DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
1601.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
braniewski
Lelkowo
wiejska
Program uchwalony
2010-11-05
2032-12-31
Link
1602.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Hyżne
wiejska
Program uchwalony
2015-03-24
2032-12-31
Link
1603.
MAZOWIECKIE
węgrowski
Miedzna
wiejska
Program uchwalony
2008-08-28
2032-12-31
Link
1604.
WIELKOPOLSKIE
Poznań
Poznań
powiat
Program uchwalony
2021-03-30
2032-12-31
Link
1605.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Łaskarzew
miejska
Program uchwalony
2021-11-10
2032-12-31
Link
1606.
LUBUSKIE
żarski
Jasień
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2012-10-11
2022-10-11
Link
1607.
PODLASKIE
suwalski
Filipów
wiejska
Program uchwalony
2021-03-31
2032-12-31
Link
1608.
PODLASKIE
PODLASKIE
PODLASKIE
województwo
Program uchwalony
2009-02-03
2032-12-31
Link
1609.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Goleszów
wiejska
Program uchwalony
2017-09-20
2032-12-31
Link
1610.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Szczekociny
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-01-01
2032-12-31
Link
1611.
ŚLĄSKIE
Jastrzębie-Zdrój
Jastrzębie-Zdrój
miejska
Program uchwalony
2017-11-30
2032-12-31
Link
1612.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Lelów
wiejska
Program uchwalony
2012-10-26
2032-12-31
Link
1613.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Milówka
wiejska
Program uchwalony
2011-11-30
2032-12-31
Link
1614.
ŚLĄSKIE
wodzisławski
Wodzisław Śląski
miejska
Program uchwalony
2020-06-17
2032-12-31
Link
1615.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Paradyż
wiejska
Program uchwalony
2013-10-22
2032-12-31
Link
1616.
WIELKOPOLSKIE
gostyński
Gostyń
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2021-06-24
2032-12-31
Link
1617.
WIELKOPOLSKIE
koniński
Krzymów
wiejska
Program uchwalony
2020-12-16
2032-12-31
Link
1618.
MAŁOPOLSKIE
brzeski
Brzesko
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2017-11-27
2032-12-31
Link
1619.
ŚLĄSKIE
bielski
Jasienica
wiejska
Program uchwalony
2020-04-28
2032-12-31
Link
1620.
ŚLĄSKIE
tarnogórski
Krupski Młyn
wiejska
Program uchwalony
2010-03-10
2030-12-31
Link
1621.
WIELKOPOLSKIE
kaliski
Ceków-Kolonia
wiejska
Program uchwalony
2018-01-01
2032-12-31
Link
1622.
ŚLĄSKIE
mikołowski
Wyry
wiejska
Program uchwalony
2016-11-24
2032-12-31
Link
1623.
MAZOWIECKIE
otwocki
Osieck
wiejska
Program uchwalony
2014-09-29
2032-12-31
Link
1624.
LUBELSKIE
chełmski
Wojsławice
wiejska
Program uchwalony
2010-02-23
2032-02-22
Link
1625.
MAZOWIECKIE
mławski
Radzanów
wiejska
Program uchwalony
2013-03-06
2032-12-31
Link
1626.
DOLNOŚLĄSKIE
oleśnicki
Bierutów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-11-20
2032-12-31
Link
1627.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
nidzicki
Janowiec Kościelny
wiejska
Program uchwalony
2012-03-05
2032-12-31
Link
1628.
MAZOWIECKIE
płocki
Bodzanów
wiejska
Program uchwalony
2009-02-20
2032-12-31
Link
1629.
OPOLSKIE
brzeski
Olszanka
wiejska
Program uchwalony
2017-01-01
2032-12-31
Link
1630.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
giżycki
Giżycko
miejska
Program uchwalony
2015-02-19
2032-12-31
Link
1631.
WIELKOPOLSKIE
pilski
Białośliwie
wiejska
Program uchwalony
2023-01-18
2032-12-31
Link
1632.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
giżycki
Giżycko
wiejska
Program uchwalony
2011-12-29
2032-12-31
Link
1633.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
giżycki
Miłki
wiejska
Program uchwalony
2014-09-29
2032-12-31
Link
1634.
ŚLĄSKIE
Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza
miejska
Program uchwalony
2010-08-31
2032-12-31
Link
1635.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
giżycki
Ryn
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-02-25
2032-12-31
Link
1636.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
giżycki
Kruklanki
wiejska
Program uchwalony
2013-11-07
2032-12-31
Link
1637.
POMORSKIE
sztumski
Mikołajki Pomorskie
wiejska
Program uchwalony
2010-11-04
2032-12-31
Link
1638.
MAZOWIECKIE
nowodworski
Zakroczym
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2013-12-30
2032-12-31
Link
1639.
MAŁOPOLSKIE
wadowicki
Spytkowice
wiejska
Program uchwalony
2008-03-18
2032-12-31
Link
1640.
ŚLĄSKIE
wodzisławski
Rydułtowy
miejska
Program uchwalony
2012-01-19
2032-12-31
Link
1641.
MAZOWIECKIE
mławski
Strzegowo
wiejska
Program uchwalony
2021-02-26
2032-12-31
Link
1642.
OPOLSKIE
strzelecki
Strzelce Opolskie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2022-03-30
2032-12-31
Link
1643.
POMORSKIE
wejherowski
Linia
wiejska
Program uchwalony
2021-09-16
2032-12-31
Link
1644.
OPOLSKIE
brzeski
Skarbimierz
wiejska
Program uchwalony
2022-03-21
2023-12-31
Link
1645.
WIELKOPOLSKIE
ostrzeszowski
Kobyla Góra
wiejska
Program uchwalony
2022-10-24
2032-10-24
Link
1646.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Spytkowice
wiejska
Program uchwalony
2011-10-21
2032-12-31
Link
1647.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Łabowa
wiejska
Program uchwalony
2022-12-29
2032-12-31
Link
1648.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Oświęcim
miejska
Program uchwalony
2013-02-27
2032-12-31
Link
1649.
MAZOWIECKIE
nowodworski
Nowy Dwór Mazowiecki
miejska
Program uchwalony
2022-09-27
2032-09-27
Link
1650.
ŁÓDZKIE
zgierski
Stryków
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-03-26
2032-12-31
Link
1651.
MAZOWIECKIE
sochaczewski
Brochów
wiejska
Program uchwalony
2015-01-30
2032-12-31
Link
1652.
MAZOWIECKIE
ciechanowski
Sońsk
wiejska
Program uchwalony
2023-01-01
2032-12-31
Link
1653.
WIELKOPOLSKIE
pilski
Kaczory
wiejska
Program uchwalony
2022-12-01
2032-12-31
Link
1654.
POMORSKIE
sztumski
Sztum
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2020-11-19
2032-12-31
Link
1655.
LUBELSKIE
biłgorajski
Tarnogród
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-03-24
2032-12-31
Link
1656.
ŁÓDZKIE
łowicki
Bielawy
wiejska
Program uchwalony
2011-06-14
2032-12-31
Link
1657.
ŁÓDZKIE
zgierski
Ozorków
miejska
Program uchwalony
2023-11-30
2032-12-31
Link
1658.
WIELKOPOLSKIE
pleszewski
Pleszew
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2007-11-29
2030-12-31
Link
1659.
WIELKOPOLSKIE
rawicki
Pakosław
wiejska
Program uchwalony
2017-11-29
2032-12-31
Link
1660.
WIELKOPOLSKIE
słupecki
Słupca
wiejska
Program uchwalony
2013-12-09
2032-12-31
Link
1661.
ZACHODNIOPOMORSKIE
sławieński
Darłowo
wiejska
Program uchwalony
2009-10-22
2032-12-31
Link
1662.
KUJAWSKO-POMORSKIE
golubsko-dobrzyński
Kowalewo Pomorskie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-01-01
2032-12-31
Link
1663.
MAZOWIECKIE
ostrołęcki
Rzekuń
wiejska
Program uchwalony
2009-09-10
2032-12-31
Link
1664.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Ciężkowice
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-03-27
2032-12-31
Link
1665.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
ostródzki
Małdyty
wiejska
Program uchwalony
2022-12-21
2032-12-31
Link
1666.
DOLNOŚLĄSKIE
górowski
Wąsosz
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2016-10-14
2032-12-31
Link
1667.
LUBELSKIE
opolski
Opole Lubelskie
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2011-12-28
2030-12-31
Link
1668.
ŁÓDZKIE
bełchatowski
Kleszczów
wiejska
Program uchwalony
2018-01-01
2032-12-31
Link
1669.
PODKARPACKIE
leski
Solina
wiejska
Program uchwalony
2016-02-24
2032-12-31
Link
1670.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Skoczów
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2019-11-01
2032-12-31
Link
1671.
ŁÓDZKIE
brzeziński
Rogów
wiejska
Program uchwalony
2013-04-17
2025-12-31
Link
1672.
DOLNOŚLĄSKIE
lwówecki
Lwówek Śląski
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2015-03-05
2032-12-31
Link
1673.
MAZOWIECKIE
przasnyski
Chorzele
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2022-11-29
2032-12-31
Link
1674.
LUBELSKIE
tomaszowski
Tyszowce
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2007-12-29
2032-12-31
Link
1675.
LUBELSKIE
włodawski
Urszulin
wiejska
Program uchwalony
2013-09-13
2032-12-31
Link
1676.
WIELKOPOLSKIE
nowotomyski
Zbąszyń
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-06-12
2013-12-31
Link
1677.
PODKARPACKIE
jasielski
Jasło
miejska
Program uchwalony
2023-04-17
2031-12-31
Link
1678.
PODKARPACKIE
leżajski
Nowa Sarzyna
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2020-01-01
2032-12-31
Link
1679.
MAZOWIECKIE
kozienicki
Magnuszew
wiejska
Program uchwalony
2022-11-30
2032-12-31
Link
1680.
WIELKOPOLSKIE
śremski
Śrem
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2023-10-26
2032-12-31
Link
1681.
ŚLĄSKIE
gliwicki
Gierałtowice
wiejska
Program uchwalony
2023-12-13
2032-12-31
Link
1682.
ŚLĄSKIE
wodzisławski
Godów
wiejska
Program uchwalony
2023-10-30
2032-12-31
Link
1683.
MAZOWIECKIE
piaseczyński
Piaseczno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2023-11-15
2032-12-31
Link
1684.
ŁÓDZKIE
łowicki
Nieborów
wiejska
Program uchwalony
2015-02-25
2032-12-31
Link
1685.
ŚLĄSKIE
myszkowski
Myszków
miejska
Program uchwalony
2023-09-28
2024-09-28
Link
1686.
PODLASKIE
suwalski
Przerośl
wiejska
Program uchwalony
2014-11-13
2032-12-31
Link
1687.
MAZOWIECKIE
ostrowski
Boguty-Pianki
wiejska
Program uchwalony
2019-09-04
2032-12-31
Link
1688.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Ujsoły
wiejska
Program uchwalony
2019-12-01
2032-12-31
Link
1689.
LUBUSKIE
krośnieński
Maszewo
wiejska
Program uchwalony
2015-11-30
2031-12-31
Link
1690.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Nowa Ruda
miejska
Program uchwalony
2015-02-04
2032-12-31
Link
1691.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olecki
Świętajno
wiejska
Program uchwalony
2009-06-25
2031-12-31
Link
1692.
WIELKOPOLSKIE
gostyński
Borek Wielkopolski
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-05-30
2032-12-31
Link
1693.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryfiński
Moryń
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2008-01-01
2032-12-31
Link
1694.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Goszczanów
wiejska
Program uchwalony
2014-01-01
2032-12-31
Link
1695.
DOLNOŚLĄSKIE
bolesławiecki
Gromadka
wiejska
Program uchwalony
2017-01-26
2032-01-26
Link
1696.
KUJAWSKO-POMORSKIE
mogileński
Mogilno
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2018-01-01
2032-12-31
Link
1697.
PODKARPACKIE
mielecki
Czermin
wiejska
Program uchwalony
2012-10-30
2032-12-31
Link
1698.
WIELKOPOLSKIE
kolski
Chodów
wiejska
Program uchwalony
2016-11-28
2032-12-31
Link
1699.
KUJAWSKO-POMORSKIE
lipnowski
Bobrowniki
miejsko-wiejska
Program uchwalony
2010-05-24
2032-12-31
Link
1700.
DOLNOŚLĄSKIE
złotoryjski
Pielgrzymka
wiejska
Program uchwalony
2013-12-30
2032-12-31
Link
1701.
KUJAWSKO-POMORSKIE
aleksandrowski
Raciążek
wiejska
Projekt programu
Link
1702.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Radłów
miejsko-wiejska
Projekt programu
2019-06-27
2032-12-31
Link
1703.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
buski
Gnojno
wiejska
Projekt programu
Link
1704.
DOLNOŚLĄSKIE
kłodzki
Szczytna
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1705.
KUJAWSKO-POMORSKIE
świecki
Drzycim
wiejska
Projekt programu
Link
1706.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Nawojowa
wiejska
Projekt programu
Link
1707.
KUJAWSKO-POMORSKIE
toruński
Obrowo
wiejska
Projekt programu
Link
1708.
MAZOWIECKIE
sierpecki
Zawidz
wiejska
Projekt programu
2012-10-12
2032-12-31
Link
1709.
LUBELSKIE
bialski
Międzyrzec Podlaski
wiejska
Projekt programu
2011-10-23
2032-12-31
Link
1710.
PODKARPACKIE
strzyżowski
Strzyżów
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1711.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Koniecpol
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1712.
DOLNOŚLĄSKIE
ząbkowicki
Bardo
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1713.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Gromnik
wiejska
Projekt programu
Link
1714.
ŁÓDZKIE
brzeziński
Brzeziny
wiejska
Projekt programu
2011-12-28
2032-12-28
Link
1715.
MAZOWIECKIE
szydłowiecki
Szydłowiec
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1716.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Mogilany
wiejska
Projekt programu
Link
1717.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Łużna
wiejska
Projekt programu
Link
1718.
PODLASKIE
sejneński
Sejny
wiejska
Projekt programu
Link
1719.
ZACHODNIOPOMORSKIE
wałecki
Tuczno
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1720.
ZACHODNIOPOMORSKIE
drawski
Wierzchowo
wiejska
Projekt programu
Link
1721.
PODKARPACKIE
lubaczowski
Narol
miejsko-wiejska
Projekt programu
2012-10-31
2032-12-31
1722.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Zator
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1723.
MAZOWIECKIE
wyszkowski
Długosiodło
wiejska
Projekt programu
Link
1724.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Żelechlinek
wiejska
Projekt programu
2014-10-14
2032-12-31
Link
1725.
LUBELSKIE
janowski
Modliborzyce
wiejska
Projekt programu
2012-12-01
2032-12-31
Link
1726.
MAZOWIECKIE
radomski
Skaryszew
miejsko-wiejska
Projekt programu
2015-01-01
2032-12-31
Link
1727.
ŁÓDZKIE
rawski
Sadkowice
wiejska
Projekt programu
2012-03-26
2032-12-31
Link
1728.
DOLNOŚLĄSKIE
lubański
Olszyna
miejsko-wiejska
Projekt programu
2010-09-30
2032-12-31
Link
1729.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
olsztyński
Świątki
wiejska
Projekt programu
Link
1730.
ŚLĄSKIE
częstochowski
Rędziny
wiejska
Projekt programu
2015-03-24
2032-01-01
Link
1731.
MAZOWIECKIE
sierpecki
Rościszewo
wiejska
Projekt programu
2017-06-16
2032-12-31
Link
1732.
MAZOWIECKIE
łosicki
Sarnaki
wiejska
Projekt programu
1733.
OPOLSKIE
brzeski
Lewin Brzeski
miejsko-wiejska
Projekt programu
2008-01-01
2032-12-31
Link
1734.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Ochotnica Dolna
wiejska
Projekt programu
2009-12-11
2032-12-31
Link
1735.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
szczycieński
Wielbark
wiejska
Projekt programu
Link
1736.
MAZOWIECKIE
grójecki
Warka
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1737.
LUBELSKIE
zamojski
Grabowiec
wiejska
Projekt programu
2017-12-14
2032-12-31
Link
1738.
PODKARPACKIE
strzyżowski
Niebylec
wiejska
Projekt programu
Link
1739.
LUBELSKIE
biłgorajski
Turobin
wiejska
Projekt programu
2017-05-26
2032-05-26
Link
1740.
ŚLĄSKIE
raciborski
Kornowac
wiejska
Projekt programu
2012-01-01
2032-12-31
Link
1741.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Tuchów
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1742.
WIELKOPOLSKIE
słupecki
Powidz
wiejska
Projekt programu
Link
1743.
MAZOWIECKIE
ostrołęcki
Czarnia
wiejska
Projekt programu
2015-10-28
2032-12-31
Link
1744.
MAŁOPOLSKIE
bocheński
Bochnia
miejska
Projekt programu
Link
1745.
ŚWIĘTOKRZYSKIE
pińczowski
Złota
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1746.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Wielka Wieś
wiejska
Projekt programu
2014-05-06
2032-12-31
Link
1747.
PODKARPACKIE
jarosławski
Radymno
wiejska
Projekt programu
2014-01-01
2032-12-31
Link
1748.
MAŁOPOLSKIE
miechowski
Kozłów
wiejska
Projekt programu
2016-12-09
2032-12-09
Link
1749.
WIELKOPOLSKIE
nowotomyski
Lwówek
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1750.
PODKARPACKIE
stalowowolski
Bojanów
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1751.
WIELKOPOLSKIE
międzychodzki
Sieraków
miejsko-wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1752.
MAZOWIECKIE
grójecki
Mogielnica
miejsko-wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1753.
MAŁOPOLSKIE
nowotarski
Raba Wyżna
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1754.
MAZOWIECKIE
garwoliński
Łaskarzew
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1755.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Lipinki
wiejska
Projekt programu
2013-11-12
2032-12-31
Link
1756.
MAŁOPOLSKIE
dąbrowski
Bolesław
wiejska
Projekt programu
Link
1757.
DOLNOŚLĄSKIE
średzki
Malczyce
wiejska
Projekt programu
Link
1758.
DOLNOŚLĄSKIE
ząbkowicki
Stoszowice
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1759.
WIELKOPOLSKIE
leszczyński
Wijewo
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1760.
PODKARPACKIE
przemyski
Krasiczyn
wiejska
Projekt programu
Link
1761.
ZACHODNIOPOMORSKIE
gryficki
Płoty
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1762.
MAŁOPOLSKIE
krakowski
Świątniki Górne
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1763.
PODKARPACKIE
jarosławski
Rokietnica
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1764.
LUBELSKIE
łęczyński
Spiczyn
wiejska
Projekt programu
Link
1765.
ZACHODNIOPOMORSKIE
kołobrzeski
Ustronie Morskie
wiejska
Projekt programu
Link
1766.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Świnna
wiejska
Projekt programu
Link
1767.
WIELKOPOLSKIE
ostrzeszowski
Czajków
wiejska
Projekt programu
Link
1768.
PODKARPACKIE
rzeszowski
Dynów
wiejska
Projekt programu
2013-12-30
2032-12-31
Link
1769.
WIELKOPOLSKIE
kaliski
Stawiszyn
miejsko-wiejska
Projekt programu
2016-09-28
2032-12-31
Link
1770.
DOLNOŚLĄSKIE
lwówecki
Gryfów Śląski
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1771.
MAŁOPOLSKIE
bocheński
Żegocina
wiejska
Projekt programu
Link
1772.
KUJAWSKO-POMORSKIE
toruński
Łubianka
wiejska
Projekt programu
2016-08-31
2032-12-31
Link
1773.
DOLNOŚLĄSKIE
wałbrzyski
Walim
wiejska
Projekt programu
Link
1774.
DOLNOŚLĄSKIE
legnicki
Miłkowice
wiejska
Projekt programu
2016-02-18
2032-12-31
Link
1775.
KUJAWSKO-POMORSKIE
włocławski
Lubień Kujawski
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1776.
WIELKOPOLSKIE
koniński
Kramsk
wiejska
Projekt programu
Link
1777.
LUBELSKIE
lubelski
Jastków
wiejska
Projekt programu
Link
1778.
PODKARPACKIE
ropczycko-sędziszowski
Wielopole Skrzyńskie
wiejska
Projekt programu
Link
1779.
ŁÓDZKIE
łódzki wschodni
Koluszki
miejsko-wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1780.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Suchy Las
wiejska
Projekt programu
Link
1781.
DOLNOŚLĄSKIE
jeleniogórski
Piechowice
miejska
Projekt programu
Link
1782.
MAŁOPOLSKIE
miechowski
Miechów
miejsko-wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1783.
MAŁOPOLSKIE
limanowski
Łukowica
wiejska
Projekt programu
2012-10-01
2032-12-31
Link
1784.
OPOLSKIE
nyski
Pakosławice
wiejska
Projekt programu
Link
1785.
ŚLĄSKIE
raciborski
Krzyżanowice
wiejska
Projekt programu
2021-04-24
2032-12-31
Link
1786.
MAŁOPOLSKIE
limanowski
Kamienica
wiejska
Projekt programu
2014-11-05
2032-12-31
Link
1787.
DOLNOŚLĄSKIE
legnicki
Legnickie Pole
wiejska
Projekt programu
2016-02-09
2032-12-31
Link
1788.
MAZOWIECKIE
płoński
Naruszewo
wiejska
Projekt programu
2015-12-29
2032-12-29
Link
1789.
MAZOWIECKIE
płocki
Bulkowo
wiejska
Projekt programu
Link
1790.
PODKARPACKIE
stalowowolski
Radomyśl nad Sanem
wiejska
Projekt programu
Link
1791.
ZACHODNIOPOMORSKIE
kołobrzeski
Kołobrzeg
wiejska
Projekt programu
2013-11-04
2032-12-31
Link
1792.
LUBUSKIE
żagański
Żagań
wiejska
Projekt programu
Link
1793.
DOLNOŚLĄSKIE
bolesławiecki
Osiecznica
wiejska
Projekt programu
2014-01-01
2032-12-31
Link
1794.
KUJAWSKO-POMORSKIE
aleksandrowski
Nieszawa
miejska
Projekt programu
Link
1795.
PODKARPACKIE
sanocki
Zagórz
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1796.
ŚLĄSKIE
kłobucki
Opatów
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1797.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Podegrodzie
wiejska
Projekt programu
Link
1798.
LUBUSKIE
słubicki
Cybinka
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1799.
ŚLĄSKIE
lubliniecki
Koszęcin
wiejska
Projekt programu
2015-10-12
2032-10-11
Link
1800.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Moszczenica
wiejska
Projekt programu
Link