DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
601.
POMORSKIE
tczewski
Morzeszczyn
wiejska
Program uchwalony
2016-01-01
2032-12-31
Link
602.
ŚLĄSKIE
Rybnik
Rybnik
miejska
Program realizowany
2016-01-01
2032-12-31
Link
603.
OPOLSKIE
województwo
Program uchwalony
2016-01-01
2032-12-31
Link
604.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
buski
Solec-Zdrój
wiejska
Program realizowany
2015-12-30
2032-12-31
Link
605.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
działdowski
Działdowo
wiejska
Program realizowany
2015-12-30
2032-12-31
Link
606.
PODLASKIE
sejneński
Sejny
miejska
Program uchwalony
2015-12-30
2032-12-31
Link
607.
PODLASKIE
sokólski
Kuźnica
wiejska
Program realizowany
2015-12-29
2032-12-31
Link
608.
MAZOWIECKIE
płoński
Naruszewo
wiejska
Projekt programu
2015-12-29
2032-12-29
Link
609.
LUBUSKIE
żarski
Przewóz
wiejska
Program realizowany
2015-12-29
2031-12-31
Link
610.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Kocmyrzów-Luborzyca
wiejska
Program realizowany
2015-12-29
2032-12-31
Link
611.
ŁÓDZKIE
bełchatowski
Kluki
wiejska
Program realizowany
2015-12-29
2032-12-31
Link
612.
ŁÓDZKIE
łódzki wschodni
Nowosolna
wiejska
Program uchwalony
2015-12-29
2020-12-31
Link
613.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Złotów
miejska
Program uchwalony
2015-12-28
2032-12-31
Link
614.
LUBELSKIE
świdnicki
Świdnik
miejska
Program uchwalony
2015-12-28
2023-12-31
Link
615.
PODLASKIE
kolneński
Grabowo
wiejska
Program uchwalony
2015-12-28
2032-12-28
Link
616.
PODLASKIE
moniecki
Mońki
miejsko-wiejska
Program realizowany
2015-12-23
Link
617.
DOLNOŚLĄSKIE
jaworski
Bolków
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-12-22
2032-12-31
Link
618.
PODLASKIE
augustowski
Augustów
wiejska
Program realizowany
2015-12-21
2032-12-31
Link
619.
ŁÓDZKIE
pajęczański
Działoszyn
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-12-21
2032-12-31
Link
620.
MAZOWIECKIE
wołomiński
Radzymin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-12-18
2032-12-31
621.
OPOLSKIE
opolski
Niemodlin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-12-17
2032-12-31
Link
622.
DOLNOŚLĄSKIE
lubiński
Lubin
wiejska
Program realizowany
2015-12-16
2032-12-31
Link
623.
MAZOWIECKIE
przysuski
Wieniawa
wiejska
Program uchwalony
2015-12-15
2032-12-31
Link
624.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
włoszczowski
Radków
wiejska
Program realizowany
2015-12-15
2032-12-31
Link
625.
ŁÓDZKIE
pajęczański
Kiełczygłów
wiejska
Program uchwalony
2015-12-04
2032-12-31
Link
626.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
pińczowski
Pińczów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-12-02
2032-12-31
Link
627.
ŁÓDZKIE
kutnowski
Kutno
wiejska
Program uchwalony
2015-12-01
2018-12-31
Link
628.
ŁÓDZKIE
piotrkowski
Rozprza
wiejska
Program uchwalony
2015-12-01
Link
629.
LUBUSKIE
nowosolski
Otyń
wiejska
Program realizowany
2015-11-30
630.
LUBUSKIE
krośnieński
Maszewo
wiejska
Program uchwalony
2015-11-30
2031-12-31
Link
631.
PODLASKIE
suwalski
Wiżajny
wiejska
Program uchwalony
2015-11-30
2032-12-31
Link
632.
ŚLĄSKIE
bielski
Bestwina
wiejska
Program uchwalony
2015-11-30
2032-12-31
Link
633.
MAZOWIECKIE
przasnyski
Jednorożec
wiejska
Program realizowany
2015-11-30
2032-12-31
Link
634.
ŁÓDZKIE
łaski
Sędziejowice
wiejska
Program uchwalony
2015-11-30
2032-12-31
Link
635.
ŚLĄSKIE
kłobucki
Przystajń
wiejska
Program realizowany
2015-11-30
2032-12-31
Link
636.
WIELKOPOLSKIE
krotoszyński
Koźmin Wielkopolski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2015-11-30
2032-12-31
Link
637.
LUBUSKIE
żarski
Żary
miejska
Program uchwalony
2015-11-27
2032-12-31
Link
638.
PODLASKIE
kolneński
Kolno
wiejska
Program uchwalony
2015-11-27
2032-12-31
Link
639.
LUBUSKIE
strzelecko-drezdenecki
Dobiegniew
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-11-27
2032-12-31
Link
640.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
opatowski
Tarłów
wiejska
Program uchwalony
2015-11-26
2032-12-31
Link
641.
ŚLĄSKIE
rybnicki
Gaszowice
wiejska
Program realizowany
2015-11-26
2032-12-31
Link
642.
PODKARPACKIE
dębicki
Pilzno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-11-26
2032-11-25
Link
643.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Kościelec
wiejska
Program realizowany
2015-11-25
2032-12-31
Link
644.
PODLASKIE
augustowski
Bargłów Kościelny
wiejska
Program realizowany
2015-11-25
2032-12-31
Link
645.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Koszarawa
wiejska
Program realizowany
2015-11-24
2032-12-31
Link
646.
LUBUSKIE
zielonogórski
Bojadła
wiejska
Program realizowany
2015-11-16
2032-12-31
Link
647.
ŁÓDZKIE
piotrkowski
Sulejów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2015-10-30
2032-12-31
Link
648.
ŁÓDZKIE
łęczycki
Świnice Warckie
wiejska
Projekt programu
2015-10-30
2032-12-31
Link
649.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Jabłonowo Pomorskie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-10-29
2032-12-31
Link
650.
POMORSKIE
chojnicki
Brusy
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-10-29
2032-12-31
Link
651.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
piski
Ruciane-Nida
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-10-28
2032-12-31
Link
652.
MAZOWIECKIE
ostrołęcki
Czarnia
wiejska
Projekt programu
2015-10-28
2032-12-31
Link
653.
LUBUSKIE
strzelecko-drezdenecki
Strzelce Krajeńskie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-10-28
2032-12-31
Link
654.
DOLNOŚLĄSKIE
dzierżoniowski
Bielawa
miejska
Program uchwalony
2015-10-28
2032-12-31
Link
655.
ŁÓDZKIE
łowicki
Łyszkowice
wiejska
Program uchwalony
2015-10-28
2020-12-31
Link
656.
POMORSKIE
pucki
Jastarnia
miejska
Program realizowany
2015-10-28
2032-12-31
Link
657.
WIELKOPOLSKIE
nowotomyski
Opalenica
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-10-27
2032-12-31
Link
658.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
jędrzejowski
Imielno
wiejska
Program realizowany
2015-10-21
2032-12-31
Link
659.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Drzewica
miejsko-wiejska
Projekt programu
2015-10-16
2032-12-31
Link
660.
ŚLĄSKIE
lubliniecki
Koszęcin
wiejska
Projekt programu
2015-10-12
2032-10-11
Link
661.
ŁÓDZKIE
piotrkowski
Grabica
wiejska
Projekt programu
2015-09-30
2032-12-31
Link
662.
ŁÓDZKIE
łowicki
Chąśno
wiejska
Program realizowany
2015-09-29
2019-12-31
Link
663.
DOLNOŚLĄSKIE
średzki
Udanin
wiejska
Program realizowany
2015-09-24
2032-12-31
Link
664.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Kamienica Polska
wiejska
Program uchwalony
2015-09-23
2032-12-31
Link
665.
OPOLSKIE
strzelecki
Jemielnica
wiejska
Projekt programu
2015-09-23
2032-12-31
Link
666.
MAZOWIECKIE
warszawski zachodni
Błonie
miejsko-wiejska
Program realizowany
2015-09-07
2032-12-31
Link
667.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Konopiska
wiejska
Program realizowany
2015-09-04
2032-12-31
Link
668.
WIELKOPOLSKIE
kaliski
Opatówek
wiejska
Program uchwalony
2015-08-31
2032-12-31
Link
669.
ŁÓDZKIE
pajęczański
Pajęczno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-08-26
2032-12-31
Link
670.
ŚLĄSKIE
mikołowski
Mikołów
miejska
Program uchwalony
2015-08-25
2032-12-31
Link
671.
LUBUSKIE
Zielona Góra
Zielona Góra
miejska
Program realizowany
2015-08-25
2032-12-31
Link
672.
LUBELSKIE
lubelski
Wojciechów
wiejska
Program realizowany
2015-08-18
2032-12-31
Link
673.
ŁÓDZKIE
zduńskowolski
Zduńska Wola
miejska
Program uchwalony
2015-08-03
2032-12-31
Link
674.
DOLNOŚLĄSKIE
jeleniogórski
Szklarska Poręba
miejska
Projekt programu
2015-08-01
2032-12-31
Link
675.
PODLASKIE
bielski
Bielsk Podlaski
miejska
Projekt programu
2015-07-31
2032-12-31
Link
676.
MAZOWIECKIE
kozienicki
Sieciechów
wiejska
Program realizowany
2015-07-31
2032-12-31
Link
677.
ŚLĄSKIE
kłobucki
Panki
wiejska
Program uchwalony
2015-07-30
2032-12-31
Link
678.
POMORSKIE
słupski
Główczyce
wiejska
Program uchwalony
2015-07-16
2032-12-31
Link
679.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Wronki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-06-24
2020-06-24
Link
680.
MAZOWIECKIE
zwoleński
Tczów
wiejska
Program uchwalony
2015-06-22
2032-12-31
Link
681.
LUBUSKIE
świebodziński
Skąpe
wiejska
Program uchwalony
2015-05-29
2032-05-29
Link
682.
MAŁOPOLSKIE
tatrzański
Kościelisko
wiejska
Program uchwalony
2015-05-28
Link
683.
MAŁOPOLSKIE
wadowicki
Wadowice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2015-05-27
2032-12-31
Link
684.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Opoczno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-05-14
Link
685.
DOLNOŚLĄSKIE
górowski
Niechlów
wiejska
Program uchwalony
2015-04-30
2032-12-31
Link
686.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Ustroń
miejska
Program uchwalony
2015-04-30
2032-12-31
Link
687.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
staszowski
Oleśnica
wiejska
Program realizowany
2015-04-29
2020-12-31
Link
688.
ŚLĄSKIE
rybnicki
Jejkowice
wiejska
Program realizowany
2015-04-27
2032-12-31
Link
689.
MAŁOPOLSKIE
wadowicki
Mucharz
wiejska
Program uchwalony
2015-04-01
2032-12-31
Link
690.
POMORSKIE
malborski
Nowy Staw
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-03-31
2032-12-31
Link
691.
PODLASKIE
hajnowski
Kleszczele
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-03-31
2032-12-31
Link
692.
POMORSKIE
słupski
Potęgowo
wiejska
Program uchwalony
2015-03-30
2032-12-31
Link
693.
MAZOWIECKIE
białobrzeski
Stara Błotnica
wiejska
Program uchwalony
2015-03-30
2032-12-31
Link
694.
MAŁOPOLSKIE
chrzanowski
Trzebinia
miejsko-wiejska
Program realizowany
2015-03-27
2032-12-31
Link
695.
PODLASKIE
augustowski
Sztabin
wiejska
Program realizowany
2015-03-25
2032-12-31
Link
696.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Hyżne
wiejska
Program uchwalony
2015-03-24
2032-12-31
Link
697.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Rędziny
wiejska
Projekt programu
2015-03-24
2032-01-01
Link
698.
PODLASKIE
moniecki
Jaświły
wiejska
Program realizowany
2015-03-20
2032-12-31
Link
699.
PODKARPACKIE
leżajski
Kuryłówka
wiejska
Program uchwalony
2015-03-18
2032-12-31
Link
700.
POMORSKIE
człuchowski
Rzeczenica
wiejska
Program realizowany
2015-03-12
2032-12-31
Link