DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
201.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Warta
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
202.
MAZOWIECKIE
grójecki
Warka
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
203.
ZACHODNIOPOMORSKIE
wałecki
Wałcz
wiejska
Program realizowany
2009-03-31
2031-12-31
Link
204.
ZACHODNIOPOMORSKIE
wałecki
Wałcz
miejska
Program realizowany
2012-04-24
2032-12-31
Link
205.
DOLNOŚLĄSKIE
Wałbrzych
Wałbrzych
miejska
Program uchwalony
2032-02-28
2032-02-28
Link
206.
DOLNOŚLĄSKIE
wałbrzyski
Walim
wiejska
Projekt programu
Link
207.
OPOLSKIE
krapkowicki
Walce
wiejska
Program realizowany
2013-03-27
2032-12-31
Link
208.
KUJAWSKO-POMORSKIE
aleksandrowski
Waganiec
wiejska
Program realizowany
Link
209.
PODKARPACKIE
mielecki
Wadowice Górne
wiejska
Program uchwalony
Link
210.
MAŁOPOLSKIE
wadowicki
Wadowice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2015-05-27
2032-12-31
Link
211.
LUBELSKIE
lubartowski
Uścimów
wiejska
Program uchwalony
2019-11-06
2032-01-28
Link
212.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Uście Gorlickie
wiejska
Projekt programu
Link
213.
PODKARPACKIE
bieszczadzki
Ustrzyki Dolne
miejsko-wiejska
Program realizowany
2015-02-19
2032-12-31
Link
214.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Ustroń
miejska
Program uchwalony
2015-04-30
2032-12-31
Link
215.
ZACHODNIOPOMORSKIE
kołobrzeski
Ustronie Morskie
wiejska
Projekt programu
Link
216.
POMORSKIE
słupski
Ustka
miejska
Program uchwalony
2011-12-29
2032-12-31
Link
217.
POMORSKIE
słupski
Ustka
wiejska
Program uchwalony
2009-12-30
2032-12-31
Link
218.
LUBELSKIE
włodawski
Urszulin
wiejska
Program uchwalony
2013-09-13
2032-12-31
Link
219.
KUJAWSKO-POMORSKIE
chełmiński
Unisław
wiejska
Program uchwalony
2012-05-24
2032-12-31
Link
220.
ŁÓDZKIE
poddębicki
Uniejów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-02-17
2020-12-31
Link
221.
LUBELSKIE
rycki
Ułęż
wiejska
Program realizowany
2011-03-30
2032-12-31
Link
222.
LUBELSKIE
radzyński
Ulan-Majorat
wiejska
Program realizowany
2017-11-20
2032-12-31
Link
223.
WIELKOPOLSKIE
pilski
Ujście
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-01-01
2032-12-31
Link
224.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Ujsoły
wiejska
Program uchwalony
2019-12-01
2032-12-31
Link
225.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Ujazd
wiejska
Program uchwalony
2017-03-27
2032-01-01
Link
226.
OPOLSKIE
strzelecki
Ujazd
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-05-30
2032-12-31
Link
227.
DOLNOŚLĄSKIE
średzki
Udanin
wiejska
Program realizowany
2015-09-24
2032-12-31
Link
228.
LUBELSKIE
tomaszowski
Tyszowce
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2007-12-29
2032-12-31
Link
229.
PODKARPACKIE
sanocki
Tyrawa Wołoska
wiejska
Program realizowany
2011-12-01
2030-12-30
Link
230.
ZACHODNIOPOMORSKIE
białogardzki
Tychowo
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-12-30
2032-12-31
Link
231.
DOLNOŚLĄSKIE
oleśnicki
Twardogóra
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-05-29
2032-12-31
Link
232.
ŁÓDZKIE
łódzki wschodni
Tuszyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-12-30
2032-12-31
Link
233.
PODKARPACKIE
mielecki
Tuszów Narodowy
wiejska
Program realizowany
2011-11-16
2032-12-31
Link
234.
PODLASKIE
białostocki
Turośń Kościelna
wiejska
Program uchwalony
2007-02-01
2032-12-31
Link
235.
PODLASKIE
kolneński
Turośl
wiejska
Program uchwalony
2007-04-27
2032-12-31
Link
236.
LUBELSKIE
biłgorajski
Turobin
wiejska
Projekt programu
2017-05-26
2032-05-26
Link
237.
WIELKOPOLSKIE
turecki
Turek
miejska
Program realizowany
2019-08-29
2032-12-31
Link
238.
OPOLSKIE
opolski
Turawa
wiejska
Program uchwalony
2011-12-17
2032-12-31
Link
239.
OPOLSKIE
opolski
Tułowice
wiejska
Projekt programu
Link
240.
ZACHODNIOPOMORSKIE
wałecki
Tuczno
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
241.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Tuchów
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
242.
KUJAWSKO-POMORSKIE
tucholski
Tuchola
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-11-21
2032-12-31
Link
243.
MAŁOPOLSKIE
olkuski
Trzyciąż
wiejska
Program realizowany
2011-12-28
2032-10-20
Link
244.
WIELKOPOLSKIE
gnieźnieński
Trzemeszno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-10-30
2032-12-31
Link
245.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Trzebownisko
wiejska
Program realizowany
2011-11-04
2032-01-01
Link
246.
DOLNOŚLĄSKIE
trzebnicki
Trzebnica
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-12-28
2032-12-31
Link
247.
MAŁOPOLSKIE
chrzanowski
Trzebinia
miejsko-wiejska
Program realizowany
2015-03-27
2032-12-31
Link
248.
LUBELSKIE
łukowski
Trzebieszów
wiejska
Program uchwalony
2013-09-10
2032-12-31
Link
249.
POMORSKIE
bytowski
Trzebielino
wiejska
Program realizowany
2016-11-30
2032-12-31
Link
250.
LUBUSKIE
żarski
Trzebiel
wiejska
Program uchwalony
2011-11-29
251.
LUBUSKIE
zielonogórski
Trzebiechów
wiejska
Program uchwalony
2016-04-13
2032-12-31
252.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryficki
Trzebiatów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-04-24
2032-12-31
Link
253.
PODLASKIE
moniecki
Trzcianne
wiejska
Program uchwalony
2011-03-31
2032-12-31
Link
254.
PODKARPACKIE
przeworski
Tryńcza
wiejska
Program realizowany
2012-09-14
2032-12-31
Link
255.
MAZOWIECKIE
ostrołęcki
Troszyn
wiejska
Program uchwalony
2009-06-29
2032-12-31
Link
256.
POMORSKIE
gdański
Trąbki Wielkie
wiejska
Program realizowany
2021-05-19
2032-12-31
Link
257.
ŚLĄSKIE
gliwicki
Toszek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-04-25
2032-12-31
Link
258.
KUJAWSKO-POMORSKIE
Toruń
Toruń
miejska
Program uchwalony
2014-09-04
2032-12-31
Link
259.
MAŁOPOLSKIE
wadowicki
Tomice
wiejska
Program realizowany
2012-12-08
2032-12-31
Link
260.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Tomaszów Mazowiecki
miejska
Program realizowany
2016-01-21
2032-12-31
Link
261.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Tomaszów Mazowiecki
wiejska
Program realizowany
2022-09-28
2032-12-31
Link
262.
LUBELSKIE
tomaszowski
Tomaszów Lubelski
wiejska
Program uchwalony
2015-01-29
2032-12-12
Link
263.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Tolkmicko
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-11-27
2031-12-31
Link
264.
MAŁOPOLSKIE
myślenicki
Tokarnia
wiejska
Program realizowany
2023-01-01
2032-01-01
Link
265.
MAZOWIECKIE
wołomiński
Tłuszcz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-05-27
2032-12-31
Link
266.
LUBELSKIE
bialski
Terespol
miejska
Program realizowany
2008-09-26
2032-12-31
Link
267.
LUBELSKIE
bialski
Terespol
wiejska
Program realizowany
2011-04-06
2032-12-31
Link
268.
MAZOWIECKIE
sochaczewski
Teresin
wiejska
Program uchwalony
2017-12-14
2032-12-31
Link
269.
MAZOWIECKIE
zwoleński
Tczów
wiejska
Program uchwalony
2015-06-22
2032-12-31
Link
270.
POMORSKIE
tczewski
Tczew
miejska
Program uchwalony
2016-12-22
2032-12-31
Link
271.
POMORSKIE
tczewski
Tczew
wiejska
Program uchwalony
2012-11-21
2032-12-31
Link
272.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Tarnówka
wiejska
Program realizowany
2011-06-20
2032-12-31
Link
273.
OPOLSKIE
opolski
Tarnów Opolski
wiejska
Program uchwalony
Link
274.
ŚLĄSKIE
tarnogórski
Tarnowskie Góry
miejska
Program realizowany
2012-05-30
2032-12-31
Link
275.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Tarnowo Podgórne
wiejska
Program realizowany
2009-01-01
2032-12-31
Link
276.
PODKARPACKIE
jasielski
Tarnowiec
wiejska
Program uchwalony
2013-09-30
2032-12-01
Link
277.
LUBELSKIE
biłgorajski
Tarnogród
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-03-24
2032-12-31
Link
278.
LUBELSKIE
tomaszowski
Tarnawatka
wiejska
Program realizowany
2011-06-20
2032-12-31
Link
279.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
opatowski
Tarłów
wiejska
Program uchwalony
2015-11-26
2032-12-31
Link
280.
MAZOWIECKIE
piaseczyński
Tarczyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
281.
ZACHODNIOPOMORSKIE
Świnoujście
Świnoujście
miejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
282.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Świnna
wiejska
Projekt programu
Link
283.
ŁÓDZKIE
łęczycki
Świnice Warckie
wiejska
Projekt programu
2015-10-30
2032-12-31
Link
284.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
województwo
Program realizowany
2016-07-27
2020-07-27
Link
285.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
szczycieński
Świętajno
wiejska
Program uchwalony
2012-11-12
2032-12-31
Link
286.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olecki
Świętajno
wiejska
Program uchwalony
2009-06-25
2031-12-31
Link
287.
WIELKOPOLSKIE
leszczyński
Święciechowa
wiejska
Program uchwalony
2019-01-22
2032-12-31
Link
288.
ZACHODNIOPOMORSKIE
koszaliński
Świeszyno
wiejska
Program uchwalony
2018-10-25
2032-12-31
Link
289.
DOLNOŚLĄSKIE
złotoryjski
Świerzawa
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-10-27
2032-12-31
Link
290.
ŚLĄSKIE
rybnicki
Świerklany
wiejska
Program realizowany
2017-08-24
2032-12-31
Link
291.
OPOLSKIE
namysłowski
Świerczów
wiejska
Program realizowany
2012-11-06
2032-12-31
Link
292.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Świekatowo
wiejska
Program uchwalony
2013-11-12
2032-12-31
Link
293.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Świedziebnia
wiejska
Program uchwalony
2011-07-27
2032-12-31
Link
294.
KUJAWSKO-POMORSKIE
grudziądzki
Świecie nad Osą
wiejska
Program uchwalony
2013-11-29
2032-12-31
Link
295.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Świecie
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-01-30
2032-12-31
Link
296.
LUBUSKIE
świebodziński
Świebodzin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-12-27
2032-12-31
Link
297.
DOLNOŚLĄSKIE
świdnicki
Świebodzice
miejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
298.
ZACHODNIOPOMORSKIE
świdwiński
Świdwin
wiejska
Program realizowany
2008-09-18
2032-12-31
Link
299.
LUBELSKIE
świdnicki
Świdnik
miejska
Program uchwalony
2015-12-28
2023-12-31
Link
300.
LUBUSKIE
zielonogórski
Świdnica
wiejska
Program realizowany
2013-08-28
2032-12-31
Link