DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
1601.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
braniewski
Frombork
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-02-25
2032-12-31
Link
1602.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Barczewo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-01-25
2032-12-31
Link
1603.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Milejewo
wiejska
Projekt programu
Link
1604.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olecki
Olecko
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-07-05
2031-12-31
Link
1605.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Ostróda
miejska
Program uchwalony
2012-12-04
2032-12-31
Link
1606.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
nowomiejski
Nowe Miasto Lubawskie
miejska
Program realizowany
2012-03-13
2032-12-31
Link
1607.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Purda
wiejska
Program uchwalony
2013-02-22
2032-12-31
Link
1608.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
gołdapski
Gołdap
miejsko-wiejska
Program realizowany
2017-08-01
2032-12-31
Link
1609.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
braniewski
Lelkowo
wiejska
Program uchwalony
2010-11-05
2032-12-31
Link
1610.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
lidzbarski
Orneta
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-10-24
2032-12-31
Link
1611.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
węgorzewski
Węgorzewo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-10-26
2032-12-31
Link
1612.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Elbląg
wiejska
Program realizowany
2011-12-15
2032-12-14
Link
1613.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
działdowski
Iłowo-Osada
wiejska
Program uchwalony
2011-10-26
2032-12-31
Link
1614.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
gołdapski
Banie Mazurskie
wiejska
Program uchwalony
2013-11-27
2032-12-31
Link
1615.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
nowomiejski
Kurzętnik
wiejska
Program realizowany
2010-02-23
2032-12-31
Link
1616.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
lidzbarski
Lidzbark Warmiński
wiejska
Program uchwalony
2011-06-09
2032-06-09
Link
1617.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
nowomiejski
Biskupiec
wiejska
Program uchwalony
2010-09-09
2032-12-31
Link
1618.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Jeziorany
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-01-16
2032-12-31
Link
1619.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Małdyty
wiejska
Program uchwalony
2022-12-21
2032-12-31
Link
1620.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
nidzicki
Janowo
wiejska
Program realizowany
2012-01-28
2032-01-28
Link
1621.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Ostróda
wiejska
Program uchwalony
2012-06-27
2032-12-31
Link
1622.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
nidzicki
Nidzica
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-03-01
2032-12-31
Link
1623.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
działdowski
Rybno
wiejska
Program realizowany
2011-12-30
2032-12-31
Link
1624.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Jonkowo
wiejska
Program uchwalony
2014-09-15
2032-12-31
Link
1625.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Olsztynek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-02-28
2032-12-31
Link
1626.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
lidzbarski
Lubomino
wiejska
Program realizowany
2017-03-28
2031-12-31
Link
1627.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
iławski
Iława
wiejska
Program realizowany
2009-11-27
2032-12-31
Link
1628.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
bartoszycki
Bartoszyce
wiejska
Program realizowany
2014-09-19
2032-12-31
Link
1629.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
nidzicki
Janowiec Kościelny
wiejska
Program uchwalony
2012-03-05
2032-12-31
Link
1630.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olecki
Świętajno
wiejska
Program uchwalony
2009-06-25
2031-12-31
Link
1631.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Stawiguda
wiejska
Program realizowany
2009-09-09
2032-09-09
Link
1632.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
województwo
Program realizowany
2011-01-01
2015-12-31
Link
1633.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
giżycki
Giżycko
miejska
Program uchwalony
2015-02-19
2032-12-31
Link
1634.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Dywity
wiejska
Program uchwalony
2014-09-25
2032-12-31
Link
1635.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
giżycki
Giżycko
wiejska
Program uchwalony
2011-12-29
2032-12-31
Link
1636.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
piski
Ruciane-Nida
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-10-28
2032-12-31
Link
1637.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
iławski
Susz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-03-27
2032-12-31
Link
1638.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
kętrzyński
Kętrzyn
wiejska
Program realizowany
2013-03-20
2032-12-31
Link
1639.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
giżycki
Ryn
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-02-25
2032-12-31
Link
1640.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
giżycki
Kruklanki
wiejska
Program uchwalony
2013-11-07
2032-12-31
Link
1641.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ełcki
Ełk
wiejska
Program realizowany
2011-07-05
2031-12-31
Link
1642.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Gietrzwałd
wiejska
Program realizowany
2012-07-31
2032-12-31
Link
1643.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
braniewski
Braniewo
wiejska
Program realizowany
2012-06-15
2032-12-31
Link
1644.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Świątki
wiejska
Projekt programu
Link
1645.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
węgorzewski
Pozezdrze
wiejska
Program uchwalony
2013-10-24
2032-10-24
Link
1646.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
Olsztyn
Olsztyn
miejska
Program uchwalony
2011-11-30
Link
1647.
WIELKOPOLSKIE
pilski
Kaczory
wiejska
Program uchwalony
2022-12-01
2032-12-31
Link
1648.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Luboń
miejska
Program realizowany
2014-12-29
2032-12-31
Link
1649.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Duszniki
wiejska
Program realizowany
2008-05-27
2032-12-31
Link
1650.
WIELKOPOLSKIE
średzki
Środa Wielkopolska
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2032-12-31
Link
1651.
WIELKOPOLSKIE
kaliski
Żelazków
wiejska
Projekt programu
Link
1652.
WIELKOPOLSKIE
nowotomyski
Zbąszyń
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-06-12
2013-12-31
Link
1653.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Babiak
wiejska
Program uchwalony
Link
1654.
WIELKOPOLSKIE
pilski
Ujście
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-01-01
2032-12-31
Link
1655.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Zakrzewo
wiejska
Projekt programu
Link
1656.
WIELKOPOLSKIE
nowotomyski
Nowy Tomyśl
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2018-05-28
2032-12-31
Link
1657.
WIELKOPOLSKIE
leszczyński
Krzemieniewo
wiejska
Program realizowany
2020-01-01
2032-12-31
Link
1658.
WIELKOPOLSKIE
gnieźnieński
Gniezno
miejska
Program realizowany
2008-12-08
Link
1659.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Stęszew
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-12-16
2032-12-31
Link
1660.
WIELKOPOLSKIE
leszczyński
Święciechowa
wiejska
Program uchwalony
2019-01-22
2032-12-31
Link
1661.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Osiek Mały
wiejska
Program uchwalony
2017-01-01
2032-12-31
Link
1662.
WIELKOPOLSKIE
śremski
Śrem
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2023-10-26
2032-12-31
Link
1663.
WIELKOPOLSKIE
kępiński
Bralin
wiejska
Program uchwalony
2017-11-01
2032-12-31
Link
1664.
WIELKOPOLSKIE
czarnkowsko-trzcianecki
Czarnków
miejska
Program uchwalony
Link
1665.
WIELKOPOLSKIE
słupecki
Słupca
wiejska
Program uchwalony
2013-12-09
2032-12-31
Link
1666.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Dopiewo
wiejska
Program uchwalony
2010-01-25
2032-12-31
Link
1667.
WIELKOPOLSKIE
słupecki
Powidz
wiejska
Projekt programu
Link
1668.
WIELKOPOLSKIE
koniński
Kramsk
wiejska
Projekt programu
Link
1669.
WIELKOPOLSKIE
pilski
Wysoka
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-01-25
2032-12-31
Link
1670.
WIELKOPOLSKIE
gnieźnieński
Czerniejewo
miejsko-wiejska
Program realizowany
2007-06-27
2032-12-31
Link
1671.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Chodów
wiejska
Program uchwalony
2016-11-28
2032-12-31
Link
1672.
WIELKOPOLSKIE
gostyński
Pogorzela
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-10-18
2032-12-31
Link
1673.
WIELKOPOLSKIE
Kalisz
Kalisz
miejska
Program realizowany
2012-04-26
2032-12-31
Link
1674.
WIELKOPOLSKIE
obornicki
Rogoźno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-08-28
2032-08-28
Link
1675.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Krajenka
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-02-29
2032-12-31
Link
1676.
WIELKOPOLSKIE
rawicki
Pakosław
wiejska
Program uchwalony
2017-11-29
2032-12-31
Link
1677.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Kłodawa
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-01-01
2032-12-31
Link
1678.
WIELKOPOLSKIE
pleszewski
Pleszew
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2007-11-29
2030-12-31
Link
1679.
WIELKOPOLSKIE
wrzesiński
Nekla
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2007-02-09
2032-12-31
Link
1680.
WIELKOPOLSKIE
poznański
poznański
powiat
Program realizowany
2014-08-27
2032-12-31
Link
1681.
WIELKOPOLSKIE
wągrowiecki
Gołańcz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-12-28
2032-12-31
Link
1682.
WIELKOPOLSKIE
czarnkowsko-trzcianecki
Czarnków
wiejska
Program uchwalony
Link
1683.
WIELKOPOLSKIE
słupecki
Ostrowite
wiejska
Program uchwalony
2019-11-28
2032-12-31
Link
1684.
WIELKOPOLSKIE
ostrowski
Ostrów Wielkopolski
wiejska
Program uchwalony
2014-11-12
2032-12-31
Link
1685.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Wronki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-06-24
2020-06-24
Link
1686.
WIELKOPOLSKIE
gnieźnieński
Trzemeszno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-10-30
2032-12-31
Link
1687.
WIELKOPOLSKIE
krotoszyński
Koźmin Wielkopolski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2015-11-30
2032-12-31
Link
1688.
WIELKOPOLSKIE
chodzieski
Szamocin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-04-29
2032-11-30
Link
1689.
WIELKOPOLSKIE
pilski
Miasteczko Krajeńskie
wiejska
Program realizowany
2009-02-19
2032-12-31
Link
1690.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Złotów
miejska
Program uchwalony
2015-12-28
2032-12-31
Link
1691.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Swarzędz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-06-25
2032-12-31
Link
1692.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Suchy Las
wiejska
Projekt programu
Link
1693.
WIELKOPOLSKIE
słupecki
Lądek
wiejska
Program uchwalony
2016-02-25
2032-12-31
Link
1694.
WIELKOPOLSKIE
pilski
Piła
miejska
Program realizowany
2014-10-28
2032-12-31
Link
1695.
WIELKOPOLSKIE
ostrowski
Raszków
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1696.
WIELKOPOLSKIE
chodzieski
Chodzież
miejska
Program uchwalony
2017-12-18
2032-12-31
Link
1697.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Mosina
miejsko-wiejska
Projekt programu
2009-01-01
2032-12-31
Link
1698.
WIELKOPOLSKIE
pleszewski
Dobrzyca
miejsko-wiejska
Program realizowany
2018-02-28
2032-12-31
Link
1699.
WIELKOPOLSKIE
wolsztyński
Siedlec
wiejska
Program realizowany
2009-01-15
2032-12-31
Link
1700.
WIELKOPOLSKIE
jarociński
Kotlin
wiejska
Program uchwalony
2016-06-30
Link
1701.
WIELKOPOLSKIE
wolsztyński
Przemęt
wiejska
Program realizowany
2009-01-15
2032-12-31
Link
1702.
WIELKOPOLSKIE
koniński
Kazimierz Biskupi
wiejska
Program realizowany
2009-01-30
2032-12-31
Link
1703.
WIELKOPOLSKIE
turecki
Kawęczyn
wiejska
Program realizowany
2014-02-07
2032-12-31
Link
1704.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Czerwonak
wiejska
Program uchwalony
2013-11-20
2032-02-20
Link
1705.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Rokietnica
wiejska
Program uchwalony
Link
1706.
WIELKOPOLSKIE
ostrowski
Odolanów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-08-08
2032-12-31
Link
1707.
WIELKOPOLSKIE
czarnkowsko-trzcianecki
Krzyż Wielkopolski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2007-03-30
2032-12-31
Link
1708.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Koło
miejska
Program uchwalony
2014-09-24
2032-12-31
Link
1709.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Kościelec
wiejska
Program realizowany
2015-11-25
2032-12-31
Link
1710.
WIELKOPOLSKIE
turecki
Brudzew
wiejska
Program uchwalony
2009-12-14
2032-12-31
Link
1711.
WIELKOPOLSKIE
ostrzeszowski
Ostrzeszów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
1712.
WIELKOPOLSKIE
krotoszyński
Krotoszyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-03-31
2032-12-31
Link
1713.
WIELKOPOLSKIE
grodziski
Wielichowo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2021-01-20
2032-12-31
Link
1714.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Pniewy
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-03-05
2032-12-31
Link
1715.
WIELKOPOLSKIE
nowotomyski
Kuślin
wiejska
Program realizowany
2008-12-31
2031-12-31
Link
1716.
WIELKOPOLSKIE
międzychodzki
Kwilcz
wiejska
Program realizowany
2012-08-28
2032-12-31
Link
1717.
WIELKOPOLSKIE
średzki
Krzykosy
wiejska
Program uchwalony
2007-09-27
2032-12-31
Link
1718.
WIELKOPOLSKIE
Leszno
Leszno
miejska
Program realizowany
2015-01-22
2032-12-31
Link
1719.
WIELKOPOLSKIE
ostrowski
Przygodzice
wiejska
Program realizowany
2022-04-01
2032-12-31
Link
1720.
WIELKOPOLSKIE
grodziski
Kamieniec
wiejska
Program uchwalony
2017-04-25
2032-12-31
Link
1721.
WIELKOPOLSKIE
obornicki
Oborniki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2007-12-20
2032-12-31
Link
1722.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Złotów
wiejska
Program uchwalony
2013-12-30
2032-12-31
Link
1723.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Murowana Goślina
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-10-24
2032-12-31
Link
1724.
WIELKOPOLSKIE
wolsztyński
Wolsztyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-01-15
2032-12-31
Link
1725.
WIELKOPOLSKIE
kaliski
Mycielin
wiejska
Program uchwalony
2021-01-26
2032-12-21
Link
1726.
WIELKOPOLSKIE
chodzieski
Chodzież
wiejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
1727.
WIELKOPOLSKIE
gostyński
Borek Wielkopolski
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-05-30
2032-12-31
Link
1728.
WIELKOPOLSKIE
Poznań
Poznań
powiat
Program uchwalony
2021-03-30
2032-12-31
Link
1729.
WIELKOPOLSKIE
pilski
Szydłowo
wiejska
Program realizowany
2009-08-28
2032-12-31
Link
1730.
WIELKOPOLSKIE
gostyński
Pępowo
wiejska
Program realizowany
2021-06-22
2032-12-31
Link
1731.
WIELKOPOLSKIE
gostyński
Gostyń
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2021-06-24
2032-12-31
Link
1732.
WIELKOPOLSKIE
krotoszyński
Kobylin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-08-28
2032-12-31
Link
1733.
WIELKOPOLSKIE
koniński
Krzymów
wiejska
Program uchwalony
2020-12-16
2032-12-31
Link
1734.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Obrzycko
wiejska
Program realizowany
2018-12-27
2031-12-31
Link
1735.
WIELKOPOLSKIE
kaliski
Opatówek
wiejska
Program uchwalony
2015-08-31
2032-12-31
Link
1736.
WIELKOPOLSKIE
kaliski
Ceków-Kolonia
wiejska
Program uchwalony
2018-01-01
2032-12-31
Link
1737.
WIELKOPOLSKIE
średzki
Zaniemyśl
wiejska
Program realizowany
2007-11-26
2032-12-31
Link
1738.
WIELKOPOLSKIE
turecki
Turek
miejska
Program realizowany
2019-08-29
2032-12-31
Link
1739.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Tarnówka
wiejska
Program realizowany
2011-06-20
2032-12-31
Link
1740.
WIELKOPOLSKIE
pilski
Białośliwie
wiejska
Program uchwalony
2023-01-18
2032-12-31
Link
1741.
WIELKOPOLSKIE
leszczyński
Rydzyna
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-03-04
2032-12-31
Link
1742.
WIELKOPOLSKIE
nowotomyski
Lwówek
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1743.
WIELKOPOLSKIE
średzki
Dominowo
wiejska
Program realizowany
2007-11-29
2032-12-31
Link
1744.
WIELKOPOLSKIE
międzychodzki
Sieraków
miejsko-wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1745.
WIELKOPOLSKIE
ostrzeszowski
Kobyla Góra
wiejska
Program uchwalony
2022-10-24
2032-10-24
Link
1746.
WIELKOPOLSKIE
leszczyński
Wijewo
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1747.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Pobiedziska
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-02-26
2032-12-31
Link
1748.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Olszówka
wiejska
Program uchwalony
2017-12-19
2032-12-31
Link
1749.
WIELKOPOLSKIE
wrzesiński
Kołaczkowo
wiejska
Program realizowany
2016-10-11
2032-12-31
Link
1750.
WIELKOPOLSKIE
kościański
Kościan
miejska
Program realizowany
2011-03-17
2032-12-31
Link
1751.
WIELKOPOLSKIE
wągrowiecki
Skoki
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-07-01
2032-12-31
Link
1752.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Szamotuły
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
1753.
WIELKOPOLSKIE
ostrzeszowski
Czajków
wiejska
Projekt programu
Link
1754.
WIELKOPOLSKIE
grodziski
Grodzisk Wielkopolski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-06-24
2032-12-31
Link
1755.
WIELKOPOLSKIE
kaliski
Stawiszyn
miejsko-wiejska
Projekt programu
2016-09-28
2032-12-31
Link
1756.
WIELKOPOLSKIE
Konin
Konin
miejska
Program realizowany
2013-12-18
2032-12-31
Link
1757.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Komorniki
wiejska
Projekt programu
Link
1758.
WIELKOPOLSKIE
gnieźnieński
Witkowo
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-11-28
2032-12-31
Link
1759.
WIELKOPOLSKIE
grodziski
Granowo
wiejska
Program uchwalony
2008-06-24
2032-12-31
Link
1760.
WIELKOPOLSKIE
wrzesiński
Września
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-11-28
2032-12-31
Link
1761.
WIELKOPOLSKIE
czarnkowsko-trzcianecki
Wieleń
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-12-11
2032-12-31
Link
1762.
WIELKOPOLSKIE
jarociński
Jaraczewo
wiejska
Program realizowany
Link
1763.
WIELKOPOLSKIE
nowotomyski
Opalenica
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-10-27
2032-12-31
Link
1764.
WIELKOPOLSKIE
nowotomyski
Miedzichowo
wiejska
Program uchwalony
Link
1765.
WIELKOPOLSKIE
obornicki
Ryczywół
wiejska
Program uchwalony
2018-06-18
2024-12-31
Link
1766.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Koło
wiejska
Program uchwalony
Link
1767.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Jastrowie
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-10-01
2032-12-31
Link
1768.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Tarnowo Podgórne
wiejska
Program realizowany
2009-01-01
2032-12-31
Link
1769.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Kórnik
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-01-27
2032-12-31
Link
1770.
WIELKOPOLSKIE
leszczyński
Lipno
wiejska
Program realizowany
Link
1771.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Okonek
miejsko-wiejska
Projekt programu
2013-10-29
2032-12-31
Link
1772.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Dąbie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2018-08-28
2032-12-31
Link
1773.
WIELKOPOLSKIE
ostrzeszowski
Mikstat
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1774.
WIELKOPOLSKIE
wągrowiecki
Mieścisko
wiejska
Program realizowany
2009-02-19
2032-12-31
Link
1775.
WIELKOPOLSKIE
ostrowski
Nowe Skalmierzyce
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-12-29
2032-12-31
Link
1776.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Ostroróg
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-04-28
2032-04-28
Link
1777.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Kleszczewo
wiejska
Program uchwalony
2013-10-01
2032-12-31
Link
1778.
WIELKOPOLSKIE
czarnkowsko-trzcianecki
Lubasz
wiejska
Program realizowany
2016-09-01
2032-12-31
Link
1779.
WIELKOPOLSKIE
gostyński
Krobia
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-02-18
2032-12-31
Link
1780.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Kaźmierz
wiejska
Program uchwalony
2020-02-17
2032-12-31
Link
1781.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Lipka
wiejska
Program realizowany
2012-03-12
2032-12-31
Link
1782.
WIELKOPOLSKIE
słupecki
Zagórów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-02-20
2032-12-31
Link
1783.
WIELKOPOLSKIE
rawicki
Bojanowo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-12-22
2032-12-31
Link
1784.
WIELKOPOLSKIE
krotoszyński
Rozdrażew
wiejska
Program uchwalony
2014-09-29
2018-09-29
Link
1785.
WIELKOPOLSKIE
kaliski
Koźminek
wiejska
Program uchwalony
2018-02-02
2032-12-31
Link
1786.
WIELKOPOLSKIE
kępiński
Łęka Opatowska
wiejska
Program realizowany
2019-12-18
2032-12-31
Link
1787.
WIELKOPOLSKIE
wągrowiecki
Wągrowiec
wiejska
Program realizowany
2010-05-18
2032-12-31
Link
1788.
ZACHODNIOPOMORSKIE
szczecinecki
Grzmiąca
wiejska
Program realizowany
2014-03-26
2032-01-31
Link
1789.
ZACHODNIOPOMORSKIE
łobeski
Dobra
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-08-27
2032-12-31
Link
1790.
ZACHODNIOPOMORSKIE
wałecki
Człopa
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-11-19
2032-12-31
Link
1791.
ZACHODNIOPOMORSKIE
policki
Nowe Warpno
miejsko-wiejska
Program realizowany
2007-10-29
2018-10-28
Link
1792.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryfiński
Cedynia
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-09-16
2032-12-31
Link
1793.
ZACHODNIOPOMORSKIE
policki
Dobra (Szczecińska)
wiejska
Program realizowany
2007-09-20
Link
1794.
ZACHODNIOPOMORSKIE
świdwiński
Rąbino
wiejska
Program uchwalony
2012-12-04
2032-12-31
Link
1795.
ZACHODNIOPOMORSKIE
koszaliński
Mielno
wiejska
Program realizowany
2006-12-04
2025-05-01
Link
1796.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryficki
Brojce
wiejska
Program realizowany
2016-01-01
2032-12-31
Link
1797.
ZACHODNIOPOMORSKIE
wałecki
Wałcz
wiejska
Program realizowany
2009-03-31
2031-12-31
Link
1798.
ZACHODNIOPOMORSKIE
drawski
Czaplinek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-08-29
2032-12-31
Link
1799.
ZACHODNIOPOMORSKIE
sławieński
Darłowo
wiejska
Program uchwalony
2009-10-22
2032-12-31
Link
1800.
ZACHODNIOPOMORSKIE
myśliborski
Nowogródek Pomorski
wiejska
Program uchwalony
2016-01-22
2032-12-31
Link