DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
1.
LUBELSKIE
lubartowski
Abramów
wiejska
Program realizowany
2008-11-18
2032-12-31
Link
2.
LUBELSKIE
łukowski
Adamów
wiejska
Program realizowany
2011-03-25
2032-12-31
Link
3.
LUBELSKIE
biłgorajski
Aleksandrów
wiejska
Program uchwalony
2011-03-24
2032-12-31
Link
4.
ŁÓDZKIE
piotrkowski
Aleksandrów
wiejska
Program uchwalony
2017-03-31
2032-12-31
Link
5.
KUJAWSKO-POMORSKIE
aleksandrowski
Aleksandrów Kujawski
wiejska
Program realizowany
2011-12-28
2032-12-31
Link
6.
ŁÓDZKIE
zgierski
Aleksandrów Łódzki
miejsko-wiejska
Program realizowany
2021-01-28
2032-12-31
Link
7.
MAŁOPOLSKIE
chrzanowski
Alwernia
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-12-20
2032-12-31
Link
8.
ŁÓDZKIE
łódzki wschodni
Andrespol
wiejska
Program realizowany
2015-01-15
2032-12-31
9.
MAŁOPOLSKIE
wadowicki
Andrychów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2022-12-17
2032-12-31
Link
10.
MAZOWIECKIE
ostrowski
Andrzejewo
wiejska
Program uchwalony
2012-12-18
2032-12-31
Link
11.
LUBELSKIE
kraśnicki
Annopol
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-25
2032-12-31
Link
12.
PODLASKIE
augustowski
Augustów
wiejska
Program realizowany
2015-12-21
2032-12-31
Link
13.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Babiak
wiejska
Program uchwalony
Link
14.
LUBUSKIE
zielonogórski
Babimost
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-09-30
2032-12-31
Link
15.
OPOLSKIE
głubczycki
Baborów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-26
Link
16.
MAZOWIECKIE
płoński
Baboszewo
wiejska
Program uchwalony
Link
17.
PODLASKIE
suwalski
Bakałarzewo
wiejska
Program realizowany
18.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
gołdapski
Banie Mazurskie
wiejska
Program uchwalony
2013-11-27
2032-12-31
Link
19.
MAZOWIECKIE
ostrołęcki
Baranowo
wiejska
Program uchwalony
2015-02-02
2032-12-31
Link
20.
MAZOWIECKIE
grodziski
Baranów
wiejska
Program uchwalony
2008-12-18
2032-12-31
Link
21.
KUJAWSKO-POMORSKIE
żniński
Barcin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2021-03-26
2032-12-31
Link
22.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Barczewo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-01-25
2032-12-31
Link
23.
DOLNOŚLĄSKIE
ząbkowicki
Bardo
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
24.
PODLASKIE
augustowski
Bargłów Kościelny
wiejska
Program realizowany
2015-11-25
2032-12-31
Link
25.
ZACHODNIOPOMORSKIE
myśliborski
Barlinek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-04-28
2032-12-31
26.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Bartniczka
wiejska
Program uchwalony
2013-01-23
2032-12-31
Link
27.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
bartoszycki
Bartoszyce
miejska
Program realizowany
2011-09-29
2032-12-31
Link
28.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
bartoszycki
Bartoszyce
wiejska
Program realizowany
2014-09-19
2032-12-31
Link
29.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Baruchowo
wiejska
Program realizowany
2012-12-28
2032-12-31
Link
30.
ZACHODNIOPOMORSKIE
szczecinecki
Barwice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-06-15
2032-12-31
31.
KUJAWSKO-POMORSKIE
aleksandrowski
Bądkowo
wiejska
Program realizowany
2013-10-01
2032-12-31
Link
32.
ŁÓDZKIE
kutnowski
Bedlno
wiejska
Program realizowany
2024-01-01
2032-12-31
Link
33.
MAZOWIECKIE
grójecki
Belsk Duży
wiejska
Program uchwalony
2016-12-28
2032-12-31
Link
34.
ŁÓDZKIE
bełchatowski
Bełchatów
miejska
Program uchwalony
2012-10-25
2032-12-31
35.
LUBELSKIE
tomaszowski
Bełżec
wiejska
Program uchwalony
2011-03-29
2032-12-31
Link
36.
LUBELSKIE
lubelski
Bełżyce
miejsko-wiejska
Program realizowany
2017-04-26
2032-12-31
Link
37.
ŚLĄSKIE
bielski
Bestwina
wiejska
Program uchwalony
2015-11-30
2032-12-31
Link
38.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Będków
wiejska
Program uchwalony
2016-03-21
2032-12-31
Link
39.
ŚLĄSKIE
będziński
Będzin
miejska
Program realizowany
2012-12-19
2032-12-31
Link
40.
ŁÓDZKIE
wieluński
Biała
wiejska
Program uchwalony
2010-12-30
Link
41.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
piski
Biała Piska
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-07-05
2031-12-31
Link
42.
LUBELSKIE
Biała Podlaska
Biała Podlaska
miejska
Program realizowany
2007-04-23
2032-12-31
Link
43.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Białaczów
wiejska
Program realizowany
2014-10-09
2032-12-31
Link
44.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Białaczów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-01-01
2032-12-31
Link
45.
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoski
Białe Błota
wiejska
Program realizowany
2010-11-10
2032-12-31
Link
46.
PODKARPACKIE
łańcucki
Białobrzegi
wiejska
Program realizowany
2016-10-28
2023-12-31
Link
47.
MAZOWIECKIE
białobrzeski
Białobrzegi
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-11-28
2032-12-31
Link
48.
ZACHODNIOPOMORSKIE
białogardzki
Białogard
miejska
Program uchwalony
2011-07-01
2020-12-31
Link
49.
ZACHODNIOPOMORSKIE
białogardzki
Białogard
wiejska
Program realizowany
Link
50.
WIELKOPOLSKIE
pilski
Białośliwie
wiejska
Program uchwalony
2023-01-18
2032-12-31
Link