DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
1601.
MAŁOPOLSKIE
dąbrowski
Dąbrowa Tarnowska
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-06-26
2032-12-31
Link
1602.
ŚLĄSKIE
Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza
miejska
Program uchwalony
2010-08-31
2032-12-31
Link
1603.
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoski
Dąbrowa Chełmińska
wiejska
Program realizowany
2012-03-08
2032-12-30
Link
1604.
KUJAWSKO-POMORSKIE
inowrocławski
Dąbrowa Biskupia
wiejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
1605.
PODLASKIE
sokólski
Dąbrowa Białostocka
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-06-29
2032-12-31
Link
1606.
OPOLSKIE
opolski
Dąbrowa
wiejska
Program realizowany
2013-12-19
2032-12-31
Link
1607.
KUJAWSKO-POMORSKIE
mogileński
Dąbrowa
wiejska
Program uchwalony
2012-02-27
2032-12-31
Link
1608.
LUBUSKIE
krośnieński
Dąbie
wiejska
Program realizowany
2010-10-11
2032-12-31
Link
1609.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Dąbie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2018-08-28
2032-12-31
Link
1610.
ŁÓDZKIE
łęczycki
Daszyna
wiejska
Program realizowany
2016-07-13
2032-12-31
Link
1611.
ZACHODNIOPOMORSKIE
sławieński
Darłowo
wiejska
Program uchwalony
2009-10-22
2032-12-31
Link
1612.
ZACHODNIOPOMORSKIE
sławieński
Darłowo
miejska
Program uchwalony
2009-10-27
2032-12-31
Link
1613.
ŁÓDZKIE
poddębicki
Dalików
wiejska
Program realizowany
2010-12-30
2032-12-30
Link
1614.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Daleszyce
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2020-04-29
2025-04-28
Link
1615.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
ostrowiecki
Ćmielów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-07-15
2032-07-15
Link
1616.
PODLASKIE
wysokomazowiecki
Czyżew
wiejska
Program realizowany
2012-03-22
2032-12-31
Link
1617.
PODLASKIE
hajnowski
Czyże
wiejska
Program realizowany
2007-09-28
2032-12-31
Link
1618.
PODKARPACKIE
strzyżowski
Czudec
wiejska
Program realizowany
2010-11-12
2032-12-31
Link
1619.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Czorsztyn
wiejska
Program uchwalony
2011-10-31
2032-12-31
Link
1620.
POMORSKIE
człuchowski
Człuchów
wiejska
Program realizowany
2010-03-30
2015-03-30
Link
1621.
ZACHODNIOPOMORSKIE
wałecki
Człopa
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-11-19
2032-12-31
Link
1622.
MAZOWIECKIE
makowski
Czerwonka
wiejska
Program uchwalony
Link
1623.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Czerwonak
wiejska
Program uchwalony
2013-11-20
2032-02-20
Link
1624.
ŚLĄSKIE
rybnicki
Czerwionka-Leszczyny
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-10-29
2032-12-31
Link
1625.
MAZOWIECKIE
płoński
Czerwińsk nad Wisłą
wiejska
Program uchwalony
2017-03-28
2032-03-28
Link
1626.
LUBUSKIE
zielonogórski
Czerwieńsk
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-01-01
2032-12-31
Link
1627.
KUJAWSKO-POMORSKIE
toruński
Czernikowo
wiejska
Program realizowany
2032-12-31
Link
1628.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Czerniewice
wiejska
Program realizowany
2016-03-22
2032-12-31
Link
1629.
WIELKOPOLSKIE
gnieźnieński
Czerniejewo
miejsko-wiejska
Program realizowany
2007-06-27
2032-12-31
Link
1630.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Czernichów
wiejska
Program uchwalony
2011-11-25
2032-11-25
Link
1631.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Czernichów
wiejska
Program realizowany
2020-02-07
2032-12-31
Link
1632.
MAZOWIECKIE
przasnyski
Czernice Borowe
wiejska
Program realizowany
2012-11-29
2032-12-31
Link
1633.
DOLNOŚLĄSKIE
wrocławski
Czernica
wiejska
Program realizowany
2012-04-12
2032-12-31
Link
1634.
PODKARPACKIE
mielecki
Czermin
wiejska
Program uchwalony
2012-10-30
2032-12-31
Link
1635.
PODLASKIE
hajnowski
Czeremcha
wiejska
Program uchwalony
Link
1636.
LUBELSKIE
radzyński
Czemierniki
wiejska
Program realizowany
2011-03-30
2032-12-31
Link
1637.
ŚLĄSKIE
będziński
Czeladź
miejska
Program realizowany
2017-03-29
2032-12-31
Link
1638.
MAŁOPOLSKIE
brzeski
Czchów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-08-10
2032-12-31
Link
1639.
ŁÓDZKIE
wieruszowski
Czastary
wiejska
Program uchwalony
2013-08-31
2032-12-31
Link
1640.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Czarny Dunajec
wiejska
Program uchwalony
2010-10-01
2032-12-31
Link
1641.
ŁÓDZKIE
wieluński
Czarnożyły
wiejska
Program uchwalony
2011-04-02
2032-12-31
Link
1642.
ŁÓDZKIE
piotrkowski
Czarnocin
wiejska
Program uchwalony
2016-10-26
2032-12-31
Link
1643.
WIELKOPOLSKIE
czarnkowsko-trzcianecki
Czarnków
miejska
Program uchwalony
Link
1644.
WIELKOPOLSKIE
czarnkowsko-trzcianecki
Czarnków
wiejska
Program uchwalony
Link
1645.
MAZOWIECKIE
ostrołęcki
Czarnia
wiejska
Projekt programu
2015-10-28
2032-12-31
Link
1646.
POMORSKIE
człuchowski
Czarne
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-10-28
2032-12-31
Link
1647.
POMORSKIE
starogardzki
Czarna Woda
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-02-29
2032-12-31
Link
1648.
POMORSKIE
bytowski
Czarna Dąbrówka
wiejska
Program realizowany
2011-01-06
2032-12-31
Link
1649.
PODLASKIE
białostocki
Czarna Białostocka
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-02-08
Link
1650.
PODKARPACKIE
łańcucki
Czarna
wiejska
Program uchwalony