DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
601.
KUJAWSKO-POMORSKIE
golubsko-dobrzyński
Radomin
wiejska
Program uchwalony
2011-07-20
2032-12-31
Link
602.
MAZOWIECKIE
Radom
Radom
miejska
Program realizowany
2010-06-28
2032-12-31
Link
603.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Radłów
miejsko-wiejska
Projekt programu
2019-06-27
2032-12-31
Link
604.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
włoszczowski
Radków
wiejska
Program realizowany
2015-12-15
2032-12-31
Link
605.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Radków
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-03-30
2032-12-31
Link
606.
MAŁOPOLSKIE
dąbrowski
Radgoszcz
wiejska
Program realizowany
2019-05-09
2032-12-31
Link
607.
LUBELSKIE
zamojski
Radecznica
wiejska
Program realizowany
2010-06-16
2032-12-31
Link
608.
ŚLĄSKIE
raciborski
Racibórz
miejska
Program realizowany
2014-06-25
2032-12-31
Link
609.
KUJAWSKO-POMORSKIE
aleksandrowski
Raciążek
wiejska
Projekt programu
Link
610.
MAZOWIECKIE
płoński
Raciąż
wiejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
611.
MAZOWIECKIE
płoński
Raciąż
miejska
Program realizowany
2010-12-10
2032-12-31
Link
612.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Raba Wyżna
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
613.
ŚLĄSKIE
gliwicki
Pyskowice
miejska
Program realizowany
2017-01-01
2032-12-31
Link
614.
MAZOWIECKIE
żyrardowski
Puszcza Mariańska
wiejska
Program uchwalony
Link
615.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Purda
wiejska
Program uchwalony
2013-02-22
2032-12-31
Link
616.
PODLASKIE
sejneński
Puńsk
wiejska
Projekt programu
Link
617.
LUBELSKIE
puławski
Puławy
wiejska
Program realizowany
2011-04-29
2032-12-31
Link
618.
LUBELSKIE
puławski
Puławy
miejska
Program realizowany
2011-09-29
2032-12-31
Link
619.
POMORSKIE
pucki
Puck
wiejska
Program realizowany
2007-03-16
2030-12-31
Link
620.
POMORSKIE
pucki
Puck
miejska
Program realizowany
2010-06-11
2031-12-31
Link
621.
LUBELSKIE
łęczyński
Puchaczów
wiejska
Program realizowany
2011-08-05
2032-12-31
Link
622.
ŚLĄSKIE
pszczyński
Pszczyna
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-09-29
2032-12-31
Link
623.
POMORSKIE
gdański
Pszczółki
wiejska
Program uchwalony
2008-12-29
2032-12-31
Link
624.
LUBUSKIE
międzyrzecki
Pszczew
wiejska
Program realizowany
2010-12-16
2032-12-31
Link
625.
ŚLĄSKIE
będziński
Psary
wiejska
Program uchwalony
2016-08-25
2032-12-31
Link
626.
POMORSKIE
gdański
Przywidz
wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-03-31
Link
627.
PODLASKIE
łomżyński
Przytuły
wiejska
Program uchwalony
Link
628.
LUBUSKIE
międzyrzecki
Przytoczna
wiejska
Program uchwalony
2007-08-07
2032-12-31
Link
629.
MAZOWIECKIE
przysuski
Przysucha
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-09-08
2016-12-31
Link
630.
ŚLĄSKIE
kłobucki
Przystajń
wiejska
Program realizowany
2015-11-30
2032-12-31
Link
631.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Przyrów
wiejska
Program uchwalony
2012-06-22
2032-12-31
Link
632.
WIELKOPOLSKIE
ostrowski
Przygodzice
wiejska
Program realizowany
2022-04-01
2032-12-31
Link
633.
POMORSKIE
kartuski
Przodkowo
wiejska
Program realizowany
2009-02-26
2032-12-31
Link
634.
LUBUSKIE
żarski
Przewóz
wiejska
Program realizowany
2015-12-29
2031-12-31
Link
635.
PODKARPACKIE
przeworski
Przeworsk
wiejska
Program realizowany
2013-02-03
2032-12-31
Link
636.
PODKARPACKIE
przeworski
Przeworsk
miejska
Program realizowany
2017-11-30
2032-12-31
Link
637.
DOLNOŚLĄSKIE
strzeliński
Przeworno
wiejska
Program realizowany
2016-11-30
2032-12-31
Link
638.
MAZOWIECKIE
siedlecki
Przesmyki
wiejska
Program realizowany
2020-01-30
2032-12-31
Link
639.
PODLASKIE
suwalski
Przerośl
wiejska
Program uchwalony
2014-11-13
2032-12-31
Link
640.
PODKARPACKIE
przemyski
Przemyśl
wiejska
Program uchwalony
2013-12-13
2032-12-31
Link
641.
PODKARPACKIE
Przemyśl
Przemyśl
miejska
Program realizowany
2013-07-10
2032-12-31
Link
642.
WIELKOPOLSKIE
wolsztyński
Przemęt
wiejska
Program realizowany
2009-01-15
2032-12-31
Link
643.
ZACHODNIOPOMORSKIE
pyrzycki
Przelewice
wiejska
Program realizowany
2007-04-24
2032-12-31
Link
644.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Przedbórz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-12-30
2032-12-31
Link
645.
POMORSKIE
człuchowski
Przechlewo
wiejska
Program realizowany
2010-05-28
2032-12-31
Link
646.
MAZOWIECKIE
przasnyski
Przasnysz
miejska
Program realizowany
2011-01-27
2032-12-31
Link
647.
MAZOWIECKIE
pruszkowski
Pruszków
miejska
Program realizowany
2009-10-01
2032-12-31
Link
648.
POMORSKIE
gdański
Pruszcz Gdański
miejska
Program uchwalony
2014-12-23
Link
649.
POMORSKIE
gdański
Pruszcz Gdański
wiejska
Program realizowany
2011-07-12
2032-07-12
Link
650.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Pruszcz
wiejska
Program realizowany
2013-10-25
2032-12-31
Link
651.
DOLNOŚLĄSKIE
trzebnicki
Prusice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-01-23
2032-12-31
Link
652.
OPOLSKIE
prudnicki
Prudnik
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-09-29
2032-12-31
Link
653.
PODKARPACKIE
jarosławski
Pruchnik
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-09-25
2032-09-25
Link
654.
OPOLSKIE
opolski
Prószków
wiejska
Program realizowany
2012-08-29
2032-12-31
Link
655.
MAŁOPOLSKIE
proszowicki
Proszowice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-03-19
2032-12-31
Link
656.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ełcki
Prostki
wiejska
Program realizowany
2011-07-05
2031-12-31
Link
657.
MAZOWIECKIE
białobrzeski
Promna
wiejska
Program uchwalony
2020-02-27
2032-12-31
Link
658.
MAZOWIECKIE
piaseczyński
Prażmów
wiejska
Program realizowany
659.
OPOLSKIE
oleski
Praszka
miejsko-wiejska
Program realizowany
2018-12-20
2032-12-31
Link
660.
POMORSKIE
kwidzyński
Prabuty
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-04-27
2032-12-31
Link
661.
WIELKOPOLSKIE
poznański
poznański
powiat
Program realizowany
2014-08-27
2032-12-31
Link
662.
WIELKOPOLSKIE
Poznań
Poznań
powiat
Program uchwalony
2021-03-30
2032-12-31
Link
663.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
węgorzewski
Pozezdrze
wiejska
Program uchwalony
2013-10-24
2032-10-24
Link
664.
WIELKOPOLSKIE
słupecki
Powidz
wiejska
Projekt programu
Link
665.
LUBELSKIE
janowski
Potok Wielki
wiejska
Program realizowany
2011-04-27
2032-12-31
666.
POMORSKIE
słupski
Potęgowo
wiejska
Program uchwalony
2015-03-30
2032-12-31
Link
667.
MAZOWIECKIE
wołomiński
Poświętne
wiejska
Program realizowany
2013-12-01
2032-12-31
Link
668.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Poświętne
wiejska
Program uchwalony
2016-05-17
2026-05-17
Link
669.
ZACHODNIOPOMORSKIE
sławieński
Postomino
wiejska
Program uchwalony
2007-11-07
2032-12-31
Link
670.
MAŁOPOLSKIE
tatrzański
Poronin
wiejska
Program realizowany
2015-02-11
2032-12-31
Link
671.
ŚLĄSKIE
bielski
Porąbka
wiejska
Program uchwalony
2032-12-31
Link
672.
ŚLĄSKIE
myszkowski
Poraj
wiejska
Program uchwalony
673.
OPOLSKIE
opolski
Popielów
wiejska
Program realizowany
2010-03-18
Link
674.
LUBELSKIE
opolski
Poniatowa
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-30
2032-12-31
Link
675.
MAZOWIECKIE
nowodworski
Pomiechówek
wiejska
Program realizowany
2011-12-08
2014-12-31
Link
676.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
staszowski
Połaniec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-04-04
2032-12-31
Link
677.
OPOLSKIE
kędzierzyńsko-kozielski
Polska Cerekiew
wiejska
Program uchwalony
678.
DOLNOŚLĄSKIE
polkowicki
Polkowice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-03-26
2023-12-31
Link
679.
MAZOWIECKIE
zwoleński
Policzna
wiejska
Program realizowany
2010-10-26
Link
680.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Polanica-Zdrój
miejska
Program uchwalony
2013-01-01
2032-12-31
Link
681.
MAZOWIECKIE
pułtuski
Pokrzywnica
wiejska
Program realizowany
2022-02-04
2032-12-31
Link
682.
OPOLSKIE
namysłowski
Pokój
wiejska
Program realizowany
Link
683.
WIELKOPOLSKIE
gostyński
Pogorzela
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-10-18
2032-12-31
Link
684.
PODLASKIE
PODLASKIE
PODLASKIE
województwo
Program uchwalony
2009-02-03
2032-12-31
Link
685.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Podegrodzie
wiejska
Projekt programu
Link
686.
LUBELSKIE
parczewski
Podedwórze
wiejska
Program uchwalony
2019-11-21
2032-12-31
Link
687.
ŁÓDZKIE
poddębicki
Poddębice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-10-29
2032-12-31
Link
688.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Pobiedziska
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-02-26
2032-12-31
Link
689.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Pniewy
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-03-05
2032-12-31
Link
690.
MAZOWIECKIE
grójecki
Pniewy
wiejska
Program uchwalony
2012-10-30
2032-12-31
Link
691.
KUJAWSKO-POMORSKIE
wąbrzeski
Płużnica
wiejska
Program uchwalony
2014-10-29
2032-12-31
Link
692.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryficki
Płoty
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
693.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
działdowski
Płośnica
wiejska
Program realizowany
2012-08-01
2032-12-31
Link
694.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
braniewski
Płoskinia
wiejska
Program uchwalony
2014-09-30
2032-12-31
Link
695.
MAZOWIECKIE
płoński
Płońsk
miejska
Program uchwalony
2009-10-22
2032-10-22
Link
696.
MAZOWIECKIE
makowski
Płoniawy-Bramura
wiejska
Program realizowany
2012-11-01
2032-12-31
Link
697.
MAZOWIECKIE
Płock
Płock
miejska
Program uchwalony
Link
698.
PODLASKIE
augustowski
Płaska
wiejska
Program realizowany
2008-06-27
2032-12-31
Link
699.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Pleśna
wiejska
Projekt programu
Link
700.
WIELKOPOLSKIE
pleszewski
Pleszew
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2007-11-29
2030-12-31
Link
701.
MAZOWIECKIE
łosicki
Platerów
wiejska
Program uchwalony
2010-11-05
2032-12-31
702.
LUBELSKIE
bialski
Piszczac
wiejska
Program uchwalony
2008-02-27
2032-12-31
Link
703.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
piski
Pisz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-03-22
2032-12-31
Link
704.
ŁÓDZKIE
Piotrków Trybunalski
Piotrków Trybunalski
miejska
Program realizowany
2010-11-11
2032-12-31
Link
705.
MAZOWIECKIE
radomski
Pionki
miejska
Program realizowany
2009-04-03
2032-12-31
Link
706.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
pińczowski
Pińczów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-12-02
2032-12-31
Link
707.
WIELKOPOLSKIE
pilski
Piła
miejska
Program realizowany
2014-10-28
2032-12-31
Link
708.
PODKARPACKIE
dębicki
Pilzno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-11-26
2032-11-25
Link
709.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Pilica
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-25
2032-12-31
Link
710.
ŚLĄSKIE
gliwicki
Pilchowice
wiejska
Program uchwalony
2012-01-19
2032-12-31
Link
711.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Pilawa
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-04-28
2032-12-31
Link
712.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Pierzchnica
wiejska
Program realizowany
2007-10-15
2032-12-31
Link
713.
DOLNOŚLĄSKIE
zgorzelecki
Pieńsk
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
714.
DOLNOŚLĄSKIE
złotoryjski
Pielgrzymka
wiejska
Program uchwalony
2013-12-30
2032-12-31
Link
715.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Piekoszów
wiejska
Program uchwalony
2007-03-15
2032-12-31
716.
ŚLĄSKIE
Piekary Śląskie
Piekary Śląskie
miejska
Program uchwalony
2016-01-28
2032-12-31
Link
717.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
mrągowski
Piecki
wiejska
Program uchwalony
2012-09-30
2032-12-31
Link
718.
DOLNOŚLĄSKIE
jeleniogórski
Piechowice
miejska
Projekt programu
Link
719.
PODLASKIE
łomżyński
Piątnica
wiejska
Program uchwalony
2011-03-30
2032-12-31
Link
720.
MAZOWIECKIE
piaseczyński
Piaseczno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2023-11-15
2032-12-31
Link
721.
WIELKOPOLSKIE
gostyński
Pępowo
wiejska
Program realizowany
2021-06-22
2032-12-31
Link
722.
ŁÓDZKIE
poddębicki
Pęczniew
wiejska
Program uchwalony
2011-11-23
2032-12-31
Link
723.
DOLNOŚLĄSKIE
głogowski
Pęcław
wiejska
Program uchwalony
2032-12-31
Link
724.
PODLASKIE
siemiatycki
Perlejewo
wiejska
Program uchwalony
2011-02-27
2032-12-31
725.
POMORSKIE
tczewski
Pelplin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
726.
MAŁOPOLSKIE
myślenicki
Pcim
wiejska
Program realizowany
2011-10-31
2032-12-31
Link
727.
ŁÓDZKIE
wieluński
Pątnów
wiejska
Program uchwalony
2016-02-10
2032-12-31
Link
728.
ŚLĄSKIE
lubliniecki
Pawonków
wiejska
Program uchwalony
2011-09-29
2032-12-31
Link
729.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
starachowicki
Pawłów
wiejska
Program uchwalony
2013-12-30
2032-12-31
Link
730.
OPOLSKIE
kędzierzyńsko-kozielski
Pawłowiczki
wiejska
Program realizowany
Link
731.
ŚLĄSKIE
pszczyński
Pawłowice
wiejska
Program realizowany
2014-09-01
2032-12-31
Link
732.
DOLNOŚLĄSKIE
jaworski
Paszowice
wiejska
Program realizowany
2012-01-31
2032-12-31
Link
733.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Pasłęk
miejsko-wiejska
Program realizowany
2018-02-23
2032-12-31
Link
734.
ŁÓDZKIE
zgierski
Parzęczew
wiejska
Program uchwalony
2016-09-29
2032-09-28
Link
735.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Parysów
wiejska
Program realizowany
2010-09-16
Link
736.
LUBELSKIE
parczewski
Parczew
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-10-26
2014-12-31
Link
737.
POMORSKIE
bytowski
Parchowo
wiejska
Program uchwalony
2013-12-20
2032-12-31
Link
738.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Paradyż
wiejska
Program uchwalony
2013-10-22
2032-12-31
Link
739.
MAZOWIECKIE
siedlecki
Paprotnia
wiejska
Program realizowany
2017-12-29
2032-12-31
Link
740.
KUJAWSKO-POMORSKIE
chełmiński
Papowo Biskupie
wiejska
Program uchwalony
2012-10-30
2032-12-31
Link
741.
ŚLĄSKIE
kłobucki
Panki
wiejska
Program uchwalony
2015-07-30
2032-12-31
Link
742.
KUJAWSKO-POMORSKIE
inowrocławski
Pakość
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-09-14
2032-12-31
Link
743.
OPOLSKIE
nyski
Pakosławice
wiejska
Projekt programu
Link
744.
WIELKOPOLSKIE
rawicki
Pakosław
wiejska
Program uchwalony
2017-11-29
2032-12-31
Link
745.
ŁÓDZKIE
pajęczański
Pajęczno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-08-26
2032-12-31
Link
746.
PODKARPACKIE
mielecki
Padew Narodowa
wiejska
Program realizowany
2011-11-04
2032-12-31
Link
747.
MAZOWIECKIE
gostyniński
Pacyna
wiejska
Program uchwalony
2013-11-12
2032-12-31
Link
748.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
buski
Pacanów
wiejska
Program realizowany
2013-10-23
2032-12-31
Link
749.
ŁÓDZKIE
pabianicki
Pabianice
miejska
Program realizowany
2013-05-16
2032-12-31
Link
750.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
opatowski
Ożarów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
751.
ŁÓDZKIE
zgierski
Ozorków
miejska
Program uchwalony
2023-11-30
2032-12-31
Link
752.
ŁÓDZKIE
zgierski
Ozorków
wiejska
Program uchwalony
2018-04-07
2022-12-31
Link
753.
OPOLSKIE
opolski
Ozimek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-02-25
2032-02-25
Link
754.
LUBUSKIE
nowosolski
Otyń
wiejska
Program realizowany
2015-11-30
755.
MAZOWIECKIE
otwocki
Otwock
miejska
Program realizowany
2010-04-27
2032-12-31
Link
756.
OPOLSKIE
nyski
Otmuchów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-03-24
2032-12-31
Link
757.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Oświęcim
miejska
Program uchwalony
2013-02-27
2032-12-31
Link
758.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Oświęcim
wiejska
Program uchwalony
2013-02-27
2032-12-31
Link
759.
WIELKOPOLSKIE
ostrzeszowski
Ostrzeszów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
760.
ŁÓDZKIE
wieluński
Ostrówek
wiejska
Program uchwalony
2010-12-30
2032-12-31
Link
761.
WIELKOPOLSKIE
ostrowski
Ostrów Wielkopolski
wiejska
Program uchwalony
2014-11-12
2032-12-31
Link
762.
MAZOWIECKIE
ostrowski
Ostrów Mazowiecka
wiejska
Program realizowany
Link
763.
MAZOWIECKIE
ostrowski
Ostrów Mazowiecka
miejska
Program uchwalony
2013-09-18
2032-09-18
Link
764.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Ostróda
wiejska
Program uchwalony
2012-06-27
2032-12-31
Link
765.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Ostróda
miejska
Program uchwalony
2012-12-04
2032-12-31
Link
766.
WIELKOPOLSKIE
słupecki
Ostrowite
wiejska
Program uchwalony
2019-11-28
2032-12-31
Link
767.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
ostrowiecki
Ostrowiec Świętokrzyski
miejska
Program realizowany
2008-07-11
2032-12-31
Link
768.
ZACHODNIOPOMORSKIE
drawski
Ostrowice
wiejska
Program uchwalony
2011-08-31
2032-12-31
Link
769.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Ostroróg
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-04-28
2032-04-28
Link
770.
MAZOWIECKIE
Ostrołęka
Ostrołęka
miejska
Program uchwalony
2011-03-31
2032-12-31
771.
POMORSKIE
nowodworski
Ostaszewo
wiejska
Program uchwalony
2012-12-19
2032-12-31
Link
772.
ŁÓDZKIE
wieluński
Osjaków
wiejska
Projekt programu
Link
773.
ZACHODNIOPOMORSKIE
goleniowski
Osina
wiejska
Program realizowany
2012-12-05
2031-12-31
Link
774.
KUJAWSKO-POMORSKIE
radziejowski
Osięciny
wiejska
Program realizowany
2014-02-21
2032-12-31
Link
775.
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoski
Osielsko
wiejska
Program uchwalony
2020-12-17
2032-12-31
Link
776.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Osiek Mały
wiejska
Program uchwalony
2017-01-01
2032-12-31
Link
777.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Osiek
wiejska
Projekt programu
Link
778.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Osiek
wiejska
Program uchwalony
2012-11-08
2032-12-31
Link
779.
POMORSKIE
starogardzki
Osiek
wiejska
Program realizowany
2013-12-20
2032-12-31
Link
780.
DOLNOŚLĄSKIE
bolesławiecki
Osiecznica
wiejska
Projekt programu
2014-01-01
2032-12-31
Link
781.
MAZOWIECKIE
otwocki
Osieck
wiejska
Program uchwalony
2014-09-29
2032-12-31
Link
782.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Osie
wiejska
Program uchwalony
2016-03-09
2032-12-31
Link
783.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
piski
Orzysz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-10-23
2032-12-31
Link
784.
ŚLĄSKIE
mikołowski
Orzesze
miejska
Program uchwalony
2020-04-21
2032-12-31
Link
785.
MAZOWIECKIE
szydłowiecki
Orońsko
wiejska
Projekt programu
Link
786.
ŚLĄSKIE
mikołowski
Ornontowice
wiejska
Program realizowany
2012-08-01
2032-12-31
Link
787.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
lidzbarski
Orneta
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-10-24
2032-12-31
Link
788.
PODKARPACKIE
przemyski
Orły
wiejska
Program realizowany
2011-12-16
2032-12-31
Link
789.
PODLASKIE
bielski
Orla
wiejska
Program realizowany
2008-12-29
2032-12-31
Link
790.
ŁÓDZKIE
kutnowski
Oporów
wiejska
Projekt programu
2013-10-01
2032-12-31
Link
791.
LUBELSKIE
opolski
Opole Lubelskie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-12-28
2030-12-31
Link
792.
OPOLSKIE
Opole
Opole
miejska
Program realizowany
2010-10-28
2032-12-31
Link
793.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Opoczno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-05-14
Link
794.
WIELKOPOLSKIE
kaliski
Opatówek
wiejska
Program uchwalony
2015-08-31
2032-12-31
Link
795.
ŚLĄSKIE
kłobucki
Opatów
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
796.
WIELKOPOLSKIE
nowotomyski
Opalenica
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-10-27
2032-12-31
Link
797.
DOLNOŚLĄSKIE
oławski
Oława
wiejska
Program uchwalony
2014-12-19
2032-12-31
Link
798.
DOLNOŚLĄSKIE
lubański
Olszyna
miejsko-wiejska
Projekt programu
2010-09-30
2032-12-31
Link
799.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Olsztynek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-02-28
2032-12-31
Link
800.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Olsztyn
wiejska
Program realizowany
2009-11-24
2032-12-31
Link