12-17
2032-12-31
Link
135.
MAZOWIECKIE
grodziski
Baranów
wiejska
Program uchwalony
2008-12-18
2032-12-31
Link
136.
PODLASKIE
suwalski
Suwałki
wiejska
Program uchwalony
2008-12-22
2032-12-31
Link
137.
POMORSKIE
kościerski
Dziemiany
wiejska
Program realizowany
2008-12-23
2032-12-31
Link
138.
PODLASKIE
bielski
Orla
wiejska
Program realizowany
2008-12-29
2032-12-31
Link
139.
POMORSKIE
gdański
Pszczółki
wiejska
Program uchwalony
2008-12-29
2032-12-31
Link
140.
KUJAWSKO-POMORSKIE
golubsko-dobrzyński
Golub-Dobrzyń
wiejska
Program realizowany
2008-12-30
2032-12-31
Link
141.
DOLNOŚLĄSKIE
oleśnicki
Międzybórz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-12-30
2032-12-31
Link
142.
MAZOWIECKIE
sierpecki
Mochowo
wiejska
Program uchwalony
2008-12-30
2032-12-31
Link
143.
PODLASKIE
sokólski
Suchowola
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-12-30
2032-12-31
Link
144.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryficki
Gryfice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-12-31
2032-12-31
Link
145.
WIELKOPOLSKIE
nowotomyski
Kuślin
wiejska
Program realizowany
2008-12-31
2031-12-31
Link
146.
LUBUSKIE
sulęciński
Sulęcin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2009-01-01
2032-12-31
Link
147.
ZACHODNIOPOMORSKIE
wałecki
Mirosławiec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2009-01-01
2032-12-31
Link
148.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Borowie
wiejska
Program realizowany
2009-01-01
2032-12-31
Link
149.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Tarnowo Podgórne
wiejska
Program realizowany
2009-01-01
2032-12-31
Link
150.
POMORSKIE
kartuski
Somonino
wiejska
Program realizowany
2009-01-01
2032-12-31
Link