DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
1701.
POMORSKIE
starogardzki
Lubichowo
wiejska
Program realizowany
Link
1702.
ŁÓDZKIE
łęczycki
Łęczyca
wiejska
Projekt programu
Link
1703.
PODKARPACKIE
jarosławski
Rokietnica
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1704.
OPOLSKIE
kędzierzyńsko-kozielski
Polska Cerekiew
wiejska
Program uchwalony
1705.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Rokietnica
wiejska
Program uchwalony
Link
1706.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Babiak
wiejska
Program uchwalony
Link
1707.
ŁÓDZKIE
skierniewicki
Maków
wiejska
Program realizowany
Link
1708.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Łopuszno
wiejska
Program uchwalony
Link
1709.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
iławski
Iława
miejska
Program realizowany
Link
1710.
DOLNOŚLĄSKIE
wałbrzyski
Walim
wiejska
Projekt programu
Link
1711.
PODLASKIE
bielski
Bielsk Podlaski
wiejska
Program uchwalony
Link
1712.
MAZOWIECKIE
wyszkowski
Wyszków
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
1713.
MAŁOPOLSKIE
bocheński
Żegocina
wiejska
Projekt programu
Link
1714.
KUJAWSKO-POMORSKIE
sępoleński
Sośno
wiejska
Program uchwalony
Link
1715.
DOLNOŚLĄSKIE
lwówecki
Gryfów Śląski
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1716.
WIELKOPOLSKIE
czarnkowsko-trzcianecki
Czarnków
wiejska
Program uchwalony
Link
1717.
DOLNOŚLĄSKIE
legnicki
Krotoszyce
wiejska
Program realizowany
2032-03-31
Link
1718.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Szerzyny
wiejska
Program uchwalony
Link
1719.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Sieradz
wiejska
Projekt programu
Link
1720.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Jabłonka
wiejska
Program realizowany
Link
1721.
WIELKOPOLSKIE
ostrzeszowski
Czajków
wiejska
Projekt programu
Link
1722.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Koniecpol
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1723.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Świnna
wiejska
Projekt programu
Link
1724.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Zawiercie
miejska
Program uchwalony
Link
1725.
WIELKOPOLSKIE
nowotomyski
Miedzichowo
wiejska
Program uchwalony
Link
1726.
PODLASKIE
Łomża
Łomża
miejska
Program uchwalony
Link
1727.
ZACHODNIOPOMORSKIE
łobeski
Resko
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
1728.
ŚLĄSKIE
pszczyński
Goczałkowice-Zdrój
wiejska
Program uchwalony
2032-12-31
Link
1729.
ZACHODNIOPOMORSKIE
kołobrzeski
Ustronie Morskie
wiejska
Projekt programu
Link
1730.
WIELKOPOLSKIE
słupecki
Powidz
wiejska
Projekt programu
Link
1731.
DOLNOŚLĄSKIE
złotoryjski
Zagrodno
wiejska
Program uchwalony
Link
1732.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Świątniki Górne
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1733.
MAZOWIECKIE
łosicki
Sarnaki
wiejska
Projekt programu
1734.
ZACHODNIOPOMORSKIE
stargardzki
Suchań
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
1735.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
braniewski
Braniewo
miejska
Program realizowany
Link
1736.
MAZOWIECKIE
grójecki
Mogielnica
miejsko-wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1737.
ŚLĄSKIE
myszkowski
Poraj
wiejska
Program uchwalony
1738.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Łaskarzew
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1739.
DOLNOŚLĄSKIE
ząbkowicki
Stoszowice
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1740.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryficki
Płoty
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1741.
WIELKOPOLSKIE
leszczyński
Wijewo
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1742.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Lubenia
wiejska
Program realizowany
2032-12-31
Link
1743.
DOLNOŚLĄSKIE
średzki
Malczyce
wiejska
Projekt programu
Link
1744.
PODKARPACKIE
przemyski
Krasiczyn
wiejska
Projekt programu
Link
1745.
MAŁOPOLSKIE
dąbrowski
Bolesław
wiejska
Projekt programu
Link
1746.
LUBELSKIE
łęczyński
Spiczyn
wiejska
Projekt programu
Link
1747.
OPOLSKIE
namysłowski
Pokój
wiejska
Program realizowany
Link
1748.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Raba Wyżna
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1749.
WIELKOPOLSKIE
międzychodzki
Sieraków
miejsko-wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1750.
PODKARPACKIE
stalowowolski
Bojanów
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link