DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
1801.
PODKARPACKIE
lubaczowski
Lubaczów
miejska
Program realizowany
2013-10-21
2032-12-31
Link
1802.
ŚLĄSKIE
bielski
Szczyrk
miejska
Program uchwalony
2011-04-26
2032-12-31
Link
1803.
MAZOWIECKIE
otwocki
Józefów
miejska
Program uchwalony
2014-12-19
2032-12-31
Link
1804.
MAZOWIECKIE
sierpecki
Sierpc
miejska
Program realizowany
2009-04-22
2032-12-31
Link
1805.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
iławski
Lubawa
miejska
Program realizowany
2014-01-29
2032-12-31
Link
1806.
DOLNOŚLĄSKIE
jeleniogórski
Szklarska Poręba
miejska
Projekt programu
2015-08-01
2032-12-31
Link
1807.
PODLASKIE
bielski
Bielsk Podlaski
miejska
Projekt programu
2015-07-31
2032-12-31
Link
1808.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Cieszyn
miejska
Program realizowany
2013-01-31
2032-12-31
Link
1809.
ŚLĄSKIE
gliwicki
Pyskowice
miejska
Program realizowany
2017-01-01
2032-12-31
Link
1810.
ŁÓDZKIE
zgierski
Zgierz
miejska
Program realizowany
2011-09-11
2032-12-31
Link
1811.
POMORSKIE
Gdynia
Gdynia
miejska
Program realizowany
2013-09-25
2032-12-31
Link
1812.
MAŁOPOLSKIE
limanowski
Mszana Dolna
miejska
Program realizowany
2010-10-31
2032-12-31
Link
1813.
LUBELSKIE
Chełm
Chełm
miejska
Program realizowany
2008-04-25
2032-12-31
Link
1814.
LUBELSKIE
biłgorajski
Biłgoraj
miejska
Program uchwalony
2021-12-01
2032-12-31
Link
1815.
LUBELSKIE
kraśnicki
Kraśnik
miejska
Program realizowany
2019-01-31
2023-12-31
Link
1816.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
lidzbarski
Lidzbark Warmiński
miejska
Program realizowany
2012-06-27
2032-12-31
Link
1817.
KUJAWSKO-POMORSKIE
Grudziądz
Grudziądz
miejska
Program realizowany
2008-03-26
2032-12-31
1818.
MAZOWIECKIE
radomski
Pionki
miejska
Program realizowany
2009-04-03
2032-12-31
Link
1819.
KUJAWSKO-POMORSKIE
aleksandrowski
Nieszawa
miejska
Projekt programu
Link
1820.
DOLNOŚLĄSKIE
Wrocław
Wrocław
miejska
Program uchwalony
2012-03-15
2032-12-31
Link
1821.
DOLNOŚLĄSKIE
świdnicki
Świebodzice
miejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1822.
ZACHODNIOPOMORSKIE
kamieński
Wolin
miejska
Program realizowany
2011-02-23
2032-12-31
Link
1823.
ŚLĄSKIE
tarnogórski
Radzionków
miejska
Program uchwalony
2019-11-28
2032-12-31
Link
1824.
DOLNOŚLĄSKIE
oleśnicki
Oleśnica
miejska
Program uchwalony
2012-09-28
2032-12-31
Link
1825.
LUBELSKIE
Biała Podlaska
Biała Podlaska
miejska
Program realizowany
2007-04-23
2032-12-31
Link
1826.
WIELKOPOLSKIE
Konin
Konin
miejska
Program realizowany
2013-12-18
2032-12-31
Link
1827.
PODKARPACKIE
dębicki
Dębica
miejska
Program uchwalony
1828.
ŚLĄSKIE
będziński
Będzin
miejska
Program realizowany
2012-12-19
2032-12-31
Link
1829.
PODLASKIE
grajewski
Grajewo
miejska
Program realizowany
2010-10-29
2032-12-31
Link
1830.
PODKARPACKIE
jarosławski
Radymno
miejska
Program uchwalony
2013-01-29
2032-12-31
Link
1831.
LUBELSKIE
włodawski
Włodawa
miejska
Program realizowany
2023-01-31
2032-12-31
Link
1832.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
Olsztyn
Olsztyn
miejska
Program uchwalony
2011-11-30
Link
1833.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
skarżyski
Skarżysko-Kamienna
miejska
Program realizowany
2016-01-01
2032-12-31
Link
1834.
PODKARPACKIE
Rzeszów
Rzeszów
miejska
Program realizowany
2011-03-29
2032-12-31
Link
1835.
DOLNOŚLĄSKIE
dzierżoniowski
Dzierżoniów
miejska
Program realizowany
2010-10-25
Link
1836.
WIELKOPOLSKIE
kościański
Kościan
miejska
Program realizowany
2011-03-17
2032-12-31
Link
1837.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Dynów
miejska
Program realizowany
2011-07-20
2032-12-31
Link
1838.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
starachowicki
Starachowice
miejska
Program realizowany
Link
1839.
MAZOWIECKIE
przasnyski
Przasnysz
miejska
Program realizowany
2011-01-27
2032-12-31
Link
1840.
ŁÓDZKIE
bełchatowski
Bełchatów
miejska
Program uchwalony
2012-10-25
2032-12-31
1841.
MAZOWIECKIE
płoński
Raciąż
miejska
Program realizowany
2010-12-10
2032-12-31
Link
1842.
PODKARPACKIE
leżajski
Leżajsk
miejska
Program realizowany
2011-12-09
2032-12-31
Link
1843.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Koło
miejska
Program uchwalony
2014-09-24
2032-12-31
Link
1844.
PODLASKIE
hajnowski
Hajnówka
miejska
Program realizowany
2020-02-26
2032-12-31
Link
1845.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Ustroń
miejska
Program uchwalony
2015-04-30
2032-12-31
Link
1846.
MAZOWIECKIE
węgrowski
Węgrów
miejska
Program realizowany
2008-09-26
2032-12-31
Link
1847.
POMORSKIE
starogardzki
Starogard Gdański
miejska
Program uchwalony
2009-02-25
2032-12-31
Link
1848.
ŁÓDZKIE
zgierski
Ozorków
miejska
Program uchwalony
2023-11-30
2032-12-31
Link
1849.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Zawiercie
miejska
Program uchwalony
Link
1850.
MAŁOPOLSKIE
limanowski
Limanowa
miejska
Program uchwalony
2011-11-08
2032-12-31
Link
1851.
MAZOWIECKIE
Radom
Radom
miejska
Program realizowany
2010-06-28
2032-12-31
Link
1852.
ŚLĄSKIE
tarnogórski
Miasteczko Śląskie
miejska
Program uchwalony
2009-08-28
2032-12-31
Link
1853.
PODLASKIE
PODLASKIE
PODLASKIE
województwo
Program uchwalony
2009-02-03
2032-12-31
Link
1854.
LUBUSKIE
LUBUSKIE
LUBUSKIE
województwo
Program uchwalony
2016-12-13
2032-12-31
Link
1855.
WIELKOPOLSKIE
poznański
poznański
powiat
Program realizowany
2014-08-27
2032-12-31
Link
1856.
LUBELSKIE
LUBELSKIE
LUBELSKIE
województwo
Program uchwalony
2016-12-02
2032-12-02
Link
1857.
MAZOWIECKIE
MAZOWIECKIE
MAZOWIECKIE
województwo
Program realizowany
2019-01-22
2024-12-31
Link
1858.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
województwo
Program realizowany
2016-07-27
2020-07-27
Link
1859.
ŁÓDZKIE
ŁÓDZKIE
ŁÓDZKIE
województwo
Program uchwalony
2021-09-28
2031-12-31
Link
1860.
ŚLĄSKIE
ŚLĄSKIE
ŚLĄSKIE
województwo
Program realizowany
2011-05-19
2032-12-31
Link
1861.
LUBELSKIE
lubelski
powiat
Program uchwalony
2011-06-28
2032-12-31
Link
1862.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
nidzicki
powiat
Program uchwalony
2011-10-28
2032-12-31
Link