DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
1.
PODLASKIE
moniecki
Knyszyn
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-09-14
2023-09-14
Link
2.
MAZOWIECKIE
legionowski
Serock
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-07-15
2032-07-15
Link
3.
WIELKOPOLSKIE
gnieźnieński
Witkowo
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-11-28
2032-12-31
Link
4.
ZACHODNIOPOMORSKIE
łobeski
Łobez
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-12-31
2032-12-31
Link
5.
POMORSKIE
sztumski
Sztum
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2020-11-19
2032-12-31
Link
6.
DOLNOŚLĄSKIE
trzebnicki
Prusice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-01-23
2032-12-31
Link
7.
MAŁOPOLSKIE
dąbrowski
Szczucin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-06-14
2016-12-31
Link
8.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Szamotuły
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
9.
ŚLĄSKIE
raciborski
Krzanowice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2020-01-28
2032-03-01
Link
10.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Pasłęk
miejsko-wiejska
Program realizowany
2018-02-23
2032-12-31
Link
11.
MAZOWIECKIE
żyrardowski
Mszczonów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-01-01
2016-12-31
Link
12.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Tolkmicko
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-11-27
2031-12-31
Link
13.
WIELKOPOLSKIE
ostrowski
Raszków
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
14.
LUBUSKIE
nowosolski
Bytom Odrzański
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-03-25
2032-12-31
Link
15.
MAZOWIECKIE
białobrzeski
Wyśmierzyce
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
16.
OPOLSKIE
krapkowicki
Krapkowice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-06-15
2032-12-31
Link
17.
WIELKOPOLSKIE
grodziski
Grodzisk Wielkopolski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-06-24
2032-12-31
Link
18.
ŁÓDZKIE
łódzki wschodni
Koluszki
miejsko-wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
19.
DOLNOŚLĄSKIE
lwówecki
Gryfów Śląski
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
20.
MAŁOPOLSKIE
brzeski
Czchów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-08-10
2032-12-31
Link
21.
LUBUSKIE
nowosolski
Kożuchów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-03-30
2032-12-31
Link
22.
PODKARPACKIE
krośnieński
Jedlicze
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-12-30
2032-12-31
Link
23.
WIELKOPOLSKIE
obornicki
Rogoźno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-08-28
2032-08-28
Link
24.
DOLNOŚLĄSKIE
świdnicki
Żarów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-08-31
2032-12-31
Link
25.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
iławski
Kisielice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-11-07
2032-12-31
Link
26.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
pińczowski
Działoszyce
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-08-28
2032-12-31
Link
27.
LUBUSKIE
wschowski
Wschowa
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-06-29
2032-12-31
Link
28.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Błażowa
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-10-01
2032-12-31
Link
29.
WIELKOPOLSKIE
gostyński
Borek Wielkopolski
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-05-30
2032-12-31
Link
30.
MAZOWIECKIE
zwoleński
Zwoleń
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-03-22
2032-12-31
Link
31.
WIELKOPOLSKIE
krotoszyński
Krotoszyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-03-31
2032-12-31
Link
32.
ŁÓDZKIE
pajęczański
Pajęczno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-08-26
2032-12-31
Link
33.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Młynary
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-03-21
2032-12-31
Link
34.
OPOLSKIE
opolski
Ozimek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-02-25
2032-02-25
Link
35.
PODKARPACKIE
bieszczadzki
Ustrzyki Dolne
miejsko-wiejska
Program realizowany
2015-02-19
2032-12-31
Link
36.
DOLNOŚLĄSKIE
dzierżoniowski
Niemcza
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-10-29
Link
37.
LUBUSKIE
strzelecko-drezdenecki
Strzelce Krajeńskie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-10-28
2032-12-31
Link
38.
MAŁOPOLSKIE
miechowski
Miechów
miejsko-wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
39.
PODLASKIE
białostocki
Michałowo
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-03-29
2032-12-31
Link
40.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryficki
Gryfice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-12-31
2032-12-31
Link
41.
PODKARPACKIE
jarosławski
Pruchnik
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-09-25
2032-09-25
Link
42.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Wronki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-06-24
2020-06-24
Link
43.
MAZOWIECKIE
grójecki
Grójec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-03-14
2032-12-31
Link
44.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Tuchów
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
45.
DOLNOŚLĄSKIE
zgorzelecki
Węgliniec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-10-31
2032-12-31
Link
46.
ŁÓDZKIE
łódzki wschodni
Rzgów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-09-20
2032-12-31
Link
47.
KUJAWSKO-POMORSKIE
żniński
Żnin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-10-26
2032-12-31
Link
48.
PODKARPACKIE
stalowowolski
Zaklików
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-11-25
2032-12-31
Link
49.
ŚLĄSKIE
raciborski
Kuźnia Raciborska
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-01-17
2032-12-31
Link
50.
ZACHODNIOPOMORSKIE
drawski
Czaplinek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-08-29
2032-12-31
Link
51.
OPOLSKIE
nyski
Otmuchów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-03-24
2032-12-31
Link
52.
ŁÓDZKIE
poddębicki
Uniejów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-02-17
2020-12-31
Link
53.
ŁÓDZKIE
łódzki wschodni
Tuszyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-12-30
2032-12-31
Link
54.
DOLNOŚLĄSKIE
wałbrzyski
Mieroszów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2018-01-31
2032-12-31
Link
55.
DOLNOŚLĄSKIE
lwówecki
Lwówek Śląski
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-03-05
2032-12-31
Link
56.
PODLASKIE
sokólski
Dąbrowa Białostocka
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-06-29
2032-12-31
Link
57.
WIELKOPOLSKIE
wolsztyński
Wolsztyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-01-15
2032-12-31
Link
58.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
buski
Busko-Zdrój
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-06-21
2032-12-31
Link
59.
KUJAWSKO-POMORSKIE
nakielski
Mrocza
miejsko-wiejska
Program realizowany
2020-05-29
2032-12-31
Link
60.
LUBUSKIE
świebodziński
Zbąszynek
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2009-11-26
2032-12-31
Link
61.
PODLASKIE
wysokomazowiecki
Ciechanowiec
miejsko-wiejska
Program realizowany
2007-12-10
2032-12-31
Link
62.
PODKARPACKIE
leżajski
Nowa Sarzyna
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2020-01-01
2032-12-31
Link
63.
WIELKOPOLSKIE
pleszewski
Dobrzyca
miejsko-wiejska
Program realizowany
2018-02-28
2032-12-31
Link
64.
LUBUSKIE
sulęciński
Lubniewice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-06-27
2032-12-31
Link
65.
MAZOWIECKIE
szydłowiecki
Szydłowiec
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
66.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Stary Sącz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
67.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Szczawnica
miejsko-wiejska
Program realizowany
2021-12-01
2032-12-31
Link
68.
ZACHODNIOPOMORSKIE
białogardzki
Karlino
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-06-27
2032-12-31
Link
69.
LUBUSKIE
żagański
Szprotawa
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-09-30
2032-12-31
Link
70.
DOLNOŚLĄSKIE
trzebnicki
Trzebnica
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-12-28
2032-12-31
Link
71.
MAŁOPOLSKIE
chrzanowski
Trzebinia
miejsko-wiejska
Program realizowany
2015-03-27
2032-12-31
Link
72.
PODLASKIE
hajnowski
Kleszczele
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-03-31
2032-12-31
Link
73.
POMORSKIE
malborski
Nowy Staw
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-03-31
2032-12-31
Link
74.
WIELKOPOLSKIE
wągrowiecki
Skoki
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-07-01
2032-12-31
Link
75.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Dąbie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2018-08-28
2032-12-31
Link
76.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
piski
Ruciane-Nida
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-10-28
2032-12-31
Link
77.
DOLNOŚLĄSKIE
jaworski
Bolków
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-12-22
2032-12-31
Link
78.
POMORSKIE
słupski
Kępice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2022-08-01
2022-07-01
Link
79.
PODLASKIE
łomżyński
Jedwabne
miejsko-wiejska
Program realizowany
2007-06-15
2032-12-31
Link
80.
PODKARPACKIE
ropczycko-sędziszowski
Sędziszów Małopolski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-11-15
2032-12-31
Link
81.
OPOLSKIE
opolski
Niemodlin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-12-17
2032-12-31
Link
82.
MAZOWIECKIE
miński
Halinów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-03-20
2032-12-31
Link
83.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryficki
Płoty
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
84.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Brzeszcze
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-09-29
2032-12-31
Link
85.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
iławski
Susz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-03-27
2032-12-31
Link
86.
DOLNOŚLĄSKIE
milicki
Milicz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-10-30
2032-12-31
Link
87.
ZACHODNIOPOMORSKIE
drawski
Złocieniec
miejsko-wiejska
Program realizowany
2020-12-30
2032-12-31
Link
88.
DOLNOŚLĄSKIE
polkowicki
Chocianów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-11-29
2032-12-31
Link
89.
MAZOWIECKIE
otwocki
Karczew
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-03-28
2032-12-31
Link
90.
LUBELSKIE
biłgorajski
Frampol
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-03-21
2032-12-31
Link
91.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Kórnik
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-01-27
2032-12-31
Link
92.
OPOLSKIE
prudnicki
Głogówek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-02-25
2032-12-31
Link
93.
WIELKOPOLSKIE
gostyński
Krobia
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-02-18
2032-12-31
Link
94.
LUBELSKIE
lubelski
Bełżyce
miejsko-wiejska
Program realizowany
2017-04-26
2032-12-31
Link
95.
OPOLSKIE
oleski
Olesno
miejsko-wiejska
Program realizowany
2017-03-21
2032-12-31
Link
96.
PODLASKIE
białostocki
Suraż
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2007-01-01
2032-12-31
Link
97.
LUBELSKIE
łęczyński
Łęczna
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-02-23
2032-12-31
Link
98.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryfiński
Gryfino
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-01-30
2032-12-31
Link
99.
ZACHODNIOPOMORSKIE
choszczeński
Drawno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-12-29
2032-12-31
Link
100.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Daleszyce
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2020-04-29
2025-04-28
Link
101.
ŁÓDZKIE
pajęczański
Działoszyn
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-12-21
2032-12-31
Link
102.
KUJAWSKO-POMORSKIE
inowrocławski
Gniewkowo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2021-09-29
2032-12-31
Link
103.
DOLNOŚLĄSKIE
lubański
Olszyna
miejsko-wiejska
Projekt programu
2010-09-30
2032-12-31
Link
104.
ZACHODNIOPOMORSKIE
wałecki
Człopa
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-11-19
2032-12-31
Link
105.
DOLNOŚLĄSKIE
wołowski
Wołów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-04-29
2021-03-10
Link
106.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryficki
Trzebiatów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-04-24
2032-12-31
Link
107.
WIELKOPOLSKIE
gostyński
Gostyń
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2021-06-24
2032-12-31
Link
108.
MAŁOPOLSKIE
brzeski
Brzesko
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-11-27
2032-12-31
Link
109.
MAŁOPOLSKIE
chrzanowski
Alwernia
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-12-20
2032-12-31
Link
110.
ŁÓDZKIE
zgierski
Stryków
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-03-26
2032-12-31
Link
111.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Włodowice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-06-18
2032-12-31
Link
112.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Skoczów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-11-01
2032-12-31
Link
113.
WIELKOPOLSKIE
nowotomyski
Zbąszyń
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-06-12
2013-12-31
Link
114.
DOLNOŚLĄSKIE
oławski
Jelcz-Laskowice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2023-09-29
2032-12-31
Link
115.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Mosina
miejsko-wiejska
Projekt programu
2009-01-01
2032-12-31
Link
116.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Białaczów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-01-01
2032-12-31
Link
117.
ZACHODNIOPOMORSKIE
szczecinecki
Biały Bór
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-07-28
2032-12-31
Link
118.
MAŁOPOLSKIE
dąbrowski
Dąbrowa Tarnowska
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-06-26
2032-12-31
Link
119.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Miłakowo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
120.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Bobowa
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-03-01
2032-12-31
Link
121.
POMORSKIE
kartuski
Żukowo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-01-30
2032-12-31
Link
122.
ŁÓDZKIE
wieruszowski
Bolesławiec
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-10-14
2032-12-31
Link
123.
ŚLĄSKIE
będziński
Siewierz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-04-01
2014-04-01
Link
124.
DOLNOŚLĄSKIE
oleśnicki
Twardogóra
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-05-29
2032-12-31
Link
125.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
opatowski
Ożarów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
126.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Wojnicz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-10-06
2032-12-31
Link
127.
LUBUSKIE
żagański
Małomice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-03-31
2032-12-31
Link
128.
ŁÓDZKIE
wieluński
Wieluń
miejsko-wiejska
Program realizowany
2021-02-24
2032-12-31
Link
129.
LUBUSKIE
międzyrzecki
Skwierzyna
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-12-19
2032-12-31
Link
130.
ZACHODNIOPOMORSKIE
policki
Nowe Warpno
miejsko-wiejska
Program realizowany
2007-10-29
2018-10-28
Link
131.
PODKARPACKIE
krośnieński
Dukla
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-12-10
2032-12-10
Link
132.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
staszowski
Połaniec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-04-04
2032-12-31
Link
133.
DOLNOŚLĄSKIE
ząbkowicki
Bardo
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
134.
MAŁOPOLSKIE
wielicki
Wieliczka
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
135.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Żabno
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
136.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Kłodawa
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-01-01
2032-12-31
Link
137.
ŚLĄSKIE
myszkowski
Żarki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-12-01
2032-12-31
Link
138.
MAZOWIECKIE
warszawski zachodni
Błonie
miejsko-wiejska
Program realizowany
2015-09-07
2032-12-31
Link
139.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
jędrzejowski
Jędrzejów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-12-30
2032-12-31
Link
140.
POMORSKIE
chojnicki
Brusy
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-10-29
2032-12-31
Link
141.
DOLNOŚLĄSKIE
bolesławiecki
Nowogrodziec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-01-23
2032-12-31
Link
142.
ZACHODNIOPOMORSKIE
kamieński
Kamień Pomorski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-09-10
2032-12-31
Link
143.
ŚLĄSKIE
kłobucki
Krzepice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
144.
MAZOWIECKIE
pruszkowski
Brwinów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-10-28
2032-12-31
Link
145.
LUBELSKIE
lubartowski
Kock
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-10-24
2032-12-31
Link
146.
DOLNOŚLĄSKIE
ząbkowicki
Ziębice
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
147.
OPOLSKIE
strzelecki
Leśnica
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-08-25
2032-12-31
Link
148.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Głogów Małopolski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-01-24
2032-12-31
Link
149.
PODLASKIE
białostocki
Łapy
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-10-24
2032-12-31
Link
150.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
ostrowiecki
Ćmielów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-07-15
2032-07-15
Link
151.
POMORSKIE
tczewski
Gniew
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-02-29
2032-12-31
Link
152.
WIELKOPOLSKIE
nowotomyski
Opalenica
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-10-27
2032-12-31
Link
153.
ŁÓDZKIE
łaski
Łask
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-01-01
2032-12-31
Link
154.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Drzewica
miejsko-wiejska
Projekt programu
2015-10-16
2032-12-31
Link
155.
MAZOWIECKIE
piaseczyński
Tarczyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
156.
WIELKOPOLSKIE
krotoszyński
Koźmin Wielkopolski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2015-11-30
2032-12-31
Link
157.
PODLASKIE
moniecki
Mońki
miejsko-wiejska
Program realizowany
2015-12-23
Link
158.
MAZOWIECKIE
wołomiński
Radzymin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-12-18
2032-12-31
159.
PODKARPACKIE
sanocki
Zagórz
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
160.
ZACHODNIOPOMORSKIE
stargardzki
Dobrzany
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-09-28
2032-12-31
Link
161.
DOLNOŚLĄSKIE
wałbrzyski
Głuszyca
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-11-28
2032-12-31
Link
162.
PODKARPACKIE
dębicki
Pilzno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-11-26
2032-11-25
Link
163.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
piski
Orzysz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-10-23
2032-12-31
Link
164.
MAŁOPOLSKIE
wadowicki
Kalwaria Zebrzydowska
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-02-18
2032-12-31
Link
165.
LUBUSKIE
strzelecko-drezdenecki
Dobiegniew
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-11-27
2032-12-31
Link
166.
OPOLSKIE
kluczborski
Kluczbork
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-12-30
2032-12-31
Link
167.
OPOLSKIE
nyski
Głuchołazy
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-12-29
2032-12-31
Link
168.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Świątniki Górne
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
169.
WIELKOPOLSKIE
nowotomyski
Lwówek
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
170.
PODKARPACKIE
ropczycko-sędziszowski
Ropczyce
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-09-27
2032-12-31
Link
171.
MAZOWIECKIE
płocki
Drobin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2017-02-23
2032-12-31
Link
172.
PODKARPACKIE
jasielski
Kołaczyce
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-09-29
2032-12-31
Link
173.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
staszowski
Staszów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-08-14
2032-12-31
Link
174.
PODLASKIE
białostocki
Choroszcz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2007-12-28
2032-12-31
Link
175.
MAZOWIECKIE
miński
Mrozy
miejsko-wiejska
Program realizowany
2018-03-23
2032-12-31
Link
176.
ŚLĄSKIE
kłobucki
Kłobuck
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-12-28
2032-12-31
Link
177.
WIELKOPOLSKIE
pilski
Wysoka
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-01-25
2032-12-31
Link
178.
ZACHODNIOPOMORSKIE
łobeski
Węgorzyno
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-06-30
2032-12-31
179.
MAZOWIECKIE
sokołowski
Kosów Lacki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-12-21
2032-12-31
Link
180.
DOLNOŚLĄSKIE
lwówecki
Mirsk
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
181.
MAZOWIECKIE
grójecki
Nowe Miasto nad Pilicą
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-03-06
2032-12-31
Link
182.
WIELKOPOLSKIE
słupecki
Zagórów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-02-20
2032-12-31
Link
183.
MAŁOPOLSKIE
olkuski
Wolbrom
miejsko-wiejska
Program realizowany
2006-10-25
2032-12-31
Link
184.
LUBUSKIE
strzelecko-drezdenecki
Drezdenko
miejsko-wiejska
Program realizowany
2017-01-25
2032-12-31
Link
185.
POMORSKIE
starogardzki
Czarna Woda
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-02-29
2032-12-31
Link
186.
OPOLSKIE
głubczycki
Kietrz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-26
2032-12-31
Link
187.
ŁÓDZKIE
kutnowski
Żychlin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-01-25
2032-12-31
Link
188.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Ostroróg
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-04-28
2032-04-28
Link
189.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Bystrzyca Kłodzka
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2009-03-27
2032-12-31
Link
190.
MAZOWIECKIE
przysuski
Przysucha
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-09-08
2016-12-31
Link
191.
MAZOWIECKIE
łosicki
Łosice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-11-14
2032-12-31
Link
192.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Bodzentyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-10-27
2032-01-01
Link
193.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
gołdapski
Gołdap
miejsko-wiejska
Program realizowany
2017-08-01
2032-12-31
Link
194.
OPOLSKIE
prudnicki
Prudnik
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-09-29
2032-12-31
Link
195.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Górzno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-06-22
2031-12-31
Link
196.
OPOLSKIE
krapkowicki
Gogolin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-06-30
2032-12-31
Link
197.
LUBUSKIE
krośnieński
Krosno Odrzańskie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-11-12
2032-12-31
Link
198.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Dobre Miasto
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-02-21
2032-02-20
Link
199.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
iławski
Zalewo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-10-31
2032-12-31
Link
200.
PODKARPACKIE
niżański
Nisko
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-06
2032-12-31
Link
201.
WIELKOPOLSKIE
wrzesiński
Nekla
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2007-02-09
2032-12-31
Link
202.
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoski
Solec Kujawski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-06-26
2032-12-31
Link
203.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Morąg
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-03-30
2019-12-31
Link
204.
WIELKOPOLSKIE
gnieźnieński
Trzemeszno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-10-30
2032-12-31
Link
205.
MAZOWIECKIE
miński
Kałuszyn
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
206.
KUJAWSKO-POMORSKIE
grudziądzki
Łasin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
207.
LUBUSKIE
zielonogórski
Czerwieńsk
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-01-01
2032-12-31
Link
208.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Chmielnik
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2020-03-26
2032-12-31
Link
209.
WIELKOPOLSKIE
ostrowski
Odolanów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-08-08
2032-12-31
Link
210.
KUJAWSKO-POMORSKIE
mogileński
Strzelno
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-02-27
2032-12-31
Link
211.
ZACHODNIOPOMORSKIE
łobeski
Dobra
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-08-27
2032-12-31
Link
212.
WIELKOPOLSKIE
grodziski
Wielichowo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2021-01-20
2032-12-31
Link
213.
WIELKOPOLSKIE
obornicki
Oborniki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2007-12-20
2032-12-31
Link
214.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Pilawa
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-04-28
2032-12-31
Link
215.
LUBUSKIE
żarski
Jasień
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-10-11
2022-10-11
Link
216.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Pilica
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-25
2032-12-31
Link
217.
WIELKOPOLSKIE
krotoszyński
Kobylin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-08-28
2032-12-31
Link
218.
ŚLĄSKIE
gliwicki
Toszek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-04-25
2032-12-31
Link
219.
LUBELSKIE
tomaszowski
Łaszczów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-04-25
2032-12-31
Link
220.
DOLNOŚLĄSKIE
oleśnicki
Bierutów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-11-20
2032-12-31
Link
221.
DOLNOŚLĄSKIE
oleśnicki
Międzybórz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-12-30
2032-12-31
Link
222.
MAŁOPOLSKIE
wadowicki
Andrychów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2022-12-17
2032-12-31
Link
223.
LUBELSKIE
biłgorajski
Tarnogród
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-03-24
2032-12-31
Link
224.
KUJAWSKO-POMORSKIE
golubsko-dobrzyński
Kowalewo Pomorskie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-01-01
2032-12-31
Link
225.
DOLNOŚLĄSKIE
górowski
Wąsosz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-10-14
2032-12-31
Link
226.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Jastrowie
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-10-01
2032-12-31
Link
227.
MAZOWIECKIE
przasnyski
Chorzele
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2022-11-29
2032-12-31
Link
228.
LUBELSKIE
tomaszowski
Tyszowce
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2007-12-29
2032-12-31
Link
229.
ŁÓDZKIE
zduńskowolski
Szadek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2023-03-08
2032-12-31
Link
230.
MAZOWIECKIE
piaseczyński
Piaseczno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2023-11-15
2032-12-31
Link
231.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Krajenka
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-02-29
2032-12-31
Link
232.
DOLNOŚLĄSKIE
wołowski
Brzeg Dolny
miejsko-wiejska
Program realizowany
2020-01-23
2032-12-31
Link
233.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Łazy
miejsko-wiejska
Projekt programu
2023-12-18
2032-12-31
Link
234.
LUBUSKIE
gorzowski
Witnica
miejsko-wiejska
Program realizowany
2024-02-26
2032-12-31
Link
235.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryfiński
Moryń
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-01-01
2032-12-31
Link
236.
KUJAWSKO-POMORSKIE
mogileński
Mogilno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2018-01-01
2032-12-31
Link
237.
KUJAWSKO-POMORSKIE
sępoleński
Więcbork
miejsko-wiejska
Program realizowany
2023-03-01
2024-12-31
Link
238.
ŁÓDZKIE
zgierski
Aleksandrów Łódzki
miejsko-wiejska
Program realizowany
2021-01-28
2032-12-31
Link
239.
OPOLSKIE
strzelecki
Zawadzkie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-12-30
2032-12-31
Link
240.
KUJAWSKO-POMORSKIE
sępoleński
Kamień Krajeński
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
241.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Okonek
miejsko-wiejska
Projekt programu
2013-10-29
2032-12-31
Link
242.
POMORSKIE
człuchowski
Czarne
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-10-28
2032-12-31
Link
243.
POMORSKIE
kwidzyński
Prabuty
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-04-27
2032-12-31
Link
244.
KUJAWSKO-POMORSKIE
lipnowski
Dobrzyń nad Wisłą
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-06-15
2032-12-31
Link
245.
KUJAWSKO-POMORSKIE
lipnowski
Bobrowniki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-05-24
2032-12-31
Link
246.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Biecz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-11-15
2032-12-31
Link
247.
DOLNOŚLĄSKIE
złotoryjski
Świerzawa
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-10-27
2032-12-31
Link
248.
MAŁOPOLSKIE
myślenicki
Dobczyce
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
249.
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoski
Koronowo
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-10-26
2032-12-31
Link
250.
MAZOWIECKIE
grodziski
Grodzisk Mazowiecki
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-03-25
2032-12-31
Link
251.
KUJAWSKO-POMORSKIE
żniński
Łabiszyn
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2021-01-01
2032-12-31
Link
252.
DOLNOŚLĄSKIE
wrocławski
Sobótka
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-09-01
2032-09-01
Link
253.
DOLNOŚLĄSKIE
ząbkowicki
Ząbkowice Śląskie
miejsko-wiejska
Program realizowany
2018-02-09
2032-12-31
Link
254.
WIELKOPOLSKIE
śremski
Śrem
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2023-10-26
2032-12-31
Link
255.
ŚLĄSKIE
lubliniecki
Woźniki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-08-17
2032-08-16
256.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Izbica Kujawska
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-11-12
2013-11-12
Link
257.
MAZOWIECKIE
piaseczyński
Góra Kalwaria
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-11-01
2032-12-31
Link
258.
ŚLĄSKIE
bielski
Wilamowice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-04-29
2032-12-31
Link
259.
PODKARPACKIE
lubaczowski
Oleszyce
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-01-25
2032-12-31
Link
260.
OPOLSKIE
strzelecki
Kolonowskie
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-01-01
2031-12-31
Link
261.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Swarzędz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-06-25
2032-12-31
Link
262.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
piski
Pisz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-03-22
2032-12-31
Link
263.
WIELKOPOLSKIE
chodzieski
Szamocin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-04-29
2032-11-30
Link
264.
PODLASKIE
moniecki
Goniądz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-10-10
2032-12-31
Link
265.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olecki
Olecko
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-07-05
2031-12-31
Link
266.
MAZOWIECKIE
grójecki
Warka
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
267.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
węgorzewski
Węgorzewo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-10-26
2032-12-31
Link
268.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Lądek-Zdrój
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-02-17
2032-12-31
Link
269.
PODKARPACKIE
strzyżowski
Strzyżów
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
270.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Radłów
miejsko-wiejska
Projekt programu
2019-06-27
2032-12-31
Link
271.
LUBELSKIE
parczewski
Parczew
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-10-26
2014-12-31
Link
272.
DOLNOŚLĄSKIE
zgorzelecki
Pieńsk
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
273.
PODKARPACKIE
leski
Lesko
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-05-13
2032-12-31
Link
274.
WIELKOPOLSKIE
ostrzeszowski
Mikstat
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
275.
MAŁOPOLSKIE
olkuski
Olkusz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2006-03-29
2032-12-31
Link
276.
DOLNOŚLĄSKIE
kamiennogórski
Lubawka
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-06-01
2012-05-31
Link
277.
DOLNOŚLĄSKIE
strzeliński
Strzelin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-06-26
2032-12-31
Link
278.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Olsztynek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-02-28
2032-12-31
Link
279.
ŚLĄSKIE
pszczyński
Pszczyna
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-09-29
2032-12-31
Link
280.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Pobiedziska
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-02-26
2032-12-31
Link
281.
WIELKOPOLSKIE
leszczyński
Rydzyna
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-03-04
2032-12-31
Link
282.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Pniewy
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-03-05
2032-12-31
Link
283.
LUBUSKIE
świebodziński
Świebodzin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-12-27
2032-12-31
Link
284.
KUJAWSKO-POMORSKIE
żniński
Janowiec Wielkopolski
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-12-30
2032-12-31
Link
285.
OPOLSKIE
oleski
Gorzów Śląski
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
286.
KUJAWSKO-POMORSKIE
żniński
Barcin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2021-03-26
2032-12-31
Link
287.
PODKARPACKIE
lubaczowski
Narol
miejsko-wiejska
Projekt programu
2012-10-31
2032-12-31
288.
WIELKOPOLSKIE
czarnkowsko-trzcianecki
Krzyż Wielkopolski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2007-03-30
2032-12-31
Link
289.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Opoczno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-05-14
Link
290.
LUBELSKIE
lubelski
Bychawa
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-04-28
Link
291.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
kętrzyński
Reszel
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-12-27
2032-12-27
Link
292.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
konecki
Stąporków
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-04-30
2032-12-31
Link
293.
ŁÓDZKIE
poddębicki
Poddębice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-10-29
2032-12-31
Link
294.
DOLNOŚLĄSKIE
polkowicki
Polkowice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-03-26
2023-12-31
Link
295.
MAZOWIECKIE
kozienicki
Kozienice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-01-01
2032-12-31
Link
296.
OPOLSKIE
nyski
Nysa
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-02-26
2032-12-31
Link
297.
KUJAWSKO-POMORSKIE
tucholski
Tuchola
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-11-21
2032-12-31
Link
298.
LUBUSKIE
zielonogórski
Babimost
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-09-30
2032-12-31
Link
299.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
starachowicki
Wąchock
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-08-31
2032-12-31
Link
300.
ZACHODNIOPOMORSKIE
goleniowski
Goleniów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-03-25
2032-12-31
Link
301.
MAZOWIECKIE
ostrołęcki
Myszyniec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-12-29
2032-12-31
Link
302.
PODLASKIE
grajewski
Rajgród
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-20
2032-12-31
Link
303.
DOLNOŚLĄSKIE
lubański
Leśna
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-11-29
Link
304.
ZACHODNIOPOMORSKIE
stargardzki
Chociwel
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-06-29
2032-12-31
Link
305.
WIELKOPOLSKIE
wrzesiński
Września
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-11-28
2032-12-31
Link
306.
WIELKOPOLSKIE
czarnkowsko-trzcianecki
Wieleń
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-12-11
2032-12-31
Link
307.
ZACHODNIOPOMORSKIE
wałecki
Tuczno
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
308.
ZACHODNIOPOMORSKIE
koszaliński
Sianów
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
309.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Chęciny
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-01-01
2032-12-31
Link
310.
POMORSKIE
człuchowski
Debrzno
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-01-01
2032-01-01
311.
LUBUSKIE
słubicki
Rzepin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-11-25
Link
312.
DOLNOŚLĄSKIE
oleśnicki
Syców
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-10-27
2032-12-31
313.
MAŁOPOLSKIE
proszowicki
Nowe Brzesko
miejsko-wiejska
Program realizowany
2032-12-31
Link
314.
DOLNOŚLĄSKIE
wrocławski
Kąty Wrocławskie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-04-10
2031-12-31
Link
315.
LUBUSKIE
zielonogórski
Nowogród Bobrzański
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-09-30
2032-12-31
316.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Jabłonowo Pomorskie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-10-29
2032-12-31
Link
317.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
braniewski
Frombork
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-02-25
2032-12-31
Link
318.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Jeziorany
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-01-16
2032-12-31
Link
319.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Biskupiec
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-03-20
2032-12-31
Link
320.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Radków
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-03-30
2032-12-31
Link
321.
MAZOWIECKIE
wyszkowski
Wyszków
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
322.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Świecie
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-01-30
2032-12-31
Link
323.
MAZOWIECKIE
piaseczyński
Konstancin-Jeziorna
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-03-23
2032-12-31
Link
324.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Lubień Kujawski
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
325.
LUBUSKIE
słubicki
Cybinka
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
326.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Murowana Goślina
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-10-24
2032-12-31
Link
327.
ZACHODNIOPOMORSKIE
myśliborski
Dębno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-06-29
2032-12-31
Link
328.
ZACHODNIOPOMORSKIE
łobeski
Resko
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
329.
KUJAWSKO-POMORSKIE
nakielski
Szubin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-10-29
2032-12-31
330.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kazimierski
Kazimierza Wielka
miejsko-wiejska
Program realizowany
2015-01-21
2032-12-31
Link
331.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Stęszew
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-12-16
2032-12-31
Link
332.
LUBUSKIE
wschowski
Sława
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-10-27
2032-12-31
Link
333.
OPOLSKIE
oleski
Dobrodzień
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-12-30
Link
334.
OPOLSKIE
głubczycki
Baborów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-26
Link
335.
KUJAWSKO-POMORSKIE
nakielski
Nakło nad Notecią
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-12-29
2032-12-31
Link
336.
WIELKOPOLSKIE
kaliski
Stawiszyn
miejsko-wiejska
Projekt programu
2016-09-28
2032-12-31
Link
337.
ZACHODNIOPOMORSKIE
szczecinecki
Barwice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-06-15
2032-12-31
338.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Sokołów Małopolski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-11-28
2032-12-31
Link
339.
WIELKOPOLSKIE
międzychodzki
Sieraków
miejsko-wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
340.
OPOLSKIE
strzelecki
Ujazd
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-05-30
2032-12-31
Link
341.
ŁÓDZKIE
kutnowski
Krośniewice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
342.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Warta
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
343.
POMORSKIE
kartuski
Kartuzy
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-12-31
Link
344.
ZACHODNIOPOMORSKIE
myśliborski
Barlinek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-04-28
2032-12-31
345.
MAZOWIECKIE
wołomiński
Wołomin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-01-26
2032-12-31
Link
346.
MAŁOPOLSKIE
wadowicki
Wadowice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2015-05-27
2032-12-31
Link
347.
PODKARPACKIE
mielecki
Radomyśl Wielki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-12-31
Link
348.
PODKARPACKIE
przeworski
Kańczuga
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-06-30
2032-06-30
Link
349.
LUBUSKIE
żagański
Iłowa
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-01-01
Link
350.
OPOLSKIE
krapkowicki
Zdzieszowice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-31
2032-12-31
Link
351.
PODLASKIE
białostocki
Czarna Białostocka
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-02-08
Link
352.
LUBUSKIE
żarski
Lubsko
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-11-23
Link
353.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Zator
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
354.
WIELKOPOLSKIE
wągrowiecki
Gołańcz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-12-28
2032-12-31
Link
355.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
skarżyski
Suchedniów
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
356.
WIELKOPOLSKIE
gnieźnieński
Czerniejewo
miejsko-wiejska
Program realizowany
2007-06-27
2032-12-31
Link
357.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Barczewo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-01-25
2032-12-31
Link
358.
LUBELSKIE
puławski
Nałęczów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-04-04
2032-12-31
Link
359.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Lubraniec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
360.
MAZOWIECKIE
nowodworski
Nasielsk
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-04-27
2032-12-31
Link
361.
ZACHODNIOPOMORSKIE
koszaliński
Bobolice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2007-08-27
2032-12-31
Link
362.
LUBELSKIE
opolski
Poniatowa
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-30
2032-12-31
Link
363.
WIELKOPOLSKIE
pilski
Ujście
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-01-01
2032-12-31
Link
364.
ZACHODNIOPOMORSKIE
białogardzki
Tychowo
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-12-30
2032-12-31
Link
365.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Miłomłyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
366.
WIELKOPOLSKIE
ostrzeszowski
Ostrzeszów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
367.
LUBELSKIE
zamojski
Szczebrzeszyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-31
2032-12-31
Link
368.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Blachownia
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-05-01
2032-12-31
Link
369.
ŁÓDZKIE
wieruszowski
Wieruszów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-10-30
2032-12-31
Link
370.
PODLASKIE
augustowski
Lipsk
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2007-10-15
2032-12-31
Link
371.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Koniecpol
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
372.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Krzeszowice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-01-28
2032-12-31
Link
373.
MAZOWIECKIE
węgrowski
Łochów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-01-01
2032-12-31
Link
374.
LUBUSKIE
sulęciński
Sulęcin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2009-01-01
2032-12-31
Link
375.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Ryglice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-11-23
2032-12-31
Link
376.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
ostrowiecki
Kunów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-01-26
2032-12-31
Link
377.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Zawichost
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-02-25
2032-02-25
Link
378.
WIELKOPOLSKIE
ostrowski
Nowe Skalmierzyce
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-12-29
2032-12-31
Link
379.
PODLASKIE
kolneński
Stawiski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-01-22
2032-12-31
Link
380.
WIELKOPOLSKIE
rawicki
Bojanowo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-12-22
2032-12-31
Link
381.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Ogrodzieniec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-07-15
2032-12-31
Link
382.
PODLASKIE
białostocki
Wasilków
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-06-24
2032-12-31
Link
383.
ZACHODNIOPOMORSKIE
wałecki
Mirosławiec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2009-01-01
2032-12-31
Link
384.
OPOLSKIE
namysłowski
Namysłów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-04-26
2032-12-31
Link
385.
MAZOWIECKIE
makowski
Różan
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-01-29
2032-12-31
Link
386.
WIELKOPOLSKIE
nowotomyski
Nowy Tomyśl
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2018-05-28
2032-12-31
Link
387.
KUJAWSKO-POMORSKIE
inowrocławski
Kruszwica
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-01-01
2032-12-31
Link
388.
MAZOWIECKIE
wołomiński
Tłuszcz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-05-27
2032-12-31
Link
389.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Chodecz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-09-25
2032-12-31
Link
390.
ŁÓDZKIE
bełchatowski
Zelów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-02-20
2032-02-20
Link
391.
MAZOWIECKIE
żuromiński
Bieżuń
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-03-27
2032-03-27
Link
392.
ZACHODNIOPOMORSKIE
szczecinecki
Borne Sulinowo
miejsko-wiejska
Program realizowany
2020-01-22
2032-01-22
Link
393.
PODKARPACKIE
krośnieński
Rymanów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-10-05
2032-12-31
Link
394.
PODLASKIE
grajewski
Szczuczyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-12-20
2032-12-31
Link
395.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Muszyna
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-12-30
2032-12-31
Link
396.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Nowe
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-12-28
2032-12-31
Link
397.
DOLNOŚLĄSKIE
trzebnicki
Żmigród
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-02-27
2032-12-31
Link
398.
DOLNOŚLĄSKIE
średzki
Środa Śląska
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-11-28
2032-12-31
Link
399.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Przedbórz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-12-30
2032-12-31
Link
400.
DOLNOŚLĄSKIE
trzebnicki
Oborniki Śląskie
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-09-26
2032-12-31
Link
401.
OPOLSKIE
głubczycki
Głubczyce
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-03-25
2032-12-31
Link
402.
MAŁOPOLSKIE
wielicki
Niepołomice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-02-23
2032-12-31
Link
403.
MAŁOPOLSKIE
suski
Maków Podhalański
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2018-03-28
2032-12-31
Link
404.
ZACHODNIOPOMORSKIE
myśliborski
Myślibórz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-11-25
2032-12-31
Link
405.
LUBELSKIE
kraśnicki
Annopol
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-25
2032-12-31
Link
406.
OPOLSKIE
brzeski
Lewin Brzeski
miejsko-wiejska
Projekt programu
2008-01-01
2032-12-31
Link
407.
KUJAWSKO-POMORSKIE
nakielski
Kcynia
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-05-26
2032-12-31
Link
408.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
szczycieński
Wielbark
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-10-28
2032-12-31
Link
409.
KUJAWSKO-POMORSKIE
inowrocławski
Pakość
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-09-14
2032-12-31
Link
410.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Błaszki
miejsko-wiejska
Program realizowany
2017-10-01
2032-12-31
Link
411.
ŚLĄSKIE
rybnicki
Czerwionka-Leszczyny
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-10-29
2032-12-31
Link
412.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Strumień
miejsko-wiejska
Program realizowany
2020-09-29
2032-12-31
Link
413.
LUBUSKIE
międzyrzecki
Międzyrzecz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-12-28
2032-12-28
Link
414.
MAZOWIECKIE
płocki
Gąbin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2009-02-11
2032-12-31
Link
415.
PODLASKIE
sokólski
Suchowola
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-12-30
2032-12-31
Link
416.
MAŁOPOLSKIE
proszowicki
Proszowice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-03-19
2032-12-31
Link
417.
MAZOWIECKIE
radomski
Skaryszew
miejsko-wiejska
Projekt programu
2015-01-01
2032-12-31
Link
418.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
pińczowski
Pińczów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-12-02
2032-12-31
Link
419.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
bartoszycki
Bisztynek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-12-20
2032-12-31
Link
420.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryfiński
Cedynia
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-09-16
2032-12-31
Link
421.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Chełmek
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
422.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
działdowski
Lidzbark
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2020-01-15
2032-06-30
Link
423.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
lidzbarski
Orneta
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-10-24
2032-12-31
Link
424.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
włoszczowski
Włoszczowa
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-12-27
2032-12-31
Link
425.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Żelechów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-01-21
2032-12-31
Link
426.
POMORSKIE
bytowski
Miastko
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
427.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
piski
Biała Piska
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-07-05
2031-12-31
Link
428.
MAZOWIECKIE
białobrzeski
Białobrzegi
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-11-28
2032-12-31
Link
429.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
kętrzyński
Korsze
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-01-01
2032-12-31
Link
430.
MAZOWIECKIE
radomski
Iłża
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-10-12
2031-12-31
Link
431.
ZACHODNIOPOMORSKIE
stargardzki
Suchań
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
432.
PODLASKIE
sokólski
Sokółka
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-03-16
2032-03-16
Link
433.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Szczekociny
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-01-01
2032-12-31
Link
434.
ŚLĄSKIE
gliwicki
Sośnicowice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2020-04-30
2032-12-30
Link
435.
ŁÓDZKIE
piotrkowski
Sulejów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2015-10-30
2032-12-31
Link
436.
MAŁOPOLSKIE
chrzanowski
Libiąż
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-02-11
2032-12-31
Link
437.
WIELKOPOLSKIE
średzki
Środa Wielkopolska
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2032-12-31
Link
438.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Szczytna
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
439.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Skała
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-04-24
2032-12-31
Link
440.
MAZOWIECKIE
grójecki
Mogielnica
miejsko-wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
441.
POMORSKIE
tczewski
Pelplin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
442.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
mrągowski
Mikołajki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-04-29
2032-12-31
Link
443.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
giżycki
Ryn
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-02-25
2032-12-31
Link
444.
MAZOWIECKIE
nowodworski
Zakroczym
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-12-30
2032-12-31
Link
445.
OPOLSKIE
strzelecki
Strzelce Opolskie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2022-03-30
2032-12-31
Link
446.
OPOLSKIE
oleski
Praszka
miejsko-wiejska
Program realizowany
2018-12-20
2032-12-31
Link
447.
WIELKOPOLSKIE
gostyński
Pogorzela
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-10-18
2032-12-31
Link
448.
LUBUSKIE
zielonogórski
Sulechów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-02-08
2032-12-31
Link
449.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Koprzywnica
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-04-12
2032-12-31
Link
450.
WIELKOPOLSKIE
pleszewski
Pleszew
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2007-11-29
2030-12-31
Link
451.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Ciężkowice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-03-27
2032-12-31
Link
452.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kazimierski
Skalbmierz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2017-06-29
2032-12-31
Link
453.
LUBELSKIE
janowski
Janów Lubelski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-27
Link
454.
LUBELSKIE
opolski
Opole Lubelskie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-12-28
2030-12-31
Link
455.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
nidzicki
Nidzica
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-03-01
2032-12-31
Link
456.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Wielgomłyny
wiejska
Program uchwalony
2012-11-01
2032-12-31
Link
457.
POMORSKIE
kartuski
Somonino
wiejska
Program realizowany
2009-01-01
2032-12-31
Link
458.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Górno
wiejska
Program realizowany
Link
459.
ŚLĄSKIE
raciborski
Krzyżanowice
wiejska
Projekt programu
2021-04-24
2032-12-31
Link
460.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Przyrów
wiejska
Program uchwalony
2012-06-22
2032-12-31
Link
461.
MAZOWIECKIE
makowski
Płoniawy-Bramura
wiejska
Program realizowany
2012-11-01
2032-12-31
Link
462.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Raków
wiejska
Program uchwalony
2013-02-21
2032-12-31
Link
463.
ŁÓDZKIE
poddębicki
Dalików
wiejska
Program realizowany
2010-12-30
2032-12-30
Link
464.
PODKARPACKIE
brzozowski
Domaradz
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
465.
PODKARPACKIE
jasielski
Krempna
wiejska
Program uchwalony
2013-08-28
2023-12-31
Link
466.
MAŁOPOLSKIE
limanowski
Kamienica
wiejska
Projekt programu
2014-11-05
2032-12-31
Link
467.
ŁÓDZKIE
pajęczański
Strzelce Wielkie
wiejska
Program uchwalony
2013-08-28
2032-12-31
Link
468.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Jabłonka
wiejska
Program realizowany
Link
469.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Szaflary
wiejska
Program uchwalony
2013-03-25
2032-12-31
Link
470.
ŁÓDZKIE
kutnowski
Oporów
wiejska
Projekt programu
2013-10-01
2032-12-31
Link
471.
ŚLĄSKIE
będziński
Mierzęcice
wiejska
Program realizowany
2011-11-30
2032-12-31
Link
472.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Osiek
wiejska
Projekt programu
Link
473.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Klonowa
wiejska
Program uchwalony
2013-09-26
2032-12-31
Link
474.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Sławno
wiejska
Program uchwalony
2012-11-01
2032-12-31
Link
475.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Irządze
wiejska
Program realizowany
2011-10-31
2032-12-31
Link
476.
DOLNOŚLĄSKIE
jaworski
Mściwojów
wiejska
Program realizowany
2011-11-28
2032-12-31
Link
477.
POMORSKIE
gdański
Przywidz
wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-03-31
Link
478.
PODLASKIE
wysokomazowiecki
Czyżew
wiejska
Program realizowany
2012-03-22
2032-12-31
Link
479.
PODLASKIE
łomżyński
Śniadowo
wiejska
Program realizowany
2009-12-30
2032-12-31
Link
480.
ZACHODNIOPOMORSKIE
świdwiński
Rąbino
wiejska
Program uchwalony
2012-12-04
2032-12-31
Link
481.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
włoszczowski
Kluczewsko
wiejska
Program realizowany
2013-03-01
2032-12-31
Link
482.
ŁÓDZKIE
łaski
Wodzierady
wiejska
Program realizowany
2012-06-04
2032-12-31
Link
483.
MAZOWIECKIE
makowski
Czerwonka
wiejska
Program uchwalony
Link
484.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
szczycieński
Rozogi
wiejska
Program uchwalony
2013-09-25
2032-12-31
Link
485.
OPOLSKIE
opolski
Komprachcice
wiejska
Program uchwalony
Link
486.
MAZOWIECKIE
grójecki
Jasieniec
wiejska
Program uchwalony
2013-11-28
2032-12-31
Link
487.
PODLASKIE
bielski
Wyszki
wiejska
Program uchwalony
2013-12-30
2032-12-31
Link
488.
MAZOWIECKIE
warszawski zachodni
Izabelin
wiejska
Program uchwalony
2016-01-27
2032-12-31
Link
489.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Rokietnica
wiejska
Program uchwalony
Link
490.
PODKARPACKIE
bieszczadzki
Lutowiska
wiejska
Program realizowany
Link
491.
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoski
Sicienko
wiejska
Program realizowany
2011-04-27
2032-12-31
Link
492.
PODKARPACKIE
mielecki
Borowa
wiejska
Program uchwalony
2013-11-29
2032-12-31
Link
493.
MAZOWIECKIE
żuromiński
Siemiątkowo
wiejska
Program realizowany
2010-05-31
2032-12-31
Link
494.
MAZOWIECKIE
węgrowski
Sadowne
wiejska
Projekt programu
Link
495.
LUBELSKIE
bialski
Janów Podlaski
wiejska
Program uchwalony
2011-02-25
2032-12-31
Link
496.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Masłów
wiejska
Program uchwalony
Link
497.
LUBELSKIE
tomaszowski
Tarnawatka
wiejska
Program realizowany
2011-06-20
2032-12-31
Link
498.
PODLASKIE
łomżyński
Zbójna
wiejska
Projekt programu
Link
499.
OPOLSKIE
opolski
Tułowice
wiejska
Projekt programu
Link
500.
POMORSKIE
słupski
Dębnica Kaszubska
wiejska
Program uchwalony
2016-01-01
2032-12-31
Link