Programy usuwania azbestu

Pokaż:
Lp. Województwo Sortuj Powiat Sortuj Gmina Sortowanie od największego Rodzaj gminy Sortuj Status Sortuj Okres obowiązywania Link
Od Sortuj Do Sortuj
 
1. WARMIŃSKO-MAZURSKIE nidzicki powiat Program uchwalony 2011-10-28 2032-12-31 Link
2. WARMIŃSKO-MAZURSKIE województwo Program realizowany 2011-01-01 2015-12-31 Link
3. MAŁOPOLSKIE Kraków powiat Projekt programu Link
4. LUBELSKIE lubelski powiat Program uchwalony 2011-06-28 2032-12-31 Link
5. OPOLSKIE województwo Program uchwalony 2016-01-01 2032-12-31 Link
6. MAŁOPOLSKIE suski powiat Program realizowany 2007-09-03 Link
7. MAZOWIECKIE Warszawa powiat Program realizowany 2011-11-01 2032-12-31 Link
8. LUBELSKIE puławski Żyrzyn wiejska Program uchwalony 2014-11-24 2032-12-31 Link
9. ŁÓDZKIE kutnowski Żychlin miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-01-25 2032-12-31 Link
10. PODKARPACKIE przemyski Żurawica wiejska Projekt programu Link
11. POMORSKIE kartuski Żukowo miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-01-30 2032-12-31 Link
12. DOLNOŚLĄSKIE głogowski Żukowice wiejska Program realizowany 2032-12-31 Link
13. DOLNOŚLĄSKIE wrocławski Żórawina wiejska Program realizowany 2009-06-23 2032-12-31 Link
14. LUBELSKIE krasnostawski Żółkiewka wiejska Program uchwalony 2012-11-21 2032-12-31 Link
15. ŚLĄSKIE Żory Żory miejska Program uchwalony Link
16. PODKARPACKIE łańcucki Żołynia wiejska Program realizowany 2011-10-31 2032-12-31 Link
17. KUJAWSKO-POMORSKIE żniński Żnin miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-10-26 2032-12-31 Link
18. DOLNOŚLĄSKIE trzebnicki Żmigród miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-02-27 2032-12-31 Link
19. MAZOWIECKIE garwoliński Żelechów miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-01-21 2032-12-31 Link
20. ŁÓDZKIE tomaszowski Żelechlinek wiejska Projekt programu 2014-10-14 2032-12-31 Link
21. WIELKOPOLSKIE kaliski Żelazków wiejska Projekt programu Link
22. MAŁOPOLSKIE bocheński Żegocina wiejska Projekt programu Link
23. LUBUSKIE żarski Żary miejska Program uchwalony 2015-11-27 2032-12-31 Link
24. LUBUSKIE żarski Żary wiejska Program uchwalony Link
25. DOLNOŚLĄSKIE świdnicki Żarów miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-08-31 2032-12-31 Link
26. ŁÓDZKIE opoczyński Żarnów wiejska Program uchwalony 2011-04-27 2032-12-31 Link
27. ŚLĄSKIE zawierciański Żarnowiec wiejska Program uchwalony 2013-05-17 2032-12-31 Link
28. ŚLĄSKIE myszkowski Żarki miejsko-wiejska Program uchwalony 2014-12-01 2032-12-31 Link
29. LUBUSKIE żagański Żagań wiejska Projekt programu Link
30. MAŁOPOLSKIE tarnowski Żabno miejsko-wiejska Projekt programu Link
31. MAZOWIECKIE grodziski Żabia Wola wiejska Program realizowany 2009-12-29 2032-12-31 Link
32. MAZOWIECKIE zwoleński Zwoleń miejsko-wiejska Program realizowany 2010-03-22 2032-12-31 Link
33. WIELKOPOLSKIE złotowski Złotów wiejska Program uchwalony 2013-12-30 2032-12-31 Link
34. WIELKOPOLSKIE złotowski Złotów miejska Program uchwalony 2015-12-28 2032-12-31 Link
35. DOLNOŚLĄSKIE złotoryjski Złotoryja miejska Projekt programu Link
36. DOLNOŚLĄSKIE złotoryjski Złotoryja wiejska Program realizowany 2012-12-21 2032-12-31 Link
37. ŚWIĘTOKRZYSKIE pińczowski Złota wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
38. ZACHODNIOPOMORSKIE drawski Złocieniec miejsko-wiejska Program realizowany 2015-01-29 2032-12-31 Link
39. KUJAWSKO-POMORSKIE toruński Zławieś Wielka wiejska Program uchwalony 2013-02-08 2032-12-31 Link
40. DOLNOŚLĄSKIE ząbkowicki Ziębice miejsko-wiejska Projekt programu Link
41. MAŁOPOLSKIE krakowski Zielonki wiejska Program realizowany 2017-12-28 2032-12-31 Link
42. MAZOWIECKIE wołomiński Zielonka miejska Program realizowany 2006-11-01 2032-12-31 Link
43. LUBUSKIE Zielona Góra Zielona Góra miejska Program realizowany 2015-08-25 2032-12-31 Link
44. LUBUSKIE zielonogórski Zielona Góra wiejska Program realizowany 2012-12-28 2013-12-31 Link
45. DOLNOŚLĄSKIE zgorzelecki Zgorzelec wiejska Program realizowany 2008-06-30 2032-12-31
46. ŁÓDZKIE zgierski Zgierz wiejska Projekt programu Link
47. OPOLSKIE oleski Zębowice wiejska Program realizowany 2014-02-14 2032-12-31
48. MAŁOPOLSKIE suski Zembrzyce wiejska Program realizowany 2015-03-04 2032-12-31 Link
49. ŁÓDZKIE bełchatowski Zelów miejsko-wiejska Program realizowany 2014-02-20 2032-02-20 Link
50. OPOLSKIE krapkowicki Zdzieszowice miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-31 2032-12-31 Link
51. ŁÓDZKIE zduńskowolski Zduńska Wola miejska Program uchwalony 2015-08-03 2032-12-31 Link
52. ŁÓDZKIE łowicki Zduny wiejska Program realizowany 2010-12-01 Link
53. ŚLĄSKIE tarnogórski Zbrosławice wiejska Program realizowany 2012-07-04 2032-12-31 Link
54. KUJAWSKO-POMORSKIE golubsko-dobrzyński Zbójno wiejska Program realizowany 2011-07-26 2032-12-31 Link
55. PODLASKIE łomżyński Zbójna wiejska Projekt programu Link
56. POMORSKIE starogardzki Zblewo wiejska Program realizowany Link
57. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Zbiczno wiejska Program realizowany 2011-12-28 2032-12-31 Link
58. WIELKOPOLSKIE nowotomyski Zbąszyń miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-06-12 2013-12-31 Link
59. LUBUSKIE świebodziński Zbąszynek miejsko-wiejska Program uchwalony 2009-11-26 2032-12-31 Link
60. DOLNOŚLĄSKIE ząbkowicki Ząbkowice Śląskie miejsko-wiejska Projekt programu 2009-10-01 2032-12-31 Link
61. MAZOWIECKIE wołomiński Ząbki miejska Program realizowany 2014-05-14 2032-12-31 Link
62. ŚLĄSKIE zawierciański Zawiercie miejska Program uchwalony Link
63. MAZOWIECKIE sierpecki Zawidz wiejska Projekt programu 2012-10-12 2032-12-31 Link
64. DOLNOŚLĄSKIE zgorzelecki Zawidów miejska Program uchwalony 2012-01-31 2032-12-31 Link
65. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Zawichost miejsko-wiejska Projekt programu Link
66. OPOLSKIE strzelecki Zawadzkie miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-12-30 2032-12-31 Link
67. PODLASKIE białostocki Zawady wiejska Program realizowany 2007-04-23 2032-12-31 Link
68. MAŁOPOLSKIE oświęcimski Zator miejsko-wiejska Projekt programu Link
69. PODKARPACKIE przeworski Zarzecze wiejska Program uchwalony 2013-01-01 2032-12-31 Link
70. PODKARPACKIE sanocki Zarszyn wiejska Program uchwalony 2013-11-13 2032-12-31 Link
71. MAZOWIECKIE ostrowski Zaręby Kościelne wiejska Projekt programu Link
72. ŁÓDZKIE zduńskowolski Zapolice wiejska Program uchwalony 2012-11-30 2032-11-30 Link
73. WIELKOPOLSKIE średzki Zaniemyśl wiejska Program realizowany 2007-11-26 2032-12-31 Link
74. LUBELSKIE zamojski Zamość wiejska Program uchwalony 2012-12-27 2032-12-31 Link
75. LUBELSKIE Zamość Zamość miejska Program realizowany 2011-09-26 2032-12-31 Link
76. PODLASKIE zambrowski Zambrów miejska Program realizowany 2009-04-28 2032-12-31 Link
77. WARMIŃSKO-MAZURSKIE iławski Zalewo miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-10-31 2032-12-31 Link
78. PODKARPACKIE stalowowolski Zaleszany wiejska Program realizowany 2011-10-28 2032-12-31 Link
79. LUBELSKIE kraśnicki Zakrzówek wiejska Program realizowany 2011-08-11 2032-12-31
80. WIELKOPOLSKIE złotowski Zakrzewo wiejska Projekt programu Link
81. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Zakrzewo wiejska Projekt programu 2016-09-30 2032-12-31 Link
82. MAZOWIECKIE radomski Zakrzew wiejska Program realizowany 2011-10-05 2032-10-02 Link
83. MAŁOPOLSKIE tatrzański Zakopane miejska Program realizowany Link
84. PODKARPACKIE stalowowolski Zaklików miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-11-25 2032-12-31 Link
85. DOLNOŚLĄSKIE złotoryjski Zagrodno wiejska Program uchwalony Link
86. PODKARPACKIE sanocki Zagórz miejsko-wiejska Projekt programu Link
87. WIELKOPOLSKIE słupecki Zagórów miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-02-20 2032-12-31 Link
88. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Zagnańsk wiejska Program uchwalony Link
89. MAZOWIECKIE wyszkowski Zabrodzie wiejska Program realizowany 2011-08-17 2032-12-31 Link
90. LUBUSKIE zielonogórski Zabór wiejska Program realizowany 2010-12-17 2032-12-31 Link
91. MAZOWIECKIE białobrzeski Wyśmierzyce miejsko-wiejska Projekt programu Link
92. MAZOWIECKIE wyszkowski Wyszków miejsko-wiejska Program realizowany Link
93. PODLASKIE bielski Wyszki wiejska Program uchwalony 2013-12-30 2032-12-31 Link
94. PODLASKIE wysokomazowiecki Wysokie Mazowieckie wiejska Program realizowany 2010-01-29 2032-12-31 Link
95. LUBELSKIE lubelski Wysokie wiejska Program uchwalony 2010-01-01 2032-12-31
96. WIELKOPOLSKIE pilski Wysoka miejsko-wiejska Program realizowany 2016-01-25 2032-12-31 Link
97. LUBELSKIE włodawski Wyryki wiejska Program uchwalony 2010-01-01 2032-12-31 Link
98. WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki Wydminy wiejska Program realizowany 2012-04-19 2032-12-31 Link
99. LUBUSKIE wschowski Wschowa miejsko-wiejska Program realizowany 2011-06-29 2032-12-31 Link
100. WIELKOPOLSKIE wrzesiński Września miejsko-wiejska Program realizowany 2013-11-28 2032-12-31 Link
101. WIELKOPOLSKIE szamotulski Wronki miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-06-24 2020-06-24 Link
102. DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Wrocław miejska Program uchwalony 2012-03-15 2032-12-31 Link
103. LUBELSKIE lubelski Wólka wiejska Program realizowany 2011-03-28 2032-12-31 Link
104. ŚLĄSKIE lubliniecki Woźniki miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-08-17 2032-08-16
105. MAZOWIECKIE wołomiński Wołomin miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-01-26 2032-12-31 Link
106. WIELKOPOLSKIE wolsztyński Wolsztyn miejsko-wiejska Program realizowany 2009-01-15 2032-12-31 Link
107. ZACHODNIOPOMORSKIE kamieński Wolin miejska Program realizowany 2011-02-23 2032-12-31 Link
108. MAŁOPOLSKIE olkuski Wolbrom miejsko-wiejska Program realizowany 2006-10-25 2032-12-31 Link
109. LUBELSKIE włodawski Wola Uhruska wiejska Program realizowany 2011-03-31 2032-12-31 Link
110. LUBELSKIE łukowski Wola Mysłowska wiejska Program realizowany 2011-01-01 2032-12-31 Link
111. ŁÓDZKIE piotrkowski Wola Krzysztoporska wiejska Program uchwalony Link
112. LUBELSKIE chełmski Wojsławice wiejska Program uchwalony 2010-02-23 2032-02-22 Link
113. MAŁOPOLSKIE tarnowski Wojnicz miejsko-wiejska Program realizowany 2009-10-06 2032-12-31 Link
114. ŚLĄSKIE będziński Wojkowice miejska Program realizowany Link
115. DOLNOŚLĄSKIE złotoryjski Wojcieszów miejska Program uchwalony 2017-01-25 2032-12-31 Link
116. LUBELSKIE łukowski Wojcieszków wiejska Program uchwalony 2011-04-04 2032-04-04
117. LUBELSKIE lubelski Wojciechów wiejska Program realizowany 2015-08-18 2032-12-31 Link
118. ŚWIĘTOKRZYSKIE opatowski Wojciechowice wiejska Program realizowany 2009-03-20 2032-12-31 Link
119. PODKARPACKIE krośnieński Wojaszówka wiejska Program realizowany Link
120. ŚLĄSKIE wodzisławski Wodzisław Śląski miejska Projekt programu Link
121. ŁÓDZKIE łaski Wodzierady wiejska Program realizowany 2012-06-04 2032-12-31 Link
122. MAZOWIECKIE siedlecki Wodynie wiejska Program uchwalony 2010-01-01 2032-12-31 Link
123. ŚWIĘTOKRZYSKIE włoszczowski Włoszczowa miejsko-wiejska Program realizowany 2012-12-27 2032-12-31 Link
124. LUBELSKIE włodawski Włodawa miejska Program realizowany 2011-05-27 2032-12-31 Link
125. LUBELSKIE włodawski Włodawa wiejska Program realizowany 2011-03-16 2032-12-31 Link
126. KUJAWSKO-POMORSKIE włocławski Włocławek wiejska Program realizowany 2012-10-12 2032-12-31 Link
127. PODLASKIE suwalski Wiżajny wiejska Program uchwalony 2015-11-30 2032-12-31 Link
128. PODLASKIE łomżyński Wizna wiejska Program realizowany 2011-06-21 2032-12-31 Link
129. ŁÓDZKIE łęczycki Witonia wiejska Program realizowany 2016-05-06 2020-05-06 Link
130. LUBUSKIE gorzowski Witnica miejsko-wiejska Program realizowany 2018-02-22 2032-12-31 Link
131. WIELKOPOLSKIE gnieźnieński Witkowo miejsko-wiejska Program realizowany 2019-11-28 2032-12-31 Link
132. ŚWIĘTOKRZYSKIE buski Wiślica wiejska Program uchwalony 2010-09-15 2032-12-31 Link
133. DOLNOŚLĄSKIE trzebnicki Wisznia Mała wiejska Program uchwalony 2016-01-27 2032-12-31 Link
134. ŚLĄSKIE cieszyński Wisła miejska Projekt programu Link
135. MAZOWIECKIE żyrardowski Wiskitki wiejska Program realizowany 2009-12-11 2032-12-31 Link
136. MAZOWIECKIE pułtuski Winnica wiejska Program uchwalony 2012-03-28 Link
137. OPOLSKIE namysłowski Wilków wiejska Program uchwalony 2013-11-15 2032-12-31 Link
138. ŚLĄSKIE bielski Wilkowice wiejska Program uchwalony 2011-10-05 2032-12-31 Link
139. LUBELSKIE kraśnicki Wilkołaz wiejska Program realizowany 2011-07-07 2032-12-31 Link
140. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Wilczyce wiejska Program realizowany 2013-11-29 2032-12-31 Link
141. WARMIŃSKO-MAZURSKIE braniewski Wilczęta wiejska Program uchwalony 2013-12-20 Link
142. ŚLĄSKIE bielski Wilamowice miejsko-wiejska Program uchwalony Link
143. WIELKOPOLSKIE leszczyński Wijewo wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
144. MAŁOPOLSKIE tarnowski Wietrzychowice wiejska Program uchwalony 2013-09-25 2032-12-31 Link
145. ZACHODNIOPOMORSKIE drawski Wierzchowo wiejska Projekt programu Link
146. MAŁOPOLSKIE tarnowski Wierzchosławice wiejska Program realizowany 2012-11-26 2032-12-31 Link
147. ŁÓDZKIE wieluński Wierzchlas wiejska Program uchwalony 2014-10-14 2032-12-31 Link
148. MAZOWIECKIE radomski Wierzbica wiejska Program uchwalony 2013-09-27 2032-12-31 Link
149. LUBELSKIE chełmski Wierzbica wiejska Program uchwalony 2014-10-01 2032-01-01 Link
150. ŁÓDZKIE wieruszowski Wieruszów miejsko-wiejska Program uchwalony 2014-10-30 2032-12-31 Link
151. MAZOWIECKIE przysuski Wieniawa wiejska Program uchwalony 2015-12-15 2032-12-31 Link
152. ŁÓDZKIE wieluński Wieluń miejsko-wiejska Program realizowany 2012-08-06 2032-12-31 Link
153. ŚLĄSKIE gliwicki Wielowieś wiejska Program uchwalony 2011-02-17 Link
154. PODKARPACKIE ropczycko-sędziszowski Wielopole Skrzyńskie wiejska Projekt programu Link
155. PODKARPACKIE lubaczowski Wielkie Oczy wiejska Program uchwalony 2013-12-05 2032-12-31 Link
156. MAŁOPOLSKIE krakowski Wielka Wieś wiejska Projekt programu 2014-05-06 2032-12-31 Link
157. MAZOWIECKIE legionowski Wieliszew wiejska Program realizowany 2014-07-11 2032-12-31 Link
158. MAŁOPOLSKIE wielicki Wieliczka miejsko-wiejska Program uchwalony Link
159. WIELKOPOLSKIE grodziski Wielichowo miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-06-24 2032-12-31 Link
160. ŁÓDZKIE radomszczański Wielgomłyny wiejska Program uchwalony 2012-11-01 2032-12-31 Link
161. KUJAWSKO-POMORSKIE lipnowski Wielgie wiejska Program realizowany 2016-12-28 2032-12-31 Link
162. WIELKOPOLSKIE czarnkowsko-trzcianecki Wieleń miejsko-wiejska Program realizowany 2012-12-11 2032-12-31 Link
163. WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński Wielbark wiejska Projekt programu Link
164. WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński Wielbark miejsko-wiejska Program realizowany 2013-10-28 2032-12-31 Link
165. MAZOWIECKIE mławski Wieczfnia Kościelna wiejska Program realizowany 2012-12-28 Link
166. ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński Widuchowa wiejska Program uchwalony 2008-06-19 2032-06-19 Link
167. ŁÓDZKIE łaski Widawa wiejska Program uchwalony Link
168. POMORSKIE lęborski Wicko wiejska Program realizowany 2009-05-29 2032-12-31 Link
169. PODKARPACKIE jarosławski Wiązownica wiejska Program uchwalony 2013-12-03 2032-12-31 Link
170. MAZOWIECKIE otwocki Wiązowna wiejska Program uchwalony 2008-06-24 2032-12-31 Link
171. MAZOWIECKIE węgrowski Węgrów miejska Program realizowany 2008-09-26 2032-12-31 Link
172. ZACHODNIOPOMORSKIE łobeski Węgorzyno miejsko-wiejska Program realizowany 2010-06-30 2032-12-31
173. WARMIŃSKO-MAZURSKIE węgorzewski Węgorzewo miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-10-26 2032-12-31 Link
174. DOLNOŚLĄSKIE zgorzelecki Węgliniec miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-10-31 2032-12-31 Link
175. ŚLĄSKIE żywiecki Węgierska Górka wiejska Projekt programu Link
176. LUBELSKIE hrubieszowski Werbkowice wiejska Program realizowany 2011-03-10 2032-03-10 Link
177. POMORSKIE wejherowski Wejherowo wiejska Program uchwalony 2011-10-11 2032-12-31 Link
178. PODLASKIE grajewski Wąsosz wiejska Program uchwalony 2011-03-30 2032-12-31 Link
179. MAZOWIECKIE ostrowski Wąsewo wiejska Program uchwalony 2011-12-29 2019-12-31 Link
180. KUJAWSKO-POMORSKIE rypiński Wąpielsk wiejska Program realizowany 2011-07-26 2032-12-31 Link
181. WIELKOPOLSKIE wągrowiecki Wągrowiec wiejska Program realizowany 2010-05-18 2032-12-31 Link
182. DOLNOŚLĄSKIE jaworski Wądroże Wielkie wiejska Program realizowany 2012-09-26 2032-12-31 Link
183. ŚWIĘTOKRZYSKIE starachowicki Wąchock miejsko-wiejska Program realizowany 2010-08-31 2032-12-31 Link
184. KUJAWSKO-POMORSKIE wąbrzeski Wąbrzeźno miejska Program realizowany 2012-05-30 2032-12-31 Link
185. KUJAWSKO-POMORSKIE wąbrzeski Wąbrzeźno wiejska Program uchwalony 2011-06-21 2032-12-31 Link
186. ŚWIĘTOKRZYSKIE ostrowiecki Waśniów wiejska Program realizowany 2020-02-11 2032-12-31 Link
187. PODLASKIE białostocki Wasilków miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-06-24 2032-12-31 Link
188. ŁÓDZKIE poddębicki Wartkowice wiejska Program uchwalony Link
189. DOLNOŚLĄSKIE bolesławiecki Warta Bolesławiecka wiejska Program realizowany 2011-01-01 2032-12-31 Link
190. ŁÓDZKIE sieradzki Warta miejsko-wiejska Program uchwalony Link
191. MAZOWIECKIE grójecki Warka miejsko-wiejska Projekt programu Link
192. ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki Wałcz wiejska Program realizowany 2009-03-31 2031-12-31 Link
193. DOLNOŚLĄSKIE Wałbrzych Wałbrzych miejska Program uchwalony 2032-02-28 2032-02-28 Link
194. DOLNOŚLĄSKIE wałbrzyski Walim wiejska Projekt programu Link
195. OPOLSKIE krapkowicki Walce wiejska Program realizowany 2013-03-27 2032-12-31 Link
196. KUJAWSKO-POMORSKIE aleksandrowski Waganiec wiejska Program realizowany Link
197. PODKARPACKIE mielecki Wadowice Górne wiejska Program uchwalony Link
198. MAŁOPOLSKIE wadowicki Wadowice miejsko-wiejska Program realizowany 2015-05-27 2032-12-31 Link
199. LUBELSKIE lubartowski Uścimów wiejska Program uchwalony 2015-01-28 2032-01-28 Link
200. MAŁOPOLSKIE gorlicki Uście Gorlickie wiejska Projekt programu Link
201. PODKARPACKIE bieszczadzki Ustrzyki Dolne miejsko-wiejska Program realizowany 2015-02-19 2032-12-31 Link
202. ŚLĄSKIE cieszyński Ustroń miejska Program uchwalony 2015-04-30 2032-12-31 Link
203. ZACHODNIOPOMORSKIE kołobrzeski Ustronie Morskie wiejska Projekt programu Link
204. POMORSKIE słupski Ustka wiejska Program uchwalony 2009-12-30 2032-12-31 Link
205. POMORSKIE słupski Ustka miejska Program uchwalony 2011-12-29 2032-12-31 Link
206. KUJAWSKO-POMORSKIE chełmiński Unisław wiejska Program uchwalony 2012-05-24 2032-12-31 Link
207. LUBELSKIE rycki Ułęż wiejska Program realizowany 2011-03-30 2032-12-31 Link
208. LUBELSKIE radzyński Ulan-Majorat wiejska Program uchwalony 2017-11-20 2032-12-31 Link
209. WIELKOPOLSKIE pilski Ujście miejsko-wiejska Program uchwalony 2016-01-01 2032-12-31 Link
210. ŚLĄSKIE żywiecki Ujsoły wiejska Program uchwalony 2019-12-01 2032-12-31 Link
211. OPOLSKIE strzelecki Ujazd miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-05-30 2032-12-31 Link
212. ŁÓDZKIE tomaszowski Ujazd wiejska Program uchwalony 2017-03-27 2032-01-01 Link
213. LUBELSKIE tomaszowski Tyszowce miejsko-wiejska Program realizowany 2007-12-29 2032-12-31 Link
214. PODKARPACKIE sanocki Tyrawa Wołoska wiejska Program realizowany 2011-12-01 2030-12-30 Link
215. ZACHODNIOPOMORSKIE białogardzki Tychowo miejsko-wiejska Program realizowany 2009-12-30 2032-12-31 Link
216. DOLNOŚLĄSKIE oleśnicki Twardogóra miejsko-wiejska Program realizowany 2009-05-29 2032-12-31 Link
217. PODKARPACKIE mielecki Tuszów Narodowy wiejska Program realizowany 2011-11-16 2032-12-31 Link
218. PODLASKIE białostocki Turośń Kościelna wiejska Program uchwalony 2007-02-01 2032-12-31 Link
219. PODLASKIE kolneński Turośl wiejska Program uchwalony 2007-04-27 2032-12-31 Link
220. LUBELSKIE biłgorajski Turobin wiejska Projekt programu 2017-05-26 2032-05-26 Link
221. WIELKOPOLSKIE turecki Turek miejska Program realizowany 2019-08-29 2032-12-31 Link
222. OPOLSKIE opolski Turawa wiejska Program uchwalony 2011-12-17 2032-12-31 Link
223. OPOLSKIE opolski Tułowice wiejska Projekt programu Link
224. ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki Tuczno miejsko-wiejska Projekt programu Link
225. MAŁOPOLSKIE tarnowski Tuchów miejsko-wiejska Projekt programu Link
226. KUJAWSKO-POMORSKIE tucholski Tuchola miejsko-wiejska Program realizowany 2008-11-21 2032-12-31 Link
227. MAŁOPOLSKIE olkuski Trzyciąż wiejska Program realizowany 2011-12-28 2032-10-20 Link
228. WIELKOPOLSKIE gnieźnieński Trzemeszno miejsko-wiejska Program uchwalony 2019-10-30 2032-12-31 Link
229. PODKARPACKIE rzeszowski Trzebownisko wiejska Program realizowany 2011-11-04 2032-01-01 Link
230. DOLNOŚLĄSKIE trzebnicki Trzebnica miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-12-28 2032-12-31 Link
231. MAŁOPOLSKIE chrzanowski Trzebinia miejsko-wiejska Program realizowany 2015-03-27 2032-12-31 Link
232. LUBELSKIE łukowski Trzebieszów wiejska Program uchwalony 2013-09-10 2032-12-31 Link
233. POMORSKIE bytowski Trzebielino wiejska Program realizowany 2016-11-30 2032-12-31 Link
234. LUBUSKIE żarski Trzebiel wiejska Program uchwalony 2011-11-29
235. LUBUSKIE zielonogórski Trzebiechów wiejska Program uchwalony 2016-04-13 2032-12-31
236. ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki Trzebiatów miejsko-wiejska Program uchwalony Link
237. PODLASKIE moniecki Trzcianne wiejska Program uchwalony 2011-03-31 2032-12-31 Link
238. MAZOWIECKIE ostrołęcki Troszyn wiejska Program uchwalony 2009-06-29 2032-12-31 Link
239. POMORSKIE gdański Trąbki Wielkie wiejska Program realizowany 2010-08-31 2032-12-31 Link
240. KUJAWSKO-POMORSKIE Toruń Toruń miejska Program uchwalony 2014-09-04 2032-12-31 Link
241. MAŁOPOLSKIE wadowicki Tomice wiejska Program realizowany 2012-12-08 2032-12-31 Link
242. ŁÓDZKIE tomaszowski Tomaszów Mazowiecki wiejska Program realizowany 2015-12-29 2032-12-31 Link
243. ŁÓDZKIE tomaszowski Tomaszów Mazowiecki miejska Program realizowany 2016-01-21 2032-12-31 Link
244. LUBELSKIE tomaszowski Tomaszów Lubelski wiejska Program uchwalony 2015-01-29 2032-12-12 Link
245. MAŁOPOLSKIE myślenicki Tokarnia wiejska Program realizowany 2017-12-28 2032-01-01 Link
246. MAZOWIECKIE wołomiński Tłuszcz miejsko-wiejska Program realizowany 2014-05-27 2032-12-31 Link
247. LUBELSKIE bialski Terespol miejska Program realizowany 2008-09-26 2032-12-31 Link
248. LUBELSKIE bialski Terespol wiejska Program realizowany 2011-04-06 2032-12-31 Link
249. MAZOWIECKIE sochaczewski Teresin wiejska Program uchwalony 2017-12-14 2032-12-31 Link
250. MAZOWIECKIE zwoleński Tczów wiejska Program uchwalony 2015-06-22 2032-12-31 Link
251. POMORSKIE tczewski Tczew miejska Program uchwalony 2016-12-22 2032-12-31 Link
252. POMORSKIE tczewski Tczew wiejska Program uchwalony 2012-11-21 2032-12-31 Link
253. OPOLSKIE opolski Tarnów Opolski wiejska Program uchwalony Link
254. ŚLĄSKIE tarnogórski Tarnowskie Góry miejska Program realizowany 2012-05-30 2032-12-31 Link
255. WIELKOPOLSKIE poznański Tarnowo Podgórne wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
256. PODKARPACKIE jasielski Tarnowiec wiejska Program uchwalony 2013-09-30 2032-12-01 Link
257. LUBELSKIE biłgorajski Tarnogród miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-03-24 Link
258. LUBELSKIE tomaszowski Tarnawatka wiejska Program realizowany 2011-06-20 2032-12-31 Link
259. ŚWIĘTOKRZYSKIE opatowski Tarłów wiejska Program uchwalony 2015-11-26 2032-12-31 Link
260. MAZOWIECKIE piaseczyński Tarczyn miejsko-wiejska Program realizowany Link
261. ZACHODNIOPOMORSKIE Świnoujście Świnoujście miejska Program realizowany 2013-01-01 2032-12-31 Link
262. ŚLĄSKIE żywiecki Świnna wiejska Projekt programu Link
263. ŁÓDZKIE łęczycki Świnice Warckie wiejska Projekt programu 2015-10-30 2032-12-31 Link
264. ŚWIĘTOKRZYSKIE ŚWIĘTOKRZYSKIE ŚWIĘTOKRZYSKIE województwo Program realizowany 2016-07-27 2020-07-27 Link
265. WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński Świętajno wiejska Program uchwalony 2012-11-12 2032-12-31 Link
266. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olecki Świętajno wiejska Program uchwalony 2009-06-25 2031-12-31 Link
267. WIELKOPOLSKIE leszczyński Święciechowa wiejska Program uchwalony 2019-01-22 2032-12-31 Link
268. ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński Świeszyno wiejska Program uchwalony 2018-10-25 2032-12-31 Link
269. DOLNOŚLĄSKIE złotoryjski Świerzawa miejsko-wiejska Program realizowany 2010-10-27 2032-12-31 Link
270. OPOLSKIE namysłowski Świerczów wiejska Program realizowany 2012-11-06 2032-12-31 Link
271. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Świekatowo wiejska Program uchwalony 2013-11-12 2032-12-31 Link
272. KUJAWSKO-POMORSKIE brodnicki Świedziebnia wiejska Program uchwalony 2011-07-27 2032-12-31 Link
273. KUJAWSKO-POMORSKIE grudziądzki Świecie nad Osą wiejska Program uchwalony 2013-11-29 2032-12-31 Link
274. KUJAWSKO-POMORSKIE świecki Świecie miejsko-wiejska Program realizowany 2014-01-30 2032-12-31 Link
275. LUBUSKIE świebodziński Świebodzin miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-12-27 2032-12-31
276. DOLNOŚLĄSKIE świdnicki Świebodzice miejska Projekt programu 2032-12-31 Link
277. LUBELSKIE świdnicki Świdnik miejska Program uchwalony 2015-12-28 2023-12-31 Link
278. LUBUSKIE zielonogórski Świdnica wiejska Program realizowany 2013-08-28 2032-12-31 Link
279. MAŁOPOLSKIE krakowski Świątniki Górne miejsko-wiejska Projekt programu Link
280. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Świątki wiejska Projekt programu Link
281. WIELKOPOLSKIE średzki Środa Wielkopolska miejsko-wiejska Program uchwalony 2032-12-31 Link
282. DOLNOŚLĄSKIE średzki Środa Śląska miejsko-wiejska Program realizowany 2012-11-28 2032-12-31 Link
283. WIELKOPOLSKIE śremski Śrem miejsko-wiejska Program realizowany Link
284. PODLASKIE łomżyński Śniadowo wiejska Program realizowany 2009-12-30 2032-12-31 Link
285. KUJAWSKO-POMORSKIE tucholski Śliwice wiejska Program realizowany 2011-06-09 2032-12-31 Link
286. ŚLĄSKIE żywiecki Ślemień wiejska Program realizowany 2011-12-07 2032-12-31 Link
287. ŚLĄSKIE ŚLĄSKIE ŚLĄSKIE województwo Program realizowany 2011-05-19 2032-12-31 Link
288. PODLASKIE suwalski Szypliszki wiejska Program realizowany 2012-06-26 2032-12-31 Link
289. MAZOWIECKIE szydłowiecki Szydłowiec miejsko-wiejska Projekt programu Link
290. MAZOWIECKIE ostrowski Szulborze Wielkie wiejska Program uchwalony 2013-06-28 2032-12-31 Link
291. PODLASKIE sokólski Szudziałowo wiejska Program uchwalony 2011-09-20 2032-12-31 Link
292. KUJAWSKO-POMORSKIE nakielski Szubin miejsko-wiejska Program realizowany 2009-10-29 2032-12-31
293. POMORSKIE nowodworski Sztutowo wiejska Program realizowany 2019-11-28 2032-12-31 Link
294. POMORSKIE sztumski Sztum miejsko-wiejska Program uchwalony 2010-08-28 2020-12-31 Link
295. PODLASKIE augustowski Sztabin wiejska Program realizowany 2015-03-25 2032-12-31 Link
296. MAZOWIECKIE mławski Szreńsk wiejska Program uchwalony 2011-12-29 2032-12-31 Link
297. LUBUSKIE żagański Szprotawa miejsko-wiejska Program realizowany 2011-09-30 2032-12-31 Link
298. DOLNOŚLĄSKIE jeleniogórski Szklarska Poręba miejska Projekt programu 2015-08-01 2032-12-31 Link
299. MAŁOPOLSKIE tarnowski Szerzyny wiejska Program uchwalony Link
300. POMORSKIE wejherowski Szemud wiejska Program uchwalony 2009-09-15 2020-12-31 Link
301. MAZOWIECKIE makowski Szelków wiejska Program uchwalony 2011-12-29 2032-12-31 Link
302. WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński Szczytno miejska Program uchwalony 2012-12-21 2032-12-31 Link
303. DOLNOŚLĄSKIE kłodzki Szczytna miejsko-wiejska Projekt programu Link
304. ŚLĄSKIE bielski Szczyrk miejska Program uchwalony 2011-04-26 2032-12-31 Link
305. MAZOWIECKIE sierpecki Szczutowo wiejska Program uchwalony 2011-12-29 2032-12-31 Link
306. PODLASKIE grajewski Szczuczyn miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-01-25 2032-12-31 Link
307. MAŁOPOLSKIE dąbrowski Szczucin miejsko-wiejska Program realizowany 2012-06-14 2016-12-31 Link
308. ŁÓDZKIE bełchatowski Szczerców wiejska Program realizowany 2012-12-28 2019-09-18 Link
309. ŚLĄSKIE zawierciański Szczekociny miejsko-wiejska Projekt programu Link
310. ZACHODNIOPOMORSKIE Szczecin Szczecin miejska Program realizowany 2005-01-01 2032-12-31 Link
311. LUBELSKIE zamojski Szczebrzeszyn miejsko-wiejska Program realizowany 2011-05-31 2032-12-31 Link
312. DOLNOŚLĄSKIE wałbrzyski Szczawno-Zdrój miejska Projekt programu Link
313. MAŁOPOLSKIE nowotarski Szczawnica miejsko-wiejska Projekt programu Link
314. WIELKOPOLSKIE szamotulski Szamotuły miejsko-wiejska Program uchwalony Link
315. WIELKOPOLSKIE chodzieski Szamocin miejsko-wiejska Program realizowany 2010-04-29 2032-11-30 Link
316. MAŁOPOLSKIE nowotarski Szaflary wiejska Program uchwalony Link
317. ŁÓDZKIE zduńskowolski Szadek miejsko-wiejska Program realizowany 2014-02-18 2032-12-31 Link
318. DOLNOŚLĄSKIE oleśnicki Syców miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-10-27 2032-12-31
319. WIELKOPOLSKIE poznański Swarzędz miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-06-25 2032-12-31 Link
320. PODLASKIE Suwałki Suwałki miejska Program realizowany 2011-01-26 2032-12-31 Link
321. PODLASKIE suwalski Suwałki wiejska Program uchwalony 2008-12-22 2032-12-31 Link
322. ŚLĄSKIE pszczyński Suszec wiejska Program uchwalony 2013-10-24 2032-12-31 Link
323. WARMIŃSKO-MAZURSKIE iławski Susz miejsko-wiejska Program realizowany 2014-03-27 2032-12-31 Link
324. LUBELSKIE tomaszowski Susiec wiejska Program realizowany 2011-04-21 2032-12-31 Link
325. PODLASKIE białostocki Suraż miejsko-wiejska Program uchwalony 2007-01-01 2032-12-31 Link
326. LUBELSKIE zamojski Sułów wiejska Program realizowany 2011-03-11 2032-12-31 Link
327. ŁÓDZKIE pajęczański Sulmierzyce wiejska Program uchwalony 2014-12-20 2032-12-31 Link
328. DOLNOŚLĄSKIE zgorzelecki Sulików wiejska Program realizowany 2009-11-26 2032-12-31 Link
329. POMORSKIE kartuski Sulęczyno wiejska Program realizowany 2009-11-18 2032-12-31
330. LUBUSKIE sulęciński Sulęcin miejsko-wiejska Program uchwalony 2009-01-01 2032-12-31 Link
331. MAZOWIECKIE miński Sulejówek miejska Program realizowany 2012-04-26 Link
332. LUBUSKIE zielonogórski Sulechów miejsko-wiejska Program realizowany 2013-02-08 2032-12-31 Link
333. WIELKOPOLSKIE poznański Suchy Las wiejska Projekt programu Link
334. POMORSKIE gdański Suchy Dąb wiejska Program uchwalony Link
335. MAZOWIECKIE siedlecki Suchożebry wiejska Program uchwalony 2008-08-01 2032-12-31 Link
336. PODLASKIE sokólski Suchowola miejsko-wiejska Program uchwalony 2008-12-30 2032-12-31 Link
337. ŚWIĘTOKRZYSKIE skarżyski Suchedniów miejsko-wiejska Program realizowany Link
338. ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Suchań miejsko-wiejska Program realizowany Link
339. POMORSKIE tczewski Subkowy wiejska Program uchwalony Link
340. MAZOWIECKIE mławski Stupsk wiejska Projekt programu 2014-10-10 2032-12-31 Link
341. POMORSKIE bytowski Studzienice wiejska Program uchwalony 2016-10-20 2032-12-31 Link
342. PODKARPACKIE strzyżowski Strzyżów miejsko-wiejska Projekt programu Link
343. KUJAWSKO-POMORSKIE mogileński Strzelno miejsko-wiejska Program realizowany 2014-02-27 2032-12-31 Link
344. DOLNOŚLĄSKIE strzeliński Strzelin miejsko-wiejska Program realizowany 2012-06-26 2032-12-31 Link
345. OPOLSKIE krapkowicki Strzeleczki wiejska Program realizowany 2019-01-01 2032-12-31 Link
346. ŁÓDZKIE pajęczański Strzelce Wielkie wiejska Program uchwalony 2013-08-28 2032-12-31 Link
347. LUBUSKIE strzelecko-drezdenecki Strzelce Krajeńskie miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-10-28 2032-12-31 Link
348. ŁÓDZKIE kutnowski Strzelce wiejska Program uchwalony 2013-10-01 2032-12-31 Link
349. MAZOWIECKIE mławski Strzegowo wiejska Program uchwalony 2008-12-17 2032-12-31 Link
350. ŁÓDZKIE zgierski Stryków miejsko-wiejska Program uchwalony Link
351. ŚLĄSKIE cieszyński Strumień miejsko-wiejska Program realizowany 2017-12-28 2032-12-31 Link
352. MAZOWIECKIE białobrzeski Stromiec wiejska Program uchwalony 2011-09-30 2032-12-31 Link
353. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Strawczyn wiejska Program realizowany 2008-01-01 2032-12-31 Link
354. DOLNOŚLĄSKIE ząbkowicki Stoszowice wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
355. ŚWIĘTOKRZYSKIE buski Stopnica wiejska Program realizowany 2012-11-29 2032-12-31 Link
356. KUJAWSKO-POMORSKIE chełmiński Stolno wiejska Program uchwalony 2019-11-04 2032-11-04 Link
357. LUBELSKIE łukowski Stoczek Łukowski wiejska Program realizowany 2010-09-01 2014-12-31 Link
358. LUBELSKIE łukowski Stoczek Łukowski miejska Program realizowany 2009-11-17 2032-12-31 Link
359. LUBELSKIE rycki Stężyca wiejska Program realizowany 2008-01-30 2032-12-21 Link
360. POMORSKIE kartuski Stężyca wiejska Program realizowany 2007-12-28 2032-12-31 Link
361. WIELKOPOLSKIE poznański Stęszew miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-12-16 2032-12-31 Link
362. POMORSKIE nowodworski Stegna wiejska Program uchwalony Link
363. ŚWIĘTOKRZYSKIE konecki Stąporków miejsko-wiejska Program realizowany 2008-04-30 2032-12-31 Link
364. WIELKOPOLSKIE kaliski Stawiszyn miejsko-wiejska Projekt programu 2016-09-28 2032-12-31 Link
365. PODLASKIE kolneński Stawiski miejsko-wiejska Program realizowany 2016-01-22 2032-12-31 Link
366. WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński Stawiguda wiejska Program realizowany 2009-09-09 2032-09-09 Link
367. ŚWIĘTOKRZYSKIE staszowski Staszów miejsko-wiejska Program realizowany 2009-08-14 2032-12-31 Link
368. LUBELSKIE zamojski Stary Zamość wiejska Program realizowany 2008-11-18 2032-12-31 Link
369. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Stary Sącz miejsko-wiejska Program uchwalony Link
370. MAZOWIECKIE ostrowski Stary Lubotyń wiejska Program realizowany 2011-05-26 2032-12-31 Link
371. PODKARPACKIE lubaczowski Stary Dzików wiejska Program realizowany 2012-11-28 2032-12-31 Link
372. LUBELSKIE włodawski Stary Brus wiejska Program uchwalony 2014-10-29 2032-12-30 Link
373. MAZOWIECKIE płocki Staroźreby wiejska Program realizowany 2017-11-29 2032-12-31 Link
374. POMORSKIE starogardzki Starogard Gdański miejska Program uchwalony 2009-02-25 2032-12-31 Link
375. ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Stargard Szczeciński wiejska Program realizowany 2010-09-17 2032-12-31
376. POMORSKIE malborski Stare Pole wiejska Program realizowany 2011-10-26 2032-12-31 Link
377. LUBUSKIE strzelecko-drezdenecki Stare Kurowo wiejska Program uchwalony 2009-03-25 2032-03-25
378. ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński Stare Czarnowo wiejska Program realizowany 2009-03-30 2032-12-31 Link
379. MAZOWIECKIE warszawski zachodni Stare Babice wiejska Program uchwalony 2016-06-02 2032-06-02 Link
380. ŚWIĘTOKRZYSKIE starachowicki Starachowice miejska Program realizowany Link
381. MAZOWIECKIE łosicki Stara Kornica wiejska Program uchwalony 2013-06-04 Link
382. DOLNOŚLĄSKIE jeleniogórski Stara Kamienica wiejska Program realizowany 2010-11-10 2032-11-10 Link
383. MAZOWIECKIE białobrzeski Stara Błotnica wiejska Program uchwalony 2015-03-30 2032-12-31 Link
384. MAZOWIECKIE płocki Stara Biała wiejska Program uchwalony 2019-01-01 2032-12-31 Link
385. MAZOWIECKIE miński Stanisławów wiejska Program realizowany 2009-05-28 2032-12-31 Link
386. LUBELSKIE łukowski Stanin wiejska Program uchwalony 2011-04-18 2032-12-31 Link
387. WARMIŃSKO-MAZURSKIE kętrzyński Srokowo wiejska Program realizowany 2012-11-30 2032-12-31 Link
388. LUBELSKIE łęczyński Spiczyn wiejska Projekt programu Link
389. KUJAWSKO-POMORSKIE sępoleński Sośno wiejska Program uchwalony Link
390. LUBELSKIE bialski Sosnówka wiejska Program uchwalony 2011-02-22 2032-02-22 Link
391. LUBELSKIE parczewski Sosnowica wiejska Program realizowany 2013-11-14 2032-11-14 Link
392. WARMIŃSKO-MAZURSKIE mrągowski Sorkwity wiejska Program realizowany 2012-02-24 2032-12-31 Link
393. MAZOWIECKIE ciechanowski Sońsk wiejska Program uchwalony 2012-02-10 2032-12-31 Link
394. POMORSKIE kartuski Somonino wiejska Program realizowany 2009-01-01 2032-12-31 Link
395. MAZOWIECKIE wyszkowski Somianka wiejska Program uchwalony 2007-11-15 2032-12-31 Link
396. ŚWIĘTOKRZYSKIE buski Solec-Zdrój wiejska Program realizowany 2015-12-30 2032-12-31 Link
397. MAZOWIECKIE lipski Solec nad Wisłą wiejska Program uchwalony 2012-10-30 2032-12-31 Link
398. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Solec Kujawski miejsko-wiejska Program realizowany 2013-06-26 2032-12-31 Link
399. PODLASKIE wysokomazowiecki Sokoły wiejska Program realizowany 2007-06-26 2032-12-31 Link
400. MAZOWIECKIE sokołowski Sokołów Podlaski miejska Program realizowany 2016-06-22 2032-12-31 Link
401. MAZOWIECKIE sokołowski Sokołów Podlaski wiejska Program realizowany 2008-06-30 2032-06-30 Link
402. PODKARPACKIE rzeszowski Sokołów Małopolski miejsko-wiejska Program realizowany 2011-11-28 2032-12-31 Link
403. MAZOWIECKIE płoński Sochocin wiejska Program realizowany 2014-03-31 2032-12-31 Link
404. MAZOWIECKIE sochaczewski Sochaczew wiejska Program realizowany 2032-12-31 Link
405. DOLNOŚLĄSKIE wrocławski Sobótka miejsko-wiejska Program realizowany 2011-09-01 2032-09-01 Link
406. MAZOWIECKIE garwoliński Sobolew wiejska Program uchwalony 2009-06-25 2032-12-31 Link
407. ŚWIĘTOKRZYSKIE jędrzejowski Sobków wiejska Program realizowany 2012-05-14 2032-12-31 Link
408. MAZOWIECKIE otwocki Sobienie-Jeziory wiejska Program uchwalony 2019-12-30 2032-12-31 Link
409. ŚWIĘTOKRZYSKIE konecki Smyków wiejska Program uchwalony 2012-10-26 2032-12-31
410. POMORSKIE słupski Smołdzino wiejska Program realizowany 2011-12-20 2032-12-31 Link
411. POMORSKIE starogardzki Smętowo Graniczne wiejska Program uchwalony 2019-11-13 2032-12-31 Link
412. POMORSKIE Słupsk Słupsk miejska Program realizowany 2014-03-27 2032-12-31 Link
413. MAZOWIECKIE płocki Słupno wiejska Program realizowany 2009-03-30 2032-12-31 Link
414. ŚWIĘTOKRZYSKIE konecki Słupia Konecka wiejska Program uchwalony 2013-12-30 2032-12-31 Link
415. ŁÓDZKIE skierniewicki Słupia wiejska Program realizowany 2015-01-28 2032-12-31 Link
416. MAZOWIECKIE płocki Słubice wiejska Program uchwalony 2011-10-18 2032-12-31 Link
417. MAŁOPOLSKIE limanowski Słopnice wiejska Projekt programu Link
418. ZACHODNIOPOMORSKIE sławieński Sławno miejska Program realizowany 2013-06-27 2032-12-31 Link
419. ZACHODNIOPOMORSKIE sławieński Sławno wiejska Program realizowany 2009-10-01 2032-12-31 Link
420. ŁÓDZKIE opoczyński Sławno wiejska Program uchwalony 2012-11-01 2032-12-31 Link
421. LUBELSKIE bialski Sławatycze wiejska Program realizowany 2011-03-25 2032-12-31 Link
422. LUBUSKIE wschowski Sława miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-10-27 2032-12-31 Link
423. MAŁOPOLSKIE miechowski Słaboszów wiejska Program uchwalony 2013-12-30 2032-12-31 Link
424. LUBUSKIE międzyrzecki Skwierzyna miejsko-wiejska Program uchwalony 2013-12-19 2032-12-31 Link
425. MAŁOPOLSKIE tarnowski Skrzyszów wiejska Program uchwalony 2011-12-29 2032-12-31 Link
426. MAZOWIECKIE siedlecki Skórzec wiejska Program realizowany 2008-04-18 Link
427. POMORSKIE starogardzki Skórcz wiejska Program uchwalony 2014-12-18 2032-12-31 Link
428. OPOLSKIE nyski Skoroszyce wiejska Program uchwalony 2011-07-01 2032-12-31 Link
429. WIELKOPOLSKIE wągrowiecki Skoki miejsko-wiejska Program realizowany 2009-07-01 2032-12-31 Link
430. ŁÓDZKIE Skierniewice Skierniewice miejska Program realizowany 2014-06-13 2032-12-31 Link
431. LUBELSKIE zamojski Skierbieszów wiejska Program realizowany 2012-01-01 Link
432. LUBUSKIE świebodziński Skąpe wiejska Program uchwalony 2015-05-29 2032-05-29 Link
433. ŚWIĘTOKRZYSKIE skarżyski Skarżysko-Kamienna miejska Program realizowany 2016-01-01 2032-12-31 Link
434. MAZOWIECKIE radomski Skaryszew miejsko-wiejska Projekt programu 2015-01-01 2032-12-31 Link
435. OPOLSKIE brzeski Skarbimierz wiejska Program uchwalony Link
436. MAŁOPOLSKIE krakowski Skała miejsko-wiejska Program realizowany 2012-04-24 2032-12-31 Link
437. LUBELSKIE zamojski Sitno wiejska Program realizowany Link
438. ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Sitkówka-Nowiny wiejska Program uchwalony 2017-05-10 2032-12-31 Link
439. ŚLĄSKIE będziński Siewierz miejsko-wiejska Program realizowany 2009-04-01 2014-04-01 Link
440. MAZOWIECKIE sierpecki Sierpc miejska Program realizowany 2009-04-22 2032-12-31 Link
441. WIELKOPOLSKIE międzychodzki Sieraków miejsko-wiejska Projekt programu 2032-12-31 Link
442. POMORSKIE kartuski Sierakowice wiejska Program realizowany 2009-01-28 2018-12-31 Link
443. ŁÓDZKIE sieradzki Sieradz wiejska Projekt programu Link
444. ŁÓDZKIE sieradzki Sieradz miejska Projekt programu Link
445. MAZOWIECKIE lipski Sienno wiejska Program realizowany 2018-04-01 2032-12-31 Link
446. MAZOWIECKIE miński Siennica wiejska Program realizowany 2008-07-31 2032-12-31 Link
447. ŁÓDZKIE pajęczański Siemkowice wiejska Projekt programu Link
448. MAZOWIECKIE żuromiński Siemiątkowo wiejska Program realizowany 2010-05-31 2032-12-31 Link
449. PODLASKIE siemiatycki Siemiatycze wiejska Projekt programu 2012-11-01 2032-12-31 Link
450. PODLASKIE siemiatycki Siemiatycze miejska Program realizowany 2016-03-31 2032-12-31 Link
451. LUBELSKIE chełmski Siedliszcze wiejska Program realizowany 2011-02-23 2032-12-31 Link
452. WIELKOPOLSKIE wolsztyński Siedlec wiejska Program realizowany 2009-01-15 2032-12-31 Link
453. MAZOWIECKIE Siedlce Siedlce miejska Program realizowany 2009-05-29 2032-12-31 Link
454. MAZOWIECKIE siedlecki Siedlce wiejska Program realizowany Link
455. PODLASKIE sokólski Sidra wiejska Program uchwalony 2012-03-30 2032-12-31 Link
456. KUJAWSKO-POMORSKIE bydgoski Sicienko wiejska Program realizowany 2011-04-27 2032-12-31 Link
457. ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński Sianów miejsko-wiejska Program realizowany Link
458. MAŁOPOLSKIE gorlicki Sękowa wiejska Program uchwalony 2013-11-18 2032-12-31 Link
459. PODKARPACKIE ropczycko-sędziszowski Sędziszów Małopolski miejsko-wiejska Program realizowany 2012-11-15 2032-12-31 Link
460. ŁÓDZKIE łaski Sędziejowice wiejska Program realizowany 2016-01-20 2032-12-31 Link
461. MAZOWIECKIE legionowski Serock miejsko-wiejska Program realizowany 2008-07-15 2032-07-15 Link
462. PODLASKIE sejneński Sejny miejska Program uchwalony 2015-12-30 2032-12-31 Link
463. PODLASKIE sejneński Sejny wiejska Projekt programu Link
464. ŚWIĘTOKRZYSKIE włoszczowski Secemin wiejska Program realizowany 2013-02-22 2032-12-31 Link
465. LUBELSKIE chełmski Sawin wiejska Program uchwalony 2014-02-17 2032-12-31 Link
466. MAZOWIECKIE łosicki Sarnaki wiejska Projekt programu
467. LUBUSKIE gorzowski Santok wiejska Program realizowany 2016-01-01 2032-12-31 Link
468. PODKARPACKIE sanocki Sanok wiejska Program uchwalony 2011-10-24 Link
469. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Sandomierz miejska Program uchwalony 2017-11-09 2032-03-27 Link
470. ŚWIĘTOKRZYSKIE sandomierski Samborzec wiejska Program uchwalony 2015-01-26 2032-12-31 Link
471. MAZOWIECKIE węgrowski Sadowne wiejska Projekt programu Link
472. ŚWIĘTOKRZYSKIE opatowski Sadowie wiejska Program uchwalony 2012-01-01 2032-12-31 Link
473. ŁÓDZKIE rawski Sadkowice wiejska Projekt programu 2012-03-26 2032-12-31 Link
474. KUJAWSKO-POMORSKIE nakielski Sadki wiejska Program realizowany 2011-12-29 2032-12-31 Link
475. MAZOWIECKIE sokołowski Sabnie wiejska Program realizowany 2009-03-27 2032-12-31 Link
476. ŁÓDZKIE łódzki wschodni Rzgów miejsko-wiejska Program uchwalony 2017-09-20 2032-12-31 Link
477. MAZOWIECKIE makowski Rzewnie wiejska Program uchwalony 2012-03-29 2032-12-31 Link
478. PODKARPACKIE Rzeszów Rzeszów miejska Program realizowany 2011-03-29 2032-12-31 Link
479. LUBUSKIE słubicki Rzepin miejsko-wiejska Program uchwalony 2011-11-25 Link
480. MAŁOPOLSKIE tarnowski Rzepiennik Strzyżewski wiejska Program uchwalony 2011-11-24 2032-12-31 Link
481. ŚWIĘTOKRZYSKIE staszowski Rytwiany wiejska Program realizowany 2014-01-01 2032-12-31 Link
482. MAŁOPOLSKIE nowosądecki Rytro wiejska Program realizowany 2009-09-29 2030-09-29 Link
483. KUJAWSKO-POMORSKIE rypiński Rypin miejska Program realizowany 2017-02-14 2032-12-31 Link
484. PODKARPACKIE krośnieński Rymanów miejsko-wiejska Program uchwalony 2012-10-05 2032-12-31 Link
485. MAŁOPOLSKIE tarnowski Ryglice miejsko-wiejska Projekt programu Link
486. WIELKOPOLSKIE leszczyński Rydzyna miejsko-wiejska Program uchwalony 2015-03-04 2032-12-31 Link
487. ŚLĄSKIE wodzisławski Rydułtowy miejska Projekt programu 2011-10-27 2032-12-31 Link
488. WIELKOPOLSKIE obornicki Ryczywół wiejska Program uchwalony Link
489. WARMIŃSKO-MAZURSKIE działdowski Rybno wiejska Program realizowany 2011-12-30 2032-12-31 Link
490. ŚLĄSKIE Rybnik Rybnik miejska Projekt programu Link
491. LUBELSKIE świdnicki Rybczewice wiejska Program uchwalony 2011-05-24 2032-12-31 Link
492. PODLASKIE zambrowski Rutki wiejska Program realizowany 2013-07-16 2032-12-31 Link
493. PODLASKIE suwalski Rutka-Tartak wiejska Program realizowany 2011-03-24 2032-12-31 Link
494. MAZOWIECKIE przysuski Rusinów wiejska Projekt programu Link
495. POMORSKIE wejherowski Rumia miejska Program uchwalony 2011-08-25 2032-12-31 Link
496. ŚLĄSKIE gliwicki Rudziniec wiejska Program realizowany 2014-09-30 2032-12-31 Link
497. OPOLSKIE oleski Rudniki wiejska Program uchwalony 2011-01-01 2015-01-01 Link
498. DOLNOŚLĄSKIE lubiński Rudna wiejska Program uchwalony Link
499. PODLASKIE bielski Rudka wiejska Program uchwalony 2011-03-31 2032-12-31 Link
500. LUBELSKIE chełmski Ruda-Huta wiejska Program realizowany Link
Do góry
Serwis Baza Azbestowa (BA) używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom serwisu korzystanie z systemu BA oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności