DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
701.
PODKARPACKIE
tarnobrzeski
Gorzyce
wiejska
Program uchwalony
2011-05-31
2032-12-31
Link
702.
WIELKOPOLSKIE
jarociński
Kotlin
wiejska
Program uchwalony
2016-06-30
Link
703.
PODLASKIE
łomżyński
Przytuły
wiejska
Program uchwalony
Link
704.
WIELKOPOLSKIE
ostrowski
Ostrów Wielkopolski
wiejska
Program uchwalony
2014-11-12
2032-12-31
Link
705.
OPOLSKIE
kędzierzyńsko-kozielski
Cisek
wiejska
Program uchwalony
706.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Swarzędz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-06-25
2032-12-31
Link
707.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Czernichów
wiejska
Program uchwalony
2011-11-25
2032-11-25
Link
708.
ŚLĄSKIE
myszkowski
Żarki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-12-01
2032-12-31
Link
709.
MAZOWIECKIE
Ostrołęka
Ostrołęka
miejska
Program uchwalony
2011-03-31
2032-12-31
710.
POMORSKIE
kwidzyński
Kwidzyn
wiejska
Program uchwalony
2015-01-29
2032-12-31
Link
711.
KUJAWSKO-POMORSKIE
grudziądzki
Świecie nad Osą
wiejska
Program uchwalony
2013-11-29
2032-12-31
Link
712.
MAŁOPOLSKIE
wadowicki
Mucharz
wiejska
Program uchwalony
2015-04-01
2032-12-31
Link
713.
ŁÓDZKIE
bełchatowski
Bełchatów
miejska
Program uchwalony
2012-10-25
2032-12-31
714.
POMORSKIE
słupski
Potęgowo
wiejska
Program uchwalony
2015-03-30
2032-12-31
Link
715.
ŚLĄSKIE
pszczyński
Suszec
wiejska
Program uchwalony
2013-10-24
2032-12-31
Link
716.
POMORSKIE
starogardzki
Skórcz
wiejska
Program uchwalony
2014-12-18
2032-12-31
Link
717.
ŁÓDZKIE
pajęczański
Sulmierzyce
wiejska
Program uchwalony
2014-12-20
2032-12-31
Link
718.
MAZOWIECKIE
ciechanowski
Regimin
wiejska
Program uchwalony
2014-12-05
2032-12-31
Link
719.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Lubraniec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
720.
ZACHODNIOPOMORSKIE
sławieński
Postomino
wiejska
Program uchwalony
2007-11-07
2032-12-31
Link
721.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Kroczyce
wiejska
Program uchwalony
2014-12-29
2032-12-31
Link
722.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Kłodzko
miejska
Program uchwalony
2032-12-31
Link
723.
WIELKOPOLSKIE
nowotomyski
Miedzichowo
wiejska
Program uchwalony
Link
724.
ŁÓDZKIE
łaski
Widawa
wiejska
Program uchwalony
Link
725.
POMORSKIE
gdański
Pruszcz Gdański
miejska
Program uchwalony
2014-12-23
Link
726.
LUBUSKIE
żagański
Gozdnica
miejska
Program uchwalony
2017-01-01
2032-12-31
Link
727.
LUBUSKIE
międzyrzecki
Przytoczna
wiejska
Program uchwalony
2007-08-07
2032-12-31
Link
728.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Brzeźnio
wiejska
Program uchwalony
2014-12-22
2032-12-31
Link
729.
DOLNOŚLĄSKIE
Wrocław
Wrocław
miejska
Program uchwalony
2012-03-15
2032-12-31
Link
730.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Świekatowo
wiejska
Program uchwalony
2013-11-12
2032-12-31
Link
731.
DOLNOŚLĄSKIE
polkowicki
Radwanice
wiejska
Program uchwalony
2014-02-27
2032-12-31
732.
DOLNOŚLĄSKIE
głogowski
Kotla
wiejska
Program uchwalony
733.
ŁÓDZKIE
łowicki
Kiernozia
wiejska
Program uchwalony
Link
734.
ŚLĄSKIE
będziński
Psary
wiejska
Program uchwalony
2016-08-25
2032-12-31
Link
735.
MAŁOPOLSKIE
tatrzański
Kościelisko
wiejska
Program uchwalony
2015-05-28
Link
736.
POMORSKIE
słupski
Ustka
miejska
Program uchwalony
2011-12-29
2032-12-31
Link
737.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Blachownia
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-05-01
2032-12-31
Link
738.
PODLASKIE
łomżyński
Piątnica
wiejska
Program uchwalony
2011-03-30
2032-12-31
Link
739.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Samborzec
wiejska
Program uchwalony
2015-01-26
2032-12-31
Link
740.
POMORSKIE
słupski
Główczyce
wiejska
Program uchwalony
2015-07-16
2032-12-31
Link
741.
PODLASKIE
augustowski
Lipsk
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2007-10-15
2032-12-31
Link
742.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Pobiedziska
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-02-26
2032-12-31
Link
743.
MAZOWIECKIE
radomski
Gózd
wiejska
Program uchwalony
2008-06-26
2032-12-31
Link
744.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
jędrzejowski
Jędrzejów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-12-30
2032-12-31
Link
745.
ZACHODNIOPOMORSKIE
drawski
Ostrowice
wiejska
Program uchwalony
2011-08-31
2032-12-31
Link
746.
WIELKOPOLSKIE
leszczyński
Rydzyna
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-03-04
2032-12-31
Link
747.
ŁÓDZKIE
poddębicki
Pęczniew
wiejska
Program uchwalony
2011-11-23
2032-12-31
Link
748.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Zagnańsk
wiejska
Program uchwalony
Link
749.
DOLNOŚLĄSKIE
oławski
Oława
wiejska
Program uchwalony
2014-12-19
2032-12-31
Link
750.
LUBUSKIE
sulęciński
Sulęcin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2009-01-01
2032-12-31
Link
751.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
piski
Orzysz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-10-23
2032-12-31
Link
752.
ŁÓDZKIE
piotrkowski
Ręczno
wiejska
Program uchwalony
2009-02-24
2032-12-31
Link
753.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Pniewy
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-03-05
2032-12-31
Link
754.
KUJAWSKO-POMORSKIE
chełmiński
Lisewo
wiejska
Program uchwalony
Link
755.
POMORSKIE
chojnicki
Brusy
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-10-29
2032-12-31
Link
756.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Zawichost
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-02-25
2032-02-25
Link
757.
WIELKOPOLSKIE
słupecki
Zagórów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-02-20
2032-12-31
Link
758.
POMORSKIE
tczewski
Tczew
wiejska
Program uchwalony
2012-11-21
2032-12-31
Link
759.
MAZOWIECKIE
otwocki
Kołbiel
wiejska
Program uchwalony
2015-02-27
2032-12-31
Link
760.
DOLNOŚLĄSKIE
bolesławiecki
Nowogrodziec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-01-23
2032-12-31
Link
761.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Lniano
wiejska
Program uchwalony
2012-01-30
2032-12-31
Link
762.
ŚLĄSKIE
gliwicki
Pilchowice
wiejska
Program uchwalony
2012-01-19
2032-12-31
Link
763.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Ogrodzieniec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-07-15
2032-12-31
Link
764.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Ropa
wiejska
Program uchwalony
Link
765.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Lewin Kłodzki
wiejska
Program uchwalony
2011-03-16
2032-12-31
Link
766.
PODLASKIE
białostocki
Wasilków
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-06-24
2032-12-31
Link
767.
LUBELSKIE
chełmski
Wierzbica
wiejska
Program uchwalony
2014-10-01
2032-01-01
Link
768.
PODKARPACKIE
mielecki
Wadowice Górne
wiejska
Program uchwalony
Link
769.
OPOLSKIE
namysłowski
Namysłów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-04-26
2032-12-31
Link
770.
DOLNOŚLĄSKIE
trzebnicki
Trzebnica
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-12-28
2032-12-31
Link
771.
MAZOWIECKIE
otwocki
Józefów
miejska
Program uchwalony
2014-12-19
2032-12-31
Link
772.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
szczycieński
Świętajno
wiejska
Program uchwalony
2012-11-12
2032-12-31
Link
773.
OPOLSKIE
nyski
Skoroszyce
wiejska
Program uchwalony
2011-07-01
2032-12-31
Link
774.
DOLNOŚLĄSKIE
górowski
Niechlów
wiejska
Program uchwalony
2015-04-30
2032-12-31
Link
775.
LUBELSKIE
lubartowski
Kock
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-10-24
2032-12-31
Link
776.
ŁÓDZKIE
kutnowski
Żychlin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-01-25
2032-12-31
Link
777.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Michałowice
wiejska
Program uchwalony
2011-11-03
2032-12-31
Link
778.
KUJAWSKO-POMORSKIE
żniński
Rogowo
wiejska
Program uchwalony
2016-01-25
2020-01-25
Link
779.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Rzepiennik Strzyżewski
wiejska
Program uchwalony
2011-11-24
2032-12-31
Link
780.
MAZOWIECKIE
sochaczewski
Teresin
wiejska
Program uchwalony
2017-12-14
2032-12-31
Link
781.
LUBUSKIE
Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
miejska
Program uchwalony
2017-01-24
2032-12-31
Link
782.
MAZOWIECKIE
ciechanowski
Ojrzeń
wiejska
Program uchwalony
2016-01-01
2032-12-31
Link
783.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
kętrzyński
Kętrzyn
miejska
Program uchwalony
2013-01-17
2032-12-31
Link
784.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Godkowo
wiejska
Program uchwalony
2012-10-10
2032-12-31
Link
785.
DOLNOŚLĄSKIE
kamiennogórski
Kamienna Góra
miejska
Program uchwalony
2014-01-29
2032-12-31
Link
786.
PODKARPACKIE
leski
Olszanica
wiejska
Program uchwalony
2012-10-30
2032-12-31
Link
787.
PODKARPACKIE
krośnieński
Rymanów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-10-05
2032-12-31
Link
788.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Kobiele Wielkie
wiejska
Program uchwalony
2012-09-30
2032-12-31
789.
WIELKOPOLSKIE
czarnkowsko-trzcianecki
Czarnków
miejska
Program uchwalony
Link
790.
MAZOWIECKIE
ostrołęcki
Baranowo
wiejska
Program uchwalony
2015-02-02
2032-12-31
Link
791.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Opoczno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-05-14
Link
792.
KUJAWSKO-POMORSKIE
lipnowski
Lipno
wiejska
Program uchwalony
2012-09-27
2032-12-31
Link
793.
LUBELSKIE
krasnostawski
Izbica
wiejska
Program uchwalony
2014-11-07
2032-12-31
Link
794.
LUBELSKIE
biłgorajski
Biłgoraj
wiejska
Program uchwalony
2010-05-24
2032-12-31
Link
795.
ŚLĄSKIE
kłobucki
Krzepice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
796.
LUBELSKIE
lubelski
Bychawa
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-04-28
Link
797.
MAŁOPOLSKIE
limanowski
Laskowa
wiejska
Program uchwalony
2010-12-21
2032-12-31
Link
798.
MAZOWIECKIE
pruszkowski
Brwinów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-10-28
2032-12-31
Link
799.
PODKARPACKIE
przemyski
Dubiecko
wiejska
Program uchwalony
2012-09-25
Link
800.
ŚLĄSKIE
lubliniecki
Woźniki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-08-17
2032-08-16