DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
1201.
MAZOWIECKIE
przasnyski
Chorzele
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2022-11-29
2032-12-31
Link
1202.
MAZOWIECKIE
przasnyski
Czernice Borowe
wiejska
Program realizowany
2012-11-29
2032-12-31
Link
1203.
MAZOWIECKIE
przasnyski
Przasnysz
miejska
Program realizowany
2011-01-27
2032-12-31
Link
1204.
PODKARPACKIE
przemyski
Żurawica
wiejska
Projekt programu
Link
1205.
PODKARPACKIE
przemyski
Przemyśl
wiejska
Program uchwalony
2013-12-13
2032-12-31
Link
1206.
PODKARPACKIE
przemyski
Orły
wiejska
Program realizowany
2011-12-16
2032-12-31
Link
1207.
PODKARPACKIE
przemyski
Fredropol
wiejska
Projekt programu
Link
1208.
PODKARPACKIE
przemyski
Krasiczyn
wiejska
Projekt programu
Link
1209.
PODKARPACKIE
przemyski
Dubiecko
wiejska
Program uchwalony
2012-09-25
Link
1210.
PODKARPACKIE
Przemyśl
Przemyśl
miejska
Program realizowany
2013-07-10
2032-12-31
Link
1211.
PODKARPACKIE
przeworski
Kańczuga
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-06-30
2032-06-30
Link
1212.
PODKARPACKIE
przeworski
Zarzecze
wiejska
Program uchwalony
2013-01-01
2032-12-31
Link
1213.
PODKARPACKIE
przeworski
Tryńcza
wiejska
Program realizowany
2012-09-14
2032-12-31
Link
1214.
PODKARPACKIE
przeworski
Przeworsk
wiejska
Program realizowany
2013-02-03
2032-12-31
Link
1215.
PODKARPACKIE
przeworski
Przeworsk
miejska
Program realizowany
2017-11-30
2032-12-31
Link
1216.
MAZOWIECKIE
przysuski
Przysucha
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-09-08
2016-12-31
Link
1217.
MAZOWIECKIE
przysuski
Odrzywół
wiejska
Projekt programu
Link
1218.
MAZOWIECKIE
przysuski
Rusinów
wiejska
Projekt programu
Link
1219.
MAZOWIECKIE
przysuski
Wieniawa
wiejska
Program uchwalony
2015-12-15
2032-12-31
Link
1220.
MAZOWIECKIE
przysuski
Borkowice
wiejska
Program realizowany
2009-09-24
2032-12-31
Link
1221.
ŚLĄSKIE
pszczyński
Pawłowice
wiejska
Program realizowany
2014-09-01
2032-12-31
Link
1222.
ŚLĄSKIE
pszczyński
Kobiór
wiejska
Program realizowany
2012-02-02
2032-12-31
Link
1223.
ŚLĄSKIE
pszczyński
Pszczyna
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-09-29
2032-12-31
Link
1224.
ŚLĄSKIE
pszczyński
Miedźna
wiejska
Program uchwalony
2011-10-18
2032-12-31
Link
1225.
ŚLĄSKIE
pszczyński
Goczałkowice-Zdrój
wiejska
Program uchwalony
2032-12-31
Link
1226.
ŚLĄSKIE
pszczyński
Suszec
wiejska
Program uchwalony
2013-10-24
2032-12-31
Link
1227.
POMORSKIE
pucki
Puck
miejska
Program realizowany
2010-06-11
2031-12-31
Link
1228.
POMORSKIE
pucki
Puck
wiejska
Program realizowany
2007-03-16
2030-12-31
Link
1229.
POMORSKIE
pucki
Kosakowo
wiejska
Program realizowany
2011-08-31
2032-12-31
1230.
POMORSKIE
pucki
Jastarnia
miejska
Program realizowany
2015-10-28
2032-12-31
Link
1231.
LUBELSKIE
puławski
Markuszów
wiejska
Program realizowany
2012-02-23
2032-12-31
Link
1232.
LUBELSKIE
puławski
Puławy
miejska
Program realizowany
2011-09-29
2032-12-31
Link
1233.
LUBELSKIE
puławski
Nałęczów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-04-04
2032-12-31
Link
1234.
LUBELSKIE
puławski
Końskowola
wiejska
Program uchwalony
2017-03-08
2032-12-31
Link
1235.
LUBELSKIE
puławski
Kurów
wiejska
Program uchwalony
2017-11-28
2032-12-31
Link
1236.
LUBELSKIE
puławski
Żyrzyn
wiejska
Program uchwalony
2014-11-24
2032-12-31
Link
1237.
LUBELSKIE
puławski
Puławy
wiejska
Program realizowany
2011-04-29
2032-12-31
Link
1238.
MAZOWIECKIE
pułtuski
Pokrzywnica
wiejska
Program realizowany
2022-02-04
2032-12-31
Link
1239.
MAZOWIECKIE
pułtuski
Winnica
wiejska
Program uchwalony
2012-03-28
Link
1240.
MAZOWIECKIE
pułtuski
Obryte
wiejska
Program realizowany
2009-12-29
2019-12-31
Link
1241.
MAZOWIECKIE
pułtuski
Gzy
wiejska
Program realizowany
2012-06-19
2032-12-31
Link
1242.
ZACHODNIOPOMORSKIE
pyrzycki
Przelewice
wiejska
Program realizowany
2007-04-24
2032-12-31
Link
1243.
ZACHODNIOPOMORSKIE
pyrzycki
Kozielice
wiejska
Program realizowany
2010-05-06
2023-05-06
Link
1244.
ŚLĄSKIE
raciborski
Kuźnia Raciborska
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-01-17
2032-12-31
Link
1245.
ŚLĄSKIE
raciborski
Rudnik
wiejska
Program realizowany
2020-06-18
2032-12-31
Link
1246.
ŚLĄSKIE
raciborski
Kornowac
wiejska
Projekt programu
2012-01-01
2032-12-31
Link
1247.
ŚLĄSKIE
raciborski
Krzyżanowice
wiejska
Projekt programu
2021-04-24
2032-12-31
Link
1248.
ŚLĄSKIE
raciborski
Nędza
wiejska
Program uchwalony
2019-01-28
2032-12-31
Link
1249.
ŚLĄSKIE
raciborski
Racibórz
miejska
Program realizowany
2014-06-25
2032-12-31
Link
1250.
ŚLĄSKIE
raciborski
Krzanowice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2020-01-28
2032-03-01
Link
1251.
MAZOWIECKIE
Radom
Radom
miejska
Program realizowany
2010-06-28
2032-12-31
Link
1252.
MAZOWIECKIE
radomski
Pionki
miejska
Program realizowany
2009-04-03
2032-12-31
Link
1253.
MAZOWIECKIE
radomski
Iłża
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-10-12
2031-12-31
Link
1254.
MAZOWIECKIE
radomski
Jedlińsk
wiejska
Program realizowany
2011-02-25
2032-12-31
Link
1255.
MAZOWIECKIE
radomski
Kowala
wiejska
Program realizowany
2008-10-24
2032-12-31
Link
1256.
MAZOWIECKIE
radomski
Jedlnia-Letnisko
wiejska
Program realizowany
2012-06-01
2032-12-31
Link
1257.
MAZOWIECKIE
radomski
Jastrzębia
wiejska
Program uchwalony
2016-07-14
2032-12-31
Link
1258.
MAZOWIECKIE
radomski
Zakrzew
wiejska
Program realizowany
2011-10-05
2032-10-02
Link
1259.
MAZOWIECKIE
radomski
Wierzbica
wiejska
Program uchwalony
2013-09-27
2032-12-31
Link
1260.
MAZOWIECKIE
radomski
Gózd
wiejska
Program uchwalony
2008-06-26
2032-12-31
Link
1261.
MAZOWIECKIE
radomski
Skaryszew
miejsko-wiejska
Projekt programu
2015-01-01
2032-12-31
Link
1262.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Ładzice
wiejska
Program realizowany
2022-01-01
2032-12-31
Link
1263.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Lgota Wielka
wiejska
Program realizowany
Link
1264.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Kodrąb
wiejska
Program realizowany
2021-12-28
2032-12-31
Link
1265.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Masłowice
wiejska
Program uchwalony
2012-09-26
2032-12-31
Link
1266.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Radomsko
miejska
Program realizowany
2012-04-04
2032-12-31
Link
1267.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Gidle
wiejska
Program realizowany
2016-09-29
2032-12-31
Link
1268.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Kobiele Wielkie
wiejska
Program uchwalony
2012-09-30
2032-12-31
1269.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Dobryszyce
wiejska
Program uchwalony
2014-05-06
2032-12-31
Link
1270.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Wielgomłyny
wiejska
Program uchwalony
2012-11-01
2032-12-31
Link
1271.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Przedbórz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-12-30
2032-12-31
Link
1272.
KUJAWSKO-POMORSKIE
radziejowski
Osięciny
wiejska
Program realizowany
2014-02-21
2032-12-31
Link
1273.
KUJAWSKO-POMORSKIE
radziejowski
Radziejów
miejska
Program realizowany
2019-06-27
2032-12-31
Link
1274.
KUJAWSKO-POMORSKIE
radziejowski
Dobre
wiejska
Program uchwalony
2012-11-15
2032-12-31
Link
1275.
LUBELSKIE
radzyński
Komarówka Podlaska
wiejska
Program uchwalony
2012-02-23
2032-12-31
Link
1276.
LUBELSKIE
radzyński
Ulan-Majorat
wiejska
Program realizowany
2017-11-20
2032-12-31
Link
1277.
LUBELSKIE
radzyński
Czemierniki
wiejska
Program realizowany
2011-03-30
2032-12-31
Link
1278.
LUBELSKIE
radzyński
Radzyń Podlaski
wiejska
Program uchwalony
Link
1279.
LUBELSKIE
radzyński
Kąkolewnica
wiejska
Program uchwalony
2012-01-27
2032-12-31
Link
1280.
LUBELSKIE
radzyński
Radzyń Podlaski
miejska
Program uchwalony
2011-06-02
2032-12-31
Link
1281.
WIELKOPOLSKIE
rawicki
Pakosław
wiejska
Program uchwalony
2017-11-29
2032-12-31
Link
1282.
WIELKOPOLSKIE
rawicki
Bojanowo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-12-22
2032-12-31
Link
1283.
ŁÓDZKIE
rawski
Rawa Mazowiecka
miejska
Projekt programu
Link
1284.
ŁÓDZKIE
rawski
Sadkowice
wiejska
Projekt programu
2012-03-26
2032-12-31
Link
1285.
ŁÓDZKIE
rawski
Rawa Mazowiecka
wiejska
Program uchwalony
2013-03-14
2032-12-31
Link
1286.
PODKARPACKIE
ropczycko-sędziszowski
Ropczyce
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-09-27
2032-12-31
Link
1287.
PODKARPACKIE
ropczycko-sędziszowski
Sędziszów Małopolski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-11-15
2032-12-31
Link
1288.
PODKARPACKIE
ropczycko-sędziszowski
Wielopole Skrzyńskie
wiejska
Projekt programu
Link
1289.
PODKARPACKIE
ropczycko-sędziszowski
Iwierzyce
wiejska
Program realizowany
2012-11-14
2032-12-31
Link
1290.
ŚLĄSKIE
rybnicki
Lyski
wiejska
Program realizowany
2011-05-30
2032-12-31
Link
1291.
ŚLĄSKIE
rybnicki
Czerwionka-Leszczyny
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-10-29
2032-12-31
Link
1292.
ŚLĄSKIE
rybnicki
Świerklany
wiejska
Program realizowany
2017-08-24
2032-12-31
Link
1293.
ŚLĄSKIE
rybnicki
Gaszowice
wiejska
Program realizowany
2015-11-26
2032-12-31
Link
1294.
ŚLĄSKIE
rybnicki
Jejkowice
wiejska
Program realizowany
2015-04-27
2032-12-31
Link
1295.
ŚLĄSKIE
Rybnik
Rybnik
miejska
Program realizowany
2016-01-01
2032-12-31
Link
1296.
LUBELSKIE
rycki
Stężyca
wiejska
Program realizowany
2008-01-30
2032-12-21
Link
1297.
LUBELSKIE
rycki
Dęblin
miejska
Program realizowany
2011-05-31
2032-12-31
Link
1298.
LUBELSKIE
rycki
Ułęż
wiejska
Program realizowany
2011-03-30
2032-12-31
Link
1299.
LUBELSKIE
rycki
Kłoczew
wiejska
Program realizowany
2011-03-30
2032-12-31
Link
1300.
KUJAWSKO-POMORSKIE
rypiński
Wąpielsk
wiejska
Program realizowany
2011-07-26
2032-12-31
Link
1301.
KUJAWSKO-POMORSKIE
rypiński
Brzuze
wiejska
Program uchwalony
2012-02-29
2032-12-31
Link
1302.
KUJAWSKO-POMORSKIE
rypiński
Rypin
miejska
Program realizowany
2017-02-14
2032-12-31
Link
1303.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Krasne
wiejska
Program realizowany
2015-01-01
2032-12-31
Link
1304.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Trzebownisko
wiejska
Program realizowany
2011-11-04
2032-01-01
Link
1305.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Dynów
wiejska
Projekt programu
2013-12-30
2032-12-31
Link
1306.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Lubenia
wiejska
Program realizowany
2032-12-31
Link
1307.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Dynów
miejska
Program realizowany
2011-07-20
2032-12-31
Link
1308.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Hyżne
wiejska
Program uchwalony
2015-03-24
2032-12-31
Link
1309.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Sokołów Małopolski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-11-28
2032-12-31
Link
1310.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Chmielnik
wiejska
Program uchwalony
2012-10-29
2032-12-31
Link
1311.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Błażowa
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-10-01
2032-12-31
Link
1312.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Głogów Małopolski
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-01-24
2032-12-31
Link
1313.
PODKARPACKIE
Rzeszów
Rzeszów
miejska
Program realizowany
2011-03-29
2032-12-31
Link
1314.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Sandomierz
miejska
Program uchwalony
2017-11-09
2032-03-27
Link
1315.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Łoniów
wiejska
Program uchwalony
2012-08-30
2032-12-31
Link
1316.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Samborzec
wiejska
Program uchwalony
2015-01-26
2032-12-31
Link
1317.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Koprzywnica
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-04-12
2032-12-31
Link
1318.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Obrazów
wiejska
Program uchwalony
2011-09-30
2032-12-31
Link
1319.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Zawichost
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-02-25
2032-02-25
Link
1320.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Klimontów
wiejska
Program uchwalony
2014-03-03
2032-12-31
Link
1321.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Wilczyce
wiejska
Program realizowany
2013-11-29
2032-12-31
Link
1322.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Dwikozy
wiejska
Program realizowany
2021-12-29
2032-12-31
Link
1323.
PODKARPACKIE
sanocki
Zagórz
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1324.
PODKARPACKIE
sanocki
Sanok
miejska
Program realizowany
2016-12-20
2032-12-31
Link
1325.
PODKARPACKIE
sanocki
Tyrawa Wołoska
wiejska
Program realizowany
2011-12-01
2030-12-30
Link
1326.
PODKARPACKIE
sanocki
Zarszyn
wiejska
Program uchwalony
2013-11-13
2032-12-31
Link
1327.
PODKARPACKIE
sanocki
Sanok
wiejska
Program uchwalony
2011-10-24
Link
1328.
PODKARPACKIE
sanocki
Komańcza
wiejska
Program realizowany
2010-11-18
2031-12-31
Link
1329.
PODLASKIE
sejneński
Giby
wiejska
Program realizowany
2020-12-29
2032-12-31
Link
1330.
PODLASKIE
sejneński
Sejny
miejska
Program uchwalony
2015-12-30
2032-12-31
Link
1331.
PODLASKIE
sejneński
Sejny
wiejska
Projekt programu
Link
1332.
PODLASKIE
sejneński
Krasnopol
wiejska
Program uchwalony
2011-03-29
2032-12-31
Link
1333.
PODLASKIE
sejneński
Puńsk
wiejska
Projekt programu
Link
1334.
KUJAWSKO-POMORSKIE
sępoleński
Więcbork
miejsko-wiejska
Program realizowany
2023-03-01
2024-12-31
Link
1335.
KUJAWSKO-POMORSKIE
sępoleński
Sośno
wiejska
Program uchwalony
Link
1336.
KUJAWSKO-POMORSKIE
sępoleński
Kamień Krajeński
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
1337.
MAZOWIECKIE
Siedlce
Siedlce
miejska
Program realizowany
2009-05-29
2032-12-31
Link
1338.
MAZOWIECKIE
siedlecki
Paprotnia
wiejska
Program realizowany
2017-12-29
2032-12-31
Link
1339.
MAZOWIECKIE
siedlecki
Korczew
wiejska
Program uchwalony
2008-08-22
2032-12-31
Link
1340.
MAZOWIECKIE
siedlecki
Suchożebry
wiejska
Program uchwalony
2008-08-01
2032-12-31
Link
1341.
MAZOWIECKIE
siedlecki
Przesmyki
wiejska
Program realizowany
2020-01-30
2032-12-31
Link
1342.
MAZOWIECKIE
siedlecki
Wodynie
wiejska
Program uchwalony
2010-01-01
2032-12-31
Link
1343.
MAZOWIECKIE
siedlecki
Skórzec
wiejska
Program realizowany
2008-04-18
Link
1344.
MAZOWIECKIE
siedlecki
Siedlce
wiejska
Program realizowany
Link
1345.
MAZOWIECKIE
siedlecki
Mokobody
wiejska
Program realizowany
2008-07-07
2032-12-31
Link
1346.
PODLASKIE
siemiatycki
Perlejewo
wiejska
Program uchwalony
2011-02-27
2032-12-31
1347.
PODLASKIE
siemiatycki
Siemiatycze
wiejska
Projekt programu
2012-11-01
2032-12-31
Link
1348.
PODLASKIE
siemiatycki
Mielnik
wiejska
Program realizowany
2016-11-18
2032-12-31
Link
1349.
PODLASKIE
siemiatycki
Dziadkowice
wiejska
Program realizowany
2009-05-11
2032-12-31
Link
1350.
PODLASKIE
siemiatycki
Milejczyce
wiejska
Program uchwalony
2020-01-28
2032-12-31
Link
1351.
PODLASKIE
siemiatycki
Nurzec-Stacja
wiejska
Program realizowany
2008-12-09
2032-12-31
Link
1352.
PODLASKIE
siemiatycki
Siemiatycze
miejska
Program realizowany
2016-03-31
2032-12-31
Link
1353.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Klonowa
wiejska
Program uchwalony
2013-09-26
2032-12-31
Link
1354.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Warta
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
1355.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Sieradz
wiejska
Projekt programu
Link
1356.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Goszczanów
wiejska
Program uchwalony
2014-01-01
2032-12-31
Link
1357.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Sieradz
miejska
Projekt programu
Link
1358.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Brzeźnio
wiejska
Program uchwalony
2014-12-22
2032-12-31
Link
1359.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Błaszki
miejsko-wiejska
Program realizowany
2017-10-01
2032-12-31
Link
1360.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Burzenin
wiejska
Program realizowany
2015-02-02
2032-12-31
Link
1361.
MAZOWIECKIE
sierpecki
Mochowo
wiejska
Program uchwalony
2008-12-30
2032-12-31
Link
1362.
MAZOWIECKIE
sierpecki
Rościszewo
wiejska
Projekt programu
2017-06-16
2032-12-31
Link
1363.
MAZOWIECKIE
sierpecki
Szczutowo
wiejska
Program uchwalony
2011-12-29
2032-12-31
Link
1364.
MAZOWIECKIE
sierpecki
Zawidz
wiejska
Projekt programu
2012-10-12
2032-12-31
Link
1365.
MAZOWIECKIE
sierpecki
Sierpc
miejska
Program realizowany
2009-04-22
2032-12-31
Link
1366.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
skarżyski
Bliżyn
wiejska
Program realizowany
2010-01-01
Link
1367.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
skarżyski
Łączna
wiejska
Program realizowany
Link
1368.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
skarżyski
Suchedniów
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
1369.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
skarżyski
Skarżysko-Kamienna
miejska
Program realizowany
2016-01-01
2032-12-31
Link
1370.
ŁÓDZKIE
Skierniewice
Skierniewice
miejska
Program realizowany
2014-06-13
2032-12-31
Link
1371.
ŁÓDZKIE
skierniewicki
Głuchów
wiejska
Program realizowany
2016-01-01
2032-12-31
Link
1372.
ŁÓDZKIE
skierniewicki
Kowiesy
wiejska
Program realizowany
2011-01-01
2014-12-31
Link
1373.
ŁÓDZKIE
skierniewicki
Godzianów
wiejska
Program realizowany
2016-08-31
2019-12-31
Link
1374.
ŁÓDZKIE
skierniewicki
Maków
wiejska
Program realizowany
Link
1375.
ŁÓDZKIE
skierniewicki
Nowy Kawęczyn
wiejska
Program uchwalony
2016-10-31
2032-12-31
Link
1376.
ŁÓDZKIE
skierniewicki
Lipce Reymontowskie
wiejska
Program realizowany
2014-05-29
2032-12-31
Link
1377.
ŁÓDZKIE
skierniewicki
Bolimów
wiejska
Program realizowany
2016-12-30
2032-12-31
Link
1378.
ŁÓDZKIE
skierniewicki
Słupia
wiejska
Program realizowany
2015-01-28
2032-12-31
Link
1379.
ZACHODNIOPOMORSKIE
sławieński
Sławno
wiejska
Program realizowany
2009-10-01
2032-12-31
Link
1380.
ZACHODNIOPOMORSKIE
sławieński
Postomino
wiejska
Program uchwalony
2007-11-07
2032-12-31
Link
1381.
ZACHODNIOPOMORSKIE
sławieński
Darłowo
wiejska
Program uchwalony
2009-10-22
2032-12-31
Link
1382.
ZACHODNIOPOMORSKIE
sławieński
Darłowo
miejska
Program uchwalony
2009-10-27
2032-12-31
Link
1383.
ZACHODNIOPOMORSKIE
sławieński
Sławno
miejska
Program realizowany
2013-06-27
2032-12-31
Link
1384.
LUBUSKIE
słubicki
Górzyca
wiejska
Program realizowany
2017-12-22
2032-12-31
Link
1385.
LUBUSKIE
słubicki
Rzepin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-11-25
Link
1386.
LUBUSKIE
słubicki
Cybinka
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1387.
WIELKOPOLSKIE
słupecki
Słupca
wiejska
Program uchwalony
2013-12-09
2032-12-31
Link
1388.
WIELKOPOLSKIE
słupecki
Zagórów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-02-20
2032-12-31
Link
1389.
WIELKOPOLSKIE
słupecki
Powidz
wiejska
Projekt programu
Link
1390.
WIELKOPOLSKIE
słupecki
Ostrowite
wiejska
Program uchwalony
2019-11-28
2032-12-31
Link
1391.
WIELKOPOLSKIE
słupecki
Lądek
wiejska
Program uchwalony
2016-02-25
2032-12-31
Link
1392.
POMORSKIE
Słupsk
Słupsk
miejska
Program realizowany
2014-03-27
2032-12-31
Link
1393.
POMORSKIE
słupski
Dębnica Kaszubska
wiejska
Program uchwalony
2016-01-01
2032-12-31
Link
1394.
POMORSKIE
słupski
Potęgowo
wiejska
Program uchwalony
2015-03-30
2032-12-31
Link
1395.
POMORSKIE
słupski
Główczyce
wiejska
Program uchwalony
2015-07-16
2032-12-31
Link
1396.
POMORSKIE
słupski
Smołdzino
wiejska
Program realizowany
2011-12-20
2032-12-31
Link
1397.
POMORSKIE
słupski
Ustka
wiejska
Program uchwalony
2009-12-30
2032-12-31
Link
1398.
POMORSKIE
słupski
Kobylnica
wiejska
Program realizowany
2010-05-27
2032-12-31
Link
1399.
POMORSKIE
słupski
Kępice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2022-08-01
2022-07-01
Link
1400.
POMORSKIE
słupski
Ustka
miejska
Program uchwalony
2011-12-29
2032-12-31
Link