Programy usuwania azbestu

Pokaż:
Lp. Województwo Sortuj Powiat Sortuj Gmina Sortuj Rodzaj gminy Sortuj Status Sortowanie od największego Okres obowiązywania Link
Od Sortuj Do Sortuj
 
1501. ŁÓDZKIE tomaszowski Tomaszów Mazowiecki miejska Program realizowany 2016-01-21 2032-12-31 Link
1502. LUBELSKIE puławski Nałęczów miejsko-wiejska Program realizowany 2008-04-04 2032-12-31 Link
1503. MAŁOPOLSKIE myślenicki Pcim wiejska Program realizowany 2011-10-31 2032-12-31 Link
1504. LUBELSKIE bialski Leśna Podlaska wiejska Program realizowany 2012-11-29 2032-12-31 Link
1505. ZACHODNIOPOMORSKIE łobeski Węgorzyno miejsko-wiejska Program realizowany 2010-06-30 2032-12-31
1506. ŁÓDZKIE łódzki wschodni Andrespol wiejska Program realizowany 2015-01-15 2032-12-31
1507. PODKARPACKIE jasielski Jasło wiejska Program realizowany 2011-03-25 2032-12-31 Link
1508. DOLNOŚLĄSKIE polkowicki Chocianów miejsko-wiejska Program realizowany 2013-11-29 2032-12-31 Link
1509. ŁÓDZKIE tomaszowski Czerniewice wiejska Program realizowany 2016-03-22 2032-12-31 Link
1510. LUBELSKIE opolski Poniatowa miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-30 2032-12-31 Link
1511. MAZOWIECKIE płocki Słupno wiejska Program realizowany 2009-03-30 2032-12-31 Link
1512. ZACHODNIOPOMORSKIE białogardzki Białogard wiejska Program realizowany Link
1513. LUBUSKIE wschowski Wschowa miejsko-wiejska Program realizowany 2011-06-29 2032-12-31 Link
1514. MAZOWIECKIE otwocki Karczew miejsko-wiejska Program realizowany 2012-03-28 2032-12-31 Link
1515. ZACHODNIOPOMORSKIE sławieński Sławno wiejska Program realizowany 2009-10-01 2032-12-31 Link
1516. ZACHODNIOPOMORSKIE białogardzki Tychowo miejsko-wiejska Program realizowany 2009-12-30 2032-12-31 Link
1517. DOLNOŚLĄSKIE złotoryjski Złotoryja wiejska Program realizowany 2012-12-21 2032-12-31 Link
1518. PODKARPACKIE stalowowolski Zaleszany wiejska Program realizowany 2011-10-28 2032-12-31 Link
1519. ZACHODNIOPOMORSKIE kołobrzeski Dygowo wiejska Program realizowany 2009-02-27 2032-12-31 Link
1520. ZACHODNIOPOMORSKIE łobeski Radowo Małe wiejska Program realizowany 2012-06-27 2032-12-31 Link
1521. POMORSKIE kartuski Sierakowice wiejska Program realizowany 2009-01-28 2018-12-31 Link
1522. PODKARPACKIE jasielski Brzyska wiejska Program realizowany 2011-05-16 2032-12-31 Link
1523. ZACHODNIOPOMORSKIE sławieński Sławno miejska Program realizowany 2013-06-27 2032-12-31 Link
1524. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Bukowiec wiejska Program realizowany 2011-08-24 2032-12-31 Link
1525. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Miłomłyn miejsko-wiejska Program realizowany
1526. MAŁOPOLSKIE suski Jordanów wiejska Program realizowany 2009-10-31 2032-12-31 Link
1527. ŁÓDZKIE pajęczański Nowa Brzeźnica wiejska Program realizowany 2017-11-28 2022-11-28 Link
1528. LUBELSKIE biłgorajski Frampol miejsko-wiejska Program realizowany 2011-03-21 2032-12-31 Link
1529. PODLASKIE siemiatycki Dziadkowice wiejska Program realizowany 2009-05-11 2032-12-31 Link
1530. DOLNOŚLĄSKIE wrocławski Czernica wiejska Program realizowany 2012-04-12 2032-12-31 Link
1531. LUBUSKIE nowosolski Kożuchów miejsko-wiejska Program realizowany 2011-03-30 2032-12-31 Link
1532. MAŁOPOLSKIE olkuski Wolbrom miejsko-wiejska Program realizowany 2006-10-25 2032-12-31 Link
1533. POMORSKIE kwidzyński Kwidzyn miejska Program realizowany 2014-07-07 2017-12-31 Link
1534. MAZOWIECKIE warszawski zachodni Kampinos wiejska Program realizowany 2012-11-28 2032-12-31 Link
1535. LUBELSKIE łukowski Adamów wiejska Program realizowany 2011-03-25 2032-12-31 Link
1536. PODLASKIE zambrowski Zambrów miejska Program realizowany 2009-04-28 2032-12-31 Link
1537. LUBUSKIE strzelecko-drezdenecki Drezdenko miejsko-wiejska Program realizowany 2017-01-25 2032-12-31 Link
1538. OPOLSKIE opolski Prószków wiejska Program realizowany 2012-08-29 2032-12-31 Link
1539. OPOLSKIE brzeski Lubsza wiejska Program realizowany 2016-02-18 2032-12-31 Link
1540. WIELKOPOLSKIE poznański Kórnik miejsko-wiejska Program realizowany 2016-01-27 2032-12-31 Link
1541. MAZOWIECKIE Warszawa powiat Program realizowany 2011-11-01 2032-12-31 Link
1542. KUJAWSKO-POMORSKIE chełmiński Kijewo Królewskie wiejska Program realizowany 2011-06-28 2032-12-31 Link
1543. MAŁOPOLSKIE krakowski Krzeszowice miejsko-wiejska Program realizowany 2016-01-28 2032-12-31 Link
1544. POMORSKIE starogardzki Czarna Woda miejsko-wiejska Program realizowany 2016-02-29 2032-12-31 Link
1545. DOLNOŚLĄSKIE ząbkowicki Kamieniec Ząbkowicki wiejska Program realizowany 2008-10-03 2032-12-31 Link
1546. LUBELSKIE włodawski Wola Uhruska wiejska Program realizowany 2021-04-30 2032-12-31 Link
1547. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Ciechocinek miejska Program realizowany 2013-02-25 2032-12-31 Link
1548. ŚLĄSKIE lubliniecki Herby wiejska Program realizowany 2013-03-13 2032-12-31 Link
1549. PODKARPACKIE krośnieński Wojaszówka wiejska Program realizowany Link
1550. MAZOWIECKIE miński Mińsk Mazowiecki miejska Program realizowany 2011-03-28 2032-12-31 Link
1551. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Nowa Ruda wiejska Program realizowany 2017-01-01 2032-12-31 Link
1552. ŚLĄSKIE cieszyński Brenna wiejska Program realizowany 2017-09-21 2032-12-31 Link
1553. ŚLĄSKIE będziński Czeladź miejska Program realizowany 2017-03-29 2032-12-31 Link
1554. MAZOWIECKIE wyszkowski Zabrodzie wiejska Program realizowany 2011-08-17 2032-12-31 Link
1555. ŚWIĘTOKRZYSKIE jędrzejowski Sobków wiejska Program realizowany 2012-05-14 2032-12-31 Link
1556. OPOLSKIE głubczycki Kietrz miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-26 2032-12-31 Link
1557. PODLASKIE sokólski Kuźnica wiejska Program realizowany 2015-12-29 2032-12-31 Link
1558. ŚWIĘTOKRZYSKIE konecki Radoszyce wiejska Program realizowany 2012-03-28 2032-12-31 Link
1559. WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki Wydminy wiejska Program realizowany 2012-04-19 2032-12-31 Link
1560. LUBELSKIE radzyński Czemierniki wiejska Program realizowany 2011-03-30 2032-12-31 Link
1561. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Kudowa-Zdrój miejska Program realizowany 2016-03-02 2032-12-31 Link
1562. OPOLSKIE prudnicki Głogówek miejsko-wiejska Program realizowany 2013-02-25 2032-12-31 Link
1563. DOLNOŚLĄSKIE strzeliński Przeworno wiejska Program realizowany 2016-11-30 2032-12-31 Link
1564. MAZOWIECKIE legionowski Legionowo miejska Program realizowany 2010-08-25 2032-12-31 Link
1565. LUBELSKIE hrubieszowski Mircze wiejska Program realizowany 2008-10-24 2032-12-31 Link
1566. ŚWIĘTOKRZYSKIE ostrowiecki Kunów miejsko-wiejska Program realizowany 2012-01-26 2032-12-31 Link
1567. ŁÓDZKIE zgierski Głowno wiejska Program realizowany 2016-04-26 2032-04-26 Link
1568. MAŁOPOLSKIE krakowski Zielonki wiejska Program realizowany 2017-12-28 2032-12-31 Link
1569. LUBELSKIE hrubieszowski Hrubieszów miejska Program realizowany 2012-03-01 2032-12-31 Link
1570. PODLASKIE siemiatycki Mielnik wiejska Program realizowany 2016-11-18 2032-12-31 Link
1571. MAŁOPOLSKIE wadowicki Andrychów miejsko-wiejska Program realizowany 2008-03-27 2032-12-31 Link
1572. LUBELSKIE zamojski Krasnobród miejska Program realizowany 2011-03-30 2032-12-31 Link
1573. WARMIŃSKO-MAZURSKIE bartoszycki Bartoszyce miejska Program realizowany 2011-09-29 2032-12-31 Link
1574. WIELKOPOLSKIE gostyński Krobia miejsko-wiejska Program realizowany 2008-02-18 2032-12-31 Link
1575. ŁÓDZKIE radomszczański Kodrąb wiejska Program realizowany 2014-10-14 2032-12-31 Link
1576. MAZOWIECKIE żyrardowski Wiskitki wiejska Program realizowany 2009-12-11 2032-12-31 Link
1577. WIELKOPOLSKIE złotowski Lipka wiejska Program realizowany 2012-03-12 2032-12-31 Link
1578. PODKARPACKIE przeworski Przeworsk miejska Program realizowany 2017-11-30 2032-12-31 Link
1579. PODLASKIE kolneński Stawiski miejsko-wiejska Program realizowany 2016-01-22 2032-12-31 Link
1580. MAZOWIECKIE MAZOWIECKIE MAZOWIECKIE województwo Program realizowany 2019-01-22 2024-12-31 Link
1581. ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński Stare Czarnowo wiejska Program realizowany 2021-01-26 2032-12-31 Link
1582. PODKARPACKIE krośnieński Jedlicze miejsko-wiejska Program realizowany 2013-12-30 2032-12-31 Link
1583. LUBELSKIE biłgorajski Biszcza wiejska Program realizowany 2017-12-29 2032-12-31 Link
1584. MAZOWIECKIE gostyniński Gostynin miejska Program realizowany 2008-07-21 2032-12-31 Link
1585. ZACHODNIOPOMORSKIE Świnoujście Świnoujście miejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
1586. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Fabianki wiejska Program realizowany 2017-12-19 2032-12-31 Link
1587. MAŁOPOLSKIE dąbrowski Gręboszów wiejska Program realizowany 2017-11-24 2032-12-31 Link
1588. LUBELSKIE lubelski Bełżyce miejsko-wiejska Program realizowany 2017-04-26 2032-12-31 Link
1589. LUBELSKIE lubelski Niedrzwica Duża wiejska Program realizowany 2016-03-08 2018-12-31 Link
1590. MAZOWIECKIE płocki Brudzeń Duży wiejska Program realizowany 2017-01-20 2032-01-20 Link
1591. ŚWIĘTOKRZYSKIE ostrowiecki Bodzechów wiejska Program realizowany 2017-08-04 2021-08-04 Link
1592. LUBELSKIE parczewski Sosnowica wiejska Program realizowany 2013-11-14 2032-11-14 Link
1593. MAŁOPOLSKIE myślenicki Tokarnia wiejska Program realizowany 2017-12-28 2032-01-01 Link
1594. MAZOWIECKIE lipski Sienno wiejska Program realizowany 2018-04-01 2032-12-31 Link
1595. MAZOWIECKIE wołomiński Poświętne wiejska Program realizowany 2013-12-01 2032-12-31 Link
1596. WARMIŃSKO-MAZURSKIE elbląski Pasłęk miejsko-wiejska Program realizowany 2018-02-23 2032-12-31 Link
1597. LUBELSKIE hrubieszowski Werbkowice wiejska Program realizowany 2011-03-10 2032-03-10 Link
1598. ŁÓDZKIE łęczycki Witonia wiejska Program realizowany 2016-05-06 2020-05-06 Link
1599. ŁÓDZKIE tomaszowski Tomaszów Mazowiecki wiejska Program realizowany 2015-12-29 2032-12-31 Link
1600. ŁÓDZKIE bełchatowski Kluki wiejska Program realizowany 2015-12-29 2032-12-31 Link
1601. MAZOWIECKIE makowski Różan miejsko-wiejska Program realizowany 2010-01-29 2032-12-31 Link
1602. PODLASKIE suwalski Rutka-Tartak wiejska Program realizowany 2011-03-24 2032-12-31 Link
1603. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Bodzentyn miejsko-wiejska Program realizowany 2016-10-27 2032-01-01 Link
1604. OPOLSKIE oleski Olesno miejsko-wiejska Program realizowany 2017-03-21 2032-12-31 Link
1605. DOLNOŚLĄSKIE bolesławiecki Bolesławiec wiejska Program realizowany 2016-12-16 2032-12-31 Link
1606. DOLNOŚLĄSKIE jeleniogórski Stara Kamienica wiejska Program realizowany 2010-11-10 2032-11-10 Link
1607. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Grybów wiejska Program realizowany 2017-12-28 2032-12-31 Link
1608. LUBUSKIE gorzowski Witnica miejsko-wiejska Program realizowany 2018-02-22 2032-12-31 Link
1609. MAZOWIECKIE wołomiński Tłuszcz miejsko-wiejska Program realizowany 2014-05-27 2032-12-31 Link
1610. LUBELSKIE janowski Godziszów wiejska Program realizowany 2016-11-07 2032-12-31 Link
1611. WARMIŃSKO-MAZURSKIE gołdapski Gołdap miejsko-wiejska Program realizowany 2017-08-01 2032-12-31 Link
1612. WIELKOPOLSKIE Leszno Leszno miejska Program realizowany 2015-01-22 2032-12-31 Link
1613. ŁÓDZKIE Skierniewice Skierniewice miejska Program realizowany 2014-06-13 2032-12-31 Link
1614. ŁÓDZKIE bełchatowski Zelów miejsko-wiejska Program realizowany 2014-02-20 2032-02-20 Link
1615. MAZOWIECKIE ostrołęcki Olszewo-Borki wiejska Program realizowany 2017-11-29 2032-12-31 Link
1616. OPOLSKIE prudnicki Prudnik miejsko-wiejska Program realizowany 2016-09-29 2032-12-31 Link
1617. MAZOWIECKIE legionowski Jabłonna wiejska Program realizowany 2017-12-27 2032-12-31 Link
1618. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Aleksandrów Kujawski wiejska Program realizowany 2011-12-28 2032-12-31 Link
1619. LUBELSKIE lubartowski Abramów wiejska Program realizowany 2008-11-18 2032-12-31 Link
1620. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Lubanie wiejska Program realizowany 2011-12-01 2032-12-31 Link
1621. KUJAWSKO-POMORSKIE grudziądzki Grudziądz wiejska Program realizowany 2018-03-30 2032-12-31 Link
1622. MAŁOPOLSKIE bocheński Lipnica Murowana wiejska Program realizowany 2008-05-05 2032-12-31 Link
1623. LUBELSKIE kraśnicki Kraśnik miejska Program realizowany 2019-01-31 2023-12-31 Link
1624. LUBELSKIE bialski Konstantynów wiejska Program realizowany 2009-04-28 2015-12-31 Link
1625. MAZOWIECKIE radomski Pionki miejska Program realizowany 2009-04-03 2032-12-31 Link
1626. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Nowa Wieś Wielka wiejska Program realizowany 2012-04-26 2032-12-31 Link
1627. KUJAWSKO-POMORSKIE tucholski Gostycyn wiejska Program realizowany 2016-11-24 2032-12-31 Link
1628. ZACHODNIOPOMORSKIE choszczeński Bierzwnik wiejska Program realizowany 2012-11-20 2032-12-31 Link
1629. OPOLSKIE krapkowicki Gogolin miejsko-wiejska Program realizowany 2008-06-30 2032-12-31 Link
1630. ZACHODNIOPOMORSKIE szczecinecki Borne Sulinowo miejsko-wiejska Program realizowany 2020-01-22 2032-01-22 Link
1631. LUBELSKIE biłgorajski Księżpol wiejska Program realizowany 2011-01-01 2032-12-31 Link
1632. LUBELSKIE lubartowski Firlej wiejska Program realizowany 2011-01-01 2032-01-01 Link
1633. KUJAWSKO-POMORSKIE golubsko-dobrzyński Golub-Dobrzyń wiejska Program realizowany 2008-06-01 2032-12-31 Link
1634. ŚWIĘTOKRZYSKIE ostrowiecki Waśniów wiejska Program realizowany 2020-02-11 2032-12-31 Link
1635. PODLASKIE grajewski Szczuczyn miejsko-wiejska Program realizowany 2019-12-20 2032-12-31 Link
1636. LUBELSKIE tomaszowski Tyszowce miejsko-wiejska Program realizowany 2007-12-29 2032-12-31 Link
1637. LUBELSKIE łęczyński Łęczna miejsko-wiejska Program realizowany 2011-02-23 2032-12-31 Link
1638. PODKARPACKIE rzeszowski Dynów miejska Program realizowany 2011-07-20 2032-12-31 Link
1639. MAZOWIECKIE legionowski Wieliszew wiejska Program realizowany 2014-07-11 2032-12-31 Link
1640. OPOLSKIE krapkowicki Strzeleczki wiejska Program realizowany 2019-01-01 2032-12-31 Link
1641. PODKARPACKIE łańcucki Żołynia wiejska Program realizowany 2011-10-31 2032-12-31 Link
1642. DOLNOŚLĄSKIE średzki Środa Śląska miejsko-wiejska Program realizowany 2012-11-28 2032-12-31 Link
1643. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Dobre Miasto miejsko-wiejska Program realizowany 2013-02-21 2032-02-20 Link
1644. ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński Gryfino miejsko-wiejska Program realizowany 2012-01-30 2032-12-31 Link
1645. ŚWIĘTOKRZYSKIE opatowski Wojciechowice wiejska Program realizowany 2009-03-20 2032-12-31 Link
1646. ŚLĄSKIE zawierciański Żarnowiec wiejska Program realizowany 2020-05-06 2032-12-31 Link
1647. ŚLĄSKIE lubliniecki Boronów wiejska Program realizowany 2019-10-28 2032-12-31 Link
1648. WIELKOPOLSKIE Kalisz Kalisz miejska Program realizowany 2012-04-26 2032-12-31 Link
1649. LUBELSKIE bialski Sławatycze wiejska Program realizowany 2011-03-25 2032-12-31 Link
1650. PODKARPACKIE niżański Nisko miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-06 2032-12-31 Link
1651. POMORSKIE pucki Jastarnia miejska Program realizowany 2015-10-28 2032-12-31 Link
1652. PODLASKIE siemiatycki Nurzec-Stacja wiejska Program realizowany 2008-12-09 2032-12-31 Link
1653. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Wilczyce wiejska Program realizowany 2013-11-29 2032-12-31 Link
1654. WIELKOPOLSKIE poznański poznański powiat Program realizowany 2014-08-27 2032-12-31 Link
1655. LUBELSKIE kraśnicki Annopol miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-25 2032-12-31 Link
1656. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Solec Kujawski miejsko-wiejska Program realizowany 2013-06-26 2032-12-31 Link
1657. ZACHODNIOPOMORSKIE pyrzycki Kozielice wiejska Program realizowany 2010-05-06 2023-05-06 Link
1658. DOLNOŚLĄSKIE wałbrzyski Mieroszów miejsko-wiejska Program realizowany 2018-01-31 2032-12-31 Link
1659. ŚLĄSKIE żywiecki Łodygowice wiejska Program realizowany 2020-12-29 2031-12-31 Link
1660. WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński Wielbark miejsko-wiejska Program realizowany 2013-10-28 2032-12-31 Link
1661. PODKARPACKIE łańcucki Białobrzegi wiejska Program realizowany 2016-10-28 2023-12-31 Link
1662. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Działdowo wiejska Program realizowany 2015-12-30 2032-12-31 Link
1663. ŁÓDZKIE kutnowski Bedlno wiejska Program realizowany 2014-08-21 2032-12-31 Link
1664. ŁÓDZKIE bełchatowski Szczerców wiejska Program realizowany 2012-12-28 2019-09-18 Link
1665. ŁÓDZKIE skierniewicki Słupia wiejska Program realizowany 2015-01-28 2032-12-31 Link
1666. ŁÓDZKIE łowicki Chąśno wiejska Program realizowany 2015-09-29 2019-12-31 Link
1667. ŁÓDZKIE wieruszowski Lututów wiejska Program realizowany 2016-11-17 2032-12-31 Link
1668. ŁÓDZKIE radomszczański Gidle wiejska Program realizowany 2016-09-29 2032-12-31 Link
1669. ŁÓDZKIE sieradzki Błaszki miejsko-wiejska Program realizowany 2017-10-01 2032-12-31 Link
1670. MAZOWIECKIE ostrowski Nur wiejska Program realizowany 2007-12-31 2031-12-31 Link
1671. ŁÓDZKIE skierniewicki Lipce Reymontowskie wiejska Program realizowany 2014-05-29 2032-12-31 Link
1672. ŁÓDZKIE skierniewicki Bolimów wiejska Program realizowany 2016-12-30 2032-12-31 Link
1673. ŁÓDZKIE radomszczański Ładzice wiejska Program realizowany 2013-12-20 2032-12-31 Link
1674. ŚLĄSKIE gliwicki Rudziniec wiejska Program realizowany 2014-09-30 2032-12-31 Link
1675. ŁÓDZKIE piotrkowski Moszczenica wiejska Program realizowany 2013-11-01 2032-12-31 Link
1676. PODKARPACKIE rzeszowski Trzebownisko wiejska Program realizowany 2011-11-04 2032-01-01 Link
1677. KUJAWSKO-POMORSKIE lipnowski Wielgie wiejska Program realizowany 2016-12-28 2032-12-31 Link
1678. ŁÓDZKIE zduńskowolski Szadek miejsko-wiejska Program realizowany 2014-02-18 2032-12-31 Link
1679. PODLASKIE siemiatycki Siemiatycze miejska Program realizowany 2016-03-31 2032-12-31 Link
1680. PODLASKIE augustowski Bargłów Kościelny wiejska Program realizowany 2015-11-25 2032-12-31 Link
1681. POMORSKIE nowodworski Sztutowo wiejska Program realizowany 2019-11-28 2032-12-31 Link
1682. KUJAWSKO-POMORSKIE grudziądzki Łasin miejsko-wiejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
1683. MAŁOPOLSKIE Nowy Sącz Nowy Sącz miejska Program realizowany 2019-06-27 2032-12-31 Link
1684. PODLASKIE białostocki Gródek wiejska Program realizowany 2019-11-29 2032-12-31 Link
1685. MAŁOPOLSKIE proszowicki Koniusza wiejska Program realizowany 2018-07-31 2031-12-31 Link
1686. ŁÓDZKIE skierniewicki Godzianów wiejska Program realizowany 2016-08-31 2019-12-31 Link
1687. LUBUSKIE żarski Lipinki Łużyckie wiejska Program realizowany 2013-12-20 2032-12-31 Link
1688. POMORSKIE słupski Smołdzino wiejska Program realizowany 2011-12-20 2032-12-31 Link
1689. ZACHODNIOPOMORSKIE drawski Czaplinek miejsko-wiejska Program realizowany 2008-06-23 2032-12-31 Link
1690. ŁÓDZKIE tomaszowski Inowłódz wiejska Program realizowany 2015-02-26 2032-12-31 Link
1691. MAŁOPOLSKIE tatrzański Poronin wiejska Program realizowany 2015-02-11 2032-12-31 Link
1692. ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki Wałcz wiejska Program realizowany 2009-03-31 2031-12-31 Link
1693. MAŁOPOLSKIE proszowicki Proszowice miejsko-wiejska Program realizowany 2009-03-19 2032-12-31 Link
1694. PODLASKIE hajnowski Narewka wiejska Program realizowany 2006-12-28 2032-12-31 Link
1695. WARMIŃSKO-MAZURSKIE iławski Iława wiejska Program realizowany 2009-11-27 2032-12-31 Link
1696. PODKARPACKIE kolbuszowski Raniżów wiejska Program realizowany 2013-12-23 2032-12-31 Link
1697. MAZOWIECKIE ciechanowski Ciechanów wiejska Program realizowany 2011-01-28 2032-12-31 Link
1698. LUBUSKIE zielonogórski Czerwieńsk miejsko-wiejska Program realizowany 2011-01-01 2032-12-31 Link
1699. ŚWIĘTOKRZYSKIE konecki Gowarczów wiejska Program realizowany 2009-11-25 2032-12-31 Link
1700. PODKARPACKIE bieszczadzki Czarna wiejska Program realizowany 2011-11-21 2031-12-31 Link
1701. PODKARPACKIE przeworski Przeworsk wiejska Program realizowany 2013-02-03 2032-12-31 Link
1702. ŚWIĘTOKRZYSKIE ŚWIĘTOKRZYSKIE ŚWIĘTOKRZYSKIE województwo Program realizowany 2016-07-27 2020-07-27 Link
1703. WIELKOPOLSKIE koniński Kazimierz Biskupi wiejska Program realizowany 2009-01-30 2032-12-31 Link
1704. WARMIŃSKO-MAZURSKIE iławski Lubawa miejska Program realizowany 2014-01-29 2032-12-31 Link
1705. WIELKOPOLSKIE turecki Kawęczyn wiejska Program realizowany 2014-02-07 2032-12-31 Link
1706. PODKARPACKIE sanocki Komańcza wiejska Program realizowany 2010-11-18 2031-12-31 Link
1707. POMORSKIE bytowski Czarna Dąbrówka wiejska Program realizowany 2011-01-06 2032-12-31 Link
1708. DOLNOŚLĄSKIE jeleniogórski Kowary miejska Program realizowany 2008-03-05 2032-12-31 Link
1709. WARMIŃSKO-MAZURSKIE bartoszycki Bisztynek miejsko-wiejska Program realizowany 2019-12-20 2032-12-31 Link
1710. ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński Cedynia miejsko-wiejska Program realizowany 2008-09-16 2032-12-31 Link
1711. DOLNOŚLĄSKIE wrocławski Żórawina wiejska Program realizowany 2009-06-23 2032-12-31 Link
1712. LUBUSKIE międzyrzecki Pszczew wiejska Program realizowany 2010-12-16 2032-12-31 Link
1713. KUJAWSKO-POMORSKIE mogileński Strzelno miejsko-wiejska Program realizowany 2014-02-27 2032-12-31 Link
1714. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Białe Błota wiejska Program realizowany 2010-11-10 2032-12-31 Link
1715. MAZOWIECKIE przasnyski Krzynowłoga Mała wiejska Program realizowany 2011-05-11 2032-12-31 Link
1716. MAZOWIECKIE przasnyski Przasnysz miejska Program realizowany 2011-01-27 2032-12-31 Link
1717. PODKARPACKIE leżajski Leżajsk miejska Program realizowany 2011-12-09 2032-12-31 Link
1718. POMORSKIE człuchowski Rzeczenica wiejska Program realizowany 2015-03-12 2032-12-31 Link
1719. ŚLĄSKIE ŚLĄSKIE ŚLĄSKIE województwo Program realizowany 2011-05-19 2032-12-31 Link
1720. PODLASKIE hajnowski Hajnówka miejska Program realizowany 2020-02-26 2032-12-31 Link
1721. DOLNOŚLĄSKIE wołowski Brzeg Dolny miejsko-wiejska Program realizowany 2020-01-23 2032-12-31 Link
1722. ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki Człopa miejsko-wiejska Program realizowany 2019-11-19 2032-12-31 Link
1723. PODKARPACKIE rzeszowski Krasne wiejska Program realizowany 2015-01-01 2032-12-31 Link
1724. PODKARPACKIE Przemyśl Przemyśl miejska Program realizowany 2013-07-10 2032-12-31 Link
1725. PODLASKIE hajnowski Białowieża wiejska Program realizowany 2014-02-14 2032-12-31 Link
1726. POMORSKIE starogardzki Starogard Gdański wiejska Program realizowany 2011-04-01 2032-12-31 Link
1727. ZACHODNIOPOMORSKIE łobeski Dobra miejsko-wiejska Program realizowany 2010-08-27 2032-12-31 Link
1728. WIELKOPOLSKIE międzychodzki Kwilcz wiejska Program realizowany 2012-08-28 2032-12-31 Link
1729. DOLNOŚLĄSKIE wołowski Wołów miejsko-wiejska Program realizowany 2011-04-29 2021-03-10 Link
1730. WIELKOPOLSKIE nowotomyski Kuślin wiejska Program realizowany 2008-12-31 2031-12-31 Link
1731. LUBUSKIE krośnieński Bytnica wiejska Program realizowany 2015-01-30 2032-03-31 Link
1732. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ełcki Ełk wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
1733. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ełcki Kalinowo wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
1734. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ełcki Stare Juchy wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
1735. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olecki Kowale Oleckie wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
1736. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olecki Wieliczki wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
1737. WARMIŃSKO-MAZURSKIE gołdapski Dubeninki wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
1738. WARMIŃSKO-MAZURSKIE piski Biała Piska miejsko-wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
1739. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ełcki Prostki wiejska Program realizowany 2011-07-05 2031-12-31 Link
1740. ZACHODNIOPOMORSKIE szczecinecki Grzmiąca wiejska Program realizowany 2014-03-26 2032-01-31 Link
1741. PODKARPACKIE sanocki Sanok miejska Program realizowany 2016-12-20 2032-12-31 Link
1742. MAZOWIECKIE żuromiński Lubowidz wiejska Program realizowany 2014-02-18 2032-12-31 Link
1743. POMORSKIE kwidzyński Ryjewo wiejska Program realizowany 2013-10-22 2032-12-31 Link
1744. WIELKOPOLSKIE ostrowski Przygodzice wiejska Program realizowany 2019-08-30 2032-12-31 Link
1745. MAZOWIECKIE pułtuski Gzy wiejska Program realizowany 2012-06-19 2032-12-31 Link
1746. ŚWIĘTOKRZYSKIE staszowski Oleśnica wiejska Program realizowany 2015-04-29 2020-12-31 Link
1747. MAZOWIECKIE kozienicki Sieciechów wiejska Program realizowany 2015-07-31 2032-12-31 Link
1748. ŚLĄSKIE rybnicki Jejkowice wiejska Program realizowany 2015-04-27 2032-12-31 Link
1749. PODKARPACKIE przeworski Tryńcza wiejska Program realizowany 2012-09-14 2032-12-31 Link
1750. WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki Dąbrówno wiejska Program realizowany 2013-02-14 2031-12-31 Link
1751. LUBUSKIE sulęciński Słońsk wiejska Program realizowany 2008-06-18 2031-12-31 Link
1752. POMORSKIE gdański Pruszcz Gdański wiejska Program realizowany 2011-07-12 2032-07-12 Link
1753. PODLASKIE sokólski Sokółka miejsko-wiejska Program realizowany 2011-03-16 2032-03-16 Link
1754. POMORSKIE kościerski Kościerzyna miejska Program realizowany 2012-03-28 2030-12-31 Link
1755. PODLASKIE sejneński Giby wiejska Program realizowany 2020-12-29 2032-12-31 Link
1756. WIELKOPOLSKIE pilski Szydłowo wiejska Program realizowany 2009-08-28 2032-12-31 Link
1757. WIELKOPOLSKIE gostyński Pępowo wiejska Program realizowany 2021-06-22 2032-12-31 Link
1758. ŚLĄSKIE rybnicki Świerklany wiejska Program realizowany 2017-08-24 2032-12-31 Link
1759. ŚLĄSKIE żywiecki Jeleśnia wiejska Program realizowany 2013-08-05 2032-12-31 Link
1760. ŚLĄSKIE gliwicki Sośnicowice miejsko-wiejska Program realizowany 2020-04-30 2032-12-30 Link
1761. ŚLĄSKIE zawierciański Pilica miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-25 2032-12-31 Link
1762. ŚLĄSKIE raciborski Rudnik wiejska Program realizowany 2020-06-18 2032-12-31 Link
1763. ŚLĄSKIE myszkowski Niegowa wiejska Program realizowany 2012-01-31 2022-12-31 Link
1764. ŚLĄSKIE tarnogórski Kalety miejska Program realizowany 2010-10-05 2032-12-31 Link
1765. ŁÓDZKIE piotrkowski Sulejów miejsko-wiejska Program realizowany 2015-10-30 2032-12-31 Link
1766. LUBUSKIE gorzowski Santok wiejska Program realizowany 2021-06-30 2032-12-31 Link
1767. WIELKOPOLSKIE krotoszyński Kobylin miejsko-wiejska Program realizowany 2008-08-28 2032-12-31 Link
1768. POMORSKIE gdański Trąbki Wielkie wiejska Program realizowany 2010-08-31 2032-12-31 Link
Do góry
Serwis Baza Azbestowa (BA) używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom serwisu korzystanie z systemu BA oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności