DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
101.
POMORSKIE
pucki
Puck
wiejska
Program realizowany
2007-03-16
2030-12-31
Link
102.
LUBUSKIE
żarski
Brody
wiejska
Program realizowany
2011-02-14
2032-12-31
Link
103.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Łącko
wiejska
Program realizowany
2019-11-29
2032-12-31
Link
104.
MAŁOPOLSKIE
brzeski
Iwkowa
wiejska
Program realizowany
2011-10-01
2032-12-31
Link
105.
DOLNOŚLĄSKIE
milicki
Krośnice
wiejska
Program realizowany
2012-10-31
2032-12-31
Link
106.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
skarżyski
Łączna
wiejska
Program realizowany
Link
107.
MAŁOPOLSKIE
wadowicki
Tomice
wiejska
Program realizowany
2012-12-08
2032-12-31
Link
108.
MAŁOPOLSKIE
tatrzański
Zakopane
miejska
Program realizowany
2013-08-02
2032-12-31
Link
109.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Skała
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-04-24
2032-12-31
Link
110.
ŚLĄSKIE
lubliniecki
Kochanowice
wiejska
Program realizowany
2012-05-31
2032-12-31
Link
111.
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoski
Sicienko
wiejska
Program realizowany
2011-04-27
2032-12-31
Link
112.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
działdowski
Płośnica
wiejska
Program realizowany
2012-08-01
2032-12-31
Link
113.
MAZOWIECKIE
siedlecki
Mokobody
wiejska
Program realizowany
2008-07-07
2032-12-31
Link
114.
MAZOWIECKIE
zwoleński
Zwoleń
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-03-22
2032-12-31
Link
115.
DOLNOŚLĄSKIE
wrocławski
Sobótka
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-09-01
2032-09-01
Link
116.
ŁÓDZKIE
pabianicki
Pabianice
miejska
Program realizowany
2013-05-16
2032-12-31
Link
117.
KUJAWSKO-POMORSKIE
Grudziądz
Grudziądz
miejska
Program realizowany
2008-03-26
2032-12-31
118.
ZACHODNIOPOMORSKIE
kołobrzeski
Kołobrzeg
miejska
Program realizowany
2021-11-22
2032-12-31
Link
119.
KUJAWSKO-POMORSKIE
nakielski
Mrocza
miejsko-wiejska
Program realizowany
2020-05-29
2032-12-31
Link
120.
DOLNOŚLĄSKIE
jaworski
Mściwojów
wiejska
Program realizowany
2011-11-28
2032-12-31
Link
121.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Irządze
wiejska
Program realizowany
2011-10-31
2032-12-31
Link
122.
ŚLĄSKIE
będziński
Mierzęcice
wiejska
Program realizowany
2011-11-30
2032-12-31
Link
123.
ŁÓDZKIE
zgierski
Aleksandrów Łódzki
miejsko-wiejska
Program realizowany
2021-01-28
2032-12-31
Link
124.
ŚLĄSKIE
Katowice
Katowice
miejska
Program realizowany
2020-12-31
2032-12-31
Link
125.
ŚLĄSKIE
Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
miejska
Program realizowany
2011-04-12
2032-12-31
Link
126.
DOLNOŚLĄSKIE
ząbkowicki
Ząbkowice Śląskie
miejsko-wiejska
Program realizowany
2018-02-09
2032-12-31
Link
127.
MAŁOPOLSKIE
dąbrowski
Radgoszcz
wiejska
Program realizowany
2019-05-09
2032-12-31
Link
128.
PODLASKIE
moniecki
Goniądz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-10-10
2032-12-31
Link
129.
MAŁOPOLSKIE
olkuski
Bolesław
wiejska
Program realizowany
2011-09-03
2032-12-31
Link
130.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Wojnicz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-10-06
2032-12-31
Link
131.
MAZOWIECKIE
płocki
Nowy Duninów
wiejska
Program realizowany
2009-05-19
2032-12-31
Link
132.
POMORSKIE
gdański
Cedry Wielkie
wiejska
Program realizowany
2011-12-02
2032-12-31
Link
133.
POMORSKIE
gdański
Trąbki Wielkie
wiejska
Program realizowany
2021-05-19
2032-12-31
Link
134.
MAZOWIECKIE
grodziski
Grodzisk Mazowiecki
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-03-25
2032-12-31
Link
135.
KUJAWSKO-POMORSKIE
mogileński
Jeziora Wielkie
wiejska
Program realizowany
2006-08-31
2032-12-31
Link
136.
MAZOWIECKIE
nowodworski
Pomiechówek
wiejska
Program realizowany
2011-12-08
2014-12-31
Link
137.
MAZOWIECKIE
sokołowski
Sokołów Podlaski
wiejska
Program realizowany
2008-06-30
2032-06-30
Link
138.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Bobowa
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-03-01
2032-12-31
Link
139.
MAZOWIECKIE
wołomiński
Ząbki
miejska
Program realizowany
2014-05-14
2032-12-31
Link
140.
LUBELSKIE
łukowski
Stoczek Łukowski
wiejska
Program realizowany
2010-09-01
2014-12-31
Link
141.
MAZOWIECKIE
pułtuski
Obryte
wiejska
Program realizowany
2009-12-29
2019-12-31
Link
142.
PODKARPACKIE
Krosno
Krosno
miejska
Program realizowany
2011-02-25
2032-12-31
Link
143.
MAZOWIECKIE
węgrowski
Liw
wiejska
Program realizowany
2008-10-07
2032-12-31
Link
144.
PODKARPACKIE
sanocki
Tyrawa Wołoska
wiejska
Program realizowany
2011-12-01
2030-12-30
Link
145.
ŚLĄSKIE
pszczyński
Kobiór
wiejska
Program realizowany
2012-02-02
2032-12-31
Link
146.
MAŁOPOLSKIE
olkuski
Trzyciąż
wiejska
Program realizowany
2011-12-28
2032-10-20
Link
147.
POMORSKIE
Słupsk
Słupsk
miejska
Program realizowany
2014-03-27
2032-12-31
Link
148.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Garwolin
wiejska
Program realizowany
2010-09-14
Link
149.
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoski
Dąbrowa Chełmińska
wiejska
Program realizowany
2012-03-08
2032-12-30
Link
150.
MAZOWIECKIE
siedlecki
Siedlce
wiejska
Program realizowany
Link
151.
ŁÓDZKIE
pabianicki
Lutomiersk
wiejska
Program realizowany
2011-11-21
2032-12-31
Link
152.
MAZOWIECKIE
ostrołęcki
Lelis
wiejska
Program realizowany
2012-01-01
2032-12-31
Link
153.
ŚLĄSKIE
wodzisławski
Lubomia
wiejska
Program realizowany
2012-02-08
2032-12-31
Link
154.
KUJAWSKO-POMORSKIE
inowrocławski
Inowrocław
wiejska
Program realizowany
2012-01-01
2032-12-31
Link
155.
MAZOWIECKIE
otwocki
Celestynów
wiejska
Program realizowany
2018-12-19
2032-12-31
Link
156.
WIELKOPOLSKIE
wolsztyński
Siedlec
wiejska
Program realizowany
2009-01-15
2032-12-31
Link
157.
LUBELSKIE
Chełm
Chełm
miejska
Program realizowany
2008-04-25
2032-12-31
Link
158.
POMORSKIE
człuchowski
Człuchów
wiejska
Program realizowany
2010-03-30
2015-03-30
Link
159.
LUBELSKIE
bialski
Terespol
wiejska
Program realizowany
2011-04-06
2032-12-31
Link
160.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Ślemień
wiejska
Program realizowany
2011-12-07
2032-12-31
Link
161.
POMORSKIE
lęborski
Lębork
miejska
Program realizowany
2011-12-27
2032-12-31
Link
162.
PODLASKIE
grajewski
Rajgród
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-20
2032-12-31
Link
163.
MAZOWIECKIE
żuromiński
Lutocin
wiejska
Program realizowany
2011-08-25
2032-12-31
Link
164.
POMORSKIE
kartuski
Sulęczyno
wiejska
Program realizowany
2009-11-18
2032-12-31
Link
165.
ZACHODNIOPOMORSKIE
Szczecin
Szczecin
miejska
Program realizowany
2005-01-01
2032-12-31
Link
166.
KUJAWSKO-POMORSKIE
nakielski
Szubin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-10-29
2032-12-31
167.
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoski
Koronowo
miejska
Program realizowany
2011-10-26
2032-12-31
Link
168.
ZACHODNIOPOMORSKIE
myśliborski
Barlinek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-04-28
2032-12-31
169.
KUJAWSKO-POMORSKIE
nakielski
Nakło nad Notecią
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-12-29
2032-12-31
Link
170.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Brodnica
wiejska
Program realizowany
2020-10-01
2032-12-31
Link
171.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Gietrzwałd
wiejska
Program realizowany
2012-07-31
2032-12-31
Link
172.
ŁÓDZKIE
Łódź
Łódź
miejska
Program realizowany
2011-09-01
2011-09-16
173.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Bobrowo
wiejska
Program realizowany
2011-11-28
2032-12-31
Link
174.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Baruchowo
wiejska
Program realizowany
2012-12-28
2032-12-31
Link
175.
MAZOWIECKIE
ciechanowski
Grudusk
wiejska
Program realizowany
2011-06-22
2032-12-31
Link
176.
MAŁOPOLSKIE
limanowski
Limanowa
wiejska
Program realizowany
2012-12-14
2032-12-31
Link
177.
LUBUSKIE
słubicki
Górzyca
wiejska
Program realizowany
2017-12-22
2032-12-31
Link
178.
LUBELSKIE
chełmski
Kamień
wiejska
Program realizowany
2009-03-07
2032-12-31
Link
179.
PODLASKIE
białostocki
Czarna Białostocka
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-02-08
Link
180.
MAZOWIECKIE
przasnyski
Czernice Borowe
wiejska
Program realizowany
2012-11-29
2032-12-31
Link
181.
ŚLĄSKIE
lubliniecki
Lubliniec
miejska
Program realizowany
2012-03-20
2032-12-31
Link
182.
WIELKOPOLSKIE
turecki
Turek
miejska
Program realizowany
2019-08-29
2032-12-31
Link
183.
PODKARPACKIE
krośnieński
Krościenko Wyżne
wiejska
Program realizowany
2012-11-29
2023-12-31
Link
184.
PODLASKIE
suwalski
Jeleniewo
wiejska
Program realizowany
2010-11-09
2032-12-31
Link
185.
ŚLĄSKIE
tarnogórski
Tarnowskie Góry
miejska
Program realizowany
2012-05-30
2032-12-31
Link
186.
ŚLĄSKIE
mikołowski
Ornontowice
wiejska
Program realizowany
2012-08-01
2032-12-31
Link
187.
LUBUSKIE
krośnieński
Dąbie
wiejska
Program realizowany
2010-10-11
2032-12-31
Link
188.
ŚLĄSKIE
tarnogórski
Zbrosławice
wiejska
Program realizowany
2012-07-04
2032-12-31
Link
189.
ŚLĄSKIE
będziński
Bobrowniki
wiejska
Program realizowany
2012-10-22
2032-12-31
Link
190.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Nowy Targ
miejska
Program realizowany
2012-04-20
2032-01-01
Link
191.
LUBELSKIE
zamojski
Komarów-Osada
wiejska
Program realizowany
2012-12-17
2032-12-31
Link
192.
ŚLĄSKIE
bielski
Buczkowice
wiejska
Program realizowany
2012-01-25
2032-12-31
Link
193.
PODKARPACKIE
ropczycko-sędziszowski
Iwierzyce
wiejska
Program realizowany
2012-11-14
2032-12-31
Link
194.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Chodecz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-09-25
2032-12-31
Link
195.
LUBELSKIE
kraśnicki
Zakrzówek
wiejska
Program realizowany
2011-08-11
2032-12-31
196.
LUBELSKIE
zamojski
Łabunie
wiejska
Program realizowany
2011-12-28
2032-12-31
Link
197.
KUJAWSKO-POMORSKIE
grudziądzki
Gruta
wiejska
Program realizowany
2012-01-30
2032-12-31
Link
198.
PODLASKIE
moniecki
Jaświły
wiejska
Program realizowany
2015-03-20
2032-12-31
Link
199.
DOLNOŚLĄSKIE
trzebnicki
Oborniki Śląskie
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-09-26
2032-12-31
Link
200.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
kętrzyński
Korsze
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-01-01
2032-12-31
Link