DOLNOŚLĄSKIE
KUJAWSKO-POMORSKIE
LUBELSKIE
LUBUSKIE
ŁÓDZKIE
MAŁOPOLSKIE
MAZOWIECKIE
OPOLSKIE
PODKARPACKIE
PODLASKIE
POMORSKIE
ŚLĄSKIE
ŚWIĘTOKRZYSKIE
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
WIELKOPOLSKIE
ZACHODNIOPOMORSKIE
województwo
powiat
miejska
wiejska
miejsko-wiejska
Projekt programu
Program uchwalony
Program realizowany
1801.
WIELKOPOLSKIE
ostrowski
Raszków
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1802.
PODLASKIE
siemiatycki
Siemiatycze
wiejska
Projekt programu
2012-11-01
2032-12-31
Link
1803.
MAZOWIECKIE
ostrowski
Zaręby Kościelne
wiejska
Projekt programu
Link
1804.
PODLASKIE
sejneński
Puńsk
wiejska
Projekt programu
Link
1805.
MAZOWIECKIE
przysuski
Odrzywół
wiejska
Projekt programu
Link
1806.
DOLNOŚLĄSKIE
świdnicki
Świebodzice
miejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1807.
MAŁOPOLSKIE
suski
Jordanów
miejska
Projekt programu
Link
1808.
ŁÓDZKIE
wieluński
Osjaków
wiejska
Projekt programu
Link
1809.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Markusy
wiejska
Projekt programu
Link
1810.
ŁÓDZKIE
łęczycki
Świnice Warckie
wiejska
Projekt programu
2015-10-30
2032-12-31
Link
1811.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Kamionka Wielka
wiejska
Projekt programu
Link
1812.
ŁÓDZKIE
opoczyński
Drzewica
miejsko-wiejska
Projekt programu
2015-10-16
2032-12-31
Link
1813.
PODKARPACKIE
przemyski
Fredropol
wiejska
Projekt programu
Link
1814.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Mosina
miejsko-wiejska
Projekt programu
2009-01-01
2032-12-31
Link
1815.
MAŁOPOLSKIE
miechowski
Charsznica
wiejska
Projekt programu
Link
1816.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Chełmek
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1817.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Korzenna
wiejska
Projekt programu
Link
1818.
OPOLSKIE
opolski
Tułowice
wiejska
Projekt programu
Link
1819.
MAZOWIECKIE
sochaczewski
Iłów
wiejska
Projekt programu
Link
1820.
MAŁOPOLSKIE
nowosądecki
Łososina Dolna
wiejska
Projekt programu
Link
1821.
ŁÓDZKIE
rawski
Rawa Mazowiecka
miejska
Projekt programu
Link
1822.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Zakrzewo
wiejska
Projekt programu
Link
1823.
ŚLĄSKIE
zawierciański
Łazy
miejsko-wiejska
Projekt programu
2023-12-18
2032-12-31
Link
1824.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Sieradz
miejska
Projekt programu
Link
1825.
PODLASKIE
łomżyński
Zbójna
wiejska
Projekt programu
Link
1826.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Uście Gorlickie
wiejska
Projekt programu
Link
1827.
PODKARPACKIE
brzozowski
Domaradz
wiejska
Projekt programu
2032-12-31
Link
1828.
ŚLĄSKIE
żywiecki
Węgierska Górka
wiejska
Projekt programu
Link
1829.
ŚLĄSKIE
Mysłowice
Mysłowice
miejska
Projekt programu
Link
1830.
ŁÓDZKIE
piotrkowski
Grabica
wiejska
Projekt programu
2015-09-30
2032-12-31
Link
1831.
DOLNOŚLĄSKIE
wrocławski
Jordanów Śląski
wiejska
Projekt programu
2011-11-01
2032-12-31
Link
1832.
ŁÓDZKIE
tomaszowski
Rokiciny
wiejska
Projekt programu
Link
1833.
MAZOWIECKIE
miński
Kałuszyn
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1834.
OPOLSKIE
strzelecki
Jemielnica
wiejska
Projekt programu
2015-09-23
2032-12-31
Link
1835.
DOLNOŚLĄSKIE
wałbrzyski
Szczawno-Zdrój
miejska
Projekt programu
Link
1836.
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
elbląski
Milejewo
wiejska
Projekt programu
Link
1837.
ŚLĄSKIE
cieszyński
Dębowiec
wiejska
Projekt programu
Link
1838.
DOLNOŚLĄSKIE
jeleniogórski
Szklarska Poręba
miejska
Projekt programu
2015-08-01
2032-12-31
Link
1839.
PODLASKIE
bielski
Bielsk Podlaski
miejska
Projekt programu
2015-07-31
2032-12-31
Link
1840.
DOLNOŚLĄSKIE
ząbkowicki
Ziębice
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1841.
MAZOWIECKIE
węgrowski
Sadowne
wiejska
Projekt programu
Link
1842.
MAZOWIECKIE
szydłowiecki
Orońsko
wiejska
Projekt programu
Link
1843.
MAŁOPOLSKIE
gorlicki
Gorlice
miejska
Projekt programu
Link
1844.
WIELKOPOLSKIE
kaliski
Żelazków
wiejska
Projekt programu
Link
1845.
WIELKOPOLSKIE
ostrzeszowski
Mikstat
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1846.
ŁÓDZKIE
kutnowski
Oporów
wiejska
Projekt programu
2013-10-01
2032-12-31
Link
1847.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Żabno
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1848.
MAŁOPOLSKIE
oświęcimski
Osiek
wiejska
Projekt programu
Link
1849.
WIELKOPOLSKIE
złotowski
Okonek
miejsko-wiejska
Projekt programu
2013-10-29
2032-12-31
Link
1850.
ŁÓDZKIE
pajęczański
Siemkowice
wiejska
Projekt programu
Link
1851.
ŁÓDZKIE
łęczycki
Łęczyca
wiejska
Projekt programu
Link
1852.
MAŁOPOLSKIE
tarnowski
Pleśna
wiejska
Projekt programu
Link
1853.
DOLNOŚLĄSKIE
legnicki
Chojnów
wiejska
Projekt programu
Link
1854.
DOLNOŚLĄSKIE
zgorzelecki
Pieńsk
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1855.
PODKARPACKIE
przemyski
Żurawica
wiejska
Projekt programu
Link
1856.
MAZOWIECKIE
białobrzeski
Wyśmierzyce
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1857.
ŚLĄSKIE
bieruńsko-lędziński
Chełm Śląski
wiejska
Projekt programu
Link
1858.
WIELKOPOLSKIE
poznański
Komorniki
wiejska
Projekt programu
Link
1859.
ŁÓDZKIE
sieradzki
Sieradz
wiejska
Projekt programu
Link
1860.
MAŁOPOLSKIE
myślenicki
Dobczyce
miejsko-wiejska
Projekt programu
Link
1861.
MAZOWIECKIE
przysuski
Rusinów
wiejska
Projekt programu
Link
1862.
MAZOWIECKIE
kozienicki
Garbatka-Letnisko
wiejska
Projekt programu
Link