DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
1101.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
iławski
Susz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-03-27
2032-12-31
Link
1102.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
skarżyski
Skarżysko-Kamienna
miejska
Program realizowany
2016-01-01
2032-12-31
Link
1103.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Stawiguda
wiejska
Program realizowany
2009-09-09
2032-09-09
Link
1104.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Czernichów
wiejska
Program realizowany
2020-02-07
2032-12-31
Link
1105.
LUBUSKIE
Zielona Góra
Zielona Góra
miejska
Program realizowany
2015-08-25
2032-12-31
Link
1106.
MAŁOPOLSKIE
brzeski
Szczurowa
wiejska
Program realizowany
2008-07-31
2032-12-31
Link
1107.
PODLASKIE
siemiatycki
Siemiatycze
miejska
Program realizowany
2016-03-31
2032-12-31
Link
1108.
PODLASKIE
augustowski
Bargłów Kościelny
wiejska
Program realizowany
2015-11-25
2032-12-31
Link
1109.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
buski
Solec-Zdrój
wiejska
Program realizowany
2015-12-30
2032-12-31
Link
1110.
WIELKOPOLSKIE
wolsztyński
Wolsztyn
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-01-15
2032-12-31
Link
1111.
PODKARPACKIE
przeworski
Kańczuga
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-06-30
2032-06-30
Link
1112.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Kowal
miejska
Program realizowany
2008-08-18
2032-12-31
Link
1113.
LUBELSKIE
krasnostawski
Kraśniczyn
wiejska
Program realizowany
2017-01-17
2032-12-31
1114.
PODKARPACKIE
dębicki
Czarna
wiejska
Program realizowany
2016-12-29
2032-12-31
Link
1115.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
staszowski
Staszów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-08-14
2032-12-31
Link
1116.
POMORSKIE
nowodworski
Sztutowo
wiejska
Program realizowany
2019-11-28
2032-12-31
Link
1117.
LUBUSKIE
nowosolski
Nowa Sól
miejska
Program realizowany
2015-01-15
2032-12-31
Link
1118.
MAZOWIECKIE
miński
Cegłów
wiejska
Program realizowany
2009-03-19
2032-03-19
Link
1119.
PODLASKIE
białostocki
Choroszcz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2007-12-28
2032-12-31
Link
1120.
MAZOWIECKIE
siedlecki
Skórzec
wiejska
Program realizowany
2008-04-18
Link
1121.
KUJAWSKO-POMORSKIE
grudziądzki
Łasin
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
1122.
MAŁOPOLSKIE
Nowy Sącz
Nowy Sącz
miejska
Program realizowany
2019-06-27
2032-12-31
Link
1123.
MAZOWIECKIE
ostrowski
Stary Lubotyń
wiejska
Program realizowany
2011-05-26
2032-12-31
Link
1124.
MAŁOPOLSKIE
brzeski
Czchów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2012-08-10
2032-12-31
Link
1125.
PODLASKIE
białostocki
Gródek
wiejska
Program realizowany
2019-11-29
2032-12-31
Link
1126.
MAZOWIECKIE
sokołowski
Sokołów Podlaski
miejska
Program realizowany
2016-06-22
2032-12-31
Link
1127.
POMORSKIE
malborski
Lichnowy
wiejska
Program realizowany
2012-10-25
2032-12-31
Link
1128.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
bartoszycki
Górowo Iławeckie
wiejska
Program realizowany
2011-09-30
2032-12-31
Link
1129.
ŚLĄSKIE
raciborski
Krzanowice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2020-01-28
2032-03-01
Link
1130.
ŁÓDZKIE
radomszczański
Ładzice
wiejska
Program realizowany
2022-01-01
2032-12-31
Link
1131.
MAŁOPOLSKIE
proszowicki
Koniusza
wiejska
Program realizowany
2018-07-31
2031-12-31
Link
1132.
PODKARPACKIE
Rzeszów
Rzeszów
miejska
Program realizowany
2011-03-29
2032-12-31
Link
1133.
LUBUSKIE
żarski
Lubsko
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-11-23
Link
1134.
MAZOWIECKIE
miński
Mrozy
miejsko-wiejska
Program realizowany
2018-03-23
2032-12-31
Link
1135.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
ostrowiecki
Ostrowiec Świętokrzyski
miejska
Program realizowany
2008-07-11
2032-12-31
Link
1136.
MAŁOPOLSKIE
suski
powiat
Program realizowany
2007-09-03
Link
1137.
ŁÓDZKIE
skierniewicki
Godzianów
wiejska
Program realizowany
2016-08-31
2019-12-31
Link
1138.
ŚLĄSKIE
rybnicki
Gaszowice
wiejska
Program realizowany
2015-11-26
2032-12-31
Link
1139.
LUBUSKIE
żarski
Lipinki Łużyckie
wiejska
Program realizowany
2013-12-20
2032-12-31
Link
1140.
POMORSKIE
słupski
Smołdzino
wiejska
Program realizowany
2011-12-20
2032-12-31
Link
1141.
WIELKOPOLSKIE
wągrowiecki
Gołańcz
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-12-28
2032-12-31
Link
1142.
PODKARPACKIE
łańcucki
Łańcut
wiejska
Program realizowany
2013-01-01
2032-12-31
Link
1143.
ŚLĄSKIE
kłobucki
Kłobuck
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-12-28
2032-12-31
Link
1144.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Brzozie
wiejska
Program realizowany
2013-11-06
2032-12-31
Link
1145.
POMORSKIE
starogardzki
Zblewo
wiejska
Program realizowany
Link
1146.
MAZOWIECKIE
płocki
Radzanowo
wiejska
Program realizowany
2009-02-18
2032-12-31
Link
1147.
MAZOWIECKIE
miński
Stanisławów
wiejska
Program realizowany
2009-05-28
2032-12-31
Link
1148.
LUBELSKIE
łukowski
Krzywda
wiejska
Program realizowany
2008-03-18
2032-12-31
Link
1149.
ZACHODNIOPOMORSKIE
drawski
Czaplinek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2019-08-29
2032-12-31
Link
1150.
ŁÓDZKIE
zduńskowolski
Szadek
miejsko-wiejska
Program realizowany
2023-03-08
2032-12-31
Link
1151.
MAZOWIECKIE
pułtuski
Pokrzywnica
wiejska
Program realizowany
2022-02-04
2032-12-31
Link
1152.
LUBELSKIE
rycki
Stężyca
wiejska
Program realizowany
2008-01-30
2032-12-21
Link
1153.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryficki
Karnice
wiejska
Program realizowany
2013-09-27
2032-12-31
Link
1154.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Inowłódz
wiejska
Program realizowany
2015-02-26
2032-12-31
Link
1155.
LUBELSKIE
krasnostawski
Krasnystaw
wiejska
Program realizowany
2011-05-05
2032-12-31
Link
1156.
MAŁOPOLSKIE
tatrzański
Poronin
wiejska
Program realizowany
2015-02-11
2032-12-31
Link
1157.
PODLASKIE
Białystok
Białystok
miejska
Program realizowany
2006-10-23
2032-12-31
Link
1158.
KUJAWSKO-POMORSKIE
radziejowski
Osięciny
wiejska
Program realizowany
2014-02-21
2032-12-31
Link
1159.
ZACHODNIOPOMORSKIE
drawski
Złocieniec
miejsko-wiejska
Program realizowany
2020-12-30
2032-12-31
Link
1160.
POMORSKIE
bytowski
Kołczygłowy
wiejska
Program realizowany
2012-12-20
2032-12-31
Link
1161.
MAZOWIECKIE
siedlecki
Paprotnia
wiejska
Program realizowany
2017-12-29
2032-12-31
Link
1162.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
skarżyski
Suchedniów
miejsko-wiejska
Program realizowany
Link
1163.
DOLNOŚLĄSKIE
jaworski
Wądroże Wielkie
wiejska
Program realizowany
2012-09-26
2032-12-31
Link
1164.
ZACHODNIOPOMORSKIE
wałecki
Wałcz
wiejska
Program realizowany
2009-03-31
2031-12-31
Link
1165.
WIELKOPOLSKIE
gnieźnieński
Czerniejewo
miejsko-wiejska
Program realizowany
2007-06-27
2032-12-31
Link
1166.
WIELKOPOLSKIE
pilski
Wysoka
miejsko-wiejska
Program realizowany
2016-01-25
2032-12-31
Link
1167.
ŁÓDZKIE
pabianicki
Konstantynów Łódzki
miejska
Program realizowany
2013-11-12
2032-12-31
Link
1168.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Istebna
wiejska
Program realizowany
2016-12-01
2032-12-31
Link
1169.
DOLNOŚLĄSKIE
jeleniogórski
Kowary
miejska
Program realizowany
2008-03-05
2032-12-31
Link
1170.
WIELKOPOLSKIE
średzki
Zaniemyśl
wiejska
Program realizowany
2007-11-26
2032-12-31
Link
1171.
DOLNOŚLĄSKIE
jaworski
Jawor
miejska
Program realizowany
2020-01-27
2032-12-31
Link
1172.
KUJAWSKO-POMORSKIE
aleksandrowski
Koneck
wiejska
Program realizowany
2012-03-20
2032-12-31
Link
1173.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
braniewski
Braniewo
wiejska
Program realizowany
2012-06-15
2032-12-31
Link
1174.
PODKARPACKIE
strzyżowski
Czudec
wiejska
Program realizowany
2010-11-12
2032-12-31
Link
1175.
MAŁOPOLSKIE
proszowicki
Proszowice
miejsko-wiejska
Program realizowany
2009-03-19
2032-12-31
Link
1176.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Olsztyn
wiejska
Program realizowany
2009-11-24
2032-12-31
Link
1177.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Tomaszów Mazowiecki
miejska
Program realizowany
2016-01-21
2032-12-31
Link
1178.
LUBELSKIE
puławski
Nałęczów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2008-04-04
2032-12-31
Link
1179.
MAŁOPOLSKIE
myślenicki
Pcim
wiejska
Program realizowany
2011-10-31
2032-12-31
Link
1180.
PODLASKIE
hajnowski
Narewka
wiejska
Program realizowany
2006-12-28
2032-12-31
Link
1181.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
iławski
Iława
wiejska
Program realizowany
2009-11-27
2032-12-31
Link
1182.
LUBELSKIE
bialski
Leśna Podlaska
wiejska
Program realizowany
2012-11-29
2032-12-31
Link
1183.
ZACHODNIOPOMORSKIE
łobeski
Węgorzyno
miejsko-wiejska
Program realizowany
2010-06-30
2032-12-31
1184.
ŁÓDZKIE
łódzki wschodni
Andrespol
wiejska
Program realizowany
2015-01-15
2032-12-31
1185.
PODKARPACKIE
jasielski
Jasło
wiejska
Program realizowany
2011-03-25
2032-12-31
Link
1186.
DOLNOŚLĄSKIE
polkowicki
Chocianów
miejsko-wiejska
Program realizowany
2013-11-29
2032-12-31
Link
1187.
WIELKOPOLSKIE
leszczyński
Krzemieniewo
wiejska
Program realizowany
2020-01-01
2032-12-31
Link
1188.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Czerniewice
wiejska
Program realizowany
2016-03-22
2032-12-31
Link
1189.
PODKARPACKIE
kolbuszowski
Raniżów
wiejska
Program realizowany
2013-12-23
2032-12-31
Link
1190.
WIELKOPOLSKIE
średzki
Dominowo
wiejska
Program realizowany
2007-11-29
2032-12-31
Link
1191.
MAZOWIECKIE
ciechanowski
Ciechanów
wiejska
Program realizowany
2011-01-28
2032-12-31
Link
1192.
LUBUSKIE
zielonogórski
Czerwieńsk
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-01-01
2032-12-31
Link
1193.
PODKARPACKIE
bieszczadzki
Czarna
wiejska
Program realizowany
2011-11-21
2031-12-31
Link
1194.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
konecki
Gowarczów
wiejska
Program realizowany
2020-12-30
2032-12-31
Link
1195.
MAŁOPOLSKIE
myślenicki
Tokarnia
wiejska
Program realizowany
2023-01-01
2032-01-01
Link
1196.
ŁÓDZKIE
wieruszowski
Bolesławiec
miejsko-wiejska
Program realizowany
2014-10-14
2032-12-31
Link
1197.
LUBELSKIE
opolski
Poniatowa
miejsko-wiejska
Program realizowany
2011-05-30
2032-12-31
Link
1198.
MAZOWIECKIE
płocki
Słupno
wiejska
Program realizowany
2009-03-30
2032-12-31
Link
1199.
PODKARPACKIE
przeworski
Przeworsk
wiejska
Program realizowany
2013-02-03
2032-12-31
Link
1200.
ZACHODNIOPOMORSKIE
białogardzki
Białogard
wiejska
Program realizowany
Link