DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
1201.
KUJAWSKO-POMORSKIE
wąbrzeski
Płużnica
wiejska
Program uchwalony
2014-10-29
2032-12-31
Link
1202.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Koło
wiejska
Program uchwalony
Link
1203.
PODKARPACKIE
brzozowski
Jasienica Rosielna
wiejska
Program uchwalony
2014-10-24
2032-12-31
Link
1204.
KUJAWSKO-POMORSKIE
Toruń
Toruń
miejska
Program uchwalony
2014-09-04
2032-12-31
Link
1205.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Kłodawa
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-01-01
2032-12-31
Link
1206.
PODKARPACKIE
tarnobrzeski
Gorzyce
wiejska
Program uchwalony
2011-05-31
2032-12-31
Link
1207.
WIELKOPOLSKIE
ostrowski
Ostrów Wielkopolski
wiejska
Program uchwalony
2014-11-12
2032-12-31
Link
1208.
ŚLĄSKIE
myszkowski
Żarki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-12-01
2032-12-31
Link
1209.
POMORSKIE
kwidzyński
Kwidzyn
wiejska
Program uchwalony
2015-01-29
2032-12-31
Link
1210.
MAŁOPOLSKIE
wadowicki
Mucharz
wiejska
Program uchwalony
2015-04-01
2032-12-31
Link
1211.
POMORSKIE
starogardzki
Skórcz
wiejska
Program uchwalony
2014-12-18
2032-12-31
Link
1212.
ŁÓDZKIE
pajęczański
Sulmierzyce
wiejska
Program uchwalony
2014-12-20
2032-12-31
Link
1213.
MAZOWIECKIE
ciechanowski
Regimin
wiejska
Program uchwalony
2014-12-05
2032-12-31
Link
1214.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Kroczyce
wiejska
Program uchwalony
2014-12-29
2032-12-31
Link
1215.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Kłodzko
miejska
Program uchwalony
2032-12-31
Link
1216.
POMORSKIE
kościerski
Nowa Karczma
wiejska
Program uchwalony
2011-10-13
2032-12-31
Link
1217.
ŁÓDZKIE
łaski
Widawa
wiejska
Program uchwalony
Link
1218.
POMORSKIE
gdański
Pruszcz Gdański
miejska
Program uchwalony
2014-12-23
Link
1219.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Brzeźnio
wiejska
Program uchwalony
2014-12-22
2032-12-31
Link
1220.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Świekatowo
wiejska
Program uchwalony
2013-11-12
2032-12-31
Link
1221.
DOLNOŚLĄSKIE
polkowicki
Radwanice
wiejska
Program uchwalony
2014-02-27
2032-12-31
1222.
DOLNOŚLĄSKIE
głogowski
Kotla
wiejska
Program uchwalony
1223.
ŁÓDZKIE
łowicki
Kiernozia
wiejska
Program uchwalony
Link
1224.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
sandomierski
Samborzec
wiejska
Program uchwalony
2015-01-26
2032-12-31
Link
1225.
POMORSKIE
słupski
Główczyce
wiejska
Program uchwalony
2015-07-16
2032-12-31
Link
1226.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Pobiedziska
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-02-26
2032-12-31
Link
1227.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
jędrzejowski
Jędrzejów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-12-30
2032-12-31
Link
1228.
WIELKOPOLSKIE
leszczyński
Rydzyna
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-03-04
2032-12-31
Link
1229.
ŁÓDZKIE
poddębicki
Pęczniew
wiejska
Program uchwalony
2011-11-23
2032-12-31
Link
1230.
DOLNOŚLĄSKIE
oławski
Oława
wiejska
Program uchwalony
2014-12-19
2032-12-31
Link
1231.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Pniewy
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-03-05
2032-12-31
Link
1232.
KUJAWSKO-POMORSKIE
chełmiński
Lisewo
wiejska
Program uchwalony
Link
1233.
POMORSKIE
chojnicki
Brusy
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-10-29
2032-12-31
Link
1234.
DOLNOŚLĄSKIE
bolesławiecki
Nowogrodziec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-01-23
2032-12-31
Link
1235.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Lniano
wiejska
Program uchwalony
2012-01-30
2032-12-31
Link
1236.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Lewin Kłodzki
wiejska
Program uchwalony
2011-03-16
2032-12-31
Link
1237.
LUBELSKIE
chełmski
Wierzbica
wiejska
Program uchwalony
2014-10-01
2032-01-01
Link
1238.
DOLNOŚLĄSKIE
trzebnicki
Trzebnica
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-12-28
2032-12-31
Link
1239.
DOLNOŚLĄSKIE
górowski
Niechlów
wiejska
Program uchwalony
2015-04-30
2032-12-31
Link
1240.
DOLNOŚLĄSKIE
kamiennogórski
Kamienna Góra
miejska
Program uchwalony
2014-01-29
2032-12-31
Link
1241.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Opoczno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-05-14
Link
1242.
LUBELSKIE
krasnostawski
Izbica
wiejska
Program uchwalony
2014-11-07
2032-12-31
Link
1243.
LUBELSKIE
biłgorajski
Biłgoraj
wiejska
Program uchwalony
2010-05-24
2032-12-31
Link
1244.
LUBELSKIE
lubelski
Bychawa
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-04-28
Link
1245.
MAZOWIECKIE
pruszkowski
Brwinów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-10-28
2032-12-31
Link
1246.
MAZOWIECKIE
otwocki
Kołbiel
wiejska
Program uchwalony
2015-02-27
2032-12-31
Link
1247.
LUBELSKIE
lubartowski
Kock
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-10-24
2032-12-31
Link
1248.
ŁÓDZKIE
poddębicki
Poddębice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-10-29
2032-12-31
Link
1249.
LUBELSKIE
lubelski
Wysokie
wiejska
Program uchwalony
2010-01-01
2032-12-31
1250.
MAŁOPOLSKIE
tatrzański
Kościelisko
wiejska
Program uchwalony
2015-05-28
Link
1251.
LUBELSKIE
puławski
Żyrzyn
wiejska
Program uchwalony
2014-11-24
2032-12-31
Link
1252.
MAZOWIECKIE
siedlecki
Wodynie
wiejska
Program uchwalony
2010-01-01
2032-12-31
Link
1253.
PODLASKIE
hajnowski
Kleszczele
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-03-31
2032-12-31
Link
1254.
PODLASKIE
sejneński
Krasnopol
wiejska
Program uchwalony
2011-03-29
2032-12-31
Link
1255.
PODKARPACKIE
lubaczowski
Horyniec-Zdrój
wiejska
Program uchwalony
2013-02-28
2032-12-31
Link
1256.
MAZOWIECKIE
płoński
Nowe Miasto
wiejska
Program uchwalony
2013-01-31
2032-12-31
Link
1257.
OPOLSKIE
nyski
Nysa
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-02-26
2032-12-31
Link
1258.
POMORSKIE
starogardzki
Starogard Gdański
miejska
Program uchwalony
2009-02-25
2032-12-31
Link
1259.
PODLASKIE
białostocki
Juchnowiec Kościelny
wiejska
Program uchwalony
2008-08-04
2032-12-31
Link
1260.
PODKARPACKIE
leżajski
Kuryłówka
wiejska
Program uchwalony
2015-03-18
2032-12-31
Link
1261.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Ustroń
miejska
Program uchwalony
2015-04-30
2032-12-31
Link
1262.
POMORSKIE
malborski
Nowy Staw
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-03-31
2032-12-31
Link
1263.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Olszówka
wiejska
Program uchwalony
2017-12-19
2032-12-31
Link
1264.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Dąbrowa Zielona
wiejska
Program uchwalony
2014-09-29
2032-12-31
Link
1265.
MAZOWIECKIE
ostrołęcki
Myszyniec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2014-12-29
2032-12-31
Link
1266.
PODKARPACKIE
jasielski
Tarnowiec
wiejska
Program uchwalony
2013-09-30
2032-12-01
Link
1267.
PODLASKIE
kolneński
Turośl
wiejska
Program uchwalony
2007-04-27
2032-12-31
Link
1268.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
Olsztyn
Olsztyn
miejska
Program uchwalony
2011-11-30
Link
1269.
LUBUSKIE
świebodziński
Skąpe
wiejska
Program uchwalony
2015-05-29
2032-05-29
Link
1270.
DOLNOŚLĄSKIE
jeleniogórski
Mysłakowice
wiejska
Program uchwalony
2012-07-27
2032-12-31
Link
1271.
WIELKOPOLSKIE
grodziski
Granowo
wiejska
Program uchwalony
2008-06-24
2032-12-31
Link
1272.
POMORSKIE
tczewski
Gniew
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-02-29
2032-12-31
Link
1273.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
opatowski
Lipnik
wiejska
Program uchwalony
2009-03-25
2032-12-31
Link
1274.
WIELKOPOLSKIE
nowotomyski
Opalenica
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-10-27
2032-12-31
Link
1275.
ŚLĄSKIE
mikołowski
Mikołów
miejska
Program uchwalony
2015-08-25
2032-12-31
Link
1276.
ŚLĄSKIE
Bytom
Bytom
miejska
Program uchwalony
1277.
WIELKOPOLSKIE
obornicki
Ryczywół
wiejska
Program uchwalony
2018-06-18
2024-12-31
Link
1278.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Dąbie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2018-08-28
2032-12-31
Link
1279.
ŁÓDZKIE
łaski
Łask
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-01-01
2032-12-31
Link
1280.
ŁÓDZKIE
wieruszowski
Łubnice
wiejska
Program uchwalony
2012-09-10
2032-12-31
Link
1281.
MAZOWIECKIE
płoński
Baboszewo
wiejska
Program uchwalony
Link
1282.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
kielecki
Chęciny
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-01-01
2032-12-31
Link
1283.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
piski
Ruciane-Nida
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-10-28
2032-12-31
Link
1284.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
opatowski
Tarłów
wiejska
Program uchwalony
2015-11-26
2032-12-31
Link
1285.
LUBUSKIE
strzelecko-drezdenecki
Strzelce Krajeńskie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-10-28
2032-12-31
Link
1286.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Złotów
miejska
Program uchwalony
2015-12-28
2032-12-31
Link
1287.
DOLNOŚLĄSKIE
złotoryjski
Złotoryja
miejska
Program uchwalony
2016-10-27
2032-12-31
Link
1288.
WIELKOPOLSKIE
słupecki
Lądek
wiejska
Program uchwalony
2016-02-25
2032-12-31
Link
1289.
DOLNOŚLĄSKIE
jaworski
Bolków
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-12-22
2032-12-31
Link
1290.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Jabłonowo Pomorskie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-10-29
2032-12-31
Link
1291.
DOLNOŚLĄSKIE
głogowski
Pęcław
wiejska
Program uchwalony
2032-12-31
Link
1292.
POMORSKIE
nowodworski
Stegna
wiejska
Program uchwalony
Link
1293.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Jeziorany
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-01-16
2032-12-31
Link
1294.
MAZOWIECKIE
wołomiński
Radzymin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-12-18
2032-12-31
1295.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Szamotuły
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
1296.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Żarnów
wiejska
Program uchwalony
2011-04-27
2032-12-31
Link
1297.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Sobolew
wiejska
Program uchwalony
2009-06-25
2032-12-31
Link
1298.
KUJAWSKO-POMORSKIE
brodnicki
Bartniczka
wiejska
Program uchwalony
2013-01-23
2032-12-31
Link
1299.
PODLASKIE
suwalski
Wiżajny
wiejska
Program uchwalony
2015-11-30
2032-12-31
Link
1300.
MAŁOPOLSKIE
bocheński
Bochnia
wiejska
Program uchwalony
Link
1301.
LUBUSKIE
żarski
Żary
miejska
Program uchwalony
2015-11-27
2032-12-31
Link
1302.
MAZOWIECKIE
węgrowski
Korytnica
wiejska
Program uchwalony
2009-04-24
2032-12-31
Link
1303.
MAZOWIECKIE
pułtuski
Winnica
wiejska
Program uchwalony
2012-03-28
Link
1304.
DOLNOŚLĄSKIE
wrocławski
Długołęka
wiejska
Program uchwalony
2009-12-30
2032-12-31
Link
1305.
DOLNOŚLĄSKIE
wałbrzyski
Głuszyca
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-11-28
2032-12-31
Link
1306.
ŁÓDZKIE
piotrkowski
Rozprza
wiejska
Program uchwalony
2015-12-01
Link
1307.
KUJAWSKO-POMORSKIE
toruński
Lubicz
wiejska
Program uchwalony
2013-12-30
2032-12-31
Link
1308.
KUJAWSKO-POMORSKIE
mogileński
Dąbrowa
wiejska
Program uchwalony
2012-02-27
2032-12-31
Link
1309.
ZACHODNIOPOMORSKIE
myśliborski
Nowogródek Pomorski
wiejska
Program uchwalony
2016-01-22
2032-12-31
Link
1310.
PODKARPACKIE
dębicki
Pilzno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-11-26
2032-11-25
Link
1311.
PODLASKIE
kolneński
Grabowo
wiejska
Program uchwalony
2015-12-28
2032-12-28
Link
1312.
LUBUSKIE
żarski
Trzebiel
wiejska
Program uchwalony
2011-11-29
1313.
PODLASKIE
kolneński
Kolno
wiejska
Program uchwalony
2015-11-27
2032-12-31
Link
1314.
LUBELSKIE
świdnicki
Świdnik
miejska
Program uchwalony
2015-12-28
2023-12-31
Link
1315.
DOLNOŚLĄSKIE
dzierżoniowski
Bielawa
miejska
Program uchwalony
2015-10-28
2032-12-31
Link
1316.
MAŁOPOLSKIE
wadowicki
Kalwaria Zebrzydowska
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-02-18
2032-12-31
Link
1317.
DOLNOŚLĄSKIE
trzebnicki
Wisznia Mała
wiejska
Program uchwalony
2016-01-27
2032-12-31
Link
1318.
PODLASKIE
białostocki
Turośń Kościelna
wiejska
Program uchwalony
2007-02-01
2032-12-31
Link
1319.
MAZOWIECKIE
sokołowski
Jabłonna Lacka
wiejska
Program uchwalony
2008-12-05
2032-12-31
Link
1320.
OPOLSKIE
opolski
Niemodlin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-12-17
2032-12-31
Link
1321.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Stęszew
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-12-16
2032-12-31
Link
1322.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Babiak
wiejska
Program uchwalony
Link
1323.
LUBUSKIE
zielonogórski
Trzebiechów
wiejska
Program uchwalony
2016-04-13
2032-12-31
1324.
LUBUSKIE
strzelecko-drezdenecki
Dobiegniew
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-11-27
2032-12-31
Link
1325.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Będków
wiejska
Program uchwalony
2016-03-21
2032-12-31
Link
1326.
MAZOWIECKIE
radomski
Jastrzębia
wiejska
Program uchwalony
2016-07-14
2032-12-31
Link
1327.
ŁÓDZKIE
wieluński
Pątnów
wiejska
Program uchwalony
2016-02-10
2032-12-31
Link
1328.
DOLNOŚLĄSKIE
oleśnicki
Dobroszyce
wiejska
Program uchwalony
2015-01-01
2032-01-01
Link
1329.
ŁÓDZKIE
zduńskowolski
Zduńska Wola
miejska
Program uchwalony
2015-08-03
2032-12-31
Link
1330.
PODLASKIE
Łomża
Łomża
miejska
Program uchwalony
Link
1331.
DOLNOŚLĄSKIE
złotoryjski
Zagrodno
wiejska
Program uchwalony
Link
1332.
POMORSKIE
bytowski
Studzienice
wiejska
Program uchwalony
2016-10-20
2032-12-31
Link
1333.
ŁÓDZKIE
piotrkowski
Czarnocin
wiejska
Program uchwalony
2016-10-26
2032-12-31
Link
1334.
ŚLĄSKIE
Jaworzno
Jaworzno
miejska
Program uchwalony
2016-12-22
2032-12-31
Link
1335.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Janów
wiejska
Program uchwalony
2016-12-28
2032-12-31
Link
1336.
WIELKOPOLSKIE
kaliski
Opatówek
wiejska
Program uchwalony
2015-08-31
2032-12-31
Link
1337.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Gilowice
wiejska
Program uchwalony
2014-10-30
2032-12-30
Link
1338.
ŁÓDZKIE
łaski
Sędziejowice
wiejska
Program uchwalony
2015-11-30
2032-12-31
Link
1339.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Warta
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
1340.
DOLNOŚLĄSKIE
złotoryjski
Wojcieszów
miejska
Program uchwalony
2017-01-25
2032-12-31
Link
1341.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Brzeszcze
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-09-29
2032-12-31
Link
1342.
POMORSKIE
tczewski
Morzeszczyn
wiejska
Program uchwalony
2016-01-01
2032-12-31
Link
1343.
PODKARPACKIE
jarosławski
Pruchnik
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-09-25
2032-09-25
Link
1344.
LUBELSKIE
tomaszowski
Tomaszów Lubelski
wiejska
Program uchwalony
2015-01-29
2032-12-12
Link
1345.
MAZOWIECKIE
kozienicki
Głowaczów
wiejska
Program uchwalony
Link
1346.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Czerwonak
wiejska
Program uchwalony
2013-11-20
2032-02-20
Link
1347.
MAZOWIECKIE
wołomiński
Wołomin
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-01-26
2032-12-31
Link
1348.
WIELKOPOLSKIE
jarociński
Kotlin
wiejska
Program uchwalony
2016-06-30
Link
1349.
PODKARPACKIE
jasielski
Kołaczyce
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-09-29
2032-12-31
Link
1350.
POMORSKIE
gdański
Suchy Dąb
wiejska
Program uchwalony
Link
1351.
ŁÓDZKIE
poddębicki
Wartkowice
wiejska
Program uchwalony
Link
1352.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Skrzyszów
wiejska
Program uchwalony
2011-12-29
2032-12-31
Link
1353.
ŚLĄSKIE
gliwicki
Wielowieś
wiejska
Program uchwalony
2011-02-17
Link
1354.
ŁÓDZKIE
zgierski
Parzęczew
wiejska
Program uchwalony
2016-09-29
2032-09-28
Link
1355.
LUBUSKIE
żagański
Iłowa
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-01-01
Link
1356.
LUBELSKIE
radzyński
Radzyń Podlaski
wiejska
Program uchwalony
Link
1357.
LUBELSKIE
parczewski
Dębowa Kłoda
wiejska
Program uchwalony
2014-12-30
2032-12-31
Link
1358.
DOLNOŚLĄSKIE
milicki
Milicz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-10-30
2032-12-31
Link
1359.
ŚLĄSKIE
wodzisławski
Mszana
wiejska
Program uchwalony
Link
1360.
WIELKOPOLSKIE
szamotulski
Wronki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-06-24
2020-06-24
Link
1361.
POMORSKIE
słupski
Potęgowo
wiejska
Program uchwalony
2015-03-30
2032-12-31
Link
1362.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Kamienica Polska
wiejska
Program uchwalony
2015-09-23
2032-12-31
Link
1363.
ŚLĄSKIE
Gliwice
Gliwice
miejska
Program uchwalony
2022-06-09
2032-12-31
Link
1364.
MAZOWIECKIE
ostrowski
Małkinia Górna
wiejska
Program uchwalony
Link
1365.
POMORSKIE
wejherowski
Rumia
miejska
Program uchwalony
2011-08-25
2032-12-31
Link
1366.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Łapsze Niżne
wiejska
Program uchwalony
Link
1367.
LUBELSKIE
biłgorajski
Aleksandrów
wiejska
Program uchwalony
2011-03-24
2032-12-31
Link
1368.
POMORSKIE
tczewski
Tczew
miejska
Program uchwalony
2016-12-22
2032-12-31
Link
1369.
ZACHODNIOPOMORSKIE
sławieński
Postomino
wiejska
Program uchwalony
2007-11-07
2032-12-31
Link
1370.
LUBELSKIE
opolski
Józefów nad Wisłą
wiejska
Program uchwalony
2032-12-31
Link
1371.
ŁÓDZKIE
wieluński
Biała
wiejska
Program uchwalony
2010-12-30
Link
1372.
LUBUSKIE
żagański
Gozdnica
miejska
Program uchwalony
2017-01-01
2032-12-31
Link
1373.
LUBELSKIE
puławski
Kurów
wiejska
Program uchwalony
2017-11-28
2032-12-31
Link
1374.
ŚLĄSKIE
bielski
Bestwina
wiejska
Program uchwalony
2015-11-30
2032-12-31
Link
1375.
PODKARPACKIE
łańcucki
Czarna
wiejska
Program uchwalony
1376.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
buski
Wiślica
wiejska
Program uchwalony
2010-09-15
2032-12-31
Link
1377.
ŁÓDZKIE
zduńskowolski
Zapolice
wiejska
Program uchwalony
2012-11-30
2032-11-30
Link
1378.
ŚLĄSKIE
będziński
Psary
wiejska
Program uchwalony
2016-08-25
2032-12-31
Link
1379.
LUBELSKIE
radzyński
Radzyń Podlaski
miejska
Program uchwalony
2011-06-02
2032-12-31
Link
1380.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Barczewo
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-01-25
2032-12-31
Link
1381.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Dopiewo
wiejska
Program uchwalony
2010-01-25
2032-12-31
Link
1382.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Ostróda
wiejska
Program uchwalony
2012-06-27
2032-12-31
Link
1383.
MAZOWIECKIE
grójecki
Grójec
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-03-14
2032-12-31
Link
1384.
POMORSKIE
słupski
Ustka
miejska
Program uchwalony
2011-12-29
2032-12-31
Link
1385.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
buski
Nowy Korczyn
wiejska
Program uchwalony
2012-08-31
2032-12-31
Link
1386.
PODLASKIE
łomżyński
Piątnica
wiejska
Program uchwalony
2011-03-30
2032-12-31
Link
1387.
ŚLĄSKIE
raciborski
Nędza
wiejska
Program uchwalony
2019-01-28
2032-12-31
Link
1388.
MAZOWIECKIE
sokołowski
Kosów Lacki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-12-21
2032-12-31
Link
1389.
WIELKOPOLSKIE
kępiński
Bralin
wiejska
Program uchwalony
2017-11-01
2032-12-31
Link
1390.
ZACHODNIOPOMORSKIE
koszaliński
Bobolice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2007-08-27
2032-12-31
Link
1391.
MAZOWIECKIE
białobrzeski
Radzanów
wiejska
Program uchwalony
2014-03-21
2032-12-31
Link
1392.
DOLNOŚLĄSKIE
lwówecki
Mirsk
miejsko-wiejska
Program uchwalony
Link
1393.
ZACHODNIOPOMORSKIE
białogardzki
Białogard
miejska
Program uchwalony
2011-07-01
2020-12-31
Link
1394.
PODKARPACKIE
sanocki
Zarszyn
wiejska
Program uchwalony
2013-11-13
2032-12-31
Link
1395.
WIELKOPOLSKIE
pilski
Ujście
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-01-01
2032-12-31
Link
1396.
MAZOWIECKIE
grójecki
Nowe Miasto nad Pilicą
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-03-06
2032-12-31
Link
1397.
LUBELSKIE
bialski
Kodeń
wiejska
Program uchwalony
2012-11-19
2032-12-31
Link
1398.
PODLASKIE
augustowski
Nowinka
wiejska
Program uchwalony
2016-12-30
2032-12-31
Link
1399.
ŁÓDZKIE
piotrkowski
Ręczno
wiejska
Program uchwalony
2009-02-24
2032-12-31
Link
1400.
PODLASKIE
hajnowski
Dubicze Cerkiewne
wiejska
Program uchwalony
2007-04-27
2032-12-31
Link