DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
801.
LUBELSKIE
lubartowski
Kock
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-10-24
2032-12-31
Link
802.
ŁÓDZKIE
poddębicki
Poddębice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-10-29
2032-12-31
Link
803.
LUBUSKIE
strzelecko-drezdenecki
Strzelce Krajeńskie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-10-28
2032-12-31
Link
804.
LUBELSKIE
lubelski
Wysokie
wiejska
Program uchwalony
2010-01-01
2032-12-31
805.
ZACHODNIOPOMORSKIE
Koszalin
Koszalin
miejska
Program uchwalony
2008-03-20
2032-12-31
Link
806.
LUBELSKIE
włodawski
Hańsk
wiejska
Program uchwalony
2009-12-29
2032-12-29
807.
MAŁOPOLSKIE
tatrzański
Kościelisko
wiejska
Program uchwalony
2015-05-28
Link
808.
LUBELSKIE
puławski
Żyrzyn
wiejska
Program uchwalony
2014-11-24
2032-12-31
Link
809.
ZACHODNIOPOMORSKIE
myśliborski
Myślibórz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-11-25
2032-12-31
Link
810.
MAZOWIECKIE
siedlecki
Wodynie
wiejska
Program uchwalony
2010-01-01
2032-12-31
Link
811.
PODKARPACKIE
przemyski
Przemyśl
wiejska
Program uchwalony
2013-12-13
2032-12-31
Link
812.
PODLASKIE
sejneński
Krasnopol
wiejska
Program uchwalony
2011-03-29
2032-12-31
Link
813.
LUBELSKIE
chełmski
Sawin
wiejska
Program uchwalony
2014-02-17
2032-12-31
Link
814.
PODKARPACKIE
lubaczowski
Horyniec-Zdrój
wiejska
Program uchwalony
2013-02-28
2032-12-31
Link
815.
LUBELSKIE
krasnostawski
Żółkiewka
wiejska
Program uchwalony
2012-11-21
2032-12-31
Link
816.
KUJAWSKO-POMORSKIE
nakielski
Kcynia
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-05-26
2032-12-31
Link
817.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
węgorzewski
Węgorzewo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-10-26
2032-12-31
Link
818.
MAZOWIECKIE
płoński
Nowe Miasto
wiejska
Program uchwalony
2013-01-31
2032-12-31
Link
819.
OPOLSKIE
nyski
Nysa
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-02-26
2032-12-31
Link
820.
KUJAWSKO-POMORSKIE
inowrocławski
Pakość
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-09-14
2032-12-31
Link
821.
MAZOWIECKIE
płocki
Stara Biała
wiejska
Program uchwalony
2019-01-01
2032-12-31
Link
822.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Świedziebnia
wiejska
Program uchwalony
2011-07-27
2032-12-31
Link
823.
DOLNOŚLĄSKIE
jaworski
Bolków
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-12-22
2032-12-31
Link
824.
MAZOWIECKIE
lipski
Solec nad Wisłą
wiejska
Program uchwalony
2012-10-30
2032-12-31
Link
825.
MAŁOPOLSKIE
limanowski
Limanowa
miejska
Program uchwalony
2011-11-08
2032-12-31
Link
826.
LUBUSKIE
nowosolski
Nowa Sól
wiejska
Program uchwalony
2009-10-23
2032-12-31
Link
827.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Izbica Kujawska
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-11-12
2013-11-12
Link
828.
LUBUSKIE
międzyrzecki
Międzyrzecz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-12-28
2032-12-28
Link
829.
POMORSKIE
starogardzki
Starogard Gdański
miejska
Program uchwalony
2009-02-25
2032-12-31
Link
830.
OPOLSKIE
głubczycki
Branice
wiejska
Program uchwalony
2011-08-29
2032-12-31
Link
831.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
piski
Ruciane-Nida
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-10-28
2032-12-31
Link
832.
PODKARPACKIE
leżajski
Kuryłówka
wiejska
Program uchwalony
2015-03-18
2032-12-31
Link
833.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
opatowski
Tarłów
wiejska
Program uchwalony
2015-11-26
2032-12-31
Link
834.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
mrągowski
Mrągowo
miejska
Program uchwalony
2018-12-13
2032-12-31
Link
835.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Kleszczewo
wiejska
Program uchwalony
2013-10-01
2032-12-31
Link
836.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Ustroń
miejska
Program uchwalony
2015-04-30
2032-12-31
Link
837.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
Elbląg
Elbląg
miejska
Program uchwalony
2010-09-16
2031-12-31
Link
838.
WIELKOPOLSKIE
słupecki
Ostrowite
wiejska
Program uchwalony
2019-11-28
2032-12-31
Link
839.
PODKARPACKIE
przeworski
Zarzecze
wiejska
Program uchwalony
2013-01-01
2032-12-31
Link
840.
POMORSKIE
lęborski
Łeba
miejska
Program uchwalony
2012-06-22
2032-12-31
Link
841.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
konecki
Smyków
wiejska
Program uchwalony
2012-10-26
2032-12-31
842.
ŁÓDZKIE
łęczycki
Grabów
wiejska
Program uchwalony
2013-01-29
2032-01-29
Link
843.
MAZOWIECKIE
nowodworski
Leoncin
wiejska
Program uchwalony
2012-10-31
Link
844.
POMORSKIE
malborski
Nowy Staw
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-03-31
2032-12-31
Link
845.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Ujazd
wiejska
Program uchwalony
2017-03-27
2032-01-01
Link
846.
ŁÓDZKIE
wieluński
Czarnożyły
wiejska
Program uchwalony
2011-04-02
2032-12-31
Link
847.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
lidzbarski
Orneta
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-10-24
2032-12-31
Link
848.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Olszówka
wiejska
Program uchwalony
2017-12-19
2032-12-31
Link
849.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Dąbrowa Zielona
wiejska
Program uchwalony
2014-09-29
2032-12-31
Link
850.
MAZOWIECKIE
zwoleński
Tczów
wiejska
Program uchwalony
2015-06-22
2032-12-31
Link
851.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Chęciny
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-01-01
2032-12-31
Link
852.
MAZOWIECKIE
ostrołęcki
Myszyniec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-12-29
2032-12-31
Link
853.
MAZOWIECKIE
sierpecki
Szczutowo
wiejska
Program uchwalony
2011-12-29
2032-12-31
Link
854.
PODLASKIE
sejneński
Sejny
miejska
Program uchwalony
2015-12-30
2032-12-31
Link
855.
LUBELSKIE
lubelski
Borzechów
wiejska
Program uchwalony
2014-11-07
2032-03-30
Link
856.
KUJAWSKO-POMORSKIE
inowrocławski
Gniewkowo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2021-09-29
2032-12-31
Link
857.
MAZOWIECKIE
ostrołęcki
Kadzidło
wiejska
Program uchwalony
2013-03-27
2032-12-31
Link
858.
MAZOWIECKIE
ostrowski
Wąsewo
wiejska
Program uchwalony
2011-12-29
2019-12-31
Link
859.
PODKARPACKIE
jasielski
Tarnowiec
wiejska
Program uchwalony
2013-09-30
2032-12-01
Link
860.
MAZOWIECKIE
żyrardowski
Mszczonów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-01-01
2016-12-31
Link
861.
MAZOWIECKIE
wołomiński
Klembów
wiejska
Program uchwalony
2010-04-29
2032-04-28
Link
862.
PODLASKIE
kolneński
Turośl
wiejska
Program uchwalony
2007-04-27
2032-12-31
Link
863.
MAZOWIECKIE
szydłowiecki
Mirów
wiejska
Program uchwalony
2011-10-17
2032-12-31
Link
864.
ŁÓDZKIE
wieruszowski
Galewice
wiejska
Program uchwalony
2013-10-01
2032-12-31
Link
865.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Chybie
wiejska
Program uchwalony
2011-03-08
2030-12-31
866.
LUBUSKIE
świebodziński
Skąpe
wiejska
Program uchwalony
2015-05-29
2032-05-29
Link
867.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Swarzędz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-06-25
2032-12-31
Link
868.
POMORSKIE
tczewski
Subkowy
wiejska
Program uchwalony
Link
869.
DOLNOŚLĄSKIE
jeleniogórski
Mysłakowice
wiejska
Program uchwalony
2012-07-27
2032-12-31
Link
870.
WIELKOPOLSKIE
grodziski
Granowo
wiejska
Program uchwalony
2008-06-24
2032-12-31
Link
871.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Czernichów
wiejska
Program uchwalony
2011-11-25
2032-11-25
Link
872.
KUJAWSKO-POMORSKIE
grudziądzki
Świecie nad Osą
wiejska
Program uchwalony
2013-11-29
2032-12-31
Link
873.
ŚLĄSKIE
pszczyński
Suszec
wiejska
Program uchwalony
2013-10-24
2032-12-31
Link
874.
WIELKOPOLSKIE
nowotomyski
Miedzichowo
wiejska
Program uchwalony
Link
875.
MAZOWIECKIE
radomski
Gózd
wiejska
Program uchwalony
2008-06-26
2032-12-31
Link
876.
WIELKOPOLSKIE
średzki
Środa Wielkopolska
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2032-12-31
Link
877.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
piski
Orzysz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-10-23
2032-12-31
Link
878.
POMORSKIE
tczewski
Tczew
wiejska
Program uchwalony
2012-11-21
2032-12-31
Link
879.
WIELKOPOLSKIE
nowotomyski
Opalenica
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-10-27
2032-12-31
Link
880.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Kruszyna
wiejska
Program uchwalony
2014-06-23
2032-12-31
Link
881.
ŁÓDZKIE
łaski
Łask
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-01-01
2032-12-31
Link
882.
ŁÓDZKIE
wieruszowski
Łubnice
wiejska
Program uchwalony
2012-09-10
2032-12-31
Link
883.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Rzepiennik Strzyżewski
wiejska
Program uchwalony
2011-11-24
2032-12-31
Link
884.
ŚLĄSKIE
kłobucki
Krzepice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
885.
PODKARPACKIE
przemyski
Dubiecko
wiejska
Program uchwalony
2012-09-25
Link
886.
ŚLĄSKIE
lubliniecki
Woźniki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-08-17
2032-08-16
887.
ŚLĄSKIE
mikołowski
Mikołów
miejska
Program uchwalony
2015-08-25
2032-12-31
Link
888.
MAZOWIECKIE
płoński
Baboszewo
wiejska
Program uchwalony
Link
889.
ŚLĄSKIE
Bytom
Bytom
miejska
Program uchwalony
890.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
nidzicki
powiat
Program uchwalony
2011-10-28
2032-12-31
Link
891.
KUJAWSKO-POMORSKIE
toruński
Zławieś Wielka
wiejska
Program uchwalony
2013-02-08
2032-12-31
Link
892.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Jabłonowo Pomorskie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-10-29
2032-12-31
Link
893.
WIELKOPOLSKIE
obornicki
Ryczywół
wiejska
Program uchwalony
2018-06-18
2024-12-31
Link
894.
OPOLSKIE
nyski
Otmuchów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-03-24
2032-12-31
Link
895.
MAZOWIECKIE
łosicki
Stara Kornica
wiejska
Program uchwalony
2013-06-04
2032-12-31
Link
896.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Dąbie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2018-08-28
2032-12-31
Link
897.
PODLASKIE
sokólski
Nowy Dwór
wiejska
Program uchwalony
2012-01-01
2032-12-31
Link
898.
WIELKOPOLSKIE
grodziski
Kamieniec
wiejska
Program uchwalony
2017-04-25
2032-12-31
Link
899.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Koprzywnica
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-04-12
2032-12-31
Link
900.
WIELKOPOLSKIE
jarociński
Kotlin
wiejska
Program uchwalony
2016-06-30
Link