DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
201.
POMORSKIE
lęborski
Łeba
miejska
Program uchwalony
2012-06-22
2032-12-31
Link
202.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
staszowski
Połaniec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-04-04
2032-12-31
Link
203.
MAŁOPOLSKIE
limanowski
Limanowa
miejska
Program uchwalony
2011-11-08
2032-12-31
Link
204.
KUJAWSKO-POMORSKIE
inowrocławski
Pakość
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-09-14
2032-12-31
Link
205.
MAZOWIECKIE
żyrardowski
Puszcza Mariańska
wiejska
Program uchwalony
Link
206.
MAZOWIECKIE
Płock
Płock
miejska
Program uchwalony
Link
207.
POMORSKIE
starogardzki
Kaliska
wiejska
Program uchwalony
2012-12-27
2032-12-31
Link
208.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Czorsztyn
wiejska
Program uchwalony
2011-10-31
2032-12-31
Link
209.
MAŁOPOLSKIE
limanowski
Laskowa
wiejska
Program uchwalony
2010-12-21
2032-12-31
Link
210.
ŁÓDZKIE
kutnowski
Kutno
wiejska
Program uchwalony
2015-12-01
2018-12-31
Link
211.
DOLNOŚLĄSKIE
średzki
Miękinia
wiejska
Program uchwalony
2013-10-25
2032-12-31
Link
212.
MAZOWIECKIE
sierpecki
Szczutowo
wiejska
Program uchwalony
2011-12-29
2032-12-31
Link
213.
LUBELSKIE
lubelski
Borzechów
wiejska
Program uchwalony
2014-11-07
2032-03-30
Link
214.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Dywity
wiejska
Program uchwalony
2014-09-25
2032-12-31
Link
215.
MAZOWIECKIE
grodziski
Milanówek
miejska
Program uchwalony
2014-03-27
2032-12-31
Link
216.
PODKARPACKIE
jasielski
Nowy Żmigród
wiejska
Program uchwalony
2012-10-30
Link
217.
ZACHODNIOPOMORSKIE
sławieński
Darłowo
miejska
Program uchwalony
2009-10-27
2032-12-31
Link
218.
LUBELSKIE
biłgorajski
Goraj
wiejska
Program uchwalony
2011-03-31
2032-12-31
Link
219.
MAZOWIECKIE
pruszkowski
Raszyn
wiejska
Program uchwalony
2014-06-26
2032-12-31
Link
220.
DOLNOŚLĄSKIE
głogowski
Głogów
wiejska
Program uchwalony
2012-12-20
2032-12-31
Link
221.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Kobiele Wielkie
wiejska
Program uchwalony
2012-09-30
2032-12-31
222.
KUJAWSKO-POMORSKIE
toruński
Zławieś Wielka
wiejska
Program uchwalony
2013-02-08
2032-12-31
Link
223.
MAZOWIECKIE
łosicki
Stara Kornica
wiejska
Program uchwalony
2013-06-04
2032-12-31
Link
224.
PODLASKIE
sokólski
Nowy Dwór
wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-12-31
Link
225.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Zawiercie
miejska
Program uchwalony
Link
226.
PODKARPACKIE
jarosławski
Chłopice
wiejska
Program uchwalony
2012-11-15
2032-10-15
Link
227.
WIELKOPOLSKIE
turecki
Brudzew
wiejska
Program uchwalony
2009-12-14
2032-12-31
Link
228.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Złotów
wiejska
Program uchwalony
2013-12-30
2032-12-31
Link
229.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
lidzbarski
Kiwity
wiejska
Program uchwalony
2012-10-30
2032-12-31
Link
230.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Lipowa
wiejska
Program uchwalony
2014-03-28
2032-12-31
Link
231.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Michałowice
wiejska
Program uchwalony
2011-11-03
2032-12-31
Link
232.
LUBUSKIE
międzyrzecki
Skwierzyna
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-12-19
2032-12-31
Link
233.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
szczycieński
Świętajno
wiejska
Program uchwalony
2012-11-12
2032-12-31
Link
234.
PODLASKIE
białostocki
Wasilków
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-06-24
2032-12-31
Link
235.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Szerzyny
wiejska
Program uchwalony
Link
236.
PODKARPACKIE
lubaczowski
Wielkie Oczy
wiejska
Program uchwalony
2013-12-05
2032-12-31
Link
237.
LUBUSKIE
świebodziński
Zbąszynek
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2009-11-26
2032-12-31
Link
238.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Rokietnica
wiejska
Program uchwalony
Link
239.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
piski
Pisz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-03-22
2032-12-31
Link
240.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Oświęcim
wiejska
Program uchwalony
2013-02-27
2032-12-31
Link
241.
ZACHODNIOPOMORSKIE
świdwiński
Rąbino
wiejska
Program uchwalony
2012-12-04
2032-12-31
Link
242.
MAZOWIECKIE
makowski
Czerwonka
wiejska
Program uchwalony
Link
243.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Jonkowo
wiejska
Program uchwalony
2014-09-15
2032-12-31
Link
244.
OPOLSKIE
strzelecki
Zawadzkie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-12-30
2032-12-31
Link
245.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Sławno
wiejska
Program uchwalony
2012-11-01
2032-12-31
Link
246.
KUJAWSKO-POMORSKIE
Toruń
Toruń
miejska
Program uchwalony
2014-09-04
2032-12-31
Link
247.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Ropa
wiejska
Program uchwalony
Link
248.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
braniewski
Wilczęta
wiejska
Program uchwalony
2013-12-20
Link
249.
MAZOWIECKIE
otwocki
Wiązowna
wiejska
Program uchwalony
2008-06-24
2032-12-31
Link
250.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Raków
wiejska
Program uchwalony
2013-02-21
2032-12-31
Link
251.
PODKARPACKIE
leżajski
Grodzisko Dolne
wiejska
Program uchwalony
2014-02-11
2032-12-31
Link
252.
PODKARPACKIE
dębicki
Brzostek
wiejska
Program uchwalony
2011-11-28
2032-12-31
Link
253.
MAZOWIECKIE
piaseczyński
Góra Kalwaria
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-11-01
2032-12-31
Link
254.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Polanica-Zdrój
miejska
Program uchwalony
2013-01-01
2032-12-31
Link
255.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
szczycieński
Szczytno
miejska
Program uchwalony
2012-12-21
2032-12-31
Link
256.
PODLASKIE
augustowski
Lipsk
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2007-10-15
2032-12-31
Link
257.
LUBUSKIE
żagański
Małomice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-03-31
2032-12-31
Link
258.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Czarny Dunajec
wiejska
Program uchwalony
2010-10-01
2032-12-31
Link
259.
PODLASKIE
bielski
Wyszki
wiejska
Program uchwalony
2013-12-30
2032-12-31
Link
260.
WIELKOPOLSKIE
czarnkowsko-trzcianecki
Czarnków
wiejska
Program uchwalony
Link
261.
LUBUSKIE
strzelecko-drezdenecki
Stare Kurowo
wiejska
Program uchwalony
2009-03-25
2032-03-25
262.
MAZOWIECKIE
ostrowski
Ostrów Mazowiecka
miejska
Program uchwalony
2013-09-18
2032-09-18
Link
263.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
starachowicki
Pawłów
wiejska
Program uchwalony
2013-12-30
2032-12-31
Link
264.
PODKARPACKIE
mielecki
Borowa
wiejska
Program uchwalony
2013-11-29
2032-12-31
Link
265.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Krajenka
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-02-29
2032-12-31
Link
266.
POMORSKIE
bytowski
Parchowo
wiejska
Program uchwalony
2013-12-20
2032-12-31
Link
267.
ŚLĄSKIE
pszczyński
Goczałkowice-Zdrój
wiejska
Program uchwalony
2032-12-31
Link
268.
ŚLĄSKIE
bielski
Szczyrk
miejska
Program uchwalony
2011-04-26
2032-12-31
Link
269.
MAZOWIECKIE
grójecki
Jasieniec
wiejska
Program uchwalony
2013-11-28
2032-12-31
Link
270.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
gołdapski
Banie Mazurskie
wiejska
Program uchwalony
2013-11-27
2032-12-31
Link
271.
ŚLĄSKIE
kłobucki
Panki
wiejska
Program uchwalony
2015-07-30
2032-12-31
Link
272.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
nidzicki
Nidzica
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-03-01
2032-12-31
Link
273.
DOLNOŚLĄSKIE
jaworski
Męcinka
wiejska
Program uchwalony
2013-10-29
2032-12-31
Link
274.
PODLASKIE
łomżyński
Przytuły
wiejska
Program uchwalony
Link
275.
MAZOWIECKIE
Ostrołęka
Ostrołęka
miejska
Program uchwalony
2011-03-31
2032-12-31
276.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
starachowicki
Mirzec
wiejska
Program uchwalony
2013-12-18
2032-12-31
Link
277.
ŁÓDZKIE
pajęczański
Strzelce Wielkie
wiejska
Program uchwalony
2013-08-28
2032-12-31
Link
278.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Klimontów
wiejska
Program uchwalony
2014-03-03
2032-12-31
Link
279.
LUBELSKIE
lubartowski
Uścimów
wiejska
Program uchwalony
2019-11-06
2032-01-28
Link
280.
LUBELSKIE
bialski
Sosnówka
wiejska
Program uchwalony
2011-02-22
2032-02-22
Link
281.
PODKARPACKIE
jarosławski
Wiązownica
wiejska
Program uchwalony
2013-12-03
2032-12-31
Link
282.
MAZOWIECKIE
płocki
Mała Wieś
wiejska
Program uchwalony
2013-01-01
2032-12-31
Link
283.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Kaźmierz
wiejska
Program uchwalony
2020-02-17
2032-12-31
Link
284.
OPOLSKIE
namysłowski
Wilków
wiejska
Program uchwalony
2013-11-15
2032-12-31
Link
285.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Piekoszów
wiejska
Program uchwalony
2007-03-15
2032-12-31
286.
PODKARPACKIE
przemyski
Przemyśl
wiejska
Program uchwalony
2013-12-13
2032-12-31
Link
287.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Izbica Kujawska
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-11-12
2013-11-12
Link
288.
ZACHODNIOPOMORSKIE
wałecki
Mirosławiec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2009-01-01
2032-12-31
Link
289.
ZACHODNIOPOMORSKIE
szczecinecki
Barwice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-06-15
2032-12-31
290.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Kłomnice
wiejska
Program uchwalony
2012-03-12
2032-12-31
Link
291.
DOLNOŚLĄSKIE
lubański
Lubań
miejska
Program uchwalony
2011-05-31
2037-12-31
Link
292.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Kleszczewo
wiejska
Program uchwalony
2013-10-01
2032-12-31
Link
293.
KUJAWSKO-POMORSKIE
grudziądzki
Świecie nad Osą
wiejska
Program uchwalony
2013-11-29
2032-12-31
Link
294.
LUBELSKIE
łukowski
Wojcieszków
wiejska
Program uchwalony
2011-04-04
2032-04-04
295.
ŚLĄSKIE
pszczyński
Suszec
wiejska
Program uchwalony
2013-10-24
2032-12-31
Link
296.
ZACHODNIOPOMORSKIE
łobeski
Resko
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
297.
PODLASKIE
siemiatycki
Perlejewo
wiejska
Program uchwalony
2011-02-27
2032-12-31
298.
ZACHODNIOPOMORSKIE
myśliborski
Dębno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-06-29
2032-12-31
Link
299.
ŁÓDZKIE
wieruszowski
Galewice
wiejska
Program uchwalony
2013-10-01
2032-12-31
Link
300.
LUBELSKIE
tomaszowski
Bełżec
wiejska
Program uchwalony
2011-03-29
2032-12-31
Link
301.
KUJAWSKO-POMORSKIE
sępoleński
Sośno
wiejska
Program uchwalony
Link
302.
MAZOWIECKIE
piaseczyński
Konstancin-Jeziorna
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-03-23
2032-12-31
Link
303.
ŚLĄSKIE
kłobucki
Krzepice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
304.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Radków
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-03-30
2032-12-31
Link
305.
LUBELSKIE
lubelski
powiat
Program uchwalony
2011-06-28
2032-12-31
Link
306.
ŁÓDZKIE
kutnowski
Strzelce
wiejska
Program uchwalony
2013-10-01
2032-12-31
Link
307.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
piski
Orzysz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-10-23
2032-12-31
Link
308.
DOLNOŚLĄSKIE
legnicki
Kunice
wiejska
Program uchwalony
2014-03-31
2032-12-31
Link
309.
LUBUSKIE
zielonogórski
Nowogród Bobrzański
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-09-30
2032-12-31
310.
OPOLSKIE
kędzierzyńsko-kozielski
Polska Cerekiew
wiejska
Program uchwalony
311.
DOLNOŚLĄSKIE
wrocławski
Kąty Wrocławskie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-04-10
2031-12-31
Link
312.
OPOLSKIE
kędzierzyńsko-kozielski
Kędzierzyn-Koźle
miejska
Program uchwalony
2012-03-29
2015-12-31
Link
313.
ŁÓDZKIE
wieruszowski
Czastary
wiejska
Program uchwalony
2013-08-31
2032-12-31
Link
314.
MAZOWIECKIE
makowski
Karniewo
wiejska
Program uchwalony
2019-11-29
2032-12-31
Link
315.
DOLNOŚLĄSKIE
oleśnicki
Syców
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-10-27
2032-12-31
316.
LUBELSKIE
łukowski
Trzebieszów
wiejska
Program uchwalony
2013-09-10
2032-12-31
Link
317.
KUJAWSKO-POMORSKIE
inowrocławski
Inowrocław
miejska
Program uchwalony
2020-10-26
2032-12-31
Link
318.
PODLASKIE
sokólski
Sidra
wiejska
Program uchwalony
2012-03-30
2032-12-31
Link
319.
LUBUSKIE
słubicki
Rzepin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-11-25
Link
320.
OPOLSKIE
opolski
Tarnów Opolski
wiejska
Program uchwalony
Link
321.
PODLASKIE
bielski
Bielsk Podlaski
wiejska
Program uchwalony
Link
322.
PODKARPACKIE
sanocki
Sanok
wiejska
Program uchwalony
2011-10-24
Link
323.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
opatowski
Iwaniska
wiejska
Program uchwalony
Link
324.
PODKARPACKIE
jasielski
Krempna
wiejska
Program uchwalony
2013-08-28
2023-12-31
Link
325.
LUBELSKIE
radzyński
Komarówka Podlaska
wiejska
Program uchwalony
2012-02-23
2032-12-31
Link
326.
MAŁOPOLSKIE
wadowicki
Lanckorona
wiejska
Program uchwalony
2012-03-30
2032-12-31
Link
327.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Masłów
wiejska
Program uchwalony
Link
328.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Błażowa
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-10-01
2032-12-31
Link
329.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Gródek nad Dunajcem
wiejska
Program uchwalony
2011-12-28
2032-12-28
Link
330.
ŚLĄSKIE
lubliniecki
Pawonków
wiejska
Program uchwalony
2011-09-29
2032-12-31
Link
331.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Klonowa
wiejska
Program uchwalony
2013-09-26
2032-12-31
Link
332.
KUJAWSKO-POMORSKIE
sępoleński
Kamień Krajeński
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
333.
LUBUSKIE
wschowski
Sława
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-10-27
2032-12-31
Link
334.
OPOLSKIE
oleski
Dobrodzień
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-12-30
Link
335.
ZACHODNIOPOMORSKIE
stargardzki
Chociwel
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-06-29
2032-12-31
Link
336.
PODLASKIE
sokólski
Szudziałowo
wiejska
Program uchwalony
2011-09-20
2032-12-31
Link
337.
LUBUSKIE
żagański
Brzeźnica
wiejska
Program uchwalony
2011-11-25
2032-12-31
Link
338.
LUBELSKIE
bialski
Janów Podlaski
wiejska
Program uchwalony
2011-02-25
2032-12-31
Link
339.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Brodnica
miejska
Program uchwalony
2011-07-29
2032-12-31
Link
340.
OPOLSKIE
opolski
Turawa
wiejska
Program uchwalony
2011-12-17
2032-12-31
Link
341.
OPOLSKIE
strzelecki
Ujazd
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-05-30
2032-12-31
Link
342.
ŁÓDZKIE
kutnowski
Krośniewice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
343.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Jerzmanowice-Przeginia
wiejska
Program uchwalony
2012-11-19
2032-11-19
Link
344.
POMORSKIE
kartuski
Kartuzy
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-12-31
Link
345.
PODKARPACKIE
krośnieński
Miejsce Piastowe
wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-12-31
Link
346.
MAZOWIECKIE
płoński
Płońsk
miejska
Program uchwalony
2009-10-22
2032-10-22
Link
347.
POMORSKIE
kartuski
Żukowo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-01-30
2032-12-31
Link
348.
PODKARPACKIE
mielecki
Radomyśl Wielki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-12-31
Link
349.
MAZOWIECKIE
łosicki
Platerów
wiejska
Program uchwalony
2010-11-05
2032-12-31
350.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Łoniów
wiejska
Program uchwalony
2012-08-30
2032-12-31
Link
351.
DOLNOŚLĄSKIE
oleśnicki
Oleśnica
miejska
Program uchwalony
2012-09-28
2032-12-31
Link
352.
MAZOWIECKIE
białobrzeski
Stromiec
wiejska
Program uchwalony
2011-09-30
2032-12-31
Link
353.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Lipnica Wielka
wiejska
Program uchwalony
2011-10-27
2032-12-31
Link
354.
OPOLSKIE
kędzierzyńsko-kozielski
Cisek
wiejska
Program uchwalony
355.
LUBELSKIE
radzyński
Kąkolewnica
wiejska
Program uchwalony
2012-01-27
2032-12-31
Link
356.
POMORSKIE
wejherowski
Wejherowo
wiejska
Program uchwalony
2011-10-11
2032-12-31
Link
357.
POMORSKIE
słupski
Dębnica Kaszubska
wiejska
Program uchwalony
2016-01-01
2032-12-31
Link
358.
ŁÓDZKIE
bełchatowski
Bełchatów
miejska
Program uchwalony
2012-10-25
2032-12-31
359.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Lubraniec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
360.
MAZOWIECKIE
makowski
Młynarze
wiejska
Program uchwalony
2012-06-25
2032-12-31
Link
361.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
szczycieński
Rozogi
wiejska
Program uchwalony
2013-09-25
2032-12-31
Link
362.
WIELKOPOLSKIE
gostyński
Pogorzela
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-10-18
2032-12-31
Link
363.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
opatowski
Sadowie
wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-12-31
Link
364.
LUBUSKIE
międzyrzecki
Przytoczna
wiejska
Program uchwalony
2007-08-07
2032-12-31
Link
365.
DOLNOŚLĄSKIE
Wrocław
Wrocław
miejska
Program uchwalony
2012-03-15
2032-12-31
Link
366.
ŚLĄSKIE
myszkowski
Poraj
wiejska
Program uchwalony
367.
KUJAWSKO-POMORSKIE
chełmiński
Unisław
wiejska
Program uchwalony
2012-05-24
2032-12-31
Link
368.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Blachownia
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-05-01
2032-12-31
Link
369.
POMORSKIE
nowodworski
Ostaszewo
wiejska
Program uchwalony
2012-12-19
2032-12-31
Link
370.
POMORSKIE
gdański
Pszczółki
wiejska
Program uchwalony
2008-12-29
2032-12-31
Link
371.
PODLASKIE
grajewski
Radziłów
wiejska
Program uchwalony
2008-06-30
2012-12-31
Link
372.
ZACHODNIOPOMORSKIE
drawski
Ostrowice
wiejska
Program uchwalony
2011-08-31
2032-12-31
Link
373.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Jeżewo
wiejska
Program uchwalony
2013-12-18
2032-12-31
Link
374.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Zagnańsk
wiejska
Program uchwalony
Link
375.
MAZOWIECKIE
radomski
Wierzbica
wiejska
Program uchwalony
2013-09-27
2032-12-31
Link
376.
LUBUSKIE
sulęciński
Sulęcin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2009-01-01
2032-12-31
Link
377.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Zawichost
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-02-25
2032-02-25
Link
378.
MAŁOPOLSKIE
brzeski
Gnojnik
wiejska
Program uchwalony
2013-12-18
2032-12-31
Link
379.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Ryglice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-11-23
2032-12-31
Link
380.
POMORSKIE
wejherowski
Choczewo
wiejska
Program uchwalony
2014-12-22
2032-12-31
Link
381.
ŚLĄSKIE
gliwicki
Pilchowice
wiejska
Program uchwalony
2012-01-19
2032-12-31
Link
382.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Ogrodzieniec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-07-15
2032-12-31
Link
383.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
kętrzyński
Reszel
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-12-27
2032-12-27
Link
384.
PODKARPACKIE
mielecki
Wadowice Górne
wiejska
Program uchwalony
Link
385.
OPOLSKIE
namysłowski
Namysłów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-04-26
2032-12-31
Link
386.
MAZOWIECKIE
otwocki
Józefów
miejska
Program uchwalony
2014-12-19
2032-12-31
Link
387.
OPOLSKIE
nyski
Skoroszyce
wiejska
Program uchwalony
2011-07-01
2032-12-31
Link
388.
POMORSKIE
lęborski
Cewice
wiejska
Program uchwalony
2010-03-10
2032-12-31
Link
389.
ŚLĄSKIE
bielski
Wilamowice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-04-29
2032-12-31
Link
390.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
węgorzewski
Pozezdrze
wiejska
Program uchwalony
2013-10-24
2032-10-24
Link
391.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Godkowo
wiejska
Program uchwalony
2012-10-10
2032-12-31
Link
392.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
kętrzyński
Kętrzyn
miejska
Program uchwalony
2013-01-17
2032-12-31
Link
393.
PODKARPACKIE
leski
Olszanica
wiejska
Program uchwalony
2012-10-30
2032-12-31
Link
394.
PODKARPACKIE
krośnieński
Rymanów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-10-05
2032-12-31
Link
395.
WIELKOPOLSKIE
czarnkowsko-trzcianecki
Czarnków
miejska
Program uchwalony
Link
396.
KUJAWSKO-POMORSKIE
lipnowski
Lipno
wiejska
Program uchwalony
2012-09-27
2032-12-31
Link
397.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Chmielnik
wiejska
Program uchwalony
2012-10-29
2032-12-31
Link
398.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
nowomiejski
Grodziczno
wiejska
Program uchwalony
2010-02-25
2032-12-31
399.
KUJAWSKO-POMORSKIE
radziejowski
Dobre
wiejska
Program uchwalony
2012-11-15
2032-12-31
Link
400.
POMORSKIE
chojnicki
Chojnice
miejska
Program uchwalony
2012-02-20
2032-12-31
Link