DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
1.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
braniewski
Braniewo
miejska
Program realizowany
Link
2.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
iławski
Iława
miejska
Program realizowany
Link
3.
ZACHODNIOPOMORSKIE
kołobrzeski
Ustronie Morskie
wiejska
Projekt programu
Link
4.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Świątniki Górne
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
5.
PODLASKIE
zambrowski
Kołaki Kościelne
wiejska
Program realizowany
Link
6.
ŁÓDZKIE
skierniewicki
Maków
wiejska
Program realizowany
Link
7.
DOLNOŚLĄSKIE
lwówecki
Gryfów Śląski
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
8.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Świnna
wiejska
Projekt programu
Link
9.
DOLNOŚLĄSKIE
złotoryjski
Zagrodno
wiejska
Program uchwalony
Link
10.
DOLNOŚLĄSKIE
legnicki
Krotoszyce
wiejska
Program realizowany
2032-03-31
Link
11.
WIELKOPOLSKIE
koniński
Kramsk
wiejska
Projekt programu
Link
12.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Markusy
wiejska
Projekt programu
Link
13.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Rokiciny
wiejska
Projekt programu
Link
14.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Babiak
wiejska
Program uchwalony
Link
15.
DOLNOŚLĄSKIE
wałbrzyski
Walim
wiejska
Projekt programu
Link
16.
MAZOWIECKIE
piaseczyński
Tarczyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
17.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Podegrodzie
wiejska
Projekt programu
Link
18.
PODLASKIE
suwalski
Bakałarzewo
wiejska
Program realizowany
19.
PODLASKIE
Łomża
Łomża
miejska
Program uchwalony
Link
20.
WIELKOPOLSKIE
ostrzeszowski
Czajków
wiejska
Projekt programu
Link
21.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Lubień Kujawski
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
22.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Komorniki
wiejska
Projekt programu
Link
23.
POMORSKIE
nowodworski
Stegna
wiejska
Program uchwalony
Link
24.
LUBELSKIE
chełmski
Ruda-Huta
wiejska
Program realizowany
Link
25.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Zakrzewo
wiejska
Projekt programu
Link
26.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
starachowicki
Starachowice
miejska
Program realizowany
Link
27.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Lgota Wielka
wiejska
Program realizowany
Link
28.
PODKARPACKIE
strzyżowski
Niebylec
wiejska
Projekt programu
Link
29.
MAŁOPOLSKIE
miechowski
Miechów
miejsko-wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
30.
POMORSKIE
starogardzki
Lubichowo
wiejska
Program realizowany
Link
31.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Żabno
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
32.
DOLNOŚLĄSKIE
głogowski
Pęcław
wiejska
Program uchwalony
2032-12-31
Link
33.
DOLNOŚLĄSKIE
głogowski
Żukowice
wiejska
Program realizowany
2032-12-31
Link
34.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Kamionka Wielka
wiejska
Projekt programu
Link
35.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Milejewo
wiejska
Projekt programu
Link
36.
OPOLSKIE
kędzierzyńsko-kozielski
Pawłowiczki
wiejska
Program realizowany
Link
37.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Dębowiec
wiejska
Projekt programu
Link
38.
MAŁOPOLSKIE
proszowicki
Nowe Brzesko
miejsko-wiejska
Program realizowany
2032-12-31
Link
39.
MAZOWIECKIE
białobrzeski
Wyśmierzyce
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
40.
LUBELSKIE
zamojski
Sitno
wiejska
Program realizowany
Link
41.
LUBELSKIE
lubelski
Jastków
wiejska
Projekt programu
Link
42.
MAŁOPOLSKIE
bocheński
Żegocina
wiejska
Projekt programu
Link
43.
MAŁOPOLSKIE
bocheński
Bochnia
wiejska
Program uchwalony
Link
44.
ŁÓDZKIE
łódzki wschodni
Koluszki
miejsko-wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
45.
MAZOWIECKIE
przysuski
Rusinów
wiejska
Projekt programu
Link
46.
MAZOWIECKIE
kozienicki
Garbatka-Letnisko
wiejska
Projekt programu
Link
47.
MAZOWIECKIE
płoński
Baboszewo
wiejska
Program uchwalony
Link
48.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Koło
wiejska
Program uchwalony
Link
49.
DOLNOŚLĄSKIE
legnicki
Chojnów
wiejska
Projekt programu
Link
50.
MAZOWIECKIE
płocki
Bulkowo
wiejska
Projekt programu
Link
51.
WIELKOPOLSKIE
kaliski
Żelazków
wiejska
Projekt programu
Link
52.
MAŁOPOLSKIE
wielicki
Wieliczka
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
53.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Nawojowa
wiejska
Projekt programu
Link
54.
MAZOWIECKIE
ostrowski
Ostrów Mazowiecka
wiejska
Program realizowany
Link
55.
POMORSKIE
bytowski
Miastko
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
56.
WIELKOPOLSKIE
czarnkowsko-trzcianecki
Czarnków
wiejska
Program uchwalony
Link
57.
POMORSKIE
tczewski
Subkowy
wiejska
Program uchwalony
Link
58.
ZACHODNIOPOMORSKIE
stargardzki
Suchań
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
59.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Łososina Dolna
wiejska
Projekt programu
Link
60.
ŚLĄSKIE
Mysłowice
Mysłowice
miejska
Projekt programu
Link
61.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Szamotuły
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
62.
DOLNOŚLĄSKIE
jeleniogórski
Piechowice
miejska
Projekt programu
Link
63.
KUJAWSKO-POMORSKIE
aleksandrowski
Waganiec
wiejska
Program realizowany
Link
64.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Moszczenica
wiejska
Projekt programu
Link
65.
ŚLĄSKIE
Bytom
Bytom
miejska
Program uchwalony
66.
WIELKOPOLSKIE
słupecki
Powidz
wiejska
Projekt programu
Link
67.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Łaskarzew
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
68.
WIELKOPOLSKIE
średzki
Środa Wielkopolska
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2032-12-31
Link
69.
PODKARPACKIE
ropczycko-sędziszowski
Wielopole Skrzyńskie
wiejska
Projekt programu
Link
70.
WIELKOPOLSKIE
ostrzeszowski
Mikstat
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
71.
OPOLSKIE
oleski
Gorzów Śląski
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
72.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Kłodzko
miejska
Program uchwalony
2032-12-31
Link
73.
MAŁOPOLSKIE
myślenicki
Dobczyce
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
74.
ŚLĄSKIE
bieruńsko-lędziński
Chełm Śląski
wiejska
Projekt programu
Link
75.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Gorlice
miejska
Projekt programu
Link
76.
ŁÓDZKIE
łaski
Widawa
wiejska
Program uchwalony
Link
77.
DOLNOŚLĄSKIE
ząbkowicki
Ziębice
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
78.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Korzenna
wiejska
Projekt programu
Link
79.
ŚLĄSKIE
bieruńsko-lędziński
Bojszowy
wiejska
Program uchwalony
Link
80.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Osiek
wiejska
Projekt programu
Link
81.
MAZOWIECKIE
ostrowski
Zaręby Kościelne
wiejska
Projekt programu
Link
82.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Łopuszno
wiejska
Program uchwalony
Link
83.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Jabłonka
wiejska
Program realizowany
Link
84.
KUJAWSKO-POMORSKIE
toruński
Czernikowo
wiejska
Program realizowany
2032-12-31
Link
85.
PODLASKIE
sejneński
Puńsk
wiejska
Projekt programu
Link
86.
DOLNOŚLĄSKIE
ząbkowicki
Bardo
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
87.
WIELKOPOLSKIE
jarociński
Jaraczewo
wiejska
Program realizowany
Link
88.
DOLNOŚLĄSKIE
głogowski
Kotla
wiejska
Program uchwalony
89.
ŚLĄSKIE
myszkowski
Poraj
wiejska
Program uchwalony
90.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Sieradz
miejska
Projekt programu
Link
91.
PODKARPACKIE
stalowowolski
Radomyśl nad Sanem
wiejska
Projekt programu
Link
92.
MAZOWIECKIE
wyszkowski
Długosiodło
wiejska
Projekt programu
Link
93.
PODKARPACKIE
strzyżowski
Strzyżów
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
94.
ŚLĄSKIE
pszczyński
Goczałkowice-Zdrój
wiejska
Program uchwalony
2032-12-31
Link
95.
ŁÓDZKIE
piotrkowski
Wola Krzysztoporska
wiejska
Program uchwalony
Link
96.
KUJAWSKO-POMORSKIE
chełmiński
Lisewo
wiejska
Program uchwalony
Link
97.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Szczytna
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
98.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Łużna
wiejska
Projekt programu
Link
99.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Węgierska Górka
wiejska
Projekt programu
Link
100.
MAZOWIECKIE
miński
Kałuszyn
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
101.
MAZOWIECKIE
żyrardowski
Puszcza Mariańska
wiejska
Program uchwalony
Link
102.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
opatowski
Iwaniska
wiejska
Program uchwalony
Link
103.
MAZOWIECKIE
szydłowiecki
Orońsko
wiejska
Projekt programu
Link
104.
OPOLSKIE
opolski
Tułowice
wiejska
Projekt programu
Link
105.
PODLASKIE
sejneński
Sejny
wiejska
Projekt programu
Link
106.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
skarżyski
Łączna
wiejska
Program realizowany
Link
107.
ŁÓDZKIE
łęczycki
Łęczyca
wiejska
Projekt programu
Link
108.
MAZOWIECKIE
sochaczewski
Iłów
wiejska
Projekt programu
Link
109.
ZACHODNIOPOMORSKIE
koszaliński
Sianów
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
110.
MAZOWIECKIE
grójecki
Warka
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
111.
ŚLĄSKIE
Żory
Żory
miejska
Program uchwalony
Link
112.
MAZOWIECKIE
miński
Mińsk Mazowiecki
wiejska
Program realizowany
Link
113.
OPOLSKIE
opolski
Komprachcice
wiejska
Program uchwalony
Link
114.
ŁÓDZKIE
wieluński
Osjaków
wiejska
Projekt programu
Link
115.
ZACHODNIOPOMORSKIE
wałecki
Tuczno
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
116.
PODKARPACKIE
jarosławski
Rokietnica
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
117.
DOLNOŚLĄSKIE
lubiński
Rudna
wiejska
Program uchwalony
Link
118.
ŁÓDZKIE
pajęczański
Siemkowice
wiejska
Projekt programu
Link
119.
MAZOWIECKIE
grójecki
Mogielnica
miejsko-wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
120.
LUBELSKIE
łęczyński
Spiczyn
wiejska
Projekt programu
Link
121.
WIELKOPOLSKIE
leszczyński
Lipno
wiejska
Program realizowany
Link
122.
ŚLĄSKIE
kłobucki
Krzepice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
123.
ŚLĄSKIE
kłobucki
Opatów
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
124.
POMORSKIE
człuchowski
Koczała
wiejska
Program realizowany
Link
125.
ZACHODNIOPOMORSKIE
drawski
Wierzchowo
wiejska
Projekt programu
Link
126.
KUJAWSKO-POMORSKIE
sępoleński
Sośno
wiejska
Program uchwalony
Link
127.
PODKARPACKIE
przemyski
Krasiczyn
wiejska
Projekt programu
Link
128.
ŚLĄSKIE
bielski
Porąbka
wiejska
Program uchwalony
2032-12-31
Link
129.
WIELKOPOLSKIE
nowotomyski
Miedzichowo
wiejska
Program uchwalony
Link
130.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Masłów
wiejska
Program uchwalony
Link
131.
DOLNOŚLĄSKIE
zgorzelecki
Pieńsk
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
132.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
pińczowski
Złota
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
133.
MAZOWIECKIE
węgrowski
Sadowne
wiejska
Projekt programu
Link
134.
MAZOWIECKIE
łosicki
Sarnaki
wiejska
Projekt programu
135.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Pleśna
wiejska
Projekt programu
Link
136.
PODKARPACKIE
sanocki
Zagórz
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
137.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Krościenko nad Dunajcem
wiejska
Program uchwalony
Link
138.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
szczycieński
Wielbark
wiejska
Projekt programu
Link
139.
PODLASKIE
łomżyński
Zbójna
wiejska
Projekt programu
Link
140.
PODKARPACKIE
przemyski
Fredropol
wiejska
Projekt programu
Link
141.
ZACHODNIOPOMORSKIE
koszaliński
Biesiekierz
wiejska
Program realizowany
Link
142.
PODKARPACKIE
dębicki
Dębica
miejska
Program uchwalony
143.
PODKARPACKIE
bieszczadzki
Lutowiska
wiejska
Program realizowany
Link
144.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Zawiercie
miejska
Program uchwalony
Link
145.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Suchy Las
wiejska
Projekt programu
Link
146.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Uście Gorlickie
wiejska
Projekt programu
Link
147.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Gromnik
wiejska
Projekt programu
Link
148.
OPOLSKIE
kędzierzyńsko-kozielski
Cisek
wiejska
Program uchwalony
149.
ŁÓDZKIE
rawski
Rawa Mazowiecka
miejska
Projekt programu
Link
150.
MAZOWIECKIE
siedlecki
Siedlce
wiejska
Program realizowany
Link
151.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Lubenia
wiejska
Program realizowany
2032-12-31
Link
152.
MAZOWIECKIE
makowski
Czerwonka
wiejska
Program uchwalony
Link
153.
MAZOWIECKIE
szydłowiecki
Szydłowiec
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
154.
KUJAWSKO-POMORSKIE
aleksandrowski
Nieszawa
miejska
Projekt programu
Link
155.
OPOLSKIE
opolski
Tarnów Opolski
wiejska
Program uchwalony
Link
156.
ŁÓDZKIE
łowicki
Kiernozia
wiejska
Program uchwalony
Link
157.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Zagnańsk
wiejska
Program uchwalony
Link
158.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Chełmek
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
159.
DOLNOŚLĄSKIE
ząbkowicki
Stoszowice
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
160.
PODKARPACKIE
brzozowski
Domaradz
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
161.
LUBUSKIE
słubicki
Cybinka
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
162.
ZACHODNIOPOMORSKIE
łobeski
Resko
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
163.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
buski
Gnojno
wiejska
Projekt programu
Link
164.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Górno
wiejska
Program realizowany
Link
165.
OPOLSKIE
nyski
Pakosławice
wiejska
Projekt programu
Link
166.
MAŁOPOLSKIE
suski
Jordanów
miejska
Projekt programu
Link
167.
DOLNOŚLĄSKIE
świdnicki
Świebodzice
miejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
168.
KUJAWSKO-POMORSKIE
sępoleński
Kamień Krajeński
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
169.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Świątki
wiejska
Projekt programu
Link
170.
ŁÓDZKIE
kutnowski
Krośniewice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
171.
DOLNOŚLĄSKIE
wałbrzyski
Szczawno-Zdrój
miejska
Projekt programu
Link
172.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Stary Sącz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
173.
PODLASKIE
bielski
Bielsk Podlaski
wiejska
Program uchwalony
Link
174.
OPOLSKIE
kędzierzyńsko-kozielski
Polska Cerekiew
wiejska
Program uchwalony
175.
PODLASKIE
łomżyński
Przytuły
wiejska
Program uchwalony
Link
176.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Zator
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
177.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Mogilany
wiejska
Projekt programu
Link
178.
WIELKOPOLSKIE
ostrowski
Raszków
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
179.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Lubraniec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
180.
KUJAWSKO-POMORSKIE
toruński
Obrowo
wiejska
Projekt programu
Link
181.
PODLASKIE
łomżyński
Łomża
wiejska
Program realizowany
Link
182.
PODKARPACKIE
przemyski
Żurawica
wiejska
Projekt programu
Link
183.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Koniecpol
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
184.
LUBUSKIE
żagański
Żagań
wiejska
Projekt programu
Link
185.
MAZOWIECKIE
przysuski
Odrzywół
wiejska
Projekt programu
Link
186.
WIELKOPOLSKIE
czarnkowsko-trzcianecki
Czarnków
miejska
Program uchwalony
Link
187.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Sieradz
wiejska
Projekt programu
Link
188.
MAŁOPOLSKIE
miechowski
Charsznica
wiejska
Projekt programu
Link
189.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Rokietnica
wiejska
Program uchwalony
Link
190.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Ropa
wiejska
Program uchwalony
Link
191.
PODKARPACKIE
mielecki
Wadowice Górne
wiejska
Program uchwalony
Link
192.
MAZOWIECKIE
wyszkowski
Wyszków
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
193.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Szerzyny
wiejska
Program uchwalony
Link
194.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Miłakowo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
195.
MAZOWIECKIE
Płock
Płock
miejska
Program uchwalony
Link
196.
ŚLĄSKIE
będziński
Wojkowice
miejska
Program realizowany
Link
197.
LUBUSKIE
gorzowski
Kłodawa
wiejska
Program realizowany
Link
198.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Drzycim
wiejska
Projekt programu
Link
199.
KUJAWSKO-POMORSKIE
aleksandrowski
Raciążek
wiejska
Projekt programu
Link
200.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryficki
Płoty
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link