DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
601.
POMORSKIE
lęborski
Lębork
miejska
Program realizowany
2011-12-27
2032-12-31
Link
602.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Nowe
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-12-28
2032-12-31
Link
603.
KUJAWSKO-POMORSKIE
tucholski
Cekcyn
wiejska
Program realizowany
2011-12-28
2032-12-31
Link
604.
KUJAWSKO-POMORSKIE
aleksandrowski
Aleksandrów Kujawski
wiejska
Program realizowany
2011-12-28
2032-12-31
Link
605.
ŚLĄSKIE
kłobucki
Kłobuck
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-12-28
2032-12-31
Link
606.
LUBELSKIE
zamojski
Łabunie
wiejska
Program realizowany
2011-12-28
2032-12-31
Link
607.
ŁÓDZKIE
brzeziński
Brzeziny
wiejska
Projekt programu
2011-12-28
2032-12-28
Link
608.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Zbiczno
wiejska
Program realizowany
2011-12-28
2032-12-31
Link
609.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Gródek nad Dunajcem
wiejska
Program uchwalony
2011-12-28
2032-12-28
Link
610.
MAŁOPOLSKIE
olkuski
Trzyciąż
wiejska
Program realizowany
2011-12-28
2032-10-20
Link
611.
WIELKOPOLSKIE
wągrowiecki
Gołańcz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-12-28
2032-12-31
Link
612.
LUBELSKIE
opolski
Opole Lubelskie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-12-28
2030-12-31
Link
613.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Skrzyszów
wiejska
Program uchwalony
2011-12-29
2032-12-31
Link
614.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
giżycki
Giżycko
wiejska
Program uchwalony
2011-12-29
2032-12-31
Link
615.
MAZOWIECKIE
makowski
Szelków
wiejska
Program uchwalony
2011-12-29
2032-12-31
Link
616.
MAZOWIECKIE
sierpecki
Szczutowo
wiejska
Program uchwalony
2011-12-29
2032-12-31
Link
617.
MAZOWIECKIE
ostrowski
Wąsewo
wiejska
Program uchwalony
2011-12-29
2019-12-31
Link
618.
PODLASKIE
sokólski
Janów
wiejska
Program uchwalony
2011-12-29
2032-12-31
Link
619.
KUJAWSKO-POMORSKIE
nakielski
Sadki
wiejska
Program realizowany
2011-12-29
2032-12-31
Link
620.
KUJAWSKO-POMORSKIE
nakielski
Nakło nad Notecią
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-12-29
2032-12-31
Link
621.
ZACHODNIOPOMORSKIE
choszczeński
Drawno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-12-29
2032-12-31
Link
622.
POMORSKIE
słupski
Ustka
miejska
Program uchwalony
2011-12-29
2032-12-31
Link
623.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
działdowski
Rybno
wiejska
Program realizowany
2011-12-30
2032-12-31
Link
624.
KUJAWSKO-POMORSKIE
żniński
Janowiec Wielkopolski
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-12-30
2032-12-31
Link
625.
LUBUSKIE
krośnieński
Bobrowice
wiejska
Program realizowany
2011-12-31
2032-12-31
Link
626.
POMORSKIE
gdański
Przywidz
wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-03-31
Link
627.
PODLASKIE
sokólski
Nowy Dwór
wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-12-31
Link
628.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
kętrzyński
Korsze
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-01-01
2032-12-31
Link
629.
ŚLĄSKIE
raciborski
Kornowac
wiejska
Projekt programu
2012-01-01
2032-12-31
Link
630.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
opatowski
Sadowie
wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-12-31
Link
631.
PODKARPACKIE
mielecki
Radomyśl Wielki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-12-31
Link
632.
LUBELSKIE
zamojski
Skierbieszów
wiejska
Program realizowany
2012-01-01
Link
633.
POMORSKIE
kartuski
Kartuzy
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-12-31
Link
634.
PODKARPACKIE
krośnieński
Miejsce Piastowe
wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-12-31
Link
635.
MAŁOPOLSKIE
wielicki
Kłaj
wiejska
Program realizowany
2012-01-01
2032-12-31
Link
636.
KUJAWSKO-POMORSKIE
inowrocławski
Inowrocław
wiejska
Program realizowany
2012-01-01
2032-12-31
Link
637.
MAZOWIECKIE
ostrołęcki
Lelis
wiejska
Program realizowany
2012-01-01
2032-12-31
Link
638.
DOLNOŚLĄSKIE
świdnicki
Dobromierz
wiejska
Program realizowany
2012-01-01
2032-12-31
Link
639.
ŚLĄSKIE
wodzisławski
Rydułtowy
miejska
Program uchwalony
2012-01-19
2032-12-31
Link
640.
ŚLĄSKIE
gliwicki
Pilchowice
wiejska
Program uchwalony
2012-01-19
2032-12-31
Link
641.
ŚLĄSKIE
bielski
Buczkowice
wiejska
Program realizowany
2012-01-25
2032-12-31
Link
642.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
ostrowiecki
Kunów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-01-26
2032-12-31
Link
643.
LUBELSKIE
radzyński
Kąkolewnica
wiejska
Program uchwalony
2012-01-27
2032-12-31
Link
644.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
nidzicki
Janowo
wiejska
Program realizowany
2012-01-28
2032-01-28
Link
645.
KUJAWSKO-POMORSKIE
grudziądzki
Gruta
wiejska
Program realizowany
2012-01-30
2032-12-31
Link
646.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Lniano
wiejska
Program uchwalony
2012-01-30
2032-12-31
Link
647.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryfiński
Gryfino
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-01-30
2032-12-31
Link
648.
DOLNOŚLĄSKIE
jaworski
Paszowice
wiejska
Program realizowany
2012-01-31
2032-12-31
Link
649.
ŚLĄSKIE
myszkowski
Niegowa
wiejska
Program realizowany
2012-01-31
2022-12-31
Link
650.
DOLNOŚLĄSKIE
zgorzelecki
Zawidów
miejska
Program uchwalony
2012-01-31
2032-12-31
Link
651.
ŚLĄSKIE
pszczyński
Kobiór
wiejska
Program realizowany
2012-02-02
2032-12-31
Link
652.
ŚLĄSKIE
wodzisławski
Lubomia
wiejska
Program realizowany
2012-02-08
2032-12-31
Link
653.
KUJAWSKO-POMORSKIE
lipnowski
Kikół
wiejska
Program uchwalony
2012-02-17
2032-12-31
Link
654.
POMORSKIE
chojnicki
Chojnice
miejska
Program uchwalony
2012-02-20
2032-12-31
Link
655.
POMORSKIE
malborski
Malbork
miejska
Program uchwalony
2012-02-23
2032-12-31
Link
656.
LUBELSKIE
puławski
Markuszów
wiejska
Program realizowany
2012-02-23
2032-12-31
Link
657.
LUBELSKIE
radzyński
Komarówka Podlaska
wiejska
Program uchwalony
2012-02-23
2032-12-31
Link
658.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
mrągowski
Sorkwity
wiejska
Program realizowany
2012-02-24
2032-12-31
Link
659.
KUJAWSKO-POMORSKIE
mogileński
Dąbrowa
wiejska
Program uchwalony
2012-02-27
2032-12-31
Link
660.
POMORSKIE
tczewski
Gniew
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-02-29
2032-12-31
Link
661.
KUJAWSKO-POMORSKIE
rypiński
Brzuze
wiejska
Program uchwalony
2012-02-29
2032-12-31
Link
662.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
nidzicki
Nidzica
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-03-01
2032-12-31
Link
663.
LUBELSKIE
hrubieszowski
Hrubieszów
miejska
Program realizowany
2012-03-01
2032-12-31
Link
664.
POMORSKIE
kościerski
Kościerzyna
wiejska
Program realizowany
2012-03-02
2032-12-31
Link
665.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
nidzicki
Janowiec Kościelny
wiejska
Program uchwalony
2012-03-05
2032-12-31
Link
666.
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoski
Dąbrowa Chełmińska
wiejska
Program realizowany
2012-03-08
2032-12-30
Link
667.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Lipka
wiejska
Program realizowany
2012-03-12
2032-12-31
Link
668.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Kłomnice
wiejska
Program uchwalony
2012-03-12
2032-12-31
Link
669.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
nowomiejski
Nowe Miasto Lubawskie
miejska
Program realizowany
2012-03-13
2032-12-31
Link
670.
DOLNOŚLĄSKIE
Wrocław
Wrocław
miejska
Program uchwalony
2012-03-15
2032-12-31
Link
671.
ŚLĄSKIE
lubliniecki
Lubliniec
miejska
Program realizowany
2012-03-20
2032-12-31
Link
672.
KUJAWSKO-POMORSKIE
aleksandrowski
Koneck
wiejska
Program realizowany
2012-03-20
2032-12-31
Link
673.
PODLASKIE
wysokomazowiecki
Czyżew
wiejska
Program realizowany
2012-03-22
2032-12-31
Link
674.
MAZOWIECKIE
piaseczyński
Konstancin-Jeziorna
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-03-23
2032-12-31
Link
675.
ŁÓDZKIE
rawski
Sadkowice
wiejska
Projekt programu
2012-03-26
2032-12-31
Link
676.
OPOLSKIE
opolski
Łubniany
wiejska
Program realizowany
2012-03-26
2032-12-31
Link
677.
MAZOWIECKIE
żuromiński
Bieżuń
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-03-27
2032-03-27
Link
678.
MAZOWIECKIE
otwocki
Karczew
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-03-28
2032-12-31
Link
679.
MAZOWIECKIE
pułtuski
Winnica
wiejska
Program uchwalony
2012-03-28
Link
680.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
konecki
Radoszyce
wiejska
Program realizowany
2012-03-28
2032-12-31
Link
681.
POMORSKIE
kościerski
Kościerzyna
miejska
Program realizowany
2012-03-28
2030-12-31
Link
682.
OPOLSKIE
kędzierzyńsko-kozielski
Kędzierzyn-Koźle
miejska
Program uchwalony
2012-03-29
2015-12-31
Link
683.
LUBELSKIE
janowski
Dzwola
wiejska
Program realizowany
2012-03-30
2032-12-31
Link
684.
MAŁOPOLSKIE
wadowicki
Lanckorona
wiejska
Program uchwalony
2012-03-30
2032-12-31
Link
685.
PODLASKIE
sokólski
Sidra
wiejska
Program uchwalony
2012-03-30
2032-12-31
Link
686.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Radomsko
miejska
Program realizowany
2012-04-04
2032-12-31
Link
687.
DOLNOŚLĄSKIE
wrocławski
Kąty Wrocławskie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-04-10
2031-12-31
Link
688.
DOLNOŚLĄSKIE
wrocławski
Czernica
wiejska
Program realizowany
2012-04-12
2032-12-31
Link
689.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
giżycki
Wydminy
wiejska
Program realizowany
2012-04-19
2032-12-31
Link
690.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Nowy Targ
miejska
Program realizowany
2012-04-20
2032-01-01
Link
691.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Skała
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-04-24
2032-12-31
Link
692.
ZACHODNIOPOMORSKIE
wałecki
Wałcz
miejska
Program realizowany
2012-04-24
2032-12-31
Link
693.
DOLNOŚLĄSKIE
średzki
Kostomłoty
wiejska
Program uchwalony
2012-04-24
2032-12-31
694.
DOLNOŚLĄSKIE
kamiennogórski
Kamienna Góra
wiejska
Program uchwalony
2012-04-25
2016-04-25
Link
695.
ŚLĄSKIE
gliwicki
Toszek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-04-25
2032-12-31
Link
696.
WIELKOPOLSKIE
Kalisz
Kalisz
miejska
Program realizowany
2012-04-26
2032-12-31
Link
697.
OPOLSKIE
namysłowski
Namysłów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-04-26
2032-12-31
Link
698.
KUJAWSKO-POMORSKIE
bydgoski
Nowa Wieś Wielka
wiejska
Program realizowany
2012-04-26
2032-12-31
Link
699.
MAZOWIECKIE
miński
Sulejówek
miejska
Program realizowany
2012-04-26
Link
700.
OPOLSKIE
opolski
Murów
wiejska
Program realizowany
2012-04-26
2032-12-31
Link